Keresés

Részletes keresés

Mumu Creative Commons License 2014.09.06 0 0 11

oszono mint larrad  te adtad meg a startot ezen a modon

Előzmény: kerub (10)
kerub Creative Commons License 2014.09.05 0 0 10

A Mumu vitaklubja  az egy fórumcsoport az alatt tudsz új topicot nyitni.
Mumu új vitaklubja az egy topic az alatt nem tudsz már új topicot nyitni!

Előzmény: Mumu (9)
Mumu Creative Commons License 2014.09.05 0 0 9

2.A szolásszabadság természetes korlátjai

 

 

 

Ugy látom  sok nemzetközi tapasztalattal amit már a korom de a funkcioim  is megalapoztak hogy a nemes  vivmany a szolasszabadasag korlatlan gyakorlata sokszor antiproduktiv nem csak a masik felel valo vitaba  hanem a sajat celok  elereseben is. Szerintem csak az intelligensen hazsnalt szollasszabadsag lehet sikeres.Ígenám de ez mittol fugg es mennyi benne a szabadsagat  felhasznalo szerepea hatarokat felismero taktikaja ? 

Mumu Creative Commons License 2014.09.05 0 0 8

amig nem kap kulon helyet itt nyitnék egy topicot segitsd volt kollegainkat ide hogy kerjek zz ujra felvetelt.. Topic:

 1.Mi bennünk a keresztény ?

A statisztika szerint Mo-n kb 15% aktiv kereszteny van ,annak a fele gyakorlja nyilvanosag elott is  hitét.

A médiaba es kozbeszedben azonban sokkal tobbenmutatjak magukat keresztenynek. Vanank karierista keresztenyek,volt körömbe olyan miniszter aki minisztersege alatt minden misén ott volt aztan sohasem. Kérdezuk meg magunkat hoyg a mi körulmenyeink köz9ött a sok hajlektalannal  nyomorgoval,szenvedelyberteggel es depresziossal kovejuk-e Jezust aki azt mondta legalbb is azt kozvetittek nekunk hogy ha taalkozunk nyomorulttal szegenyel megalzottal akkor vele talakozunk... Mennyire szolit meg ez minbket es egyaltalan ebben a vilagban mi bennunk a kereszteny ?

 

 

Hozzaszolasotokat varom

Előzmény: Mumu (7)
Mumu Creative Commons License 2014.09.05 0 0 7

nekem sem tiszta ..várom a technikai megoldast amely  késik.Egy javaslatomat kozoltem ugy altszik nem megoldhato...varok meg egy belátható idöt j ha enm emgy maskép mont ujonc kezdeném az Operator segitsegvel...me, ertem a hiba tartalmát

Előzmény: kerub (6)
kerub Creative Commons License 2014.08.24 0 0 6

Most már látom aklubba történő beengedések dolga lassan rendeződik.
Persze Mumu vitaklubjának  a Topicnyitójába be kéne írni, hogy aki szeretne bebocsátást kérni az küldjön egy eziránti kérelmet Mumu nyilvános mail címére!

kerub Creative Commons License 2014.08.21 0 0 5

Itt vagyok,!

Előzmény: Mumu (4)
Mumu Creative Commons License 2014.08.11 0 0 4

Még nem tiszta a moderaciom proceduraja hogy engedem konkreten be a kollegakat...

Addig is itt kérlek kerub lépjél be

Mumu Creative Commons License 2014.08.11 0 0 3

Valobban.Egy pár dolgon változtatnék éppen a tapasztalat révén..A  mindennapot erdemes megirni  anapi torteneteket amelyekt megbeszlhetjuk.Még varok egy kicsit ha ujra felfedeznek bennunket..

Előzmény: Boszorka (2)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.11 0 0 2

A legtöbben facebookoznak, sajnos. De talán lesznek újak ha jó a téma.

Előzmény: Mumu (1)
Mumu Creative Commons License 2014.08.11 0 0 1

Én is.Gondolom a mindennap..egyes reagalsok a hirekre esemenyekre..

Vajjon hanyan vagyunk még ?

Előzmény: Boszorka (0)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.10 0 0 0

Részemről örülök, hogy itt vagy. Biztos lesznek új élmények. Várom a témákat!

Előzmény: Mumu (-)
Mumu Creative Commons License 2014.08.10 0 0 topiknyitó

Bumeráng akció.Itt avgyunk ujra,remélem a társaim is ..

Mindenröl irhatunk amit érdekesnek találtok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!