Keresés

Részletes keresés

*SzedR* Creative Commons License 2012.04.09 0 0 291

Apjafija.

Sokat gondolok rá, mert ritka jó arc volt. Még rajongom.

*SzedR* Creative Commons License 2012.04.09 0 0 290

Jé, de régi:)

Előzmény: jedi1 (278)
genyanya Creative Commons License 2011.11.29 0 0 289

köszi. :)

Előzmény: Törölt nick (288)


brekkancs Creative Commons License 2011.11.26 0 0 287

Rajongásban meglehetős szilárdságot mutatok. Akiket régen, azokat továbbra is ajándéknak tartom. A kép persze mindenkiről árnyalódik az évek során :), de halál komolyan nem tudok olyat mondani, akinek a megszeretését megbántam volna. 

Előzmény: genyanya (286)
genyanya Creative Commons License 2011.11.26 0 0 286

ezt jó tudni. :)

Előzmény: brekkancs (284)
brekkancs Creative Commons License 2011.11.26 0 0 285

Raj-raj! Mert mindig jókat mond. Imádom. Meg mindig jó képeket talál. És a maga fura utacskáin jár, megyeget. 

 

Mert mindig vicces. Extrém gondolattársításai vannak, olyasmik, mint az esernyő meg a vasaló és a boncasztal, csak épp semmi erőltetettség benne, csak úgy spontán és örömmel.

 

Mert jó. És örülni szokott nekem. :) És mindig tudná, hogy nekem mi lenne a jó, csak én meg nem szoktam megfogadni. :) De azért még raj!

brekkancs Creative Commons License 2009.08.11 0 0 284
Én meg most látod végigolvastam ezt a topikot (kis hazabeszéd) és akikért régen, azokért a mai napig is rajongok. Isten tartsa meg őket sokáig!
Előzmény: katzen jammer (283)
katzen jammer Creative Commons License 2009.08.11 0 0 283
Jajj, úgy rajonganék valakiért. De nincs senki.
brekkancs Creative Commons License 2009.08.11 0 0 282
Húsos Segg, rajongollak! :)
RedSnake Creative Commons License 2009.04.23 0 0 281
Aukt nicket csak távolról csodáltam. Hogy olyan roppant kerek ponttal a végén teszi oda a megjegyzéseit, amik egyszerre látszanak kérdőjelnek és felkiáltójelnek is. Aztán VTy-t már direkt figyeltem, egyszerűen vonzott a megmásíthatatlan véleménye, a vállvonásos odabaszomsága, a ragaszkodása az élet általa nagyra becsült értékeihez - és a sorok közé jó alaposan elbújtatott tisztelete a nők iránt. Bírtam még a felelőtlen csapkodását is, amikor itt verte le (máson) azt a port, amit a sorsa neki kavart, és bírtam a közönyösségnek tűnő szurkapiszkákat. Mosolyogva olvastam a kendőzetlen véleményeit, mert bár sosem meséltem el neki, mégis számtalan estémet tette jókedvűvé a puszta létezésével - illetve a dumáival.
Szeretem, hogy amire kíváncsi, az után addig fúr, amíg teljesen ki nem ássa és magáévá nem teszi a tudást.
Tisztelem azt, hogy a nyalifali távol áll tőle.
Becsülöm, amiért vállalja a kritikáit masni nélkül - még a szankciók ellenére is ;)
Kedvelem, mert egyidős velem, mégsem agonizál szanaszét a topikokon és nem is vénkecskézik - "csak" normális öregkandúrkodik.
Szeretem a szarkasztikus humorát és a logikáját - neki és minden alteregójának is :)
Szőkeherceg-bombanője Creative Commons License 2009.04.16 0 0 280
Na, most annyira tudnék rajongolni nickeket, hogy csak na! Az egyiket, mert mindig olyan remek kis csavarokat tud biggyeszteni. Olyan kis látszólag nem teljesen odaillőt, de valami mégiscsak lényegi, rejtett, nagyon fontos kis dolgocskát. Méghozzá finoman. Sosem otrombán és orrbaverősen.
Aztán a másikat, aki mindig megérzi, hogy mit miért és olyan jó olvasni őt. És olyan szép szavakat használ, olyan sodrón ír, olyan... :)
Aztán megint másikat, aki meg annyira két lábbal a földön áll.
Na. Most őket rajongoltam kicsikét. RAJ-RAJ.
jedi1 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 278
*Vani*

Ahhoz képest hogy alig ismer, egészen kiválóan tud engem kezelni, és nem csak akkor mikor minden hepi. Sok nő tanulhatna tőle.
Meg úgy egyszerűen egy klassz nő. Minden tekintetben.
Fann Tom Creative Commons License 2008.12.07 0 0 277
Volt! Úgy hívták hogy .......az illető tudja ha benéz ide!:-)
jedi1 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 276

És a rajongás, két olyan női nickért akiket sosem ismertem, de őket tartottam a tökéletes szépségnek a fórumon.

 

nyanyus és frezitia

jedi1 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 275

Három nick, buksi, krumplicsku és kicsilány_. Kedveltem őket, az írásaikat.

Mi lehet velük?

RedSnake Creative Commons License 2008.11.28 0 0 274
Clairvoyance (fr) 1: tisztánlátás, éleslátás 2: a spiritizmusban önkívűleti állapot, amelyben a médium másoktól nem látott személyeket, dolgokat vél látni 3: ihletett látás, különleges kitaláló érzék

Gondolom, egyértelmű, hogy a Dámára (ez tetsziiiik!!!) melyiket alkalmaznám :)
Előzmény: Kolompár Esthajnalcsillag (273)
Kolompár Esthajnalcsillag Creative Commons License 2008.11.28 0 0 273
Mi az a "clairvoyance"?

Én is szeretem ez a Dámát, és csak tátom a számat, hogyan tudja megmondani a tutit...:)
Előzmény: RedSnake (272)
RedSnake Creative Commons License 2008.11.28 0 0 272
Brekkancsban azt bírom, hogy hihetetlen élességgel látja maga körül a világot. Képes észrevenni azt, ami kifejezetten a fa az erdő szélén, amitől senki lát tovább. De ő lát. Meglátja az erdőt. A virágokkal, a smaragdzöld levélözönnel, a csicsergéssel és a lombokon átszűrődő napsugárral --- és az avar alatt megbúvó termeszekkel, ganajtúrókkal és ott felejtett dögökkel és ürülékkel együtt.
Közzétesz - orrba vágva, de valami hasrengető módon (érthető ez a kis képzavar...??). Szóval nagyon kis letisztult gondolatai vannak, amiket úgy tud leírni, hogy még csak meg sem szabad próbálni leutánozni - úgysem fog menni.
Tiporog a kis nyűgei között, nyafiz egy kört, majd megrázza a kis bojtos fürtjeit, és csendesen, békésen mosolyogva, fogcsikorgatva viszi tovább a hátán önmagát (is).
Ha tükörbe néz, sajnos, nem azt látja, amit mások: nem a huncut, melegbarna szemeit, a vidámságát, a megkapó clairvoyance-át, azt a vonzó nyíltságot és az ölelő békességet, ami árad belőle.

Volt régen egy topikom... hasonló céllal indult, de vagy a címe volt űberszar, vagy mittudomén. Nagyon sajnáltam, hogy nem használható. Gratulálok Neked ehhez :)
RedSnake Creative Commons License 2008.11.28 0 0 271
Naszal erre bakkeroltam tegnap :)
Mélyen eltűnődtem az ajkaidról fakadó nagyi gazságon, magamban is, majd persze jó grafomán módjára kitárgyaltam is, aztán meg is kaptam rá az áment.
De legalább nem vagyok zselé-picsa :DDDDD
Előzmény: brekkancs (263)
genyanya Creative Commons License 2008.11.27 0 0 270
[kellően borsos legyen az a honorárium, mert ez a nyalás nemigen illett az imidzsembe:) ]
Előzmény: brekkancs (268)
brekkancs Creative Commons License 2008.11.27 0 0 269
Négyszemközt?? Megőrültél??? Mazochistának nézek ki? :DDDD
Előzmény: kicsi_tündér (265)
brekkancs Creative Commons License 2008.11.27 0 0 268
(Ne égess, bébi! :D Aranyos vagy, kedves vagy, immáron elárulhatom, pont az ilyenekért nyitottam ezt a topikot. :DDD [A honorárium meg majd részletekben, minden hónap elsején fog érkezni a számládra. :) ]
Azért a jövőre nézvést egy jó tanács, úgy is mint szellemi vezető: vakban ne nagyon bízz! :D)
Előzmény: genyanya (264)
jedi1 Creative Commons License 2008.11.27 0 0 267

Madárka

 

Nos ő az akit nem lehet nem szeretni. Nem lehet nem észrevenni, nem lehet nem figyelni rá.

 

Annyira...hm...tiszta...

 

Hihetetlen hogy ilyen is van.

 

Ő igazán különleges, sajnos csak ritkán látni, de az mindig nagy öröm.

Előzmény: brekkancs (261)
jedi1 Creative Commons License 2008.11.27 0 0 266
Ja, Kicsité nagy és erős. Az én nevelésem. Csak amit átadtam neki, az most nagyon hiányzik nekem!:-)))
Előzmény: brekkancs (259)
kicsi_tündér Creative Commons License 2008.11.27 0 0 265
A rossz tulajdonságaimat lécci négyszemközt, mert végtelenségig hiú vagyok :-D
Előzmény: brekkancs (259)
genyanya Creative Commons License 2008.11.27 0 0 264
komolyan mondtam. Nekem olyan mentális ikon vagy. Szellemi követendő. (még az kéne, hogy végre legyen kellően elég önbizalmad, és nem lehetne a nyomodba érni. nálam legalábbis.)
Előzmény: brekkancs (262)
brekkancs Creative Commons License 2008.11.27 0 0 263
Red Snake-ben azt bírom, hogy ő is tökös csávó. :D Két lábbal a földön, lavíroz az ... ilyen-olyan földi életben. Aztán szabadidejében repked. :) Viszi az a szép képzelete, meg a nagy lelke, a féktelen adnivágyása, az ölelős, csupa szív lénye. Hogy teng benne a nőcisség, de olyan férfias karakterrel párosulva, hogy elképesztő. Néha haldoklik, de feltámad halottaiból, mert hát muszáj. Akkor kiálmodja magát és nyomja tovább. Szélvész energiája van benne, árad mint egy ősanya.
brekkancs Creative Commons License 2008.11.27 0 0 262
:)
(Azt szeretem benned drágám, hogy olyan más vagy... :DDD - ha beugrik a kép a millió pingvinről. :DDD
De aranyos vagy, köszönöm szépen. Jólesett.)
Előzmény: genyanya (260)
brekkancs Creative Commons License 2008.11.27 0 0 261
Mad árkában azt bírom, hogy elképesztő humora van. Jön, felragyog, mindenki dől a kacagástól, megy. :) Elgondolkodtat, igazi érzésekről ír nagyon jó stílusban, élvezet olvasni. Hogy tényleg olyan, mint egy kicsi állatkába oltott erdei manó, az ember szinte látja beszuszakolódni a kuckójába és mézet majszolgatni, majd szőrös pocakot simizni, aztán meg hipp-hopp, kócos erdei tündérré vedlik, itt is oszt valami szépet, ott is oszt valamit, néha besikerül, hogy az éhezőnek lyukas bakancsot visz, no de hát ez van. Megpróbálta, rajta nem múlott, kicsit túl sok cucc volt a kezében, hát lepotyogott közben ez-az. Meg a térképet sem találta hirtelen, meg az időpontot is elnézte... de majd a jövő héten biztosan megteszi, már most is megtenné, ha épp nem kéne hatalmas cuccokkal az erdőt járnia és bogyót gyűjtögetnie. Meg énekelnie a madarakkal. :)
genyanya Creative Commons License 2008.11.27 0 0 260

ó, wow! :)

 

egyébként veled kifejezetten szeretek beszélni. mert különleges vagy. (és ez még simán on is itt.)

Előzmény: brekkancs (241)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!