Keresés

Részletes keresés

vercsi73 Creative Commons License 2008.12.11 0 0 369
Így működik az MLM... :S
Előzmény: BHUN001 (361)
BHUN001 Creative Commons License 2008.12.11 0 0 368
Ott hagytam őket, azonnali hatállyal. Most kezdik kirugni az embereket, brókernetes módszerekkel, pont igy karácsony előtt..

Nincs már pénzük, nagyon nagy a gáz.

Süllyed a hajó.

Menekülök.
ludwigvanmozart Creative Commons License 2008.12.10 0 0 367
Azonnal hagyd ott őket!
Előzmény: BHUN001 (364)
Prof Creative Commons License 2008.12.10 0 0 366
Hali!

Egyrészt. Szerintem az a tanácsadó, aki halálra dolgozza magát, és ezért 300 000
forintot számláz, az valamit nagyon-nagyon rosszul csinál.

Másrészt. Ha ennyire szar, miért nem hagyod ott?

Most komolyan!


Prof
Előzmény: BHUN001 (364)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.10 0 0 365
de hát akkor miert nem mész el tőlük?
Előzmény: BHUN001 (364)
BHUN001 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 364
Balázs Attila előadása mínusz lelkesedés egyenlő színtiszta hazugság.

Szerinte minden rendben van, és kemény munkával biztos egzisztenciát teremthet magának egy tanácsadó.

Ekkora baromságot...

Azt mindig elfelejti, hogy amit mond, az bruttó összeg, mínusz költségek.

Szóval egy tanácsadó keres 300.000. Ft ot,
- könyvelő 15 000
- telefon 10 000
- egyéb költségek 25 000
- képzésekre járás 5-10 000
- járulékok marad kb 100.000 forint, és szarrá dolgozzuk magunkat.

Hazug geci.
ludwigvanmozart Creative Commons License 2008.12.02 0 0 363
Hát én azt honnan tudjam?
Előzmény: BHUN001 (362)
BHUN001 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 362
Szerinted??
Előzmény: ludwigvanmozart (360)
BHUN001 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 361
Szerinted hány ember marad meg a 100-ból, aki elmegy a szakmai napra?

Jó, ha 5-8%.

A bridgenek nagyon rossz a statisztikája.

Súlyos anyagi gondjaik vannak.

300 E után mehetsz pl a parlamenti koncertjükre.

Ez azt jelenti, hogy a bridge minimum 1.2 Millió forintot zsákol be.

Pl egy ügyfél után, ahol 200.000.- Ft az éves díj, a kezdő tanácsadó 40.000.- Ft ot kap, a bridge meg a maradék 160.000 Ft-ot.

Ebből lehet karácsonykor koncertezni...

ludwigvanmozart Creative Commons License 2008.12.02 0 0 360
És még nem jelentette fel őket senki?
Előzmény: BHUN001 (359)
BHUN001 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 359
Őszintén szólva mindenfélét ígérnek, pl. iroda nyitási lehetőség, és ha mindent megtettél, akkor valami kamu ürüggyel nem tartják be az ígéreteket.

TÖBB EZER ÁTVERT ÜGYFÉL ÉS EMBER!

Minden magyarországi nagyvárosban.

És a hazugság - kampány.

Creatíve Creative Commons License 2008.12.02 0 0 358

Üdv ! Kérdésem a következő: Tavaj tavasszal nem arról volt szó, hogy a tanácsadó az első két év befektetése után kap jutalékot? Ügyfeleim befizették a 2. éves díjat is és én csak az első év után visszatartott sztornót kaptam meg. Na ebből próbálj fenntartani egy vállalkozást.

És itt megint felmerül bennem a kérdés: hogyan lehetett a cég ilyen felelőtlen, hogy egy csomó embert rábeszélt arra, hogy hagyja ott a stabil munkahelyét?

Nem tudom mi lesz ennek a vége, de ilyen kártékony embereket-vezetőket- le kellene radírozni a piacról.

 Ráadásul holnap a Ramadában a nagy Balázs Attila újabb előadást tart a régi embereknek , pontosabban azoknak akik nem találják a helyüket. Hát vicc az egész.

(Őszerinte nem találják a helyüket.....)

Én inkább azt gondolom, hogy a régi emberek már menekülnek ettől az egésztől és százszor megbánták már, hogy a BH nevű gittegylethez valaha is volt közük.

Előzmény: BHUN001 (355)
BHUN001 Creative Commons License 2008.12.02 0 0 357
Pl szállodákban, mert nem volt pénzük kibérelni egy normális irodát. Emiatt is állandóan lázadnak a kollégák.
És mindig az utolsó pillanatban tudjuk meg, hogy hol..

Ja, és a 2008 ban tervezett 160 iroda nyitás, hát ebből egy sem sikerült..

SZÉGYEN
Előzmény: életmód (356)
életmód Creative Commons License 2008.12.01 0 0 356
egyébként hol vannak az oktatásaik? kik a partnerek? mert az mindig sokat elárul egy cégről :)
Előzmény: BHUN001 (355)
BHUN001 Creative Commons License 2008.12.01 0 0 355
Nézzük csak, mit kínál a Bridge:

-- Saját névjegykártya-, e-mail- és telefonhasználat, (Azaz mindenki mindent magának fizet)

-- Az önfejlesztés lehetősége, amelynek során akár felsőfokú végzettséget is szerezhetnek az ezzel nem rendelkezők, (ilyen nincs, semmiféle jogosítvány a felsőfokú végzettség támogatásához)

-- Magas színvonalú képzések biztosítása, (névtelen előadók, unalmas előadások a cégről, a vezetinkről)

-- Részvételi lehetőség a tulajdonosi részvényprogramban,(erre még csak kidolgozott terv sincs)

-- Fiatal pályakezdők támogatása, (mert az idősebbek már nem esznek meg minden szart)

-- Olyan céges jövedelemstratégia, amely minden korosztály, az idősebbek számára is lehetővé teszi a biztos megélhetést.(Na ez a legdurvább. A tanácsadók 90 % a 150.000 Ft alatt keres, és azt is csak cégként. AZAZ KEVESEBB MINT 80.000 Ft A FIZETÉS: EZ A KEMÉNY!)
BHUN001 Creative Commons License 2008.12.01 0 0 354
Tömör professzor még mindig jobb, mint Balázs Attila. :-) Legalább humoros.

Fontos! A Bridge Hungary jelen pillanatban egy süllyedő hajó.. Az informatikusok, back office irodisták is lázadnak a vezetők ellen, sőt a pénzügyi igazgató is faképnél hagyta a céget. A PÉNZÜGYI IGAZGATÓ LELÉPETT. Értitek?

Nagyon nagy a gáz, ezt elhihetitek.

Még jelentkezem, elég sok infom van, első (másod) kézből.

Prof Creative Commons License 2008.12.01 0 0 353
Jó reggelt!

Hát én biztos nem. :-) A szakmát említettem (úgyis mint mondjuk mlm rendszerben
működő pénzügyi közvetítő/tanácsadó szervezetben való munkát).


A másik hozzászólásodra jó kérdés, azon túl, hogy alapjaiban egyetértek vele:
ki csinálja a felvilágosítást? A szemek felnyitását? Mit tartalmazzon az anyag, mi legyen
benne? Kinek szóljon?

Tömör Professzor hozzászólásaiba párszor belebotlottam a tv-ben. Igen okos dolgokat
is mondott néha, másszor kicsit a hideg futkosott a hátamon (tényleg csak kicsit).
Ha volt egyáltalán olyan, aki végignézte az összeset (kétlem), talán megalapozott és
nagyjából pártatlan képet kaphatott a pénzpiacról. Csakhogy ugye tv-t nem néz
mindenki...


Prof
Előzmény: Creatíve (352)
Creatíve Creative Commons License 2008.11.30 0 0 352
Ki beszél itt szakmaiságról? Bocsi erről nincs szó, csak a folyamatos agymosásról.
Előzmény: Prof (350)
Creatíve Creative Commons License 2008.11.30 0 0 351

Érdekes fejtegetés. Tetszenek a hozzászólásaid.

Kicsit a végén fogtad meg a dolgokat:"milyen szempontok szerint???" Előbb a szemeket  és agyakat kell kinyitni  a pénzügyi világ felé.  Aztán meg kell mutatni a magyarnak, hogy a pénz nem csak arra jó, hogy a plázákban elköltse. Ekkor jön a takarékosság dilemmája. Hogyan tegye? Na erre ugranak az ilyen és hasonló cégek. Majd ők tudják, hogy neked mi a jó. Mutatnak egy irányt. Ha még kezdő vagy, akkor fel sem merül benned, hogy nem ez a helyes út.  Csak később kezdesz gondolkodni utána olvasni a dolgoknak. Na ekkor, ha van hozzá affinitásod, jöhetnek a szempontok talán. Nem gondolom, hogy igazam lehet, csak a személyes megtapasztalásomra tudok hagyatkozni. 

 

Előzmény: Prof (347)
Prof Creative Commons License 2008.11.30 0 0 350
Hali!

Akkor ez BH-specifikus?(!)

Én azt vettem le inkább, hogy a szakma velejárója, de ezek szerint tévedtem. :-)


Prof
Előzmény: Creatíve (349)
Creatíve Creative Commons License 2008.11.30 0 0 349
Szia! Irtam előbb a gyér jutalékról. Ehhez még jön pl. a vidékieket nézve(Pécs,Szolnok,Nyiregyháza,Debrecen.......stb) minden héten utazás Budapestre képzésre  2 órás agymosást hallgatni ami gyakorlatilag kötelező. Vannak még a 2 napos teljesitmény szintekhez kötött oktatások amik szintén pénzbe kerülnek. Ha nem vagy ott már ki is estél  a népszerűségi listáról. Számold ki légyszi: 1 évig Pécsről minden héten felutazni Bp-re. ( Mert elvárják). Bocsi nem is folytatom mert csak ideges leszek.
Előzmény: Prof (348)
Prof Creative Commons License 2008.11.30 0 0 348
Szia!

Mit értesz "igen nagy anyagi áldozat" alatt a tanácsadók szempontjából?

Ezt én egyszerűen képtelen vagyok értelmezni.


Prof
Előzmény: Creatíve (343)
Prof Creative Commons License 2008.11.30 0 0 347
Hali!

Nem az a kérdés, hogy rosszul gondolod-e vagy sem. Van egy elképzelésed, ami
számodra bevált. Igazodik az értékrendedhez, segít megvalósítani azt, amit
elképzeltél. Ez legyen mondjuk egy álláspont. Van még ezen kívül sok ezer (jó,
talán csak pár száz). Ennek -- és a többi hasonló -- topiknak az a célja, hogy ezt
a pár száz álláspontot segítsen bemutatni, és a lehető összes alternatíva összes
oldalát latba téve az ide tévedő olvaso képes lesz eldönteni, hogy a sok álláspont
közül neki melyik a legszimpatikusabb.

Szerencsére sem itt, sem máshol nem volt jellemző a vérre menő harc (leszáítva
az egyértelmű topikrombolást és az iq negatív hozzászólásokat). Érdemi párbeszéd
folyik, mégha ezt páran néha nem is tudják magukénak érezni.

Visszatérve viszont egy kérdésedre: hogy miért is van szükség a tanácsadókra...
Írtad, hogy "bemegyek egy jó befektetési szolgáltatóhoz és kész". Mi alapján
választod ki, hogy ki a jó befektetési szolgáltató? Mi alapján (inkább elvek szintjén)
választasz ezek között, sőt, kicsit szélesebb körben tekintve, milyen elvek alapján
építed fel a saját pénzügyi rendszeredet (vagyis tervezed meg a teljes kereső-
pályádat és az azt követő munka szempontjából inaktív életszakaszt)?

Prof
Előzmény: életmód (342)
életmód Creative Commons License 2008.11.30 0 0 346
mit gondolok rosszul?
Előzmény: Törölt nick (345)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.30 0 0 345
Rosszul gondolod.
Előzmény: életmód (342)
életmód Creative Commons License 2008.11.30 0 0 344
igen igazad van. Ezért nem értem, hogy egy "tanácsadó" miért tesz ebbe pénzt. Ha pár ezer forintért megvenné a HULL:opciók és határidős termékekről szóló könyvét, akkor később megkímélné magát attól, hogy tanácsadóként dolgozzon ilyen cégekben. kicsit mélyebbre látni...és egy csomó időt és pénzt spórolni.
Egyébként én a BH cég tanácsadóival először egy évvel ezelőtt találkoztam. Nem győztek meg..., mint egyik ilyen cég tanácsadója sem! Eddig. De bízom benne, hogy egyszer felnyílik az emberek szeme.
Előzmény: Creatíve (343)
Creatíve Creative Commons License 2008.11.30 0 0 343
Jól gondolod. Viszont szerintem inkább azért beszélgetünk itt külömböző dolgokról, hogy felhívjuk az emberek figyelmét a fals dolgokra. Nem hiszem, hogy köpködésről volna szó. Inkább azt gondolom, hogy aki már megfázott, átadja a tapasztalatait. Én személy szerint nem kívánom bántani egyok céget sem. Mindenki tudja mit csinál. A kérdés csak az, hogy ez a formáció meddig lesz életképes. És bocsáss meg, de a tanácsadóknak a saját befektetéseiken kívül igen nagy anyagi áldozatot kell hozni a későbbiekben is.
Előzmény: életmód (342)
életmód Creative Commons License 2008.11.30 0 0 342
Sziasztok!

most kezdtem el olvasgatni ezt a topikot, de nem igazán értem... most tanácsokat adtok egymásnak vagy köpköditek a céget?
Mondjuk én alapból sosem értettem, hogy miért kell ilyen cégeket beiktatni magam és a szolgáltató közé. Alapból bemegyek egy jó befektetési szolgáltatóhoz és kész. nem kell nekem sok agymosott rizsája. (brokernet, Bh meg a többi. vagy rosszul gondolom ?
ludwigvanmozart Creative Commons License 2008.11.29 0 0 341
Van ugyan munkám, de ki nem szeretne többet keresni?
Előzmény: Creatíve (338)
Creatíve Creative Commons License 2008.11.29 0 0 340
Bocsi, hogy csak most válaszolok. Azért nem vagyok már semmiféle képzésen mert egyetlen forintot sem akarok a továbbiakban költeni arra, hogy hallgassam a sok össze-vissza szövegeket. Szakmaiság nulla!
Előzmény: anti_BH (325)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!