Keresés

Részletes keresés

Vucko Creative Commons License 2007.07.20 0 0 1430

UEFA kupa

Buducnost Podgorica - Hajduk Split 1 : 1 ('28 Mirko Hrgovic)

Vucko Creative Commons License 2007.07.19 0 0 1429
Hát nem rég kérdezte itt valaki a jegy árakat. Djurkevic ezt válaszolta neki:

„Kanyarba (kapu mögé) 20-40 kn, oldalra ennek duplája. Ellenfélfüggő, egy derbire (pl. Dinamo) mondjuk 40-80-120 kn.”

Mivel UEFA kupa meccs. Valamint az egykori YU tagköztársaság csapatai elleni meccseknek mindig van azért valami pikantériája, gondolom, hogy a magasabb, 80-120 kn-ás ár lehet valószínűbb.

De ha megjön Drjurkevic (asszem kiment Podgoricába) majd biztos válaszol neked.

Előzmény: G.HD98 (1428)
G.HD98 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 1428

Sziasztok,

 

Nem tudjátok véletlenül milyen jegyárakra lehet számítani a Buducnost ellen? Split közelében leszek és beterveztem a meccset. Ill, hogy érdemes-e pár nappal korábban megvenni, vagy azért annyira enm kell tartani egy teltháztól?

 

Köszi előre is!

Vucko Creative Commons License 2007.07.19 0 0 1427
Na ma este végre elkezdődik az idei szezon. Már nagyon vártam.

A keretet:

 

Darko Franic (visszajött az NK Zadar-tól)

Vladimir Balic

Vjekoslav Tomic (Medimurje-tól jött)

 

Igor Tudor (Juve-tól, szabadon igazolható volt)

Boris Pandza

Igor Gal

Boris Zivkovic

Jurica Buljat

Tomislav Grcic (visszajött az NK Imotski-tól)

 

Ante Rezic (ifi csapatból jött föl)

Dario Damjanovic

Krisztián Lisztes

Mate Selak (visszajött az NK Solin-tól)

Sinisa Linic (NK Rijeka-tól, szabadon igazolható volt)

Mirko Hrgovic

Goran Rubil

Mirko Oremus (ifi csapatból jött föl)

Igor Musa

Marian Ljubicic

Drago Gabric

Mladen Pelaic

Florin Cernat (egy évre kölcsönben a Dinamo Kijev-től Tomislav Busic-ért cserébe)

Srdan Andric (Panathinaikos-tól, szabadon igazolható volt)

Branko Cubrilo (visszajött az NK Mosor-tól)

 

Nikola Kalinic (visszajött az NK Sibenik-től)

Maris Verpakovskis (egy évre kölcsönben a Dinamo Kijev-től)

Ante Rukavina

Kresimir Makarin (visszajött az NK Pula-tól)

Mladen Bartolovic

 

Remélem nem hagytam ki senkit. Ha mégis kihagytam volna, vagy hibáztam volna majd Antun kijavít. Ő naprakész mindenből

 

Hajrá Hajduk! ! ! !

Vucko Creative Commons License 2007.07.15 0 0 1426

Hajduk - WBA 0 : 0

15.000 vagy 20.000 nézővel (két helyen két féle adat szerepelt).

Vucko Creative Commons License 2007.07.15 0 0 1425
Van új honlap! (Bár ami az illeti inkább csak szerkezetében újult meg egy kicsit, tartalmában nem sokat változott a Hajduk honlapja.)

http://www.hnkhajduk.hr/

Antun Creative Commons License 2007.07.12 0 0 1424
Tudor megint lesérült a tegnapi edzésen... Holnap Hajduk-WBA! Naprid Bili!
Vucko Creative Commons License 2007.07.12 0 0 1423

Djurkevic

Egy Hajduk - Vasas meccsen kinek szurkolnál?

Előzmény: Törölt nick (1422)
Antun Creative Commons License 2007.07.09 0 0 1421
Mainz-Hajduk 1:1 (Rukavina)

Most már jó lenne ha valamit villantanánk a felkészülés során mert ez így nagyon karcsú.
Antun Creative Commons License 2007.07.08 0 0 1420
Ma 5-4re kikapott a Hajduk a Bochumtól, Kalnic és Rukavina lőtte a gólokat.
Vucko Creative Commons License 2007.07.07 0 0 1419

Hát nem tudom, de én csak ezt a két Torcidáról szóló filmet találtam a Real Football Factories sorozaton belül.

http://www.youtube.com/watch?v=WW31WkVfBnQ

http://www.youtube.com/watch?v=EF1KIVzTpT8

Előzmény: Dinamo Zagreb (1416)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.07.07 0 0 1416

Nos, Te valamit sejtesz.

A médiában való feltűnés nem egyenlő a Győzike show-al.

Figyelemfelkeltés lenne a célja, hasonló gondolatokkal mint amire Te gondoltál a szurkolói klub létrehozásával.

Én arra gondoltam, hogy vannak rajtunk kívűl még szurkolók Magyarországon akik nem is tudják, hogy mi is itt vagyunk.

Egyébként ajánlom figyelmetekbe a Youtube-on a Real football factory 5 részes összeállítását ami a Torcida és a BBB alakulásáról és mindennapjairól szól.

Előzmény: Törölt nick (1415)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.07.06 0 0 1414
De jóval előbb szólj, mert a Big Brother-be is leadtam a jelentkezésemet Antun kérésére:))
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.07.06 0 0 1413

Ezt is jó ötletnek tartom, bár vannak itt negatív arcok is.

Igen, van egy 6-8 fős mag, ebből kijön egy csapat.

 

Előzmény: Törölt nick (1412)
Antun Creative Commons License 2007.07.06 0 0 1411
Én nem támogatom a kezdeményezést.
Előzmény: Dinamo Zagreb (1409)
Antun Creative Commons License 2007.07.06 0 0 1410
Ha tv szereplésre vágysz, jelentkezz a big brádörbe.
Előzmény: Dinamo Zagreb (1409)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1409

Sziasztok Riválisok!

 

Azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek össze tudunk hozni egy magyarországi Hajduk, magyarországi Dinamo szurkolók BARÁTSÁGOS mérkőzést kispályán?

Nem kellene hozzá, csak 6-6 ember és talán még valamelyik tv-ben is fel tudnánk hívni a figyelmet magunkra, illetve betörhetnénk a horvát frontra is.

 

 

Vucko Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1407
Az első forduló ugrik egyből az uefa miatt vagy megtartják szombaton a meccset?
sozsi Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1406
talán keresd elő a Lisztes menedzsere által pénzelt Kickers sportmagazin néhány számát és megláthatod például,hogy 2003-ban a legjobb 10 külföldi játékos között volt és a támadóközéppályások ranglistáján 5.lett az osztályzatok alapján!
ennyit a fetrengő,alibiző Lisztes leégéséről...
Előzmény: karesz4 (1399)
Antun Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1405
Tegnap németországi felkészülési meccsen 3:2re vertük a Dynamo Tbilist. Rukavina egy gólt lőtt, Kalinic kettőt. A meccs legjobbja(i) Cernat, Hrgovic, Kalinic, és Rukavina lett.
Toni Popovic-al megegyezett a klub, a szerződést kell aláírni.
A Hajduk ajánlatott tett a Dynamo Moszkva litván válogatott védőjéért, Arunas Klimaviciusért.
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1400
Ennek szerintem nézz utána kicsit alaposabban. A Werdernél sajnos alapember volt, Borowski-t szorította kispadra - ő Lisztes sérülésekor foglalta el Krisztián helyét a rombuszban. Bár lehet, hogy a menedzsere lefizette a német újságokat (az NS ilyen jellegű infói qrwára nem hatnak meg), valamint a Werder szakmai stábját is.
Ugyanis a bajnoki cím évében a sérüléséig az összes meccsen játszott, egyedüliként az egész csapatból. Amúgy csak akkor szabadultak meg tőle, amikor nem tudott felgyógyulni a sérüléséből. A Fradi is nagyjából addig volt értékelhető csapat, amíg Lisztes ott játszott.

Az írásodból pedig sugárzik a rosszindulat, ami kicsit hiteltelenné teszi. Írd azt, hogy Neked antipatikus, vagy hogy szerinted szar játékos, aki sosem fog többé normálisan játszani, vagy ilyesmi. De sajnos az, hogy például a Werdernél megbukott volna (01-05, 92 meccs 8 gól), nagyon-nagyon távol áll a valóságtól. Én a stuttgart-i szereplését sem tartok akkora buktának (97-01, 109 meccs, 12 gól), azt hiszem játszik a Hajduk-ban egy pár olyan játékos, aki soha nem fogja ezt a szintet megütni.

A mondandód második részével nem tudok mit kezdeni, én máshogy látom, de ebbe már nyilván szubjektív elemek is bekerülnek mindkettőnk részéről.

Asszem a brémai szereplése miatt pedig jössz egy meaculpával...
Előzmény: karesz4 (1399)
karesz4 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1399

Milyen alapemberről beszélsz????? A népsort szerint alapember volt, mert a managere fizetett az ilyen megjelenésekért (csakúgy mint Geráé), de egyébként egy kiegészítőemberke volt Brémában, s amint lehetett megszabadultak tőle...

Talán valaha jó képességű focista volt, de a Fradiban úgy hozzászokott a fetengéshez, színészkedéshez, szimuláláshoz, hisztizéshez, hogy arról már semmi sem képes leszoktatni. Csakhogy másutt nem fújnak olyan részrehajlóan a bírók, mint itt a Fradikának fújtak az ő idejében... Így nem maradt más belőle, mint egy állandóan fetrengő, hisztiző alibiző álsztár... 

 

Karesz

Előzmény: Feyd-Rautha (1395)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1398
Pont jól látod, hogy a MINDENHOL megbukottra reagáltam. És tényleg, Lisztes már szintén túl van a hetvenen.
Előzmény: Antun (1397)
Antun Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1397
Jól látod a helyzetet, az végülis tegnap volt... Ennyi erővel leigazolhatnánk Grosics Gyula bácsit is, ő is alapembere volt az Aranycsapatnak...
Előzmény: Feyd-Rautha (1395)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1396

Hát, távol áll tőlem a Hajdukért való aggódás, de nem kellene megvárni egy pár meccset amíg ítélkeztek felette?

Bár Antun hozzáállását már tudom, mindegy milyen labdarúgó csak dalmát legyen.

Én örülök neki, hogy ott kötött ki, persze még változhat a véleményem ha mondjuk győztes gólt rúg ellenünk a derbin...

Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1395
Ja tényleg, mekkorát bukott a Werder-nél is, mikor alapembere volt a bajnokcsapatnak.
Előzmény: karesz4 (1393)
Antun Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1394
10/10!
Előzmény: karesz4 (1393)
karesz4 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1393

Sajna leáldozott a Hajduk Splitnek is... :-(

Ki volt az az ökör, aki ezt a hisztis, fetrengő falábút leigazolta???? Ennyire nincs már épkézláb játékos Horvátországban, hogy pont ez a mindenhol megbukott nagyarcút kellett leigazolni????? :-((((((((((

 

K.

Antun Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1392
"Hvala Bogu..."
Előzmény: Blue Casual (1391)
Blue Casual Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1391
Információink szerint Lisztes Krisztián megkötötte szerződését a Hajduk Split csapatával. A középpályás, aki az elmúlt napokban a horvát bajnokság második helyén végző együttesnél tréningezett, két évre írt alá a klubhoz.
Lisztes még 2004-ben, a Werder Bremen játékosaként szenvedett súlyos sérülést, azóta nem talált igazán magára. Játszott a Borussia Mönchengladbachnál - illetve nem játszott, hiszen alig lépett pályára. Az utóbbi időben rengeteget edzett, erősített, saját bevallása szerint mindent megtett érte, hogy újra a legmagasabb szinten futballozhasson - most erre meglesz a lehetősége.

nb1.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!