Keresés

Részletes keresés

Andris(...jelen...) Creative Commons License 2007.09.20 0 0 900
JimmyJoe

Neked pedig igazad van is meg nem is. A "tinidiszkós kultúrnépség" ellen valóban megfelelő lehet de azért talán ismerni kellene a törvényben előírt arányossági feltételeket is. Ha magadnál tartod szabs. sért. tán egy ejnye bejnye meg némi pénzbírság de ha csak úgy leütsz vele valakit mert összeverekedtek hááááááááááát.... egy "maradandó fogyatékosságot okozó súlyos testi sértés" az kellemetlen büntetési tétel. Egyébként nem mindenki jár harcművészetre de aki ismeri a nihon budo kobujutsu(nálunk sokszor hirdetik tévesen jiu-jitsunak) alap elmozgásait amelyet már sok teremben oktatnak hát bizony bajban lennél egy pár éves gyakorlattal rendelkezővel szemben(1-2év rutin). -Te csapsz
-Ő elmozog
-Majd egy finom torokütéssel(amely nem tartozik ezen ághoz) vagy egy alsókulcsos karfeszítéssel szépen elveszi a vasat. És a legrosszabb ha a sajátoddal vernek agyon. Most lehet engem szidalmazni!:))))))))))))
Előzmény: JimmyJoe (889)
Andris(...jelen...) Creative Commons License 2007.09.20 0 0 899
Blackops

Mármint amit alább mellékeltem. Azért az érdekelne hogy mi folyik egy haladó krav-maga edzésen mert állítólag megfelelő utcai önvédelemre. Isten nyugasztalja én még Juhász Senseihez jártam időtlen időkig kempózni (kb 7 éve szóval ifiként) és esetleg egyszer megtekintenék egy ilyen edzést(talán???)(ha időm engedi). TUDNÁL EGY OLDALT AJÁNLANI esetleg.
Előzmény: Andris(...jelen...) (898)
Andris(...jelen...) Creative Commons License 2007.09.20 0 0 898
Blackops

Én még új vagyok itt de ha elfogadod ezen képsorokat reprezentálni tudod a teleszkópos taktikai tükörtartó botok:) közti különbséget ezt mutasd meg nekik.
Előzmény: blackops (886)
Andris(...jelen...) Creative Commons License 2007.09.20 0 0 897
Kis puhítás után szerintem bármelyik fegyverüzletben kapsz egyet ha épp jólfésülten sétálsz be. De kb 15-35ig vannak árazva. Az ASP v. az ESP elég jó márka. Boltban is vannak utánzatok. De ezek még az Ytong téglát is szét....ák.
Andris(...jelen...) Creative Commons License 2007.09.20 0 0 896
Lampard(remélem szereted a Chelseat)

Ha az asszonyt akarod kergetni vegyél a józsefvárosin de megmutatom mit ér. A jobboldaliak a józsefvárosi szintűek a fán látható gyorskioldós tokkal szerelt edzett acél NATOnál is rendszeresített fegyverszámmal ellátott a jó választás
Előzmény: lampard41 (893)
Andris(...jelen...) Creative Commons License 2007.09.20 0 0 895
Szeretnék annyit segíteni ha esetleg érdekel valakit és szeretne Viperával gyakorolni lehet rendelni Viperára párnázott védőburkot amit rendőrségen is használnak a RedMan védőfelszereléssel való gyakorlásnál.
altefnegy Creative Commons License 2007.09.10 0 0 894
Nem.
Előzmény: lampard41 (893)
lampard41 Creative Commons License 2007.09.10 0 0 893
Szervusztok!

Kérdésem lenne a viperával kapcsolatosan: a józsefvárosin jó minőségüt lehet kapni 5-6 ezer forintért? Nem olyanra gondolok, ami valójában egy jobb autóantenna, hanem komoly fegyver. Előre is köszönöm választokotat.
JimmyJoe Creative Commons License 2007.01.23 0 0 891

Edzés?...

Azt ugye te is tudod, hogy egy edzésen sohasem csapnak úgy feléd, mintha ténylegesen szét akarnának zúzni.  Ha valakit le akarok csapni, akkor le is csapom, míg edzésen  nem akarom betörni a koponyáját az edzőpartnernek, ezért tudat alatt is visszafogottabb vagyok. Éppen ezért tudnak edzésen leszerelni, míg az utcán már nem biztos.

Előzmény: blackops (890)
blackops Creative Commons License 2007.01.23 0 0 890

Én sem gyakoroltam évekig a viperámmal, aztán ha megcsapnálak vele feküdnél egyből.

 HA egyáltalán meg tudnál csapni.

 

Nem olyan könnyű ám egy jókora sebességgel zúgó viperát elkapni. 

 Általános tévhit  , annak aki kicsit is járatos a dologban meg se fordul a fejében, hogy a botot próbálja elkapni, annak kéztörés a vége.

 

Ami a kipróbálást illeti látogass el egy haladó szintű krav-maga edzésre. Igencsak meglepődnél.

 

Elnézést a "paprikás" hangnemért, de már elegem van, hogy mindenki azt szajkózza, ha nincs nálad gázpisztoly, akkor aztán esélyed sincs, és el is áshatod magad.

  Elnézem. Ritkán hordok pisztolyt. Elég az ASP, az is csak akkor kerül elő ha már földindulás van. Ebben egyébként egyetértek veled, hogy a gázpisztoly semmire sem garancia, az éles sem. Viszont az esélyeken javít valamicskét.

Előzmény: JimmyJoe (889)
JimmyJoe Creative Commons License 2007.01.23 0 0 889

Ja. Éveket gyakorolsz

 

Jajj, ugyanmár!!! Sok nagyokos. Én sem gyakoroltam évekig a viperámmal, aztán ha megcsapnálak vele feküdnél egyből. Miért gondolja minden okostóni, hogy az utcán csak nyolcszáznegyvenhat danos karatemestereknek van esélyük? Meg, hogy minden ellenfél, aki veled szemben áll, az minimum Bruce Lee, vagy Chuck Norris. (Szegény Chuck...:D )

Nem olyan könnyű ám egy jókora sebességgel zúgó viperát elkapni. Ha gondolod kipróbálhatjuk.

Elnézést a "paprikás" hangnemért, de már elegem van, hogy mindenki azt szajkózza, ha nincs nálad gázpisztoly, akkor aztán esélyed sincs, és el is áshatod magad.

Előzmény: blackops (884)
blackops Creative Commons License 2007.01.23 0 0 888

Be, attól függően, hogy milyen botod van két helyet tudok ajánlani:

A Combat mint ASP képviselet forgalmazza az ASP bothoz való lámpát de kizárólag azt, hogy az kompatibilis-e az utángyártott botokkal nem tudom.

A másik a GunBox, náluk szokott lenni többfajta lámpa és ledes lámpa taktikai bothoz, de komkrét tipus függvényében meg kellene kérdezni (de méginkább rápróbálni az eszközre).

Ezen a két helyen próbálkozz.

Előzmény: ftcsrac (881)
Dworkyll Creative Commons License 2007.01.22 0 0 887
Elég komolytalant kérdeztél, de komolyan mondom: ha ennyit szánsz rá vegyék két flakon gázsprayt, oszt jó napot.

Ha kicsit többet, akkor kezdj valami küzdősporttal/harcművészettel foglalkozni, hogy először "fejben" és testben erősödj meg. Egy eszköztől, bármilyen übertuti is, önmagában nem leszel biztonságban. Gondolkodás, hozzáállás, szemlélet. Ez kell. Először. Aztán jöhet a technika.

Különben hiába lesz bármilyen viperád, a keménységétől függően földugják, és vagy a nyakadra tekerik ;-)

Előzmény: samsunglace (882)
blackops Creative Commons License 2007.01.22 0 0 886

Ja, a saját viperájával (vagy viperának látszó tárgyával)...

Személyes tapasztalataim alapján az ASP bot nem véletlenül kerül annyiba amennyibe. Mondjuk simán csak reprezentációra a kínaipiacos cucc is jó lehet, csak aztán a tulaj ne lepődjön meg ha a nyaka köré tekerik :-)

Előzmény: numizmata (885)
numizmata Creative Commons License 2007.01.22 0 0 885
Ha 2-3 ezret áldozol a viperára, akkor teljesen felesleges helyesen használni, mertha el is szedik tőled, csak azt éreznéd, hogy simogatnak vele.

Akinek a biztonsága 2-3ezret ér azt verjék agyon.
Előzmény: samsunglace (882)
blackops Creative Commons License 2007.01.22 0 0 884

1.) Nem akarlak elkeseríteni de a "2-3ezer forint" meg a "jó" nem fér meg egy mondatban ilyen eszköz esetében...

 

2.) "le tudná valaki gyorsan tömören írni hogy mi a helyes haszálat ! Úgy hogy nem tudják elszedni tőlem"

 

Ja. Éveket gyakorolsz.

Előzmény: samsunglace (882)
blackops Creative Commons License 2007.01.22 0 0 883
Hát ilyen karokkal gumibot nélkül is elég lett volna három ütés :-)))
Előzmény: Törölt nick (872)
samsunglace Creative Commons License 2007.01.21 0 0 882
Szevasztok ! Eddig nem volt rá szükségem de most úgyhozta a sors hogy a baseball utő lehet hogy nem lesz elég ! :)) Azt szeretném tőletek meg kérdezni (mert biztos hogy jártasabbak vagytok a témában mint én) hogy hol jutok hozzá egy olcsó és aránylag jó viperához Jász-NAgykun Szolnok megyében ,,,vagy végül is bárhol csak az a lényeg hogy kb. 2-3 ezer forint közé essen . Előre is köszönöm ! Na meg a mási hogy le tudná valaki gyorsan tömören írni hogy mi a helyes haszálat ! Úgy hogy nem tudják elszedni tőlem :)) Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget
ftcsrac Creative Commons License 2006.12.12 0 0 881

Sziasztok, még új vagyok itt, de már egy ideje olvasgattam a hozzászólásokat a témában. Lehet nem elég pontosan olvastam, de nem találtam ehhez kapcsolódó dolgot (csak amerikai cég honlapján)

Magyarországon be lehet szerezni az eszköz végére tekerhető lámpát/LED-et?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdv: ftcsrac

Dworkyll Creative Commons License 2006.11.28 0 0 878
KOmolyra fordítva, csak vipera lesz a téma, vagy kicsit tágabb, mondjuk úgy rövidbot alapú technikák is lesznek?
Előzmény: bodyguard (873)
bodyguard Creative Commons License 2006.11.27 0 0 875
Majdnem... :-)
Előzmény: Soproni Sára (874)
Soproni Sára Creative Commons License 2006.11.27 0 0 874

 

Gergényi tartja?

Előzmény: bodyguard (873)
bodyguard Creative Commons License 2006.11.23 0 0 873

Sziasztok,

 

Januárban egy napos vipera képzés indul.

akit érdekelne a részletek írjon mailt.

Üdv.

 

ui: már csak műanyagtokos vipera van eladó 9000Ft-ért.

 

Bodyguard

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.08 0 0 872

Üdv uraim.

A forgalomból kivont éjjeliszekrény ellenállt az intézkedésnek,és kényszerítő eszköz alkalmazására került sor.Na,ezt próbálja meg valaki az olcsó viperákkal elhajlás nélkül.A jó öreg gumibot csak 1-2 ezer ft,döbbenetes hatása viszont a képen látható.Igaz,ez se bírja elhajlás nélkül,de gyorsan visszenyeri az eredeti formáját.Elég volt 3szor ütni,és ez lett a vége.Nameg egy nagytakarítás,de úgyis nagy volt a már a dzsumpi.

találatműűűa
Dworkyll Creative Commons License 2006.10.26 0 0 871

Yawara és koppo stick néven ismeretes, és lehet jól spilázni a design-ját is. Pl kicsit javítja a hatékonyságát, ha gömbben végződik

 

Még okosságok itt:

 

http://www.yawara.com/Yawast3.html

Előzmény: Vidsyn (870)
Vidsyn Creative Commons License 2006.10.26 0 0 870

Sziasztok!

Hozzászólnék a témához, mivel "kifejlesztettem" magamnak egy spéci, akárminek kinéző önvédelmi fegyvert. Ez pedig egy min. max. 25 cm rövid, 3 és fél cm átmérőjű henger alakú, préselt fából készült lakkozott botocska. Jó súlya van, rövidsége miatt nem akad bele semmibe, az ellenfeled fején kívül. Rendkívül könnyen kezelhető, találati aránya és pontossága kiváló, ha jó a szemed.

Esténként formagyakorlatokat végzek vele, szokom a súlyát kezelését.

Tökéletes. Használata során a meglepetés erejére kell támaszkodni.

Üdv.

LV-426

ati_111 Creative Commons License 2006.10.17 0 0 869

Sziasztok!

 

Véletlenül nincs valakinek otthon elfekvőben ASP viperája amitől meg szeretne szabadulni?

Ha van és jó árat mond akkopr vevő lennék a dologra!

Kinai  gagyik kiméljenek! :)

bodyguard Creative Commons License 2006.10.11 0 0 868

Sziasztok!

 

Gépjármű átvizsgáláshoz van néhány egyszerű felszerelésem eladó:

 

Edzett acél vipera: 9000Ft, Sima acél 7500Ft

 

Vipera

 

Tükör tokkal 4500Ft

 

TükörTükör tok

 

Lámpa, tokkal 2500Ft.

 

lámpa

 

Csomagban: edzett vipera tükörrel, lámpával 16000 helyett: 14000Ft.

                     sima acél vipera tükörrel, lámpával 14500 helytt: 12500Ft.

 

Erre (is) tudod használni:

 

Átvizsgálás

 

Akit érdekel írjon egy mailt és amint tudok válaszolok.

 

Üdv.

bodyguard

bodyguard Creative Commons License 2006.09.26 0 0 867

Hali!

 

Akit érdekelnek a dolgok írjon egy mailt!

 

Üdv.

Bodyguard

Előzmény: bodyguard (866)
bodyguard Creative Commons License 2006.09.26 0 0 866

Sziasztok!

 

Ismét van 1-2 db eladó viprám. Edzett acél 9000Ft, sima acél 7500Ft.

Új műanyag tokkal:

 

tok1

 

Vagy a sima gyöngyvászonnal.

 

Fém klipsz 2000Ft/db

 

clips

 

Bővebb info:

ESp

 

Üdv.

Bodyguard

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!