Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.15 0 0 4603
Mindenkinek minden szépet és jót kívánok !!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 4602
Charlie1162…….Köszike !!!!!!!
Te ismersz engem ezt én is tudom ….Hát unatkoztam és újra benéztem ,de nemsokára megint lépek is . És törlöm az összes hozzászólásaimat mindent ahogy szoktam :D :D .Angolosan távozok !!!! Talán majd következő nyáron nyárvégén megint visszanézek ide .De itt nem változott semmi nők nincsenek sehol …………….
Egyébként láttam az oldaladat ügyes vagy nagyon jó lett tényleg .Remélem azért már sikerült olyan hölgyet találnod amilyent szeretnél .Te tényleg nagyon kitartó vagy megérdemelnéd ……… Üdv
Előzmény: Charlie1162 (4601)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.14 0 0 4601
Sokat javult a helyesírásod tavasz óta!:) A történeteken azért van még mit csiszolni!
Előzmény: Törölt nick (4598)


Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 4599
Ti tudtátok ,hogy az adatlaphoz a bemutatkozásnál be lehet tenni képet ????
Szerencsére sikerült be tennem kettő képet is magamról ………
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.13 0 0 4598
Én mondtam ,hogy a helyesírás nálam káosz nem az erősségem :D
Ezért is kellene nekem egy szigorú tanár néni aki talán még tud velem valamit kezdeni egy pálca jelenlétében .:D :D :D
Egyébként szerintem mindenkinek megvannak a rossz és a jó tulajdonságai senki nem tökéletes .Nekem például a legrosszabb az önfejűségem és a türelmetlenségem ha valamit nem kapok meg ma lehet holnap már dacból sem kell .És ami még nagyon rossz ,hogy nagyon sértődékeny vagy …De hát vannak itt jó tulajdonságok is :D őszinte vagyok nekem tényleg ami szívemen a számon .Érzelgős vagyok és néha romantikus ugyanakkor szeretem az extrémem dolgokat a szexben a spankingba „szexörült „Egyébként volt idő mikor küzdöttem magammal szembe és próbáltam legyőzni megszabadulni a spankingtól .Olyan beteges dolognak tartottam ezt ,hogy én erre izgulók fel .Más is így volt ezzel így?? Aztán rá jöttem ,hogy nem küzdhettek ellene én ilyenek születtem .Ez izgat igazán fel bármit is csinálok nem lehetek más mint aki vagyok .Ezért is keresek olyan nőt hölgyet akinek hasonló álmai vágyai vannak és talán így kölcsönösen megvalósíthatjuk egymásét .Bár az én álmaimat sosem fogom ki élni igazán ,de még le írni sem .Mert hát annyi kis történet van a fejembe ,hogy egész nap csak ezt írhatnám .De hát úgy-e dolgozni is kell .Egyébként mikor olyan 14-éves fiú voltam barkát szedtem egy idegen ház előtt tördeltem össze vissza a kis bokrot .Egy 30-40-év körüli szigorú nő jött ki a kertes házból és elkezdett kiabálni velem .Majd felvett a földről egy már letört barkaágat és felém közeledet . Én persze elfutottam !!De álmomban ott vagyok megfogja a kezemet én engedelmeskedem .De azért nagyon” félek „ behúz a házába .Nincs otthon senki délelőtt van 11-óra körül a férje dolgozik . Lehúzza a nadrágomat és az alsómat is .Egy nagy székre ül és ölébe fektet….Már nem szidkólodzik csak annyit mond –„Mindjárt jól elverem vele a kis feneked . „ Elsőnek a tenyerével majd a barka ággal jó alaposan elveri a POPSIM . Szép piros lesz majd amikor végez kijelenti mehetek haza ,de ha még egyszer meglátja hogy bántom a kis barkáját megismételjük ez újra és újra .Én persze ezek után vörös popsival megyek mentem haza .Sajnálom ,hogy elszaladtam gyerekként ki tudja talán lett volna olyan bátor a hölgy és megtörténik ez .Nagyon izgat ez a dolog ,de múltat nem lehet visszahozni ,de talán a jövőbe még valahogy meglehet élni .OFF tudom elnézést a kis történetért ,de ez csak egy bevezetés volt .Egyébként megvan a történet negyedik-rész is a kis a kis SpankingStory topikban .Hogy hány részes lesz fogalmam sincs csak úgy magától íródik életre kell .Csak egy-két sort tudok a következő részből .De az épp elég mindig kinyit újabb és újabb kis álom kaput .De mindig ott lesz egy érzékeny srác aki néha romantikus is .Szeretném ,ha külső ember aki ezt nem is szereti tudná ,hogy itt igen is lehet romantika érzelem és szerelem is .Majd kifejtem a szerelmet a kis Vanessa-val…. Fogunk mi még talán a történetbe együtt menekülni a Tátra magas hegyei között Angyalarcú és kegyetlen emberei elől .Persze még nem tudom pontosan mi is lesz de majd összeáll …Persze lehet kevesebbet fogok írni munka ,tanulás sok egy kicsit .A helyesírásról meg annyit ha nagyon zavar titeket .Legyen egy önként jelentkező akinek mindig átküldhetem az új részt előre e-mailben és ő visszaküldi nekem javítva és úgy teszem csak majd fel .De majd megpróbálok jobban oda figyelni hátha kevesebb lesz .De egy tanár néni is figyelhetne rám az jobb volna :D :D .
Előzmény: Törölt nick (4596)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.13 0 0 4597
dehogy haragszom
Előzmény: Törölt nick (4595)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4596
Gyermekem a ban ben dologra figyelj odamert különben bünti lesz
Előzmény: Törölt nick (4595)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4595
angyalarcú remélem nem haragszol rám ???
Én tudom te nem olyan vagy mint amilyen az én történetembe ….
De ezt csak egy történet amit olyanra írok amilyenre akarok…………
Vagy nagyon haragszol rám ??????????
Büntit érdemlek ??? De akkor te is   Puszi ne haragudj tényleg !!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4594
Sziasztok megnyitottam akkor a SpankingStory topikot .
És remélem nem csak én fogok oda történeteket írni …
Szerintem mindenkinek vannak álmai vágyai jó volna ha leírná őket
Legyen az igaz történet vagy csak egy álom egy kis képzelet …..
Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4593
Ha sztorizni akarsz praktikusabb egy blog szerintem: www.blogger.com
például.
Előzmény: Snakeins (4590)
fan_fan Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4592
A sztori sem semmi, de a fotó egyenes kolosszális !
Előzmény: Törölt nick (4580)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4591
Köszi 11 hozzászólás nem gond van itt egy pár topik ahova írhatok .Ha sikerül meglesz 23:00-ra minden .üdv ÉS KÖSZI !!!!!
Előzmény: Snakeins (4590)
Snakeins Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4590
Minimum 30 hozzászólásra van szükséged ezen a nicken - most 19 van, tehát 11 kell még.
Ha ez megvan, akkor evvel a témával elmész a HUSz Vigalmi negyedébe, és ott, a topikcímek fölött jobbra látsz egy olyan gombot, hogy _Topiknyitás_ - arra katt, és már kezdheted is!
- Most is megnézheted, de per pillanat azt fogja kiírni, hogy 'Nem nyithat topikot_ - vagy valami hasonlót, már nem emlékszem pontosan.
Előzmény: Törölt nick (4589)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4589
Sziasztok ha valaki le írja nekem ,hogyan is kell hol is kell topikot nyitni ígérem 23:00 előtt meglesz a harmadik rész is . spankinglord23@index.hu Sajna én tök kezdő vagyok ebbe és NEW TOPIK felíratott sehol nem láttok ………Persze lehet én bénázok itt ….üdv és köszönöm !!!
filodom Creative Commons License 2007.09.12 0 0 4588
én is tegyek be irományokat?amelyik kutya ugat,az nem harap-alapon?:-)
Előzmény: angyalarcú (4585)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4587
Nem kicsit off. Inkább "romboló jellegű, összefüggéstelen sztorik" topik kellene ehhez.  
Előzmény: angyalarcú (4585)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4586
Rendben értettem OFF !!!
De azért kár érte …….. Na mindegy …..
Előzmény: angyalarcú (4585)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4585
szerintem nyisson egy  spankingstory topicot, ott publikálhatja,  de  ez  itt  most  kicsit  OFF.-))))))
Előzmény: Törölt nick (4584)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4584

Tudom édes nem is szeretnélek ha az lennél .De ez csak egy történet és most ilyen szerep jutott neked .De ne aggódj átfogsz kerülni a másik oldalra hamarosan és nagyon-nagyon vörös lesz a kis popsid .Bár amit neked szánok nem hiszem hogy a valóságban is élveznéd .Lesz itt minden félre spanking lány-fiút ,fiú-lányt és lány-lányt .Ami a célom hogy vegyítsem az érzelmeket a szerelmet a romantikát és a vad durva erőszakos BDSM spanking stílust egyszerre .Ha sikerül és jól...Végre hozzá kezdettek a 200 oldal körüli regényem megírásához .A történet már megvan természetesen ,a fejecskémbe teljesen más mint ez .Ez csak egy próba nem több …. Meglátjuk ,hogy sikerül majd …….Puszi!!!
Előzmény: angyalarcú (4581)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4583
a Tizenegyezer vesssző  megfelel?
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4582
És fel kell olvasni az asztalra helyezett novellát, közben pedig záporozni kezdenek az ütések
Előzmény: angyalarcú (4577)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4581
NEM VAGYOK DOMINA!!!!!!!!!!:-)))))
Előzmény: Törölt nick (4580)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4580
Magas hegyek 2 rész !!!

Miután az ajtó kinyílót egy rám édesen mosolygó csaj fogadott .Barna hosszú egyenes haj és édes kis gesztenye szemeik vegyültek az arcán lévő tündéri mosollyal .Hát igen ő volt Vanessa .Egy kis fehér köntös volt rajta a haja csurom víz volt gondoltam épp előttem jöhetett ki a zuhany alól .Jaj olyan szexi lábai voltam egy-két apró vízcsepp épp folydogált le róla . Alig bírtam magammal legszívesebben a lábai elé vettetem volna magamat .Elképzeltem ahogy puszilgatom és minden egyes apró vízcseppet lenyalók róla .Mindig is imádtam a szép formás női lábat az övé pedig különösen az volt .Miután bemutatkoztam elmeséltem mi is történt velem .Vanessa csak mosolygót édesen és meglepődtem mikor azt mondta ő is most jött és éppen így járt mint én .Kedves volt nagyon és behívott a szobájába …….Valahogy úgy éreztem van köztünk valami egy kis szikra amiből láng is lehet .Persze mikor ecseteltem neki ,hogy esetleg a másik ágyon el a aludhatnék nála furcsán nézet rám .De igen mondott végül is !!!De közölte velem ,hogy ő nem olyan lány és nem szeretné ha éjszaka úgy megközelíteném .Különben is neki vőlegénye van akit annak ellenére hogy épp megcsalta őt még mindig nagyon szeret .Hamar kiderült hogy az a srác miatt menekült így Vanessa a hegyekbe .Bár nem igazán értettem melyik az a marha pasi aki egy ilyen csajt megtud csalni . Vanessában minden benne volt amit egy pasi kívánhat gyönyörű ,szexi ,intelligens és tényleg egy kiváló egyéniség .Nem olyan mint az én volt barátnőm aki mindig piszkált bántott és csak magáról beszélt képtelen volt az én gondjaimat érzelmeimet átérezni megérteni .Csak az övét majszolta …..De végül is két évig jártam vele Annával …Mi tartott minket össze ??? Hát ez jó kérdés szerintem csak a szex ……. Vanessával miután jó kibeszéltük magunkat letusoltam és együtt tévéztünk .Fura volt az egész olyan volt ő nekem mint a testem a részem egy rég elvesztett darabja vagy valami ilyesmi .Annyira kívántam annyira szeretem volna ha ott és most az övé lehetek és ő az enyém .Égetem a vágytól mint egy kamasz szűz kisfiú aki szeretné már felfedezni a gyönyör édes kis barlangjait .De visszatartottam és nem nyomultam Vanessára .Megígértem neki hogy nem kezdeményezek és ezt be is tartottam . De azért egy két oldalas jó éjt puszit adtunk egymásnak !!! Majd hajnal 1-órakor kéjes jajgatásokra ébredtünk . A kicsi Vanessa nagyon megijedt hogy még is mi lehet ez én persze lovagiasan megnyugtattam .És megígértem neki megyek és megnézem!!! A szobából kijőve a hangos szinte felerősödte de én követem a jajgatásokat .Az 1-es szobából jöttek bár féltem de bekopogtam . Lady angyalarcú fogadott egy vastag tenisz ütőre hasonlító paskoló volt a kezébe és szinte vér vörös szemekkel kérdezte .-„Te meg mi a francot keresel itt csak nem azt szeretnéd hogy elverjem a te picsádat is „”” Ez a hangnemet szörnyű volt hallgatni ez a nő maga volt az ördög tényleg. Alig tudtam beszélni :::-Hát én…izé.. csak ….egy kis …………szóval fogkrém után …….otthon hagytam ”mondtam neki ” . Angyalarcú még idegesebb lett ….-És kijelentette –Te barom állat!!! ………..Majd megfogta a kezemet és berántott a szobájába .Egy jó nagy szoba volt egy hatalmas ágyal a közepén .És ágyon egy szőke hajú nő hatalmas fenekét láttam ahogy az ágyra hajolt .Nagyon vörös volt a popsija szegénynek . Lady angyalarcú egy székre ültette és azt mondta várjak mindjárt megkapom a kis fogkrémeket .Majd a szőke hajú nőhöz lépet és megparancsolta neki ,hogy pucsíccson feszesebben és a paskolóval rávágott a fenekére .Hatalmasakat ütött csak ,úgy csattant a szöszi csaj popsija . Lady angyalarcú miközben verte a popsiját mosolygót néha gunyosan .Egyszerűen lehetet rajta ,hogy élvezi ahogy szegény kis szöszi kislány popsiját vörösre veri .A kis szöszi sikoltozott egy két erősebb ütésnél és próbálta a kezével folyamatosan megvakarni a popsiját .Miközben ide-oda mozgatta a vörös popóját De Lady angyalarcú tovább folytatta és már szinte vérvörösre változott szegény kislány feneke .Nagyon sajnáltam a kiscsajt ,de valahogy féltem közbe avatkozni !!! Majd végre abbahagyta a kis szöszi szomorú szemekkel nézet rám miközben előttem felhúzta a kis bugyiját . Lady angyalarcú meg kijelentette neki legközelebb nádpálcával fogja elverni a fenekét .A kiscsaj ha nehezen is de elhagyta a szobát .Szerintem nagyon fájhatott szegény kis popsija .Majd ketten maradtam Lady angyalarcúval a szobába .Majd hírtele felém fordult és ………..)foly.. köv )
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4579
Szerintem a te popsid is nagyon szép lehet vörösen !!!
Ne mondj ilyen hogy az övé szebb mert ez lehet nem igaz ….
Minden női popsi gyönyörű legyen az kicsi vagy nagy .Kerek almácska vagy édes kis szilvácska .
És hidd el a angyalkának én nem kellek és tudom neked sem ….
Én csak egy magányos pasi vagyok aki vörös popsiról álmodik ennyi ….
Bár angyalarcú lehet tényleg meg akar majd egyszer verni .De csak a kis történet végén .
Neki csúnya dolgokat szánok !!!!!És félek ,hogy mérges lesz rám nagyon …
De ez csak egy történet amiből semmi nem igaz …….
Az biztos ,hogy kemény dolgok lesznek nemsokára …..
De hát ez csak egy álom és álmodni mindig szép hisz az ezeregy történetet ír .
Előzmény: Dunaparti Olló (4574)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4578
Te meg domina leszel! Pedig kb. annyira vagy domina, mint én nő! :-))
Előzmény: angyalarcú (4575)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4577
ééééés,?
Előzmény: Törölt nick (4576)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4576
Dehogy:-) Minden nőnemű hajoljon az asztalra szépen és .....
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4575
kezdek  aggódni...még elnőiesedik itt.-))))
Előzmény: Dunaparti Olló (4574)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4574
A női megérzésem azt súgja, hogy nálam kb. annyi esélyed van, mint angyalarcúnál. A különbség az, hogy én bátrabban rosszalkodok, ő meg igyekszik jó kislány lenni! Amiben biztos lehetsz az, hogy én hamarabb elnadrágolnálak. Más kérdés, hogy az ő feneke tetszene jobban neked. Nos, válassz! :-)
Előzmény: Törölt nick (4573)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4573
Szia édes !! Komoly szándékaim csak akkor lehetnek ha megismerlek egy kicsit …………………Ha esélyt adsz erre , de ha te nem esetleg majd valaki más talán ad .A kezemet meg a popsikádra szeretném emelni ez igaz .De azt is szeretném ,ha te is ez tennéd velem ……………. A nadrágszíjat meg a nagyon rossz kislányok érdemlik csak meg :) ………Olyanok mint angyalarcú én tudom hogy ő nagyon rossz kislány :) :) .Te úgy-e jó kislány vagy ..Nekem egyébként van egy jó vastag USA TEXAS-i nadrágszíjam .Az mekkorát tudna csattani egy popsin júúúúúúúúújjjjjjjjj rossz rá gondolni .Piros lenne hamar ,de szerinte vörös is .:) :) :)
Előzmény: Dunaparti Olló (4572)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4572

Hát...az arcomra már pírt csaltál, olyannyira, hogy lányos zavaromban azt sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány! Utoljára akkor esett ez meg velem, amikor a férjem megkérte a kezemet. De elmúlt a zavarom, mert látom, nem komolyak a szándékaid, egyszerűen csak kezet akarsz emelni rám. Bizalmaskodás kíséretében.

Pedig az igazi az volt, amikor a férjem emelte rám a nadrágszíját...Régi, szép idők...

Előzmény: Törölt nick (4571)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4571
Jól van jól van igazad van azzal a küldj egy fényképet a popsidról való bemutatkozásommal csak hülyéskedtem persze :D :D :D
De hát mit vársz tőlem én tényleg egy fiatal srác vagyok aki imád hülyülni néha …….
És szereti magára felhívni a figyelmet …De a spankingnál nem szeretem a tréfát ,ott bünti van és piros popsi .Ez tetszik EGYÉBKÉNT nagyon amit írtál „””nem szoktam hozzá, hogy kiáltvánnyal toborozzak seggeket .”””hehe :D :D …
Na ÉS ÍGY jobban tetszik a bemutatkozásom ???? Bár szerintem ez sablonos nem ???+++++++++++++Szia én egy 23 éves budapesti srác vagyok és egy kalandot vagy egy tartós kapcsolatot spanking partnert keresek . Szeretem a spankingot adni és kapni is .A durva dolgokat viszont nem szeretem….. Ami fontos számomra a kölcsönös bizalom és az egymás iránti őszinteség . Ha egy kicsit tetszek neked kérlek írj !!! A kor nem számit lehetsz nálam jóval idősebb és fiatalabb is .Ami fontos ,hogy egy olyan nő legyél aki tudja mindig mit akar és mer érte tenni is……………Aki nem szégyellős le meri írni mit szeretne és hogyan …….Amit én szeretnék az hogy kiélhessem a spanking vágyaimat és magamat és az téged is boldoggá tegyelek . Ha egy kicsit tetszek neked esetleg szeretnél jobban megismerni kérlek írj bátran .Egy szia mindig bele fér soha ne mond ,hogy úgysem öt keresem vagy úgy sem kellenék neki stb. ISMERJ MEG …………Puszi :::::::: ++++++++++++
Előzmény: Dunaparti Olló (4569)
Elvie Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4570
Na, hogy felpörgött itt az élet! Nagyszerű, csak így tovább!! :))
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4569
Nos, én meg egy öteg, mások által csúfnak mondott vagyok. Emiatt nem szoktam hozzá, hogy kiáltvánnyal toborozzak seggeket. Úgy tűnik, a külsőm nem elég ahhoz, hogy feltétlenül bizzanak bennem. Nem bízhatom a látszatra. Pech.
Előzmény: Törölt nick (4568)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4568
Szia!!! Én nem teljesen értem ezt a nő nem nő dolgot ,de nem is szeretnék bele menni már ebbe .Ami a lényeg te sem és egy nő sem senki sem higgye azt ,hogy az elfenekelés után szex következne .Nem véletlenül írtam azt ,hogy a kor nem akadály !! Én egy fial mások által jó képűnek mondott srác vagyok .És igen is nem bújok ,be minden málna bokorba nem is szeretnék .Az ideállom a szerelemben a magán életben szöszi kép szemű model típusú lányok .De egy példa :A suliban volt egy 50-éves történelem tanárom ……..Igazából ez a tanár néni nagyon szigorú volt néha úgy éreztem hogy élvezi hogy szívathat .Volt neki egy nagy fa vonalzója is mindig azzal magyarázott a térkép előtt .Gyakran elképzeltem ,hogy óra után bent kell maradnom és azzal elveri a meztelen fenekem .Utána meg megfenyegetem ,hogy elfogom mondani mindenkinek hogy mit tett velem .Vagy pedig engedi-e kell ,hogy én is vissza adjam neki a háromszorosát amit tőle kaptam .Elképzelem ,hogy ráhajol az asztalra és a nagyfeszes seggét a vastag fa vonalzómmal vörösre verem vörösre verhetem . Egyébként nem volt egy szép nő hidd el soha életembe nem feküdtem volna le vele .Szóval a spanking nem egyenlő a szexel !!! De itt egy másik példa spankingolni lehet egy 100kg hölggyel is elmennék !! Csak játszanék egy kicsit a popsijával és ő is az enyém ennyi egy péntek esti kaland .Ahol azt történik meg csak ami előre le ír nekem és én is neki ….Persze ehhez az kell ,hogy a két ember megtudjon bízni egymásba kölcsönösen előítéletek nélkül . Persze a legtöbb nő itt is előítéletet mond „biztos a bugyimat akarja majd le húzni . „ Jó én persze megértem a nőket lányokat , tényleg azért valahol vigyázni kell .Meg hát megkell mondjam én is félnék egy olyan nőtől aki a durvább dolgokat is szereti .De az nagyon felizgatna és jól esne ha az ágyához kötözne és úgy verné el a fenekemet .Igen kiszolgáltatott helyzetbe lennék neki tehát muszáj volna hogy megbízzak benne .Csak olyan dolog fog történi amit le írtam neki és lesz menekülő titkos szó stb és ezt be is tartsa velem szembe .És ő is teljesen meg kell hogy bízzon bennem ,mert én csak úgy és csak addig fogom verni a fenekét amíg szeretné .Tehát ez az egész szerintem a kölcsönös bizalmon alakul ….Nem szabad előítéleteket támasztani ismeretlenül .Egy dolog biztos valaki éli valaki álmodja az életét otthon a meleg ágyba aludni biztonságosabb …………De aki alszik az álmodik és sohasem él . Én élni szeretnék ……………Kiélni a vágyaimat az álmaimat ……………
Előzmény: Dunaparti Olló (4567)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4567
Nem eltanácsollak, csak nem teszem lehetővé. A szüzességemmel is így voltam hajdan. Nem akartam vénlány koromig megtartani, de nem is fordultam a közhöz, hogy elveszítsem. Azután pedig úgy alakult, hogy az erős, nőies lelkületem felülkerekedett a szűzlányos bátortalanságomon. Manapság meg már azt is tudom, hogy mikor akar egy pasi úgy apellálni az érzelgősségemre, hogy ezáltal a bugyim alá jusson. Ne akarjuk a rózsáról lebeszélni a tövist. Hintheted elém a szirmokat, de én én cserében beléddöföm az elhallgatott tövist. :-) Namármost, ez a tövis pedig az, hogy én nem nő vagyok...bár te remekül megérezted, hogy egy nagyasszonnyal van dolgod. A szirmaid egy nő lábai elé hullottak, a töviseit visszaküldi neked egy pasi. :-)
Előzmény: Törölt nick (4566)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4566
De egy valamitől még is csak eltanácsolsz de nem csak engem hanem mást is : „””Email: nem publikus „””””””””Már a tiéd ………:) :)
Persze érthető te nem keresel partnert és barátokat sem gondolom .
Egyébként tetszik a stílusod én érzem ,hogy te egy tapasztalt nő vagy aki erős egyéniség mindig pontosan tudja mit is akar .Tőled és a hozás hasonló „filodom „fogalmazása szerint Nagyasszonyoktól lehetne sokat tanulni .Én egy kicsit érzelgős vagyok tehát jól érzed ügyes vagy .De a kutyusba mindig ott van egy kis farkas is amit ha más nem a Piroska piros feneke biztos elő csal .:D :D .Én pedig tudok álmodni ,és álmodni tud élni is . Egyébként bármilyen betegesen is hangzik ez esetben felizgat ,hogy te nem szereted a sok érzelgőséget érzelmet .Puszi a popodra !!! Bocsi de nálam fő az őszinteség és most oda gondoltam . :) :) :)
Előzmény: Dunaparti Olló (4564)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4565
Én viszont nem! Kivételesen sem!
Előzmény: angyalarcú (4560)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4564

Őszintén megmondom: ne apelláj a hitemre, meggyőződésemre és akkor nem kell litániát sem irnod hozzá. Egybként pedig "bárminek örülnék, csak annak nem, ha egy idegen hosszasan osztja meg velem a kirakat-érzéseit. Efféléket utoljára szűzlány koromban beszléltem hosszabban a kis barátnőimmel. A legjobb barátnőmnek persze mást is mondtam, afféle privát dolgokat, persze ő már a kirakat mögé látott.

Vagy valami ilyesmi...De te tudod, én nem tanácsollak el semmitől.

Előzmény: Törölt nick (4558)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4563
Tudom ez csak egy kis történet ,de örülők hogy érted és nem sértődtél meg rajta .Pusssssz köszönöm !!! Természetesen nem írom majd tovább a történetet ha nem szeretnéd .Mert hát elkell mondjam hamarosan a történetben lévő Lady Angyalarcú a kis popsijára .Nagyon szigorú büntit kap az erőben egy tölgyfa tövében .Tehát talán jobb is így :D :D . Engem személy szerint tudod sok minden izgat ha én fenekelek és ha engem fenekelnek az is .Sőt az is ha két nő egymást fenekeli .De csak a gyengébb dolgok érdekelnek spanking területén. Tudod engemet ,nem a fájdalom izgat fel hanem a helyzet !!Elképzelem ,hogy ott fekszik egy szép női popsi az ölemben és az enyém .Elverhetem a szép popsiját pirosra !!!Na szóval ez izgat .Fordított helyzetben meg az ha én vagyok a kis rossz fiú a kis áldozat .De egyszer kipróbálhatnád te is a pasiddal hogy milyen ha te büntetsz .De gondolom a pasidat ez a dolog nem izgatja csak ha ő büntet …….Meg hát melyik pasi volna az aki ezt kibírná és élvezné .Tudod ti nagyon durván csináljátok …..De ne aggódj én nem ítélek el nincs ezzel semmi gond mindenki máshogy szereti .A lényeg hogy neked jól essen és hogy kiéld az álmaidat a vágyaidat .Szerintem csak ez számít !!!!!És hát szerencséd is van mert olyan pasit találtál aki ezt megtudja neked csinálni .Én ha ilyent csajt találnék mint te aki direkt így kérné így szeretné hogy tényleg nagyon durván gondban lennék vele .Persze lehet meg tudnám neki csinálni ki tudja ??? De én valahogy félnék tőle ,hogy ha utána én kapok tőle büntit nem száll majd el ,tudni-e fogja mit szabad és mit nem .Valahogy azt nem élvezném nem szeretném ha elszállna és durván elverné a fenekem. Ki tudja lehet csak annyit mondana a végén „bocsika” De mit érnék én azzal ??Több napig fájna a popsim ráadásul én rendszeresen járok uszodába tehát oda sem tudnék menni .Tehát dominát igazából nem is keresek inkább olyan csajt akit az izgat ha őt fenekelik el. De cserébe engem is eltudna fenekelni néha …..Tehát aki azért képes erre ,vagy egy kicsit azért izgatja ez a dolog .Egy dominától vagy egy olyan nőtől aki a kemény dolgokat szereti tényleg félnék megmondom neked ősszintén .És bocsika ,hogy a történetben negatív szerepet szántam neked !!! Várhatóan vanessának pozitív szerepet fogok adni !!!Még jó volna egy-két szereplő egy két nő innen ,de hát nem nagyon van itt csaj ahogy így vissza olvastam a topikot . Dunaparti Olló = Dunaparti Olga = igen így talán jobb Olgaként így bele írható . Én szeretném…….!! Remélem ő sem haragudna érte …. De persze lehet nem is írom tovább ezt a kis történetet .Nem szeretnék senkit megbántani vele .Inkább írok majd egy másikat legalább ezret tudnék írni van ám fantáziám bőven .De előre szólok a helyesírás nem az erősségem :D :D .Bár nem vagyok buta fiú :D van egy érettségim és lehet lesz itt még más is :) :) . Egyébként magyar tanár nénik nálam előnyben :D :D .Hát igen oktatásra szorulok vagy valami másra :D :D :) :) De a kis tanár néni sem úszná meg ezt a kis kalandot fehér popsival :) :) …………
Előzmény: angyalarcú (4561)
filodom Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4562
Nagyasszony...:-)tőled aztán lehet tartani...
A "Macskafogó"után szabadon:kegyetlenül véresre fenekelteted magad,és ezt vehetik fenyegetésnek!:-)
Előzmény: angyalarcú (4561)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4561
komolyan, ezzel most szerzett  egy  kedves  délelőttöt nekem....akkorárkat  kacagtam olvasás közben....pár dolog  nem stimmelt.-)  nem vagyok domina...nem szoktam szigorúan nézni.... és  soha nem tennék  gunyoros  megjegyzéseket senkire................puszzz 
Előzmény: Törölt nick (4559)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4560
ezt  kivételesen preferáltam:-)
Előzmény: Dunaparti Olló (4557)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4559
Magas hegyek 1 rész !!!

Két évvel ezelőtt a Tátrában nyaraltam olyan kis egyéni túra volt !!!Hát igen friss levegő hegyek és azok a csodálatos völgyek és dombocskák .O igen :D most a volt barátnőm is eszembe jutott .Tudjátok neki is megvolt mindez és vele valahol mindig úgy éreztem mintha kirándulnék .D :D .Szeretem az édes kis dombjait völgyeit és barlangjait .De amit a legjobban szerettem az a szíve volt .De hát ez a kapcsolat is sajnos megszakadt részben az én részben az ő hibájából .Pedig együtt terveztük ezt a túrát is !!!
Hétfőn reggel indultam mindent bepakoltam a kocsiba amit csak lehetet …Szerintem túlzásba is vittem egy kicsit .Mert hát ennyi dolog egy hétre azért egy kicsit ez durva dolog volt . De hát tudjátok ilyenkor épp mindig az marad ki ami tényleg kéne .És be kell valljam ez nálam is ki maradt .Hát igen a fogkrémecske otthon maradt sajna .De gondoltam biztos lehet majd valahol vásárolni majd valahogy valahol megoldom .Több órát vezetem gyönyörű szép helyeket mentem keresztül ,de hamar be sötétedet és egy kicsit mintha el is tévedtem volna .Egy mellék úton mentem le ami valahogy nem szerepelt a térképen nem is értettem igazából mi ez .Majd az eső is hírtelen szakadni kezdet hatalmasakat villámlót és dörgött .Komolyam elkezdtem már félni is a hegyről lejövő hatalmas mennyiségű víz szinte folyóvá kezdte változtatni az utat .A kocsi sem bírta tovább bedöglött fogtam a kis háti táskámat és a legfontosabb dolgokat bele pakoltam .Kénytelen voltam gyalog az esőben tovább menni bár nem is tudtam már hol vagyok és hová is tartok .De egyszerűen nem tudtam ott maradni és üldögélni a kocsiba .Szinte alig láttam valamit úgy eset az eső és a közelembe valahová be is vágott egy villám .Az ágak törtek ropogtak a szél pedig vesszőként hasította a fák törzseit .Úgy éreztem vége valahol itt fogok eltűnni örökre!!! Majd ha lassan is a kegyetlen vihar csendesedet és a távolban egy panzió fényeit láttam felfedezni . ANGYALI SPANKING PANZIÓ !!!! Micsoda név gondoltam melyik lehetet az a marha aki kitalálta ezt a nevet ……….. A panzió nem volt nagy azt lehetet látni .Olyan 20-30 szobánál több biztos nincs benne állapítottam meg .Belépve a portán a főnökasszony fogadott Lady Angyalarcú legalább is ez volt rá írva a kis arany kitűző táblájára .Szigorúan nézet rám sehol egy kedves mosoly vagy valami ilyesmi .Egyébként egy hosszú szőke hajú nőt képzeljetek el aki szerintem olyan 30 körül volt .Nem volt se kövér se sovány a szép női formás alakkal rendelkezet .A kis alma mellecskéi csak úgy ki dudorodtak az ingén keresztül és a feneke meg hát igen csak feszes és formás volt .Be is indította a fantáziámat rendesen !!! Csak úgy bámultam …..De hamar zavarba is kerültem ugyan is észre vette és rezzenéstelen arccal közölte velem .”Kedves uram ha kellőképpen kigyönyörködte magát a popsim és mellem nézegetésébe közölhetné végre mit is szeretne .”””” ??? Persze egy ideig köpni nyelni nem tudtam majd nagy nehezen „””….Hát őőőőőőőő hát őőőőőőőő szobát ……szeretnék …..kivenni … ŐŐŐ éjszakára .”””De Angyalarcú csak rázta a fejét ,hogy nincs nem tud szobát ki adni az utolsót kábé egy órája adta ki egy vanessa nevű hölgynek .Nagy bajban voltam és szinte már könyörögtem neki segítsen valahogy .”Most hol éjszakázzak a kocsim valahol az erőbe vagy már a folyóba ki tudja „”” ????Legyen szíves hölgyem segítsen „”Hát esetleg kérdezek meg a hölgyet be-e fogadná éjszakára 22-es szoba .”Mondta” .Már megint nem tudtam köpni nyelni sem ennél betegebb morbid ötletet még sosem halottam .”””Vagy esetleg jegyezte meg Lady Angyalarcú én is be tudtám fogadni persze a kutyám óljába talán van még ott hely . Miközben ezt mondta gúnyosan mosolygót rám!! Úgy éreztem elpattan a fejem a az idegességtől .Rá fektettem ott egy nagy étkező asztalra igazából nem is ellenkezett nagyon csodálkoztam is rajta .Majd a tenyeremmel elkezdetem verni a popsiját felnyögött többször is. Majd le húztam a kis rózsaszín bugyiját és a meztelen popsiját fenekeltem a tenyeremmel .Jó nagyokat ütöttem a fehér kis popsija hamar vörös színbe váltott .De hiába vertem a fenekét mert ő ezt élvezte ,tehát abba is hagytam hamar ..Egyszerűen nagyon kemény feneke volt meg sem érezte a tenyeremet igazán .És a végén csak nevetet rajtam .Majd mélyen a szemembe nézet és ezt mondta ”””De gyenge kis pasi vagy .Ha szeretnéd találok neked helyet kicsi fiú és ott megérezheted milyen is az igazi spanking. Tudod szívem kölcsön kenyér vissza jár .”””Az- az igaság ,hogy nagyon megijedtem tőle és elszaladtam ott hagytam . Nem volt más lehetőségem gondoltam még is csak bekopogok vanessához .Bár ezt az egészet morbid dolognak gondoltam egy idegen nőtől ilyen kérni hogy az egyik ágyát ossza meg velem .De még is csak felmentem az emeleten és bekopogtam a 22-es ajtón és az ajtó hamar kinyílott .És egy ………………..foly köv
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4558
Tudod egy bölcs ember egyszer azt mondta ami csak az álmunkban él élhet sosem vegyük komolyan ………
. . De én tényleg szívesen megismerkednék olyan csajjal nővel aki boldoggá tesz engemet és én is boldoggá tehetem őt .Úgy ahogy azt ő szeretné és úgy ahogy azt én szeretném !!!Amit keresek az egy kaland vagy rendszeres spanking partner akivel valóra válthatom az ő és az én álmomat álmaimat .De persze én most szabad vagyok és talán több is lehetne köztünk ha találnék valakit úgy .Ki tudja ??? De persze én bárminek örülnék .De valahogy én egyikre sem láttok lehetőséget ősszintén megmondom neked !!! Van itt rajtam kívül egy csomó srác aki már évek óta keres itt partnert és másutt is és még sem talál .Egyébként ne hidd ,hogy egy privát levélbe hülyül az ember mert nem .Más egy privát levél és más itt a fórum …Sőt ami ott elhangzik az senki másra nem tartozik sohasem csak arra akivel megosztom . Na jó ennyit elől elég őszinte voltam veled szerintem .Ami fontos ,hogy bármi van az ember tudjon álmodni és ezeregy ajtót kinyitni de végül egy szívbe örökre elveszni . Az ajtók pedig a vágyaink az álmaink …………
Előzmény: Dunaparti Olló (4557)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4557
Szép...de mi akar lenni? Üzenet vagy komolytalanság? :-) Tizenéves csaj koromban buktam volna erre a komolytalanságra. Üzenetenek meg kevéske.
Előzmény: Törölt nick (4556)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4556
Én is :D :D
Előzmény: Dunaparti Olló (4555)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4555
Te is? :-) Én is! :-))
Előzmény: angyalarcú (4551)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4554
http://www.youtube.com/watch?v=Rhtp0ECkNYk
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4553
Ne sajnálj édes !!!
Kapsz egy puszit inkább a popodra így a szobámban bátor fiú vagyok bibi :D :D
PUSZ !!!!!
Előzmény: angyalarcú (4551)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4552
fullanx !! Hát én tényleg kisfiús vagyok néha legalább is itt .És vannak itt nagyasszonyok tényleg !!!Vigyázni kell :D:) :)
Azért egy olyan nőtől mint angyalarcú megijednék ,de most tényleg :D ………De szerintem te is :D :D .
Lehet én járnék rosszul mert az én popsim lenne vörös, az övé helyet :) :) .És hát azt már lehet hogy nem élvezném . :D :D :D

Előzmény: fullanx (4548)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4551
kezdem sajnálni uram.-)
Előzmény: Törölt nick (4550)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4550
Snakeins gondolhatod már tele van az e-mailem :D :D
De szerintem a többi sorstárs is így van ezzel úgy-e ??? :D
Előzmény: Snakeins (4545)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4549
ez  téveszme..............
Előzmény: fullanx (4548)
fullanx Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4548

Te vigyázz, ők nagyasszonyok hozzád képest!

 

Én szóltam.

Előzmény: Törölt nick (4544)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4547
hetente többször.....
Előzmény: Tiptakzi (4541)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4546
: DDD
Előzmény: Törölt nick (4543)
Snakeins Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4545
komoly...
Győzöl a jelentkezőkkel?
Előzmény: Törölt nick (4544)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4544
Szörnyű ,hogy milyen neveletlen rossz lányok vannak itt ….
angyalarcú és vanessa.w !!!!!!!
Már kislányként alaposan el kellett volna verni a kis popsitokat .
Ha rajtam múlott volna jó vörös lett volna már .Talán akkor még lett volna esély hogy rendes lányok legyetek .::) :) Remélem nincs több ilyen csaj itt !!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=QW3SWml10ik&playnext=1
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4543

Én lenni jó pasi :) :)
Te lenni jó csaj ?????
Szia !!!Én egy 23-éves budapesti srác vagyok és fehér popsit keresek :) :)
A célom ,hogy vörös vagy piros legyen a popod!!!!!!!
Persze az én popsim is lehet piros ,de vörös nem az csak a tied lehet .Különben is én jó kisfiú vagyok veled ellentétbe aki rossz kislány és büntit érdemel .Írd le bátran mivel szeretnéd kapni a büntit .A tenyeremmel vörösre vagy egy kis mogyorófa vessző a popodra ?? De tudod van egy jó vastag fa vonalzóm is .Persze csak akkor ha nagyon rossz kiscsaj vagy .Engem minden megoldás érdekel ,a kor nem akadály !!!!!! Jelige :Vörös popsi !!!!!!! spankinglord23@index.hu
Ui :Fényképet rólam csak akkor kapsz ha kapok egy képet a popsidról .Ez a belépő !!!És nálad ??????   Puszi a a popodra !!!!!!
radzer Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4542

Akár így is?

 

http://img167.imagevenue.com/img.php?image=28571_ani_123_728lo.jpg

 

(Linkelve talánm nem törlik.)

Előzmény: angyalarcú (4540)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4541
És milyen rendszerességgel szabnak ki rád ilyen büntetést?
Előzmény: angyalarcú (4540)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4540
a korbácsot  és  a szöges fenyítóeszközöket  kedvelem leginkább..persze  a pálca sem került el...
Előzmény: radzer (4538)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4539
:-)
radzer Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4538

Nem akartam offolni, csak mivel azt írtad, hogy kitiltottak a topicból, hol kérdezzek rá máshol?

Nekem is tetszenek a képek. A narancs színű biztosan nem vízfesték. Bár...?

Azért komolyabb pálcázás nyomait mutató képet még nem raktál fel.

Előzmény: angyalarcú (4536)
filodom Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4537
meg a hangszerekben is,furulya,cselló,gitár...:-))
Előzmény: angyalarcú (4536)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4536
igen, de ne offoljunk............-)
Előzmény: radzer (4535)
radzer Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4535
Gynóban is ennyire otthon vagy?
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4534
medical fetish
radzer Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4533
Mi az a med topic? Hadd lám' azokat a képeket!
Előzmény: angyalarcú (4532)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4532
kitiltottak a  med  topicból a  túl hard képeim miatt.., annyira..:-)).
Előzmény: tomas69 (4528)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4531
Valószinüleg a magyar bankokat már nem engedi a rendszer. Természetesen a megfelelő kártyákat használtam.

Ha nem akarják nyilvánossá tenni az oldalt, akkor nem az interneten kéne terjedniük.
Szerintem semmi rosszat nem tettem a cím kőzlésével.

A nagy titkolozásnak szerintem prózaib oka van. APEH.
Ha nem magyar bankon, és nem magyar fizetős oldalon terjednek nicsen nyoma a becételnek.
És gondolom a Lányok tiszteletdíja után se fizet adót, és egyéb járulékot.
A vicc az egészbe, ha orvoshoz mennek a mi pénzünkből gyógyítják sebeiket.
Előzmény: Törölt nick (4530)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4530

Én tudtam regelni Mo.-ról. Nem értem, te miért nem. Csak egy nemzetközi fizetésre alkalmas bankkártya kell hozzá.

Egyébként miért jó neked, hogy felraktad az oldalra a címet, mikor valaki jelezte, hogy nem akarják nyilvánossá tenni?

Ennek majd az lesz az eredménye, hogy leszedik az oldalt Mo. felé, aztán majd tényleg nem lehet letölteni. Ez miért jó neked?

Előzmény: Törölt nick (4501)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4529
Latinul biztosan. Magyarul csak fenékfestő...:-))
Előzmény: filodom (4527)
tomas69 Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4528

Erre voltam kíváncsi...

 

Tehát nem csak sub, hanem mazo is.

 

Fájdalomküszöböd elég magas lehet... ?

Előzmény: angyalarcú (4523)
filodom Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4527
akkor már domina...
Előzmény: Dunaparti Olló (4525)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4526
Az meg mia sz......!
Előzmény: filodom (4524)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4525

Hát...kellene még olyan topik is, hogy "Véresre tegez engem a subom" , "Magázódás és ecset, avagy tisztelem Uram ecsetjét.",  Paint-DSM. Stb.

Előzmény: filodom (4524)
filodom Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4524

Ez így igaz,tanusíthatom...

aki meg a tudatlansága miatt kamuzóskodik,miért nem keresi fel a "naponta maszti" topicot?

angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4523
a BDSM egész spektrumát, mint mazosub...
Előzmény: tomas69 (4520)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4522
többágú bőrkorbács
tomas69 Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4521

És akkor ezt még nem is láttam!

 

Ez minek az "eredménye"?

Előzmény: angyalarcú (4519)
tomas69 Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4520

És a spankingon kívül vannak más olyan játékok is, amit élvezel?

 

A képek egyébként fantasztikusak, talán a fekete-fehér még jobb is.

Előzmény: angyalarcú (4516)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 1 4519
és ez is
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4518
persze
Előzmény: Törölt nick (4517)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4517
És ez is te vagy?
Előzmény: angyalarcú (4485)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4516
ösztönösen erre van  szükségem...többek között.-)
Előzmény: tomas69 (4515)
tomas69 Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4515
Én elég jól ismerem ezt a világot és értékelem is a beállítottságodat, mert szerintem te nem divatból csinálod, hanem élvezetből.
Előzmény: angyalarcú (4513)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4514

Nem tudom. Amennyiben tévedtem, megkövetlek. De ebben a felbontásban semmiképp nem dönthető el -- lásd be, hogy vízfestéknek hat.

 

Esetleg személyesen meggyőzhetnél az ellenkezőjéről :)

Előzmény: angyalarcú (4503)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4513
talán, mert szubmisszív vagyok, azért....sajnálom hogy ezt  a világot ennyire nem simeri....
Előzmény: Törölt nick (4509)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4512
:-((
Előzmény: Törölt nick (4509)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4511
Ötletes:-)
Nekem még mindíg tetszik a kép
Előzmény: angyalarcú (4507)
Dunaparti Olló Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4510
Egyetértek. Aki magázódik, az nem vérzik. Ez logikus összefüggés! :-)))))))
Előzmény: Törölt nick (4509)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4509
Ez frankon kamú.
És miért magázodsz a fórumon.
Azért mer kamúzól?
Előzmény: angyalarcú (4508)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4508
de persze  látom a  topic  közben átmegy ecsetelősbe.......könyebb  ráfogni, hogy nincs ilyen, mint elhinni...-)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4507
nézze meg  közelebbről....akkor látni fogja a szöges kesztyű által szúrt  apró kis lyukakat a  bőrömon, és az abból szivárgó vért....
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4506
grrrrrrrrrrrrrrr
Előzmény: Törölt nick (4505)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4505
Ez festék!!
Előzmény: angyalarcú (4479)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4504
erotikus egy  fenekelés...persze mindenkinek annyira, amennyira  bírja, vagy igényli.-)
Előzmény: Charlie1162 (4500)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4503
a saját képem, a saját vérem....nem mondom többet...
Előzmény: Tiptakzi (4499)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4502
:-)
Előzmény: Tiptakzi (4499)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.10 0 0 4501
Nem sugok ide, ne segítek oda megtaláltam.
http://spankingexperience.com/home.htm
Engem semmi nem kött ahhoz, hogy ne tegyem nyilvánossá.
Bereggelni úgysem lehet, a M.o.ról.
Majd letőltöm az ingyenes oldalakról.
Előzmény: zotomi (4476)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4500
Azért nyugtassuk meg a kezdő érdeklődőket, hogy a spanking erotika elsősorban, úgy 99%-ban azért nem erről szól! Kár lenne, ha valaki ennek a képnek alapján alkotna véleményt.
Előzmény: angyalarcú (4479)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4499
Ez közönséges vízfesték... :)
Előzmény: angyalarcú (4479)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4498
Könyörgöm sugjatok! Belehalok a kiváncsiságba!
Előzmény: Törölt nick (4477)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4497
Nincs azzal semmi baj.
Te nyilván nem szeretnéd vagy nem így vagy nem ezt.
A világ szép színes....
Előzmény: Törölt nick (4494)
st.ember Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4496

jó kis képek, még a végén kedvet kapok ilyesféle testgyakorlásra:)

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4495
Mondtam én:-)
Semmiképpen nem ijesztő
Előzmény: angyalarcú (4493)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4494
Tudom, hogy Ő élvezi..de Én a saját szemszögemből írok..mégha a kutyát sem érdekli.
Előzmény: Törölt nick (4492)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4493
csodálatos.-)
Előzmény: Törölt nick (4492)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4492
Neki nyilván nem az..
Nem vagyunk egyformák
Előzmény: Törölt nick (4491)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4491
Totál vörös..és rémisztő:(
Előzmény: Törölt nick (4490)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4490
Akkor sossz a kép mert nagyon narancssárgás.
Így mindenesetre izgisebb
Előzmény: angyalarcú (4489)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4489
ez vér.
Előzmény: Törölt nick (4488)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4488
MIndenesetre nagyon jól néz ki:-)
Előzmény: angyalarcú (4487)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4487
hmmm
Előzmény: Törölt nick (4486)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4486
Valami fertőtlenítő szernek tűnik:-)
Előzmény: Törölt nick (4480)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4485
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4484
mny+.......-)
Előzmény: Törölt nick (4483)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4483
auuu..
Előzmény: angyalarcú (4481)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4482
amíg ismét ki nem moderálják.-)))
Előzmény: Törölt nick (4480)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4481
de az:-)
Előzmény: Törölt nick (4480)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4480

áááááááááááááááááááááá

 

Ugye ez nem a tiéd és nem vér??????

Előzmény: angyalarcú (4479)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4479
Tiptakzi Creative Commons License 2007.09.09 0 0 4478
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.08 0 0 4477

Én új vagyok, és nem is régóta találtam meg ezt a fórumot. Azt az oldalt viszont, amelyikről a legutóbbi beszélgetés zajlik, már két hete megtaláltam. Snakeins és radzer hozzászólása után úgy érzem, a címet nem illene megosztani a széles közönséggel, mert szerintem aki nagyon akarja úgy is megtalálja.

Amúgy már 10 film van az oldalon. A legutóbbi drba-t biztosan érdekelné, mert úgynevezett backstage mozi, tehát a filmből kimaradt kulisszák mögötti jelenetekete tartalmazza.

Csatlakozom az előttem szólokhoz, nekem is tetszik az oldal, az egyik csaj szerintem a legszebb spanking alany a neten. Róla szól a backstage film is.

Előzmény: zotomi (4476)
zotomi Creative Commons License 2007.09.08 0 0 4476

Csak nagyon ritkán járok mostanában erre felé. Őszintén megmondom nekem tetszik az oldal. Befizetni még nem fizettem be, de amint megjön a banktól a kártyám be fogok fizetni.

Egyébként már 9 film van az oldalon, és úgy látszik működik, mert kb 1 hete került fel új film.

Amint letöltöm a filmeket megosztom a társasággal... nem csak az élményeimet. :)

Előzmény: Törölt nick (4473)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.03 0 0 4475
Igaz azt irtam gyengécske, de igéretesnek tartottam.
Szerintem a magyar nyelvű filmek igen is fontosak.
Engem igazából nem is a játszott részek érdekelnek, hanem a verk részek, vagy interjuk.
Ott lehet igazából a dolgok háta mögénézni, hogy egy lány vagy aszony miért vállalja a szerepet. Néha tényleg az iagazat mondják (a pénzért).
Egyébként az első két filmet én is megvettem - igaz nem 1 euro, hanem 1500 forint volt az ára- és kiváncsi lettem afolytatásra.
Az ő filmeiket egyébként még seholse találtam meg, és már goldoltam, hogy kőzzéteszem, de ez még nem történt meg.
Ha lehet szívesen csatlakoznék a szük kőrhőz, hogy magyar országi fogyasztó lehessek.
Előzmény: radzer (4474)
radzer Creative Commons License 2007.09.03 0 0 4474

A - nevezzük most így - Spanking Casting valóban érdekes próbálkozás. A készítők barátaim, ezért elég jól ismerem a működésüket. Teljesen más mint a többi spanking site. Nem alázzák meg a lányokat, erotikus, természetes, hiteles.

Ezzel együtt is védik a szereplőket, Magyarország felé ezért nem nyilvános az URL. Engem is megkértek, hogy ne adjam ki senkinek, csak pár ember ismeri. Persze hosszú távon ez nem tartható, akkor majd valószínűleg jön amit a Mood csinált, egyszerűen letiltják a magyar IP címeket.

Abban igazad van, hogy a fájlmegosztó rendszerek egy része ellen nem lehet védekezni, de ezeket csak a legnagyobb spanking-rajongók ismerik.

Egyébként nem értelek. Ha gyengécskének találtad az általad már elért filmeket, miért érdekel a cím?

Egyébként abban igaza van Snakeinsnek, hogy ráadásul nem is drága. Jelenleg alíg több mint 1 euróra jön ki egy film ára, de a kínálat folyamatosan bővül, az ár marad, tehát folyamatosan csökken a beugró összege. Ügyesek a fiúk, csak legyen energiájuk csinálni minél tovább.

Most új helyszínen, bővülő tartalmú filmeket készítenek (helyzetgyakorlatok, gyno, új lányok). Erre nagyon kíváncsi leszek.

Előzmény: Törölt nick (4473)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.03 0 0 4473
Megosztanád, hogy hol?
Előzmény: Snakeins (4472)
Snakeins Creative Commons License 2007.09.02 0 0 4472
Magyarországon nincs fizetőképes kereslet - többek között éppen azért, amit írtál: egyvalaki letölti, és osztogatná boldog-boldogtalannak, még akkor is, ha a magyar jövedelmi viszonyoknak megfelelő árat kalkulálna ki.
Nem álszentség ez, ésszerű üzletpolitika. Magyar piaca nincs a BDSM-nek.
A Spanking Castingnak azok csak demo filmjei voltak, amúgy nagyon is jók, sőt!
Továbbra is él és virul, csak más néven.
Előzmény: Törölt nick (4470)
angyalarcú Creative Commons License 2007.09.02 0 0 4471
letiltják a  fizettetők ezeket  az oldalakat sajnos....
Előzmény: Törölt nick (4470)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.02 0 0 4470
Perzse ez azért is álszent dolog, hiszen bármely file megosztó site-on ingyen letőlthetőek a filmeik többsége. Ezt viszont semilyen modón nem tudják megakadályozni.
Nem hiszem, hogy egy orosz feltöltő a Nagy Magyar MOOD Picture kérésére bármit is letőrőlne.
Sokkal jobban járnának, ha magyarországról is eléhetőek lennének, és innen is letőthetőek lennének.
Miért kéne nekünk a külfőldi oldalakról vásárólni.
Jut eszembe volt egy másik érdekes kisérlet, a Spanking Casting de valahogy csak 2 gyenkécske filmig jutottak. Vajon miért?
Előzmény: Snakeins (4469)
Snakeins Creative Commons License 2007.09.01 0 0 4469
Ha belegondolsz, ez logikus lépés, hiszen ez Magyarországon a spanking (is) tabu téma, a filmeken szerepló hölgyek a lehető legkisebbre akarják csökkenteni az esélyt, hogy felismerjék őket.
Több magyar BDSM site létezik, és a többség direkt választotta ezt a megoldást, hiszen sokkal kevesebb lenne a jelentkező a szerepekre, ha nem tudnák garantálni számukra azt, hogy itthonról ne legyen letölthető az oldal.
Előzmény: asandor777 (4468)
asandor777 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 4468
mood pictures továbbra is müxik, de nem Magyarország számára. Ez azt jelenti, hogy itt nem tudod a lapot megnyitni. Ha kimész külfödre akkor menni fog. Nesze neked Unio.
Előzmény: funky46 (4421)
Bluedavid Creative Commons License 2007.09.01 0 0 4466
Nem is rossz dolog ha valaki megérdemli :)))
cseresznye31 Creative Commons License 2007.08.31 0 0 4464

Drága, írtam Neked 28-án privátban, és nem dobta vissza a rendszer. Ma megjött Tőled az egy sor. Válaszként újrabemásoltam, elküldtem, visszadobta. Még egyszer elküldtem, nem dobta vissza. Ha még sem érkezik Neked semmi, kérlek írj már légy szíves egy használható címről, akkor újra elküldöm. Barátsággal, puszi.

 

MINDENKITŐL elnézést a magánközjátékért!!! Több ilyen nem lesz, megígérem.

Előzmény: Törölt nick (4463)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.08.30 0 0 4462
Én ismerek egy nőt, aki tényleg imádja, és szemmel látható, hogy begerjed, amikor a téma egyáltalán szóba kerül. Azt mondta, hogy az egyik barátja annyira elfenekelte többször, hogy a nyomait otthon takargatnia kellett a huszonéves lányai előtt.
Előzmény: Törölt nick (4461)
mike 04 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 4460
Sziasztok, tudnátok segiteni?Keresem megvételre vagy cserére a Stalin 2 cimű, RGE films.com készitette, spanking filmet. Ajánlatokat kérem ide . Köszi, előre is.
funky46 Creative Commons License 2007.08.25 0 0 4459

Azt ki is kell ám érdemelni.

Előzmény: Tiptakzi (4458)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.08.25 0 0 4458

Bocs', azt hittem, te vagy a modell.

 

Amúgy független a hölgy? Mert nekem is lehetne a modellem :)

Előzmény: funky46 (4457)
funky46 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 4457

Ha nem is msotanában, de igen... Pl. elhagyott e kép modellje...

Előzmény: Tiptakzi (4456)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.08.24 0 0 4456
Elég súlyos csapások érhettek mostanában...
Előzmény: funky46 (3442)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.08.24 0 0 4455
Szia! Jöhetnének még ilyen képek. Saját?
Előzmény: filodom (4268)
Tiptakzi Creative Commons License 2007.08.24 0 0 4454
Pálcát törünk-e felette...? :)
Előzmény: Törölt nick (4452)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 4453
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 4452
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.24 0 0 4451
megyebiro Creative Commons License 2007.08.18 0 0 4449
angyalarcú Creative Commons License 2007.08.15 0 0 4448
a melleimmel  semmi  gond.-)))   köszönik  jól vannak.-)
Előzmény: Bambuló (4447)
Bambuló Creative Commons License 2007.08.14 0 0 4447
kár a melleidért. tudom, hogy perverz vagyok, de foltok nélkül nekem jobban tetszenek.. :-)
Előzmény: angyalarcú (4446)
angyalarcú Creative Commons License 2007.08.14 0 0 4446
a kicsik  pár nap, a nagyok több hónap...akár...
Előzmény: Bambuló (4445)
Bambuló Creative Commons License 2007.08.14 0 0 4445
inkább itt kérdezem, mint a piercinges topikban: az injekciós tűk nyomai mennyi idő alatt gyógyulnak?
Előzmény: angyalarcú (4430)
angyalarcú Creative Commons License 2007.08.14 0 0 4444
teszek ellene majd  vmit...remélem sikerül..:-)
Előzmény: SzigorÚr (4443)
SzigorÚr Creative Commons License 2007.08.14 0 0 4443

Legőszintébb sajnálatomra....

 

Előzmény: angyalarcú (4442)
angyalarcú Creative Commons License 2007.08.14 0 0 4442
a   durvább képeim kimoderálásra kerültek...ennyi
Előzmény: Törölt nick (4438)
angyalarcú Creative Commons License 2007.08.14 0 0 4441
már  bocs  de ez az enyém, és nem letöltött kép...
Előzmény: Törölt nick (4438)
st.ember Creative Commons License 2007.08.14 0 0 4440

így van

 

SzigorÚr Creative Commons License 2007.08.12 0 0 4439

Nem letölteni kell....az nem élvezetes

Létrehozni a témáját...na az élvezetes:DD

 

Egyépként nagyon jó alapanyag, de valóban a pálca vagy a paskoló nyoma nekem is jobban tetszene:)

Előzmény: Törölt nick (4438)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.12 0 0 4438
Ezen a gyenge képen mennyit tudtok csámcsogni.
Ilyet vagy 5 éve le setőltők.
angyalarcú Creative Commons License 2007.08.12 0 0 4437

:-)

Előzmény: Snakeins (4436)
Snakeins Creative Commons License 2007.08.12 0 0 4436
Megint az a fránya szögeskesztyű?
A pálca sokkal erotikusabb nyomokat hagy! ;-)
Előzmény: angyalarcú (4430)
moncici73 Creative Commons License 2007.08.12 0 0 4434
Jó az a kép ide!
Előzmény: Törölt nick (4433)
angyalarcú Creative Commons License 2007.08.12 0 0 4432
hm  nézze meg  közelebbről...
Előzmény: Törölt nick (4431)
angyalarcú Creative Commons License 2007.08.12 0 0 4430
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.10 0 0 4429
Előszőr is köszönöm a segítséget.
Viszont valamit nem értek. Miért kell félni attól, hogy valakinek segítesz és kimoderálják a hozzászólásod. Miért tenné? Nem opcén nem pornográf nem nem és nemtudom elképzelni miért.
Az internetes segítség ugyan ugy a spankinghez tartozik, hiszen a leggyorsabb terjedési területe.
Na részemről most ennyi.
Előzmény: Törölt nick (4428)
SzigorÚr Creative Commons License 2007.08.10 0 0 4427

Nem mondtam, hogy tudom a módját, és ha tudom is a topicgazda kimoderálna..gondolom.

Igaz roumark?

Előzmény: Törölt nick (4426)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.10 0 0 4426
Elárulnád a titkát, hogy hogyan lehet megkerülni dolgot, és elérni azoldalt.
Előzmény: SzigorÚr (4424)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.08.09 0 0 4425
Ez nagyon klassz munkamegosztás!:)
Előzmény: funky46 (4420)
SzigorÚr Creative Commons License 2007.08.09 0 0 4424

Egy jó kis spanking oldal.

 

Egyébként, szerintem szántszándékkal nem elérhető magyarországról.....

Bár ennek nem látom értelmét a szerkesztők részéről, akit nem érdekl eddig sem találta meg, akit érdekl az megtalálhatja a módját így is, gondolom....

Előzmény: funky46 (4421)
cseresznye31 Creative Commons License 2007.08.09 0 0 4423
Bocsánat mindenkitől, fáradt vagyok, a "szemszögéből" helyett "részéről" a helyes fogalom az előbbi hozzászólásomban. Remélem, így érthető, mit szerettem volna mondani.
Előzmény: cseresznye31 (4422)
cseresznye31 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 4422
Egyetértek! Nem tennék különbséget nemek között ebből a szempontból. A nő tisztelje ugyanúgy a férfit, mint ahogy elvárja, hogy a férfi tisztelje őt. A lovagiasságot természetesen én elvárom egy férfitől, de ez megint kölcsönös, csak ezt a nő szemszögéből nem lovagiasságnak nevezik, hanem kultúrált emberi viselkedésnek.
Előzmény: Charlie1162 (4417)
funky46 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 4421

>Mi történt a Mood-Picture-val?

OFF: Bocs, mi az a Mood Picture?

Előzmény: Törölt nick (4415)
funky46 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 4420

>És ez oda-vissza igaz! Ha a nő sérti meg a férfi büszkeségét!

 

Tudod, ez úgy van, hogy ha baja van, elmondja. Ha bajom van, akkor hallgatok, és így jól megvagyunk.     :-))

Előzmény: Charlie1162 (4417)
funky46 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 4419

>Mostanában semmi spanking nincs nálam, de nem panaszkodom, van egyéb :-))

 

Örülök! De ha hiányozna, csak szólj, találok időt.

Előzmény: hegyilány (4416)
funky46 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 4418
Főleg, hogy a két első ott jobbközépen nem is riszál!! Ez legkevesebb pálcáért kiált!
Előzmény: Törölt nick (4414)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 4417
És ez oda-vissza igaz! Ha a nő sérti meg a férfi büszkeségét!
Előzmény: hegyilány (4416)
hegyilány Creative Commons License 2007.08.08 0 0 4416

"A nők számára szinte kivétel nélkül nagyon fontos a tisztelet. Ha megsérted egy nő büszkeségét, egy életre elástad magad nála." - TÖKÉLETESEN IGAZAD VAN!

 

Mostanában semmi spanking nincs nálam, de nem panaszkodom, van egyéb :-)) és nagyon jó...

Előzmény: funky46 (4376)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.08 0 0 4415
Mi történt a Mood-Picture-val?
Egyfojtában "Under construction..." a felirat.
Mit tudtok róla?
abcxyz Creative Commons License 2007.08.05 0 0 4413

Ha volna itt olyan no/lany aki lat fantaziat a spankingban, a spankingot szinesito mas D/s praktikakban, kedveli a teatralis fantaziat ezen a teren es a real proba gondolata is motivalja, szivesen email-eznek vele. Sajnos nincs idom ezen az oldalon a velemenykifejtesre.

Megha  a hozzaszolasok tul altalanosak is (amiben semmmi rosszat nem latok),  orulok hogy ezzel a temakorrel  foglalkoznak es suru a reszvetel ezen a forumon.  

Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.27 0 0 4412
Ha jár errefelé egy olyan kedves, aranyos lány, aki az erotikus elfenekelésen kívül vágyik egy érzelmeken alapuló tartalmas, komoly kapcsolatra, kérem írjon nekem a charliex1162@yahoo.com címre.
cseresznye31 Creative Commons License 2007.07.26 0 0 4411
Sok sikert!
kgb11 Creative Commons License 2007.07.26 0 0 4410

A tippek nagyon jók voltak, úgy vélem, hogy a gyakorlatban is tudom majd alkalmazni őket! Hamarosan leírom a tapasztalataimat!

Előzmény: cseresznye31 (4342)
vince142 Creative Commons License 2007.07.23 0 0 4408

lehetne még szex előtt paskoló

szex közben paskoló

szex helyett paskoló

Előzmény: funky46 (4396)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.21 0 0 4407
Én is imádok rendszerezni, de idáig olyan sokfajta elképzeléssel és motivációval találkoztam, hogy ez lehetetlen vállalkozásnak tűnik.
Előzmény: funky46 (4403)
funky46 Creative Commons License 2007.07.21 0 0 4406
Tán valami Shakespeare illik ide, hogy "mikor az ember már nem rabja, hanem mestere a kéjnek".
Előzmény: rainy day woman (4405)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.21 0 0 4405
Én is meglepődtem, de szerintem értem, amit mondasz :)
Előzmény: funky46 (4403)
funky46 Creative Commons License 2007.07.21 0 0 4403

Nekem az... de mondhatjuk, hogy a rendszerezés az emberi faj sajátja, e földgolyóbison egyetlen más faj sem tesz ilyet.

 

Én a szenvedélyem is rendszer szerint űzöm, azt gondolom, hogy így jobban működik. De ez független a jobb működéstől, a rendszerezési vágy magától van és magát elégíti ki.

 

Előzmény: rainy day woman (4402)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.20 0 0 4402
Osszuk... de csakis akkor, ha a rendszerezés is a szenvedélyed :)))
Előzmény: funky46 (4396)
Bambuló Creative Commons License 2007.07.20 0 0 4401
Rád ne emlékeznék? :-) hogyhogy nem történik semmi szátyárkodásra említhető? a nagy melegben fáradt a karja fegyelmeződnek?...
Előzmény: Abby.Lockhart (4400)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.07.20 0 0 4400
Pedig járok erre elég sűrűn, csak nem szószátyárkodom, mostanság nemigen történik velem szószátyárkodni-való.
Olvasgatni, nézelődni hetente elnézek a netre, ide is.
Meglepődtem, hogy valaki még emlékszik rám. :-))))

Előzmény: Bambuló (4395)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4399
Igen ez elfogadhatóbb köszönöm törzs társ :D :D
Előzmény: funky46 (4398)
funky46 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4398

Akkor bocsánat, az alcsoport jobban tetszik?

 

Mentségemre szolgáljon, hogy magam is az egyik alfajba sorolom be. Remélem, nem vetted sértésnek, nem annak szántam.

 

Előzmény: Törölt nick (4397)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4397
T . funky46 úr !!!!

Ki kérem magamnak az „alfaj
az oda-vissza paskoló” –t
Kéretik valami szebb nevet adni az alfaj helyet .:D: :D :D
Előzmény: funky46 (4396)
funky46 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4396
No, akkor a fenekelés kedvelőket osszuk fel érzelmes paskolókra (alfaj

az oda-vissza paskoló :-))  ), és szenvedélyes spankingolókra? :-))

 

Én azt hiszem (a tudományosság igénye nélkül :-)) ), hogy az érzelmes paskolónál/paskoltnál becsúszott az imprintingbe a dominancia, vagy az alávetettség. Ezért a mély, érzelmes kapcsolatának a  csúcspontjai előtt keresi ezt az élményt. Azt mondom, hogy aki így járt, szerencsés. Van, akinél a gyerekek szeretete csúszott be az imprintingbe, az aztán igazán peches, mert börtönbe is megy, ha nem tud uralkodni magán.

 

Akinek meg a barátnője másnap reggel kicsit fészkelődik a széken, annak ettől egyáltalán nem kell tartania :-))

 

Bambuló Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4395
sak ennyi?!?!? olyan régen jártál erre, és meséltél... kár...
Előzmény: Abby.Lockhart (4394)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4394

Sziasztok!

Csak ajánlani szeretném: nézzétek meg Charlie honlapját, mert tényleg színvonalas.

Abby

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4393
Charlie1162

Nem kell itt szégyenkezni úgy-e nincsen mit ????
Írd le kérlek én is megtettem !!!!
Előzmény: Charlie1162 (4390)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4392
Számomra a spanking egy előjáték ,de ha az épp aktuális hölgy nem szeretne velem utána szexelni én elfogadom azt is .
De szaladok utána a fürdőszobába vagy megkérem ,hogy legalább előtte mehessek el ennyi !!!!!!!
Mindig leírom előle megbeszélem azt amit szeretnék itt nincs meglepetés őszinte vagyok és én is ezt várom el tőle .
Nem érdekel a magán élete ,hogy van-e férje ,élettársa ,szeretője gyereke stb .
Egyszerűen én is adok és kapok ennyi a játékszabályokat meg mindig az illető hölggyel együtt írom beszélem meg előle .
És igen minél több ilyen kapcsolatot kalandot keresnék ,várom minél több nő jelentkezését .
Én küldők magamról fényképet előle ,és ha kicsit tetszem ő rá ér vissza küldeni ha nem- nem ennyi . spanking30@index.hu
Egy valamibe nem megyek bele a durva dolgokba ,ha megkér akkor sem az nem az én világom .
Engemet a fenekelés izgat ,nem maga a következmény a valós kemény fájdalom .
Egyszerűen szeretem ,ha egy nő az ölébe elfenekel mit egy kamasz gyereket .
És azt is szerettem ,ha az én ölembe van és én verem el a kis popsiját mert rossz kislány volt .
De nem szeretem ha üvöltözik a fájdalomtól engem az izgat ha közben nyög és élvezi ezért is szoktam fenekelés közben néha a popsiját is simogatni .
Persze azért szép piros lesz a feneke ,utána szoktam rá adni egy puszit :D :D
Nekem eddig a legizgalmasabb az volt mikor egy jó nagy darab szőke nő az ölébe fektetett és a tenyerével vörösre verte a popsimat .
De miközben verte a másik kezével megfogta a farkamat és jó erősen dörzsölt és hát miközben elfenekel az ölébe kezébe élveztem .
Persze utána én is ezt megcsináltam neki ,nagyon élvezte ő is ,bár szexuális kapcsolat olyan igazi nem törtét közöttünk azt nem akart ennyi .
Na szóval engem a durva dolgok nem izgatnak ,ha meg még is csak meg van rendezve az egész játék csak .Érted valójában nem üt nagyot .
Előzmény: Charlie1162 (4390)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4391
A "tudományos" megközelítésről azt gondolom, hogy legalább egy 1000 fős reprezentatív minta szükséges hozzá és megfelelő statisztikai módszerek, mert ennek hiányában csak a saját véleményedet mondod, amelyet nagyon szívesen olvasok, de ne nevezzük tudományos értekezésnek.:)
Előzmény: manhattani (4379)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4390
Én azért zárkózottabb vagyok annál, hogy most jó szaftosan ecseteljem mi a vonzó számomra ebben a játékban, de ha rákattintasz a nevemre, akkor kiadja az összes hozzászólásomat és azok jellegéből tudni fogod a választ. Ott megtalálod a blogom címét is, bár ez nem mindenben az én hozzáállásomat tükrözi, de sok érdekeset megtudhatsz a spanking kultúrális hátteréről is többek között (ha nagyon "tudományosak" akarunk lenni):).
Előzmény: Törölt nick (4389)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4389
Rendben Charlie1162 oké !!!!!!

Akkor írd le mit is szeretsz a spankingon ???Te úgy-e csak adni szereted kapni nem ????
Írd le mit érzel ekkor ????
Hogy hat ez rád mit szeretnél általában utána ????
És mi az amit nem tudsz elfogadni ??? Van ilyen ????
Előzmény: Charlie1162 (4387)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4388
Az én helyem ebben a színes mozaikban ott van, hogy magát a D/s kapcsolatot érzem a szenvedélyemnek, hogy éppen szex van vagy bántás, vagy bántós szex :), az eléggé mindegy, mert ehhez a szenvedélyemhez tartozik minden, ami történik, keménység, gyöngédség, testi és lelki dolgok, akár még a kapcsolat jellege alól tartott pihenő is. Ami elég offtopic, bocsánat, de itt került szóba ilyesmi. Az már inkább idetartozik, hogy én például szeretem, ha több napig fájdalmas és látható nyomok maradnak :) Persze csak ha van kivel közösen örüni nekik, aholis visszakanyarodtunk...

Előzmény: Charlie1162 (4386)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4387
"figyi" spanking 30!
Te sem olvasod el figyelemesen, ami írok, mert én olyat sehol nem írtam, hogy nekem az az élmény, ha több napig fáj utána. Ezt mégis honnan veszed?:)
Előzmény: Törölt nick (4385)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4386
Teljes mértékben egyetértek, mindenkinek mást jelent. De nem lenne jobb ezt a barátnőddel átélni, minthogy csak ebből a célból keresni egy másik partnert? Mert a vita azt gondolom most erről (is) szólt. De az utóbbi megoldás ellen sincs semmi kifogásom, ha valakinek az szimpatikus, csupán azt szeretném kérni, hogy vegyünk annyi fáradságot, hogy pontosan végigolvassuk egymás hozzászólásait, mielőtt kommentálunk, minősítünk, vagy kioktatunk.
Előzmény: Törölt nick (4385)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4385
Figyi Charlie1162 a fenekelés mindenkinek mást jelent !!!!
Én kapni is szerettem ,és adni is de nálam ez egy előjáték ennyi nem több .
Itt lehetne most azt is elemezni ,hogy ki a szadista és mi alapján?? stb .
Én nem szeretem a valós fájdalmat se adni se kapni ,és sosem szeretném adni se kapni .
Ami izgat a szitú ott fekszem egy nő ölébe rossz kisfiú voltam és elveri a tenyerével a fenekem .
Szóval a szigorú tanár nénitől büntit kapok és utána én leszek a tanár bácsi és ő kap büntit .
De sosem úgy ,hogy több napig fájjon szerintem az „szadizmus” de fogadjunk neked ez-az élmény .
Ami engem izgat a helyzet ez az egész megérted ezt valahol nem a fájdalom .
Bár szeretem ,ha az illető hölgy popsija szép piros lesz és az enyém is ,de ez egy-két óra múlva elmúlik .
Sosem ütők akkorát és ő sem rám ,hogy az úgy tényleg fájjon egyszerűen csak játszunk egymással ennyi .
És így a nádpálcával is remekül el lehet játszani .Olyan szép mikor lefekszik az ágyra egy nagy jó magas párnára
az olyan szépen ki emeli a popsiját .
Szinte oda kínálja a pálcának !!!!
Egyébként ezt én is szerettem ,de leginkább azt ha ugyan ezt csinálja nekem vesszővel húúúú az állati .
De csak játszik soha nem üt nagyot ,azt valahogy én nem élvezném „nem vagyok szadista „ és ő sem .
De ha mindkettőnk popsija piros jöhet a szex ,egész éjjel tudok ilyenkor kefélni .Mert úgy-e érzem hogy bizsereg a popsim és ez izgat nagyon és őt is .
Ha nagy bünti volna hurkás meg ilyesmi azt én nem élvezném ,meg mint mondtam ő sem nem is tudnák utána szexelni és nem is volna kedvünk .
Miért ??? Mert fájna nagyon a seggünk és szex helyet inkább hideg vizes ruhával borogatnák ::D :D :D
Mit mondtam szerintem az igaz fájdalom élvezete szadizmus .üdv
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4384
A sivár megjegyzésem értelemszerűen arra vonatkozott, hogyha valaki nem kapja meg a spankinget az egyébként jól működő kapcsolatában, ezért ezen igénye kielégítése céljából egy másik partnert kénytelen keresni, akkor ez utóbbi kapcsolat érzelmileg soha nem lesz olyan tartalmas. Tehát a "sivár" megjegyzésem nem a szenvedélyként űzött spankingre vonatkozott, hanem a kapcsolatra, amelyben ez általában megvalósul az alkalmi partnerekkel. De ebben sincs semmi rossz, csak olyan mintha teniszeznék egy számomra szimpatikus emberrel, persze szenvedélyes szexuálspanking felhanggal. Remélem így már világos:)
Előzmény: manhattani (4379)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4383
Csupán arra szerettem volna célozni, hogy véleményem szerint a spanking történjen szenvedélyből, vagy előjátékként számomra sokkal tartalmasabb, ha egy hagyományos értékeken alapuló kapcsolatban valósul meg. Egy ilyen kapcsolatban sem kell mindig előjátéknak lennie, nem kell feltétlenül nemi aktushoz vezetnie - ezt csak kiegészítésképpen a tudományos precizitás kedvéért. Egyébként nem látok éles különbséget az előjáték és a szenvedély között, szerintem a szenvedélyben benne lehet az előjáték iránti igény is. De itt jelzem, hogy semmi bajom a második változattal, általában jobb híján nekem is ez jut, csak ez számomra nem elegendő, de teljes mértékben elfogadom, ha valakinek erre van szüksége. De valahogy nagy csalódást kelt bennem, ha találkozom egy lánnyal, megtörténik a játék, utána kiderül, hogy "csak" arra kellettem, hogy elfenekeljem, bármekkora szenvedély is ez a részéről és a részemről. De hát ízlések és pofonok, egyik sem jobb a másiknál, mindenki tegyen belátása szerint :).
Előzmény: manhattani (4379)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 4382
Szia Manhattani!

Nagyon köszönöm a mélyreható elemzésedet, ezt bizonyára sokan most hallottuk először itt, de mielőtt elkezdesz burkoltan minősíteni, azért jó lenne, ha a hozzászólásomat az előzőek kontextusában értelmeznéd. "Tudományos" megközelítésnek az a kiindulópontja, hogy legalább megérted azt a hozzászólást, amire reagálsz. Jó tanács: olvass is, ne csak írj.

Előzmény: manhattani (4379)
csabilaci Creative Commons License 2007.07.18 0 0 4380

van még másmilyenis??

 

Előzmény: manhattani (4379)
manhattani Creative Commons License 2007.07.18 0 0 4379
>Azért ez így elég sivár:)

 

Na, elmondom, mert úgy látom, hogy magadtól nem jössz rá... :-))

 

Tudományos értekezés következik a spanking kedvelőkről.

Már a régi rómaiak is ismerték az elfenekelést.

:-))

 

A spankinget (elfenekelést) kedvelő embereknek több fajtáját különböztetjük meg (most nem abból a szempontból, hogy a pálca fogott, vagy suhogó végén szeret tartózkodni).

 

Van, aki előjátéknak használja, arra is nagyon jó, fokozza a vérkeringést, növeli a vérnyomást, és még némi lelki hatása is van mindkét oldalon. Én ezt -tisztesség ne essék szólván- kempongspankingnek hívom. Utána, majd az ezt követő nemi aktus után kellemesen el lehet beszélgetni arról, hogy milyen szépen csattant a puha szíj, meg a húsz centi hosszú fakanál, és édes-bús hangulatban lehet ecsetelni a résztvevők viselkedését. Csók és könny, talán ismerős a stílus.

 

Másik, akinek szenvedélye a spanking. Nem előjáték, hanem maga a szenvedély. Akinek ilyen nincs, az ezt vastagon nem érti. Csak annyit lát, hogy milyen sivár, hogy utána nem ... egy jót.

 

Kempingspanking kedvelők között találkoztam sok olyannal, aki kicsit így is, meg kicsit úgy is. Akinek mély szenvedélye a spanking, azok között soha. Azok polarizálódtak.

 

 

Előzmény: Charlie1162 (4377)
vince142 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 4378
ez jó :-)
Előzmény: funky46 (4376)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 4377
Azért ez így elég sivár:)
Előzmény: funky46 (4375)
funky46 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 4376
Megpróbálkozom egy kis alapvetéssel, hátha sikerül.

 

A nők számára szinte kivétel nélkül nagyon fontos a tisztelet. Ha megsérted egy nő büszkeségét, egy életre elástad magad nála.

 

Nomost, néha ezzel társul néhány hölgynek az a vágya, (mondhatom, hogy sokkal többnek, mint gondolnátok...), hogy valaki előtt hasaljon-hajoljon-négykézláb álljon és várja a szíj, pálca, tenyerem és még mennyi minden csapásait... Shakespeare-i szintű drámai helyzet.

 

Nem tudja minden hölgy ezt úgy feloldani, hogy “nekem ez kell, tőle megkapom, milyen jó nekem”. Van, aki közben, vagy utána fennhangon szid, van, aki tanítónőhöz nem méltó szavakat használ rám, pedig... (arra mindig vigyázok, hogy először ő fejezze ki, hogy ő is akarja, én csak mondom, és ő hasal oda, magától veszi le a szoknyáját, ilyesmik). Van, aki talál egy rossz szót, félreértett mondatot, és utána rám önti minden gyűlöletét, amit pedig maga iránt érez, hogy ilyen megalázó helyzetbe kormányozta magát... amit aztán nagyon élvez... meg hát én is, amíg hagyja...

 

funky46 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 4375
> Többnyire azt érzem - persze nem akarok általánosítani - hogy nagyon sok olyan lány van, aki kíváncsi, szívesen kipróbálná, de hogy egy komoly kapcsolatot felvállaljon - ki tudja miért - az már nem megy.

 

Dehogynem vállal fel, legtöbbször van is neki komoly kapcsolata, akár férje is. Nem “kíváncsi”, pontosan tudja, hogy mit akar, azért jön, és örül, hogy tőlem megkapja. Ezután boldogan megy haza, a komoly kapcsolatához.

 

Volt már, hogy komoly kapcsolatot kezdeményeztem olyannal, aki csak a pálcát és a szíjat kereste bennem. A válasz udvariasan, burkoltan de határozottan az volt, hogy van neki erre jobb, mint én. De ez utána egy cseppet sem ártott a más szintű kapcsolatunknak, bár, ha nem is vette észre, azért néha bosszút álltam, ami tán még

plusz örömöt is nyújtott neki... :-))

 

Előzmény: Charlie1162 (4366)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.16 0 0 4374
Köszi!!
.
Nagyon jó amiket írtál ezt tényleg így kell csinálni , teljes mértékben egyetértek veled.
Mert egy olyan igazi szadista nővel én sem találkoznék össze sohasem .
Fontos ,hogy mind a nő mind a férfi mindig tudja mit lehet és mit nem és ezeket be is tartsa . .
Bár abba azért nem mennék bele az első találkozáson sosem hogy ki kössön egy csaj .
Azért a teljes bizalmat csak is idővel lehet megszerezni szerintem .üdv
Előzmény: Mushishi (4373)
Mushishi Creative Commons License 2007.07.16 0 0 4373
Szerintem a bizalom nem magától jön, és nem csak a másikon múlik meg a hiszékenységen hogy kiben bízom.

Saját magamnak kell tennem érte, óvatosnak lenni és óvintézkedéseket tenni. Erre is épül a bizalom. Meg az önbizalmamra a saját képességeimbe vetett hitre, hogy néhány találkozó alatt el tudom dönteni valkiről hogy tisztességesnek tartom e és hogy nincs e valami baj vele ?

Az én példám egyszerű: férfi vagyok, 190cm 95kg , eddzett. Ez 8 év felkészülés volt. (lent mondok hatékonyabbat lányoknak) A másik hogy szeretném titokban tartani, szóval 1 év volt míg eldöntöttem hogy inkább vállalom ha kell, de ezel engem senki ne zsaroljon. Ha van párod akkor szerintem előtte kell megbeszélned vele, mert ha utólag jön rá akkor a kapcsolatotoknak joggal és jó okkal véget vethet.

Amit lányok tehetnek a pszihopaták leszerelésére: legalább annyi információd legyen róla mint neki rólad. (pl telefonszámot lakcímet nem feltétlenül kell rögtön tudnia)
Külön e-mail címet mindenképpen csinálj, ha nagyon félsz hogy zaklatni fognak egy külön mobilt is beszerezhetsz. Egy kártya nem olyan drága.
Utánanézhetsz az illetőnek a neten. Máshol mást mond mint neked ? Fent van iwiw-en ? E-mai cím, név vagy más alapján kiderülhet hol dolgozik mit csinál, stb. Egyezik azzal amit mondott ? Találkozzatok nyilvános helyen pl kávézó vagy strand. Mindíg tudja valaki hogy kivel találkozol. Fontos hogy legyen barátod, barátnőd aki tudja hogy mi a helyzet (legalább annyit hogy egy netes pasival találkozol).

Ha megtetted az előkészületeket találkozhattok és eldöntheted hogy szimpatikus és megbízható e? Ha nem teszel előkészületeket, akkor csak a vak bizalom és a teljes bizalmatlanság között dönthetsz. Ha viszont kölcsönösen van mire építeni a bizalmat akkor több a lehetőségetek.

Ha pedig azt szeretnéd hogy bízzanak benned ne titkold a vágyaidat, kinézetedet, hogy ki vagy. (úgyis kiderül)

A másik problémára, hogy ettől úgy fest egy kicsit a dolog mint az alkudozás, és teljesen tönkreteheti a hangulatot (valójában kialakulni sem tud) egyenlőre nem találtam megoldást. Egyenlőre elfogadtam, hogy az elején meg kell beszélni néhány dolgot és csak aztán derül ki, milyen érzelmek kerülnek bele (ami ugye a lényeg), kialakul e valami.
Jobb módszert nem tudok, de ha valakinek van ötlete szóljon.

Mi akarunk olyan partnert keresni akinek a szexuális érdeklődése a mienkhez hasonló. El kell fogadni hogy ez kompromisszumokkal jár. A fordított (hagyományos) módszer is jár kompromisszumokkal. Azt is el kell fogadni és lehet választani. (persze lehet mindkettőt is csak nem egyszerre)
Ezután már csak reménykedhetünk egy kis szerencsében.


Én így látom a dolgokat.
Minden jót!
Zoli
Előzmény: Törölt nick (4351)
vince142 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 4372
de lehetsz zárkózott is, csak nézz be időnként :-)
Előzmény: rainy day woman (4370)
vince142 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 4371

nem hiszem, hogy van mit megbánnod, nem írtál semmi különöset, a nem mindennapos dolgokhoz kicsit nehezebb megfelelő partnert találni

 

de nem lehetetlen :-)

Előzmény: rainy day woman (4370)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4370
Most megbántam egy kicsit... megyek, elég volt a nyíltságból. A legjobbakat :)
Előzmény: Charlie1162 (4369)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4369
Ilyen hirdetésre nem is kell válaszolni:)
Előzmény: rainy day woman (4367)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4368
Hát az csak a duma... különben... Isten tudja, tényleg :) Nálam se azzal nyitnak, hogy figyuzz, én nem merek szeretni, hanem úgy, hogy puncit-cicit hozzál, érzéseket hagyd otthon, mert... és ott jön a sok rizsa. Rá kell jönni, mi van. Vagy bemondja a szeretést, csak nem megy neki... de ez is csak régebben volt sikk...
Előzmény: Charlie1162 (4366)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4367

Á, nem tudom, most nem tudsz jót mondani, elhatároztam, hogy reménytelen... :(

Mondjuk egy hirdetés: „Szolgálatkész rabnőmet keresem, akit kedvemre kínozhatok és alázhatok.” Imádnék szeretetben, megbecsülésben, biztonságban valakinek a szolgálatkész rabnőjévé válni, de most nem vagyok az, hiába is keres, hamarabb rúgnék a lába közé védekezésből, mint hogy válaszoljak neki. Pedig ezt szeretném, de nem így. Így rémisztően ijesztő.

 

Most őszinte voltam, tegyél érte, hogy ne bánjam meg :)

Előzmény: Charlie1162 (4365)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4366
Többnyire azt érzem - persze nem akarok általánosítani - hogy nagyon sok olyan lány van, aki kíváncsi, szívesen kipróbálná, de hogy egy komoly kapcsolatot felvállaljon - ki tudja miért - az már nem megy. Örüljek annak, hogy "játszhatok" vele. Vagy kiderül, hogy van barátja, férje, vagy épp akkor nincs olyan 'pszichikai állapotban', ami egy komoly kapcsolathoz kell "elegem volt a férfiakból" szlogennel, vagy csak kíváncsiskodik, vagy isten tudja.... - tehát éppen csak adni nem akarnak semmit. Persze volt kivétel is:)
Előzmény: rainy day woman (4362)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4365
Én ezt a nézetet nem osztom, legalábbis, ha saját magamból indulok ki. Volt olyan randim a témakörben, hogy a spankingről szó sem esett. Arra meg nem is gondolnék soha, hogy 'matematikailag' meghatározzam mennyi időm van/lesz a leendő páromra, mert ez egyszerűen így nem működhet.
Előzmény: rainy day woman (4364)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4364
A bdsm-es „ismerkedés” leginkább egy üzleti tárgyaláshoz hasonlít: ezeket akarom csinálni veled, ennyi érzelmet szánok rá... :(

Előzmény: rainy day woman (4363)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4363
Hagyományosan nem ennyire éles az ismerkedés... van idő, nem a szexuális érdeklődésünkkel nyitunk, finom dominancia-puhatolózások mennek, nem az azonnali lerohanás, elvárások saját maga felé és felém, hogy minek és hogy kéne történnie. Merem mondani, hogy még az udvarlás és hódítás fogalmai sem ismeretlenek hagyományosan :), ami az egyetlen út, amivel egy nő úgy istenigazából tud mit kezdeni, az érzékeit, megérzéseit, ösztöneit használni a tájékozódásra.
Előzmény: Charlie1162 (4360)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4362
Nem szoktam nőkkel... :) Te mit érzel, miért van, mit jelent?
Előzmény: Charlie1162 (4358)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4361
Ha jó Domot fogtál ki, nem is kell értened hozzá :)
Előzmény: cseresznye31 (4356)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4360
'Szemét pasiba' egy teljesen hagyományos ismerkedés során is belefuthatott volna, inkorrekt emberek mindehol előfordulnak, ez nemcsak egy BDSM, vagy spanking ismerkedés velejárója lehet.
Előzmény: Törölt nick (4359)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4359
Szerintem nagyon-nagyon izgalmas a spanking olyan emberel is akit nem ismersz egy olyan „spanking partnerrel” .
Spankingban ez viszont tényleg nagyon jó amit cseresznye31 –ír „a játék, a kiszolgáltatottság „”””
Nekem nem is olyan rég volt ilyen kalandom ,de az illető hölgy elmesélte nekem hogy előttem volt egy szemét pasi is.
Ő sok minden olyan dolgot akart volna amit ő nem és még most is néha telefonon zaklatja szegényt .
Szerencsére az a dolog nem történt meg köztük még időben kiszállt .
Pedig a pasi egy nagyon tapasztalt intelligens diplomás emberke volt .De elől ennyit többet nem írhatok .
De nagyon örülők neki ,hogy eddig mindenki csak rendes tisztességes emberel találkozott !!!!
Előzmény: Charlie1162 (4357)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4358
Vajon miért érzem ugyanezt - persze egy kis szükségszerű különbséggel - a nők részéről?:)
Előzmény: rainy day woman (4355)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4357
Én azt gondolom, hogy a spanking egy 'kivülállóval' soha nem lesz olyan, mint egy szerető társsal. Persze, ha ezt az igényünket a partnerünk nem vállalja föl, akkor más megoldást én sem látok, valahol ki kell jönnie....:), mert visszafojtani egészségtelen:).
cseresznye31 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4356

Szia Raini Day Women!

Nyugodtan dumálj bele! :) És vitatkozz(atok) is velem nyugodtan.

Mondtam, hogy tök kezdő vagyok, életemben nem láttam pl. még egy spanking filmet sem (élőben, partnerrel érdekel főleg, jobban belegondolva a film helyett ott a fantáziám, ami, ha már nem elég, és egyre szorongat a vágy, úgy érzem kell a partner, nem elégít ki az önkínzás, itt nem orgazmusokra gondolok, hanem a játékra, a kiszolgáltatottságra, meg az egész lelki töltetére, na akkor már partner kell, legalábbis nekem).

Tehát nekem jól esik, hogy itt a fórumon látok véleményeket, tapasztalatokat gyűjthetek, és igen, ha úgy látjátok hibázom valamiben, én csak megköszönöm, ha fölhívjátok rá a figyelmet.

Amúgy nekem nagyon nem tetszik az a variáció, hogy a másik háta mögött csinálja valaki az egészet. Mármint nekem nem menne. Ez csak vélemény, lehet, hogy téves nézet. :)

Előzmény: rainy day woman (4353)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4355
Csatlakozom, én is rendes emberekkel találkoztam. Sajnos a kedvességükkel az is együtt jár, hogy félnek szeretni, félnek a sebezhetőségtől, mint minden érző ember, és így nagyon felemás kapcsolatok lesznek...  fájdalmat, érzelmi gyötrelmeket szívesebben adnak, mint törődést, szeretetet. Egy normál kapcsolatot nem annyira borít meg ez, mert nincs ekkora kilengés a másik irányban, a bdsm-hez viszont nagyon kéne az egyensúly megtartása.
Előzmény: Charlie1162 (4354)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4354
Azért én remélem, hogy a feneklést kedvelők 99%-a kedves, intelligens ember és nem vetik el a súlykot. Nekem idáig csak pozitív tapasztalataim vannak. Természtesen az óvatosság fontos, de a túlzott óvatosság - ez is tapasztalat - gyakran az ismerkedés rovására megy.
Előzmény: Törölt nick (4351)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4353
Mondhatod :), de ez nem szerencse kérdése. Ilyen cseresznye értékrendje, hogy a párja érzései fontosak a számára, és ezért ilyen a párja is, ezért így működtetik a kapcsolatukat, sokat adnak bele magukból és ezért sokat is tudnak kapni egymástól. Szerintem ez nagyon szép! De nem nagyon hasonlít arra, ahogy te mondod.  

(Bocs, cseri :), hogy beledumáltam, de pont a lényeg tűnt félreértettnek.)

Előzmény: funky46 (4350)
Kuruc777 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4352

Hát igen a kulcsszó:Bizalom!Errôl szól a kapcsolat.A házasság.A válások és tönkre

ment kapcsolatok.A spanking egy erotikus játékforma és a játék alapszabálya a

szabályok betartása.A csalók ki lesznek zárva mindig a játékból!

Előzmény: Törölt nick (4351)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4351
Ez mind igaz ,és szép csak éppen megbízható partnert nehéz ehhez találni .
Sok ember ,ha izgalomba jön legyen az férfi ,nő bármire képes !!!!!
És én pasi létemre is azért félek egy nőtől ,mert egy nő is lehet szadista .És azért azt nem szeretném ,ha úgy tényleg keményen megvesszőzné a popsimat ,vagy ha ki kötözne és megerőszakolna :D :D .Bár az útobbi nagyon izgalmas :D ,az álmomban de a valóságban valahogy nem volna az szerintem .Persze lehet ,hogy bátrabb volnék ,ha nem 173cm és 68 kg volnék hanem 180cm és 90kg .Persze ekkor a Tom Cruse félre rossz kis fiút nem játszhatnál el :D :D :D .Bár ő csak 150cm tudtommal !!!Egyébként sovány nem vagyok enyhén izmos sportos testalkatom van .De kisfiús !!! Engem szexuállisan izgat a fenekelés ,ha én adom és ha én kapom akkor is .
Szeretem ,ha egy nő „szigorú tanár néni „ egy szerepjátéknál például ,egy nyírfavesszővel elveri a popsimat .
Persze ha tényleg úgy igazán elverné az már nem izgatna !!!!Mert nagyon fájna !!!Ami engem izgat az nem a fájdalom hanem a szitú ott fekszem az ölébe az övé vagyok rossz kisfiú voltam és büntit kapok érte .Persze azért piros lesz a popsim ,de nem annyira hogy úgy fájjon .Az illető partner nő mindig tudja ,hol a hátár mekkorát szabad ütni tehát csak játszik a vesszővel . És szeretem én is eljátszani a szigorú tanár bácsit és a rossz kislány bugyiját lehúzni és az ölembe vörösre verni a fenekét .Persze elsőnek csak kicsit óvatosan majd egyre nagyobbakat ,de sosem akkorákat hogy úgy nagyon fájjon .De azért szép piros vörös legyen a kicsi popsija .De úgy sosem tudnék senkit bántani ,hogy több napos maradandó nyoma legyen ,ha megkérne akkor sem .De ki tudja kiben bízhat meg az ember ????Egy pasinak könnyebb a helyzete elmegy egy K –hoz és ott bármikor megkaphat bármit .Bár én még sosem mentem el ilyen helyre , és sosem szeretnék olyan nővel semmit sem csinálni .Na ,de a lényeg az sok nő van szerintem aki szeretné ha jól elfenekelnék .De fél ,hogy más is volna ott az amit ő már nem szeretne nem élvezne úgy .Tehát fél bele menni egy ilyen kalandba!!!!! Honnan tudja ,hogy az a pasi tényleg normális –e mert az illető azt mondja ??Megígéri??? :D :D :D .Szóval én valahol megértem a csajokat !!! Bár az is igaz ,hogy úgy öregszik meg ,hogy sosem volt egy jó kis izgalmas kalandja .Sosem élte ki a szexuállis vágyait ,tehát jó megoldást nehéz találni szerintem .
Előzmény: funky46 (4350)
funky46 Creative Commons License 2007.07.15 0 0 4350
Tényleg szerencsés vagy, mondhatom, kivételesen szerencsés.

 

Nagyon kevés házastárs / élettárs (barát, barátnő... ???) fogadja el, hogy tásrsát valaki más részesítse olyan örömökben, amelyeket ő nem akar-tud neki megadni.

 

A magam tapasztalatából azt mondom, hogy aki ilyesmire vágyik, és otthon nem kapja meg, lelkiismeretfurdalás nélkül forduljon, ha kell, titokban, máshoz. Ezzel magát boldogabbá teszi, és ez kisugárzik a komoly párjára is. A többi meg megy a titkos örömök számlájára. Hogy ezzel egy harmadik személynek is örömet okoz? Azzal meg a világ maradék részét teszi boldogabbá :-)) (Még akkor is, ha nem érti, hogy hogyan :-))))  )

Előzmény: cseresznye31 (4349)
cseresznye31 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 4349

 

Én is örülök, de azért úgy fogalmaznék, babonából, hogy egyenlőre, idáig sikerült. :)

Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 4348
Ezzel csak az a baj, hogy 100 emberből 95 nem olyan toleráns, mint a párod.:), de örülök, hogy neked sikerült.
Előzmény: cseresznye31 (4347)
cseresznye31 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 4347

 

Sziasztok!

 

Elég sokan érdeklődtek levélben, hogyan lehet megoldani a helyzetet, ha a párunk vagy a házastársunk nem akarja az s/m-et vagy a fenekelést pl. Én egyetlen megoldásnak az őszinteséget találtam. Mindent elmondtam, megállapítottuk, köztünk ez nem fog menni. Hosszú az út, mire eljut az ember odáig, hogy kielégítse a spanking vágyát és a kedvesével közben ne sérüljön a viszony. És kockázatos is. óriási inteligencia és tolerancia kell hozzá a másik fél részéről. Mivel a férjem értelmes, az első lépésen túljutottunk(lásd a megelőző hozzászólásomat).

Aztán megbarátkozott az önkínzásom nyomaival, aztán azzal, hogy a neten elkezdtem nézelődni, keresgetni, levelezni. A végén kialakult az a helyzet, hogy mindketten beláttuk, hogy ebből előbb utóbb partnerkeresés lesz. A háta mögött ez nálam szóba sem jött. Rábólintott, körültekintően keresgéltünk, aztán találtunk. Minden lépést LASSAN kell megtenni, hogy a másik meg tudja "emészteni". Nehéz nagyon, ha van egy régóta jól működő párkapcsolatod, aztán jön egy igény, ami ösztönös, nem elfojtható, és nem tudjátok beleilleszteni a kapcsolatba. Mindkét félnek nehéz és szomorú, ha igazán szeretitek egymást. Nálunk a teljes őszinteséggel vettük az akadályokat. Ennyi.

 

A kockázat viszont mindig ott lebeg, nem tudod, esetleg a másik bármi miatt is nem sokall-e be, nem jön-e egy fordulat, egy lépés a sok közül, amit már nem tolerál.

 

Ne gondoljátok, hogy tapasztalt vagyok. Csak most kezdtem bele. Lehet, hogy pont ezért írtam le ezeket, mert friss az élmény.

 

Összegezve a fiatal üzletember kérdésére, az én véleményem az - persze lehet, hogy tévedek-, hogy nem lehet a másik szexuális beállítottságát megváltoztatni ilyen mértékben, a megoldáshoz pedig kompromisszum kell. Elfojtani szerintem nem jó, ha erős a vágy, mert akkor biztos előjön máshol, valamilyen formában, ami szintén csak árthat a kapcsolatnak.

 

Senkinek nem akartam papolni. Amit írtam, az az én szerény véleményem, egyáltalán nem biztos, hogy helyes választás, és azért írtam le, mert sokan érdeklődtetek.

 

 

vince142 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 4346

(nem félsz, hogy el leszel fenekelve a kötözködésért? :-)

 

(és ezt már jól írtam? :-)

Előzmény: vince142 (4345)
vince142 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 4345

hát nem pont ilyen írásra gondoltam :-)

 

 

Előzmény: rainy day woman (4344)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.12 0 0 4344

"ez, az"

Bocsánat :)))

 

Előzmény: vince142 (4343)
vince142 Creative Commons License 2007.07.12 0 0 4343
ritkán jársz erre, igazán írhatnál még ezt-azt :-)
Előzmény: rainy day woman (4340)
cseresznye31 Creative Commons License 2007.07.10 0 0 4342

Szia Spanking30!

 

Én is most írok itt először. 31 éves nő vagyok. Tegnap este írtam Neked a megadott mail címedre dvd ügyben.

 

Nem tudom, hogy mások mit fognak tanácsolni, még olyan oldalak is vannak a neten, ahol leírnak mindenféle praktikát, hogyan tudjuk rávenni kedvesünket a szexben olyan dolgokra amiket nem akar. Ez sok esetben működik szerintem (pl. szopás, hogy mondjak valamit), de a spanking kategória azért egészen más. Ha a barátnőd nem akarja, hogy alaposan elfenekeld, mert erről van szó, ha nem akar fájdalmat, ha ez nem okoz neki szexuális izgalmat, sőt ellenkezőleg hat rá, nem fog menni. Ez a fordítottjára is igaz, tehát arra a vágyadra, hogy ő pedig Téged fenekeljen el.

 

MEGOLDÁS szerintem LEHET, de nem ÚGY, ahogy Te gondolod. Mármint a végeredmény. Megmagyarázom. Az én sztorim kb. ugyanaz, csak fordítva, mert én nő vagyok, és én vagyok, aki a fenekelést szeretné. Boldog házasságban élek. Minden oké lenne, de az utóbbi két évben fokozatosan erősödött bennem ez az igény. Először naívan én is a férjemhez kötöttem ezeket a fantáziáimat, és abban hittem, hogy csak idő kérdése, hogy fokozatosan rávegyem, hogy engem verjen. Nagyon szeretjük egymást, a kedvemért meg is próbálkozott vele, hogy elfenekeljen szíjjal meg kézzel. Kudarc lett belőle. Be kellett látnunk, hogy egyikünk szexuális beállítottságát sem tudjuk megváltoztatni. Fokozatosan sem.

 

Nem szomorításból írom, de szerintem nem fog menni, hogy vörösre verd a barátnőd fenekét. Tapasztalatból tudom, hogy az már nem paskolás eredménye, hanem fájdalmas ütéseké.

 

A probléma viszont MÉG ELŐBB KEZDŐDIK, először meg kell értetned a barátnőddel, hogy LÉTEZIK ilyen szexuális vágy IS, és ez NEM beteges. Olvastass vele a neten olyan oldalakat, ahol szexológusok, pszichológusok, stb. fejtik ki a mai modern hozzáállást a különféle szexuális beállítottságokról. Mutass rá, bizonyítsd be neki, hogy rengetegféle, ma már teljesen elfogadott szexuális viselkedés van, amit régen, és sajnos ma is még sokan, akárcsak a barátnőd, "betegesnek" tartottak/tartanak! Ha meg tudod vele értetni, hogy ez NORMÁLIS vágy (mert az), akkor tudsz továbblépni. Tehát ez az első lépés. Ha érdekel, hogyan oldottam meg a problémát, úgy, hogy ne sérüljön a házasságom (a dolgok változnak, tehát remélem, hogy a jövőben sem fog sérülni emiatt), jelezd, és akkor folytatom. Tudnod kell, hogy kockázatos, csak akkor működik, ha nagyon őszinte a kapcsolat, de megéri, ha meg szeretnéd tartani a lányt, mert szereted, ahogy írtad is.

 

Ismétlem, reményt akartam adni és nem elszomorítani. Kíváncsi vagyok, érdekelnek-e a továbbiak, minden jót Neked!

 

 

 

 

 

 

vince142 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 4341

naná hogy tetszik :-)

 

és nem (csak) olvasva még annál is jobben tetszene :-))

Előzmény: rainy day woman (4340)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.06 0 0 4340
Örülök, hogy tetszik :) Érdemes volt leírni :)
Előzmény: vince142 (4339)
vince142 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 4339

...az egyik kedvencem :-))

 

"A bal mellbimbómra csípteted a láncos csipesz egyik felét, ezt már elég jól megszoktam, de azért még mindig fáj és előszörre minden alkalommal nagyon váratlanul ér. Felnyomod az összebilincselt bokáimat a csípőmhöz, magasra, hogy a térdem szétnyílik, és érzem a csipesz másik felét a jobb bimbómon. Hátralépsz és jól megnézel magadnak. Figyelő tekinteted alatt kipróbálom, mi ez: ahogy megmozdulok, érzem a csipszek húzását a mellemen: a láncot a bokabilincsek közti rövid szíjon vezetted át. Élvezed a szememben a felismerést."

Előzmény: rainy day woman (4334)
vince142 Creative Commons License 2007.07.06 0 0 4338
na most mentegetőzhetek :-) úgy értettem, sok kellemes dolgot írtál:-)
Előzmény: rainy day woman (4334)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.05 0 0 4337
Sziasztok !!!!!!!!

Nos én még új vagyok itt ,de amiért én itt vagyok az -az hogy tanácsot szeretnék tőletek kérni .
Magamról annyit ,hogy én egy 30-éves budapesti üzletember vagyok és világ életemben érdekelt a spanking szó.
De van egy nagy gondom már rég óta van egy tartós kapcsolatom ,de az illető hölggyel nem tudom ezt a dolgot megszeretetni .
Én szeretném ő-t nagyon elfenekelni ,szép vörösre a kis popsiját ,de ő ezt beteges dolognak tartja .
Igazából azt is szeretném ,ha ő is elfenekelne engemet nem tudom miért de izgalmasnak tartanám .
De nem megy ,se ez se az !!!!!!!
Szóval volna valami ötletetek??? Hogy lehetne valakit rá venni aki ezt beteg dolognak tartja ???
Én nem szeretnék másik kapcsolatot , szeretem ezt a csajt de ….. értitek ez a dolog hiányzik nekem .
Egyébként ,most pár héten belül fogunk összeköltözni és van egy csomó spankig filmem azoktól is meg kéne szabadulni .
Természetesen teljes filmek eredeti DVD mindegyik meglehet nézni .
A legtöbbet külföldi üzleti útjaim során vásároltam olyan 60 db van vagy a fölötte valamennyivel . :
Na a lényeg ki dobni még sem szeretném ,mert hát így összeszámolva kurva sokba került .
De nagyon olcsón szinte ingyen oda adom csak vigye ”pár ezer forint” ,persze küldők egy teljes listát róla ,ha valakit érdekli írjon : spanking30@index.hu –ra.
Na ilyen filmek : http://www.broadbandspanking.com/
http://www.pain4fem.com/
http://www.rge-films.com/Movies.aspx
http://www.realspankingsfilms.com/customer/home.php üdv
Charlie1162 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 4336
Érzéki, erotikus elfenekelést kedvelő barátnőmet keresem hagyományos értékeken alapuló, komoly kapcsolat reményében. Én:38/177/77. E-mail: charliex1162@yahoo.com
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.03 0 0 4335
Prrr... mrrr...rrrr... :)
Előzmény: dejte (4333)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.03 0 0 4334
Muti, mit írtam! :) Te mit értesz alatta? Miért tetszik jobban, mint férfinak, nőnek, Úrnak, rabnőnek lenni mindentbele?


Előzmény: vince142 (4331)
dejte Creative Commons License 2007.07.03 0 0 4333

:) Csak ,mert nézem a leveles-ládát ..., ritka benne a woman:), gondoltam akkor most símogatlak, még, ha pihenek is :)

Út meg sokféle van, hisz tudod:), nem azért írtam, hogy itt válaszolj:)

Csodanyár:) Üdv Dejte

Előzmény: rainy day woman (4318)
kisAnna_ Creative Commons License 2007.07.03 0 0 4332
Mindig elfeledkeztek az alapesetről, a frissen vágott vesszőről... Meghámozva a tisztaságához nem fér kétség. Hatásosságához szintén nem :) Fa vagy bokor, amiről nem tilos vágni, úton-útfélen akad. Mondjuk, ne a Városligetben próbálkozzatok :)))
vince142 Creative Commons License 2007.07.03 0 0 4331

pedig tanulmányoztam ám ezt-azt itt meg ott :-)

 

persze az is lehet, hogy mást értünk baráti fenekelés (baráti szex) alatt :-)

Előzmény: rainy day woman (4320)
funky46 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 4330

A cin (forrasztóón) ón és ólom ötvözete. Régen ólomcsőből ittuk a vizet, ma már az ólmot egészségtelennek tekintik (a benzin is ólommentes). Az ón erősen megdörgölve fog, a bőrön nyomot hagy, a nyom ólomtartalma biztos nem egészséges.

 

Forrasztóónt elektronikai boltokban kaphatsz, az ára széles skálán változik, és az árát olyasmik növelik, aminek semmilyen fenekelési vonatkozása sincs :-)) Bádogos ónt meg tán építőanyag boltban, de nem tudom.

 

Mivel (polgári célból) bántam már különféle ónokkal, lnem tartanám célszerűnek ontopik használatát...

 

Előzmény: spanking79 (4328)
rainy day woman Creative Commons License 2007.07.02 0 0 4329
És meg is nyertem :)
Előzmény: Törölt nick (4325)
spanking79 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 4328
Szia funky46!
Azt szeretném kérdezni milyen veszélye van a cinek?
Olyan eszközt amit felsoroltál hol lehet kapni,és mennyibe kerül?
Milyen nyomot hagy?Kösz egyébként az anyagfelvilágositást.:)
funky46 Creative Commons License 2007.07.01 0 0 4327

Na, akkor egy kis anyag- és gyártásismeret.

Sokfajta cin (forrasztóón) van, az elektronikai vékony szál, spulnira tekerve, van, ami 1 mm átmérőjű sincs, de a vastagabb is csak kb. 2 mm. Ezekből elég sokat kell összefogni, hogy hatása legyen, amellett nem rugalmas, szóval... Nem is tudom...

 

A bádogos cin vastagabb, tán egy centi vastag is van, ha jól emléxem, trapéz keresztmetszetű. Az, ha elég hosszú, már érhet valamit.

 

De mindkettő óntartalmú, nem biztos, hogy az a fém jót tesz a bőrnek! Én maradnék a kb. 8 mm átmérőjű keményfa rúdnál. Kapható akár 1 méter hosszú is, és garantáltan bio...

 

(Nemrég a budaörsi reptér felől sétáltam hazafelé, az úton találkoztam az "utcai szolgálatossal" :-))  Vaskos combok, valami zsebkendőnyi szoknya volt rajta, az is jól felhúzva, úgyhogy gyakorlatilag ki volt az egész jó széles feneke. Elképzeltem, hogy ha az ilyen büntetése nem két napi elzárás lenne, hanem mondjuk...  :-))  )

 

Előzmény: spanking79 (4326)
spanking79 Creative Commons License 2007.07.01 0 0 4326
Sziasztok! Miért ne a forrasztócinre gondoltam volna?
Levágtók belöle egy hosszú db-ot,végén fogantyút csináltók,és kész,van hatása.
Nem hiszitek? Próbáljátok ki.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.01 0 0 4325
Kiadós fenekelés:-)
Előzmény: rainy day woman (4324)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.30 0 0 4324
Forrasztóón? Egyáltalán, mi jár a helyes megfejtőnek? :)
Előzmény: spanking79 (4316)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4323
:-)))
Előzmény: roumark (4322)
roumark Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4322
Ezt én is meg akartam kérdezni, de nem akartam topikgazdaként szakmai kérdésekben ennyire hülyének mutatkozni! :)
Cin tányért kizárhatjuk, mert nem hosszú, bár azzal is ütnek!
Forrasztócin sem valószínű. Marad a cin, mint amit az egér mond (cin-cin), és abból az egérkábel már elképzelhető.. :)


Előzmény: h_g (4321)
h_g Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4321
Mijafranc az a cin?

Előzmény: spanking79 (4316)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4320
Puff neki :)
Előzmény: vince142 (4319)
vince142 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4319
akkor biztos félreértettem, amit olvastam itt-ott :-))
Előzmény: rainy day woman (4318)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4318

Barátilag engem csak simogatni szabad :)

 

Előzmény: vince142 (4315)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4317
Köszi! :)
Előzmény: Charlie1162 (4313)
spanking79 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4316
Sziasztok! Azoknak a lányoknak,fiúknak irom akiknek nincs fenekelő társa,jelenleg sajna nekem sincs.
Próbáljátok ki amit én kipróbáltam.
Elöször is kell egy szék aminek van támlája.
A székre tegyetek párnát hogy ne legyen kényelmetlen.
Térdeljetek fel rá.Fogjatok egy szijjat,azzal a hasatokat odatudjátok a szék támlájához szijjazni.Meg se tudsz mozdulni.
Fogjatok egy vékony cint,jó hosszút,s kezdödhet a fenekelés.
Higgyétek el jobb mint a szij.Fájdalmas,s akkora nyomot nem hagy,minden ütésnél megugrotok garantálom.
Remélem segitettem.Üdv:Spanking 79
vince142 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4315
na ezért a mondatért szívesen elfenekelnélek - persze csak barátilag :-)
Előzmény: rainy day woman (4312)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4314
Vagy egy rotáng pálma legyen a kezében:)
Előzmény: funky46 (4310)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 4313
Igazán szerencsésnek mondhatod magad:)
Előzmény: rainy day woman (4311)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4312
Nem, nemcsak :) De azért nedvesség meg fájdalom mindenhez jól jön :)
Előzmény: vince142 (4304)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4311
Detto. Nem mindegy, hogy játszanak vagy szórakoznak velem... ilyenfajta komolytalanság. Kicsit régebben kicsit jobban ment, az igazi nem lett meg, de igaziak voltak azért, szerelemben, bdsm-ben, barátságban.
Előzmény: Charlie1162 (4303)
funky46 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4310

Miért, ő meg kaktuszt kötözzön a lábára, úgy feküdjön hasra a díványon? :-))

 

Előzmény: Charlie1162 (4309)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4309
Remélem sikerült megtalálni a botanikust:)
Előzmény: hegyilány (4305)
vince142 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4308
és ennek a magánügynek a titokzatos részleteivel izgatod a topiktársaskat :-)
Előzmény: hegyilány (4307)
hegyilány Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4307
Maradjunk annyiban - magánügy. Az élet szép, tudod... ajaj :-)
Előzmény: vince142 (4306)
vince142 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4306
többet el se leszel fenekelve? vagy az titok? :-)
Előzmény: hegyilány (4305)
hegyilány Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4305

Megjavultam, talán végleg, és nagyon nagyon jól érzem magam.

vince142 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 4304
ez nagyon jól hangzik :-) de már nem csak a locsolásról van szó, ugye? és nem is csak a fenekelésről :-)
Előzmény: rainy day woman (4301)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4303
Többfelé kerestem a neten, nemcsak itt, még egy blogot is létrehoztam és folyamatosan frissítem érdekes tartalommal. Számomra is meglepő, hogy mennyien olvassák, vagy legalábbis kattintanak rá. Szóval az a baj, hogy általában a levelezés szintjén elakad az ismerkedés, inkább csak kíváncsiskodnak, aztán több napos, vagy hetes levelezés után kiderül, hogy nem is gondolta komolyan, vagy van barátja stb. Ez egy idő után nagyon fárasztó tud lenni :) De türelmes vagyok, előbb-utóbb mindenki megtalálja a párját.
Előzmény: rainy day woman (4302)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4302
Bocs, nem tudtam, az itten nem látszik, csak a hirdetésed. Tényleg szoktak rá írni? Milyen értelemben komolytalanok? Nagyobb szerencsét, akárhogy is :))
Előzmény: Charlie1162 (4300)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4301
Ez a bármivel bárhol sőt bármit bárhogy érzés nagyon jó :), de nem megy magától, és mindenkivel előről kell kezdeni. De a cél is tetszik meg az út is, menni rajta együtt.
Előzmény: vince142 (4299)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4300
Én szorgalmasan imerkedem, csak az utóbbi egy-két hónapban kicsit besokaltam a sok, vagy inkább néhány komolytalan leányzótól, de azért nem adom föl, csak erőt gyűjtök:) Remélem akad komoly is.
Előzmény: rainy day woman (4294)
vince142 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4299

erről viszont te mesélhetnél többet :-)

 

viszont nincsenek elvárásaim az első randin (ezt csak úgy mondom :-)

Előzmény: rainy day woman (4298)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4298
Leesett! Aszittem a nagyobb idővonalon vagyunk és ez az, amit egy első randin elvársz :)))
Előzmény: vince142 (4297)
vince142 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4297
szerinted azt a végére kellene hagyni? attól függ :-))
Előzmény: rainy day woman (4296)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4296
Hova lehet onnan továbbmenni, mesélj :)
Előzmény: vince142 (4295)
vince142 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4295
bármivel bárhol - kezdetnek nem rossz :-)
Előzmény: rainy day woman (4290)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4294
Te például mért javasolsz, és mért nem ismerkedsz? :)))
Előzmény: Charlie1162 (4291)
kisAnna_ Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4293
Tuti van itthon valahol békaláb, hová is tehettem?
:-)
Előzmény: roumark (4292)
roumark Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4292
Továbbgondolva... :)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 4291
A sajnálkozás helyett javaslom, hogy inkább ismerkedjetek:)
Előzmény: rainy day woman (4290)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4290
Köszi :)) Odavagyunk egymásért ezzel a feltételezett valakivel? Akkor bármivel öntözhet bárhol :)
Előzmény: Bambuló (4289)
Bambuló Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4289
szegény kis esős lány... kellene valaki aki némileg megöntözné elfenekelt popsid pírját egy kevés viaszal?
Előzmény: rainy day woman (4288)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4288
Jó, de sajnálj kicsit engem is, itt kóborlok gazdátlanul / heverek parlagon... nem jó ez senkinek... csak kihozom belőle a legjobbat :))
Előzmény: Bambuló (4286)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4287
Jó szórakozást! :)))
Előzmény: Elvie (4284)
Bambuló Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4286
egy lépésre vagyunk az önostorozástól... mi marad így szegény dom-oknak?
Előzmény: st.ember (4285)
st.ember Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4285

na tessék, ezt is megértük:)))

 

már a fenekelésben is önkiszolgálás lesz:)))

Elvie Creative Commons License 2007.06.26 0 0 4284

:))))))

 

Ez vicces, mindjárt kipróbálom!!

 

:)))))))))

Előzmény: rainy day woman (4283)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.25 0 0 4283

Ha nem totálisan lehetetlen, akkor szabad neki nehéznek lenni. Addig is... ma rájöttem, hogy ha hasra fekszem, kicsit szétnyitom a térdem és ügyesen kalimpálok, akkor el tudom verni a talpammal a fenekemet és a fenekemmel a talpamat! :))))

 

Te hogy vagy ezzel? (Nem a hasrafekvéssel, hanem a másikkal...)

Előzmény: tuk peregrin (4281)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.25 0 0 4282
Úgy van, hogy alig várom az olyan helyzeteket meg kapcsolatokat, amiben szubmisszív lehetek, de ritkán érzem, hogy megengedhetem magamnak. Én se komolyan gondolom a perverziózást, csak hátha jól hangzik :) Ha valakinek az kell, hogy szeretni tudjon... mindenkinek kell a maga meséje...

Előzmény: angyalarcú (4280)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.25 0 0 4281
Hát ez nehéz út... És sajnos nem mindíg elég... Van hogy a tucatperverziók győzedelmeskednek..
Előzmény: rainy day woman (4278)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.25 0 0 4280
amennyiben   submisszív vagy,  ez természetes...legalábbis nekem is az. Mellesleg  ami  mindkét félnek jó, szerintem az nem perverzió:-)))
Előzmény: rainy day woman (4278)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.25 0 0 4279
Az is igaz!
Előzmény: EDM (4277)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.25 0 0 4278
Vagy pedig átfogalmazom az egészet. Azt mondom magamról, hogy én nemcsak a szokásos, már-már tucatperverziókat élvezem, mint a kínzás és kényszerítés, hanem az olyan különleges, ritka, merész perverziókat is, mint a szerelem, törődés, carezza... Így jobban cseng ugyanaz? :)
Előzmény: tuk peregrin (4276)
EDM Creative Commons License 2007.06.23 0 0 4277
Egy biciklis ne legyen türelmes a gyalogosokkal a járdán, egy biciklis legyen türelmes az autósokkal az úttesten!
Előzmény: rainy day woman (4275)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.23 0 0 4276
:D
Előzmény: rainy day woman (4275)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.23 0 0 4275
Én azt kívánom, hogy úgy húsz évvel idősebb légy és egyes számban fogalmazz :))))

Ezen kívül még azt is szeretném, ha nem lennének kopogós sarkú cipők és a biciklisek türelmesek lennének a gyalogosokkal a járdán.


Sok sikert és bocs a viccelődésért, ha nem vagy vicces kedvedben :)

Előzmény: zoli.22 (4274)
zoli.22 Creative Commons License 2007.06.23 0 0 4274

Sziasztok

Budapesti 22-éves perverz srác vagyok, hölgyeket keresek tabuk nélkül!

Velem mindent kiprobálhatsz!

minden kivánságod teljesitem!

wolf05@citromail.hu

rainy day woman Creative Commons License 2007.06.23 0 0 4273
Nem én vagyok a tudományos referens :), de gondolom a kis hajszálerecskék leggyengébb pontjai pattannak el. Bungee jumpingtól pl a szemem fehérje pöttyösödik be.
Előzmény: Elvie (4271)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4272
menet közben is fenekeltem,akkor azért nehéz eszközzel bánni...
Előzmény: Elvie (4271)
Elvie Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4271

Ez csak tenyér, vagy volt valami segítség is? :)

Egyébként nekem is szokott lenni pöttyös, csak nem tudom, hogy miért??

 

 

:) :)

Előzmény: filodom (4268)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4270
szééép kerek.-))
Előzmény: filodom (4268)
tomas69 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4269

Hát ez valóban raffinált, de jó!

 

Én csak egyszerűen egy csipeszt tettem oda és azt emelgettem, majd néha odacsaptam a lovaglópálcával....

Előzmény: filodom (4264)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4268

megtaláltam a lentebbi témánkhoz tartozó képet...ez a tenyeres-másnapos...
Előzmény: filodom (4239)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4267
úgy-úgy....
Előzmény: filodom (4266)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4266
pedig arra szoktam,nem?:-)
Előzmény: angyalarcú (4265)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4265
:-)))
Előzmény: filodom (4264)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4264



(elfelejtettem áldásom adni a beszúrásra:-))
Előzmény: filodom (4262)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4263
nos ez  új  és intenzív is  lehet...
Előzmény: filodom (4261)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4262
ilyesmire gondolsz?nem látszik talán jól,de a kötéllel rögzítve egy forgójeű vibri van benn,és az eléggé megcsörgette a csipeszeket...
Előzmény: tomas69 (4259)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4261
attól függ,a delikvensnek mire van szüksége,minnél nagyobb fájdalomra,vagy új,intenzív érzésekre
Előzmény: angyalarcú (4260)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4260
vagy ha  tűvel átszúrja  és  akkor  lehet  még  fokozni...
Előzmény: tomas69 (4259)
tomas69 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4259

Ez valóban fantasztikus, de sokkal "hatékonyabb" és intenzívebb az érzés, ha a csiklóra egy csipeszt teszel és a csipeszt paskolod....

Eszméletlen hatása van, nagyon izgató látni....

Előzmény: angyalarcú (4242)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4258
na,ez már 1 virtuális szeánsz...
Előzmény: filodom (4257)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4257
ütköztünk:-)
Előzmény: angyalarcú (4255)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4256
egyszerre  .....gondoltuk..
Előzmény: filodom (4254)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4255
hihihihi
Előzmény: filodom (4253)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4254
de tudod a szitut,átengedni,aztán megbüntetni,mert még élvezte is...
Előzmény: filodom (4253)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4253
utánna?először kihasználni a lehetőséget,aztán meg jól megbüntetni a ibancságért...önző és következetlen,de felfele csak csodálkozni!:-)
Előzmény: angyalarcú (4252)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4252
a helyette  :  kizárva..
Előzmény: filodom (4248)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4251
:-)
Előzmény: filodom (4248)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4250
inkább a korbács..
Előzmény: angyalarcú (4245)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4249
:-))))  nem az..
Előzmény: st.ember (4247)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4248
keresztkérdés:előtte,utánna,helyette?
Előzmény: angyalarcú (4246)
st.ember Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4247

néha olyan perverznek érzem magam a gyanútlanul letöltött képek miatt,

 

de átértékelem :)

angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4246
és ez...
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4245
jobban pirosodik........
Előzmény: filodom (4244)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4244
eláztatod a paskolót...
Előzmény: angyalarcú (4242)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4243
Minden az elérendő eredmény kérdése..
Előzmény: filodom (4240)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4242
egy kis  puncipaskolás  sem rosssz...
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4241
így  van.......én szeretem ha nézegethetem.....
Előzmény: filodom (4240)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4240
ja,és az összecsavart köteles meg semmit sem hagyott,pedig az jobban ottvolt...
lehet válogatni,mi a cél,jobban fájjon,vagy napokig nézhesse a tükörben?:-)
Előzmény: filodom (4239)
filodom Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4239
láttad a képeket,amin simán,tenyeresen-jólesően elfenekeltem sárkányt...az másod-harmadnapos lila-foltos volt...
Előzmény: angyalarcú (4238)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4238
a paskoló másnap már nem látszik, ha szöges  akkoris  csak pöttyöcskék..
Előzmény: tuk peregrin (4237)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4237
hm... vannak jobb helyei is a szögeknek.. Én a flexibilis dolgokat jobban szeretem, jobb a hatékonysága... Viszont a paskoló gyorsabban regenerálódik..
Előzmény: angyalarcú (4236)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4236
szögekkel...
Előzmény: tuk peregrin (4235)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4235
tűkkel? :)
Előzmény: angyalarcú (4234)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4234
én iss  bár  a paskoló is kedves  játék
Előzmény: tuk peregrin (4233)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4233
én korbácspárti vagyok..
Előzmény: angyalarcú (4232)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4232
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.22 0 0 4231
bizony fáj......
Előzmény: Törölt nick (4230)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 4230
Ez csak egy kép
Egyébként a talp verése qrvára fáj de alapvetően nem hyga nyomot
Persze nem extrém esetre gondolok de akkor a delikven snem a saját talpán távozik
Előzmény: Bambuló (4229)
Bambuló Creative Commons License 2007.06.21 0 0 4229
Azért a talp ennyire véresre verése már talán kicsit sok... nem?
Előzmény: angyalarcú (4228)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.21 0 0 4228
Bambuló Creative Commons License 2007.06.21 0 0 4227
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.18 0 0 4226
én erősen függő vagyok...
Előzmény: Elvie (4225)
Elvie Creative Commons License 2007.06.18 0 0 4225

Hát, ezt nagyon nehéz megfogalmazni. Én kb hetente-kéthetente igényelném, de nem mindig van kedvem hozzá. Olyan hangulat is kell. Viszont, ha már régen kaptam, (mint pl most) akkor már ezzel álmodok, meg egyfolytában ezen jár az eszem :))) A mennyiséget se tudom, talán egyszer számoltuk, de inkább csak kapok, közben szex, aztán megint kapok. Mindig változik, nincs rendszer. Most a kedvencem a nadrágszíj, nem (nagyon) hagy nyomot, és nem fáj túlságosan csak kellemesen, és jó nagy hangja van! :))))

 

Előzmény: Abby.Lockhart (4218)
filodom Creative Commons License 2007.06.18 0 0 4224
rózsafáról virágostúl?ha meg ha beletörnek a tükék,szép lassan húzni ki...
Előzmény: angyalarcú (4223)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.18 0 0 4223
jobb egy  ágasbogas  frissen tördelt tüskés  bokorról inkább...
Előzmény: filodom (4222)
filodom Creative Commons License 2007.06.18 0 0 4222
Fűzfa vessző,frissen vágva,hántolva,nedvesen?:-)
Előzmény: angyalarcú (4221)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.18 0 0 4221
én hetente  többször...fő a rendszeresség.-)   az  ostor  igenis  durváább nyomot hagy  de  a legdurvább a  frissen gallyazott vessző...
Előzmény: Abby.Lockhart (4218)
funky46 Creative Commons License 2007.06.16 0 0 4220

Ennyi okosság után egy kis önreklámot is megengedhetek magamnak:

 

Hiányérzettől szenvedő hölgyek számára szívesen tartok kis bemutatót. Nem is szigorúan egyenként...

 

Előzmény: funky46 (4219)
funky46 Creative Commons License 2007.06.16 0 0 4219

>Ostor? Az durvább nyomokat hagy, mint a pálca, szerintem. Te próbáltad már?

 

Hogy mi milyen nyomot hagy, az a kezelőjétől függ. A szándékától, meg az ügyességétől is. Lehet pingpongütővel is komoly nyomot hagyni, és lehet szépen korbácsolni.

 

Én már próbáltam az ostort      :-)))) Nagy gyakorlat kell hozzá, mert sokkal nehezebb irányítani, mint például a pálcát.

 

Szerintem pedig a legkeményebb eszköz a hosszú, vékony, hajlékony vessző.

 

Előzmény: Abby.Lockhart (4218)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.06.16 0 0 4218

:-)))) aha

 

Sajnos már halványulnak a nyomok. Alig egy hét alatt eltűnnek.

Gyakrabban kéne kapnom. :-)

Angyalarcú, Elvie, ti milyen gyakran igénylitek? És mennyit?

 

Tuk P.

Ostor? Az durvább nyomokat hagy, mint a pálca, szerintem. Te próbáltad már?

 

 

Előzmény: angyalarcú (4216)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.16 0 0 4217
Mivel a honlapjuk is megszünt, gondoltam már nem töröltetik ki a linket.
Egyébként az orosz forumokon lehet a legjobb mükődő letőltést találni.
Most bánom, hogy abban a 8 évben semmitse tanultam!
Előzmény: roumark (4204)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4216
vagy , ha van is... de elnéző...
Előzmény: funky46 (4213)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4215
:-))
Előzmény: funky46 (4213)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4214
Én szóltam, hogy édesebb az élet párban :)))))
Előzmény: funky46 (4213)
funky46 Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4213

>Néhány napig biztosan megmarad a nyoma annak, amit kaptam. Néhány (különféle vastagságú) pálcával kb 80 ütést mértek a fenekemre.

 

Könnyű, ha nincs este férji-baráti ellenőrzés :-))

Komoly gondjaim vannak e határ át nem lépésével...

 

Előzmény: Abby.Lockhart (4206)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4212
szenvedés... A legnagyobb.. Kívűlről..
Előzmény: angyalarcú (4210)
Elvie Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4211
igen! Már hiányzik! :)
Előzmény: angyalarcú (4203)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4210

az édes

 

Előzmény: tuk peregrin (4209)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4209
a tapasztalat.. :(
Előzmény: angyalarcú (4208)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4208
hmm   finom:-)
Előzmény: tuk peregrin (4207)
tuk peregrin Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4207
csak pálca, és vessző? Én ostorpárti vagyok..
Előzmény: Abby.Lockhart (4206)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.06.15 0 0 4206

Sziasztok!

Végre nemcsak filmen láttam fenekelést! :-)))

 

Néhány napig biztosan megmarad a nyoma annak, amit kaptam. Néhány (különféle vastagságú) pálcával kb 80 ütést mértek a fenekemre. De jóóóó érzés!

 

"szószátyárka"

 

 

 

 

Snakeins Creative Commons License 2007.06.14 0 0 4205
Én azért megpróbálom! :-)

Az első magyar spanking film
Előzmény: roumark (4204)
roumark Creative Commons License 2007.06.14 0 0 4204
Nem érdemes semmilyen magyar nyelvű film linket betenni, már csak azért sem, mert készítőik figyelik a netet, így ezt a fórumot is, és rögtön leszedetik.
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.13 0 0 4203
akkor meglehet  hozni az egyensúlyt....-)eg ykis  fenekeléssel
Előzmény: Elvie (4202)
Elvie Creative Commons License 2007.06.13 0 0 4202
Visszajöttem a Balatonról. Nagyon jó volt, csak kicsit leégtem! :))) Most kivételesen nem a fenekem piros, és minden más fehér, hanem pont fordítva!! :)))))))
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.12 0 0 4201
nah, nah-)
Előzmény: filodom (4195)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.12 0 0 4200
Nyári kikapcsolódásnak néhány video. Közös bennük az elfenekelés és a szex. Jó szórakozást:

http://spanking.ath.cx/files/Spanking&Sex/Anal%20sex%20&%20Spanking%20brown%20stockings(German)%20(a2m).mpg
http://spanking.ath.cx/files/Spanking&Sex/BDSM%20two%20girls%20belt%20spanking%20bondage%20anal%20bj.mpg
http://spanking.ath.cx/files/Spanking&Sex/Cherry%20Doll%20spanking.avi
http://spanking.ath.cx/files/Spanking&Sex/Erotica%20-%20BDSM%20-%20Spanking.mpeg
http://spanking.ath.cx/files/Spanking&Sex/Spank%20&%20Fuck%20My%20Daughter.mpeg
http://spanking.ath.cx/files/Spanking&Sex/Spanking%20My%20wife%20Renate%20in%20the%20garage.mpg

Megj: kb. egy hétig lesznek elérhetőek.
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.12 0 0 4199
de szeretem a fenekelős filmeket, de a te linked egy .....
Itt van egy kis mükődő!

http://www.gigasize.com/get.php/-1100177799/Elitepain_6th_case-1.mpg
http://www.gigasize.com/get.php/-1100177798/Elitepain_6th_case-2.mpg
http://www.gigasize.com/get.php/-1100177794/Elitepain_6th_case-3.mpg
http://www.gigasize.com/get.php/-1100177788/Elitepain_6th_case-4.mpg
http://www.gigasize.com/get.php/-1100177786/Elitepain_6th_case-5.mpg
http://www.gigasize.com/get.php/-1100177785/Elitepain_6th_case-6.mpg
http://www.gigasize.com/get.php/-1100177784/Elitepain_6th_case-7.mpg
http://www.gigasize.com/get.php/-1100177783/Elitepain_6th_case-8.mpg
http://www.gigasize.com/get.php/-1100177782/Elitepain_6th_case-9.mpg
Előzmény: Törölt nick (4198)
filodom Creative Commons License 2007.06.11 0 0 4195
megmentettek?akkor ennyire nem örülnél...
Előzmény: angyalarcú (4190)
Tonie Creative Commons License 2007.06.10 0 0 4194
Aha. Már ééértelek. :)
Előzmény: angyalarcú (4193)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.09 0 0 4193

a szegecses fenekelésnek  semmi nyoma nem marad...apró kis  szegek amik belevannak  építve,  és  csak  felületi sérüléseket  okoznak.

másfél hét után nem is látszik meg....a popsi  vérzékeny terület....azért olyan színes:-)

Előzmény: Tonie (4191)
Charlie1162 Creative Commons License 2007.06.09 0 0 4192
Érzéki, erotikus elfenekelést kedvelő és igénylő barátnőmet keresem komoly, kölcsönös szeretetre és bizalomra épülő kapcsolat reményében. Ha úgy gondold írj nekem: charliex1162@yahoo.com
Tonie Creative Commons License 2007.06.09 0 0 4191
Ciao, angyalarcú,
már régóta szerettem volna kérdezni valamit tőled, meg úgy általában, csak nem mertem eddig. :)) Semmi kötekedés, ítélet meg ilyesmi, csak érdekel.
Nézegettem a képeidet, és felötlött bennem, hogy nem zavar-e, hogy a játékaitoknak nyoma marad? Gondolom egy ilyen szegecses bőrövvel történt fincsi elfenekelés után jelentkezik némi hegesedés a popsidon. Nem zavar, hogy az ott nyomot hagy?
Érzelmileg nyilván nem, de esztétikailag sem?
Előzmény: angyalarcú (4190)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.09 0 0 4190
hát nem nekem.-)))
Előzmény: filodom (4188)
Bambuló Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4189
s jött a vasorrú bába is azzal a horgas G pontot izgató kampós remegő orrával...
Előzmény: st.ember (4187)
filodom Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4188
és kinek segítenek?
Előzmény: angyalarcú (4180)
st.ember Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4187

favágóg már csak a mesében léteznek,  meg a rőzsehordó banyák is:))))

biztos, hogy jól látta??:)

 

Előzmény: angyalarcú (4185)
Bambuló Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4186

kellemes napod volt?

 

Előzmény: angyalarcú (4185)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4185
jöttek...8-an
Előzmény: Elvie (4181)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4184
:-)
Előzmény: Elvie (4181)
Elvie Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4183
Köszi! :)
Előzmény: radzer (4182)
radzer Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4182

Ha jobb az avi, küldök még néhányat az első fajtából:

 

http://fapomatic.com/show.php?loc=0703&f=36_3.jpg
http://rapidshare.com/files/13347997/mov20060136.AVI

 

http://fapomatic.com/show.php?loc=0703&f=41_2.jpg
http://rapidshare.com/files/13206831/mov20040841.AVI

 

http://fapomatic.com/show.php?loc=0703&f=48_1.jpg
http://rapidshare.com/files/13223096/mov20050348.AVI

 
http://fapomatic.com/show.php?loc=0703&f=89.jpg
http://rapidshare.com/files/13393353/mov20060289.AVI

 

http://fapomatic.com/show.php?loc=0703&f=59_2.jpg
http://rapidshare.com/files/13317477/mov20050459.AVI

 

http://fapomatic.com/show.php?loc=0703&f=141_1.jpg
http://rapidshare.com/files/13357511/mov20060141.AVI

 

 

 

Elvie Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4181

Saját tapasztalat? És tényleg jöttek segíteni a favágók? :)))

Előzmény: angyalarcú (4180)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4180
javaslom a karikás ostort  egy  erdőben  fához állítva..remek  móka...főleg ha jönnek a  favágók....segíteni....
Elvie Creative Commons License 2007.06.07 0 0 4179

Öööö... eccer kaptam huszat a popsimra, ami semmi kapcsolatban nincs ezzel, csak úgy mondom.

 

Csak hogy ne legyél off, mi?   :))))) És mivel kaptál?

 

 Funky:  :)))

Előzmény: rainy day woman (4177)
funky46 Creative Commons License 2007.06.06 0 0 4178

>és nem akarok semmilyen hülyeséget csinálni a férjem munkaeszközével. :)

 

Csak találgatni merjük, hogy ezt hogy érted... :-))

 

Előzmény: Elvie (4172)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.06 0 0 4177

Én egy basic verziót húztam le magamnak ma, csak hogy tudjam, hogy menni fog Elvie-nek is. Régebben is olyan volt. Minden checkboxból kivettem a pipát, hogy ne nyomuljon. Az erőforrások hálistennek messze meghaladják a szükségleteimet, úgyhogy azzal nincs gond. De nem reklámnak szánom, csak a bizonyítványomat magyarázom :))

 

Öööö... eccer kaptam huszat a popsimra, ami semmi kapcsolatban nincs ezzel, csak úgy mondom.

Előzmény: h_g (4176)
h_g Creative Commons License 2007.06.06 0 0 4176
Új korában jobb volt, egy ideig szerettem használni -- az illogikus felület ellenére, mert pl. a playlistek kezelésére vért izzadtam, mire rájöttem. De utóbb egyre hízott, egyre több bosszantó funkciót raktak bele, néhány verzióját visszavonták súlyos biztonsági rések miatt... elegem lett belőle.

A másik, amivel csak súlyosan mazók nézegetik a fenekelős klipjeiket, az Apple eredeti Quick Time-ja, az még az RP-nél is nagyobb és undokabb.

Előzmény: rainy day woman (4175)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.06 0 0 4175
Akkor bocsi, ha hülyeséget mondtam. Próba-szerencse felhasználó vagyok :)
Előzmény: h_g (4174)
h_g Creative Commons License 2007.06.06 0 0 4174
Neee! A Real Player egyrészt erőforrás-zabáló program, kissé illogikus kezelésű is, de a fő baja, hogy kémkedik a felhasználó után, a megkérdezésed nélkül állandóan adatokat próbál cserélni a gyártóval és a "free" is minduntalan rád próbálja kényszeríteni, hogy regisztrálj.

Sokkal inkább ezt ajánlanám:

Real Alternative

(És Rainyhez hasonlóan nekem is az az érzésem, hogy "Amikor egy meggondolatlan telepítéssel elrontottam a férjem PC-jét..." mondattal nagyon izgalmas történetek szoktak kezdődni! ;)
Előzmény: rainy day woman (4173)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.06 0 0 4173
Kattints jobb gombbal a file-ra, válaszd az open with menüpontot, abban a choose program-ot, és válaszd a browseredet. Elképzelhető, hogy lejátssza. Ha nem, a real player ingyen letölthető itt. Mást is lejátszhatsz vele, nem csak ram-ot. Válaszd a free verziót, aztán a gépednek megfelelő sort. Nem hiszem, hogy gond lenne belőle a gépen, nálam is van fönt, de ha mégis, átvállalom a büntit :))) (Ontopic megjegyzés, mint régen a vörös farok!)
Előzmény: Elvie (4172)
Elvie Creative Commons License 2007.06.06 0 0 4172

Asszem az vagyok! :)) Viszont aminek ram a vége, azt nem tudom megnézni, és nem akarok semmilyen hülyeséget csinálni a férjem munkaeszközével. :)

Előzmény: rainy day woman (4170)
funky46 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4171

Fenekeltekre és fenekelőkre...

 

Előzmény: rainy day woman (4170)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4170
Ráadásul mibe hogy szélessávú vagy! Nekem esélyem sincs, meg se próbálom a vacak széletlen sávommal... Kettészakadt a társadalom :)))
Előzmény: Elvie (4168)
radzer Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4169
Elvie Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4168

Hö, az volt, hogy nem vártam meg a százvalahány másodpercet! :)))

::türelmetlen::

:)

Előzmény: Bambuló (4166)
radzer Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4167
Bal egérrel katt a linkre és automatikusan megjelenik a letöltő oldal (a középsőt kell csak másolni, mert azt rosszul linkeltem be). Kiválasztod a free-t, megvárod amíg a visszaszámláló 0-ra ér, megjelennek a generálódott számok (betűk), bemásolod és már mehet is. Esetleg az lehet még baj, hogy ezek a filmek real media fáljok. ha nem nyitja meg egyik lejátszód sem, akkor töltsd le a Real Media Playert. Ingyenesen lehet innen: http://www.real.com/

Bambuló Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4166
nem értem géped. én rákattintok, megjelenik az oldal, ott kat a Free-re utána jön ez esetben olyan oldal, hogy visszaszámol 60, vagy 130 másodpercet, utána adja meg 3 jegyű kombinációt, s töltheted
Előzmény: Elvie (4165)
Elvie Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4165
Ezek fizetősek? Vagy máshogy kell megnézni? Ezt nem sikerült.
Előzmény: radzer (4163)
Elvie Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4164

Köszi szépen!!!!!

 

:)))))))))))

Előzmény: radzer (4163)
radzer Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4163

Még három story, máshonnan:

 

http://rapidshare.de/files/32859686/wait_til_mum_finds_out_full.ram

 

http://rapidshare.de/files/32728299/catering_final.ram

 

http://rapidshare.de/files/32683424/arrears_final.ram

 

 

 

 

Elvie Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4162
Megnéztem a másikat is! :)))  Szegény Kelly! :))))))))))))
Elvie Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4161
Megnéztem a legfelsőt! Sikerült! :)))   Ja, és a film is nagyon jó! :))))
Előzmény: radzer (4158)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4160
Ez is egy keret, csak másmilyen :) Ebben, amit most meséltél, a nyers kifejezésmód, a lényegretörés, "a dugás nem nagy ügy" nézőpont volt a sztori, ami beindíthat dolgokat. Mint a megvágott film... Az ember fantáziáló állat :)))
Előzmény: filodom (4159)
filodom Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4159
Na igen,kell a keret,igaz?Ha azt mondom,egy csajt többen megdugnak,egyik análban,aztán valaki leszopatja...ez eddig standard jelenet,semmi érdekes...de ha jól van körítve,alapmű lesz belőle:"O" története...:-)
Előzmény: angyalarcú (4153)
radzer Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4158

Ezeknek van storyja is, bár rövid és célzatos. A páros linkek felső tagja egy screenshot a filmről, a második a letöltés a szokásos módon:

 

http://fapomatic.com/show.php?loc=0703&f=50_4.jpg

http://rapidshare.com/files/13362368/mov20060150.AVI

 

http://fapomatic.com/show.php?loc=0703&f=54_2.jpg

http://rapidshare.com/files/13212399/mov20050054.AVI

 

http://fapomatic.com/show.php?loc=0703&f=91.jpg

http://rapidshare.com/files/13385544/mov20060191.AVI

 

 

Elvie Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4157
Nem ő "cenzúrázta" ki a "részleteket" hanem egy haverja! :)  :D
Előzmény: st.ember (4156)
st.ember Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4156
na , ebből tanultam, soha többet nem mutatom meg a párodnak a videógyüjteményemet ´:)
Előzmény: Elvie (4152)
asandor777 Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4155
Aminek története van az legalább 1 órás film. Azt meg nem lehet egyszerre letölteni, csak részletekben. Ezeket mindenképpen össze kell valahogy "ragasztani" a végén
Elvie Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4154

Aha! :)

 

Előzmény: angyalarcú (4153)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4153
hm   a minimalista.-)    
Előzmény: Elvie (4152)
Elvie Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4152
Igen, én is azt szeretem, aminek története van!!! Az az igazi! Ezek inkább férfiaknak valók. (tisztelet a kivételnek)  A párom mesélte, hogy volt egy haverja, aki a pornóból is kivágta a felesleges jeleneteket, és csak a dugást meg az ehhez hasonlókat nézte egymás után. Történet nuku. Pffff!  :)
Előzmény: angyalarcú (4151)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4151
én nem szeretek ilyen filmeket  nézni  olyanokat  inkább aminek  van storyja is...leginkább meg érezni  szeretem.
Előzmény: Elvie (4150)
Elvie Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4150

Az a baj, hogy angolul van a kicsomagoló program, és én nem tudok angolul! :(  De nem adom fel!!! :)))))

 

Egyébként azt amit megnéztem, nem kellett kicsomagolni!

Előzmény: asandor777 (4135)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.06.03 0 0 4149

Végre sikerült!!!

asandor777 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4148
Abby.Lockhart !

persze messengeren !
asandor777 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4147
Abby.Lockhart !

Keress meg, ha gondolod. asandor777@hotmail.com
Előzmény: Abby.Lockhart (4146)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4146

Feladom.

Ehhez vagy szuperszónikus informatikus agy kell, vagy férfiagy.

Nekem ez magas.

Pont eleget láttam a NOT FOUND-ot. Hatszázszor egymás után csak ilyet hoz be a gép, vagy pedig nem tudom hogy kell a Free-re kattintani. Elvégre szőke vagyok. :-(

angyalarcú Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4145
fogja a  tűzfalad  vagy  vmi  cookie...
Előzmény: Abby.Lockhart (4144)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4144

Köszi, eddig eljutottam, amikor rákattintottam arra, amit Bambuló belinkelt.

A Free-re is.

De tovább egyszer se, mert egyszerűen nem moccan tovább, vagy ha félórácska után moccan, akkor az NOT FOUND.

 

Na erre varrjál gombot. Szerinted mi a megoldás?

 

Előzmény: vince18hu (4133)
st.ember Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4143
ne is törje a fejét, csak sodródjon, sodródjon, az olyan jó
Előzmény: angyalarcú (4142)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4142
hát ezt  nem tudhatom.-)
Előzmény: st.ember (4141)
st.ember Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4141
fekete démonként már csak nem akar a szöszik közé kerülni,
megbánná később :)
Előzmény: angyalarcú (4139)
asandor777 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4140
http://rapidshare.com/files/2850180/Master_Costello_-_Debuetantinnen.part1.rar
http://rapidshare.com/files/2846317/Master_Costello_-_Debuetantinnen.part2.rar
http://rapidshare.com/files/2830938/Master_Costello_-_Debuetantinnen.part3.rar
http://rapidshare.com/files/2716977/Master_Costello_-_Debuetantinnen.part4.rar
http://rapidshare.com/files/2720072/Master_Costello_-_Debuetantinnen.part5.rar
http://rapidshare.com/files/2723311/Master_Costello_-_Debuetantinnen.part6.rar
http://rapidshare.com/files/2725787/Master_Costello_-_Debuetantinnen.part7.rar
http://rapidshare.com/files/2726848/Master_Costello_-_Debuetantinnen.part8.rar

összesen 737 MB (7 x 100 MB und 1 x 36.9)

a hozzávaló jelszó: wodo4prao

A film címe: Az első próbálkozók. spanking, BDSM

A filmet a végén ki kell csomagolni win rar)

megjegyzés: rapidshare ingyenes (free) megoldásánál csak 40-120 percenként lehet a filmeket letölteni. amit a rapidshare oldala mutat is. Egyenként a fájlokat nem lehet megnézni, azokaz szükséges kicsomagolni. Jelszót fog kérni, azt be kell írni.
A film 80 perces
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4139
na.-9  ki a  második?.-)
Előzmény: st.ember (4138)
st.ember Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4138

na, a másodiknál már el is akadtam :(

 

mégsem megy olyan simán egy szőke elverése, de nem adom fel :))

Előzmény: st.ember (4137)
st.ember Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4137

na, nem vagyok egy nagy letöltögetős, de most simán letöltöttem és átmásoltam, majd konvertáltam és megnéztem.

Ez a film nem nagy szám, négy lány, de a bugyi rajtukmarad, legalább látszik a végén, hogy pénzért vállalva nem méznyalás a fenekelés.

 

Hamar a többit is letöltöm :)

Örülök, hogy egy szőkét azért simán verek :)))))

(letöltésben)

Előzmény: angyalarcú (4132)
funky46 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4136

Így lehet egy fenekelős fórumból informatikai kezdő tanfolyamot csinálni.

Bár meg kell hagyni, hogy barátunk nagyobb aktivitásra ösztönzött sokakat :-))

 

 

asandor777 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4135
Kicsomagolni általában.


1 a nevezett fájl mellé helyezzük az egeret
2 jobb klikk az egérrel
3 az étlapból kiválasszuk "7-zip " /általában ott van/ majd , ha ott van, akkor arra klikk
4 fájlok kibontása: klikk

más megoldás is lehet
asandor777 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4134
Aki akarja, annak dijmentesen kicsomagolom, no meg be és letöltöm. Csak hölgyeknek !
vince18hu Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4133
Rendben, akkor kezdjük elölről:) Mondjuk pl. le szeretnéd tölteni a következő filmet:


http://rapidshare.com/files/33770602/fh_sportscamp2.zip

Ezt bemásolod a böngésződ címsorába (ahol most valami olyasmi van, hogy "http://forum.index.hu/....." - ennek a helyére).

Erre meg kell jelennie a RS oldalnak (az oldal tetején egy szürkés képen, egy földgömb előtt az aldal neve felirattal). Menj le az oldalon, és ott látnod kell majd a következőt:



Itt láthatod, hogy mit akarsz letölteni, alatta pedig azt, hogy választanod kell a letöltés módja között (Select your download: Premium - Free). Itt kell a "Free" gombra klikkelni (a premiumra akkor, ha előfizetsz rá, és akkor nincs ilyen várakoztatós játék).

Eddig sikerült eljutnod?

Amúgy én szeretem a szőke nőket is elfenekelni:))

Vince.
Előzmény: Abby.Lockhart (4129)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4132
megalkothatjuk  a szőke fenekelendők  érdekképviseletét:-)))  amúgy kicsomagolásmentesen.-)
Előzmény: Elvie (4131)
Elvie Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4131

:)))))))))  Ha már itt tartunk, én is szőke vagyok: nem tudom kicsomagolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Ááááá!!!!!   :(

 

 

:)

Előzmény: angyalarcú (4130)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4130
én neki sem állok letölteni...még  sosem  sikerült.-)   persze én is szőke..
Előzmény: Abby.Lockhart (4129)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4129

Köszi, de most látom ezeket először, nekem semmi ilyen nem jelenik meg.

Szerinted mi lehet az oka?

 

Teljesen szőkének érzem magam ilyenkor: tudtok valamit, amit én nem.

Előzmény: vince18hu (4125)
Elvie Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4128
Köszi!!!
Előzmény: vince18hu (4127)
vince18hu Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4127
Én ezekről tudom, hogy lányokat fenekelnek bennük.

http://rapidshare.com/files/33770602/fh_sportscamp2.zip

http://rapidshare.com/files/33766330/loc_b.ram

http://rapidshare.com/files/33765300/ray_g.rm

http://rapidshare.com/files/33025890/vsc_e.rm

Vince.
Előzmény: Elvie (4126)
Elvie Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4126
És abban tud valaki segíteni, hogy melyikek a "jók"? Tudom, ez relatív, de mondjuk ahol lányokat fenekelnek? (így már jó? :)
vince18hu Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4125
Szia,

A "Free" gombra klikkelsz, akkor két dolog lehetséges. Az első, hogy éppen nem engedi letölteni a filmet. Ingyenesen csak időnként enged letölteni. Ilyenkor kiírja, hogy hány perc múlva próbálkozz újra. Ez akkor fordul elő gyakran, ha valamilyen hálózaton keresztül netezel, és a többen is ugyanazt az IP címet használjátok. Ekkor egy ilyet kell látnod:



Például ebben az esetben 94 percet kell várnom.

Ha letöltheted a filmet, akkor a következő dolgot kell látnod:



Ezt a 4 jegyű karaktersort (DWB4) kell beírni az alatta lévő kis négyzetbe ("here:" után), majd a mellette lévő gombra klikkelni ("Download via...").

Remélem sikerülni fog:)

Vince.
Előzmény: Abby.Lockhart (4108)
dezz Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4124
Na, kipróbáltam, letöltöttem a legutóbbi linket. 83 M, itt van a gépemen.
Szóval működik.
Előzmény: dezz (4123)
dezz Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4123
Nem értelek benneteket, több gigányi filmet töltöttem le a rapidshare-ről. Egyszerű, gyors, bár a free az nem enged sokat egyszerre.
Előzmény: funky46 (4122)
funky46 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 4122

OFF:

Egyre inkább az az érzésem, hogy asandor azzal szadiz titeket, hogy belógatott néhány elérhetetlen filmet, mint az éhes oroszlán elé a rácson kívül

egy jó véres, illatozó fél disznót :-))

ON

 

 

Előzmény: Abby.Lockhart (4121)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4121

De értsd már meg, semmilyen más szám nem jelenik meg, csak az az MB végű, az is valahol lap alja felé.

Mégis honnét kell kikeresni???

Előzmény: Bambuló (4119)
rainy day woman Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4120

De jó, akkor mégis egyetértesz velem! Aki hisz benne, hogy szerető D/s kapcsolatban élhet, az fog is! :))

 

Előzmény: funky46 (4113)
Bambuló Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4119
4 betü, illetve szäm vagyesen jelenik meg. azokat kell az alattuk levö üres teglelapba beirni. az O nulla.... s aztän enter
Előzmény: Abby.Lockhart (4111)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4118
:-)
Előzmény: funky46 (4116)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4117
szerencsejátékos?.-)))
Előzmény: funky46 (4116)
funky46 Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4116
Pedig szerencsétlen szám a sorszáma... De nekem ma még a 113 is bejönne. Holnap reggel meg is teszem lottón :-))
Előzmény: angyalarcú (4115)
angyalarcú Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4115
ez a végén érdekes  okfejtés volt.-)
Előzmény: funky46 (4113)
funky46 Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4114

>óhh, egyedül a férjedről feledkeztem meg:))))))

 

Pedig arról sohasem szabad. Abból mindig óriás problémák lehetnek...

Előzmény: st.ember (4090)
funky46 Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4113

>Sajnos továbbra is NOT FOUND, a te linked se működik az én gépemen. :-(

 

Úgy tűnik, a fenekelés maga is pont olyan, mint a fenekelés felé vezető linkek: aki hisz benne, hogy látja a videókat, az látni fogja. Aki hisz benne, hogy lányokat fenekel / őt fogják fenekelni, az fog, illetve fogják. Ilyen egyszerű... :-))

Előzmény: Abby.Lockhart (4108)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4111

na bejött végre a linked, meg is leltem rajta a free-t. Rá is kattintottam.

 

De továbbra se tudok vele mit kezdeni, mert nem találom a számot, amit valahová be kéne írni.

 

Egyetlen számsort látok valami sokjegyűt, utána meg MB, ez mi lehet? A betűket is be kell írni? Az M és B betűt? És hová? A címsorba felül?

 

Ennyit szerencsétlenkedtem a semmiért. :-(

Előzmény: Bambuló (4104)
st.ember Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4110

Sőt, kedves Elvie a lányokat sem verjük.

Egy nőt normál ember sem üt meg, nem egy st. 

 

De ettől még vidáman lehet ostorral, korbáccsal, pálcával, paskolóval, tenyérrel, stb. elfenekelni és csak az igényei szabnak határt az erősségének. Meg a felületnek is, a fenék a hát, a mellek, a punci, mind-mind beletartozhat.

 

De ezekhez igazi nő kell.

(a guminő pl. alkalmatlan, visszarúgja a pálcát és az is kap, aki adja :)

 

Előzmény: Elvie (4109)
Elvie Creative Commons License 2007.06.01 0 0 4109
Igen, írta is hogy lesz második rész. Mondjuk a végén egy csávó elég sokat kapott, nagyon durván felszakadt a bőre. Csodálkozom, hogy miért nem vérzik?? De nem fogom megnézni a másodikat. Engem az érdekel, ha lányokat vernek, és nem ilyen brutálisan!!!
Előzmény: asandor777 (4107)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.05.31 0 0 4108

Sajnos továbbra is NOT FOUND, a te linked se működik az én gépemen. :-(

Feladom. Egyetlen filmet se tudtam megnyitni, pedig ma is végigpróbálgattam.

Előzmény: Bambuló (4104)
asandor777 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 4107
Elvie, akkor nem láttad a következő részt. na az igazi brutalitás ott kezdődik
Előzmény: Elvie (4105)
asandor777 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 4106
újabb 22 spanking klipp. Kéretik kicsomagolni.


http://rapidshare.com/files/33770602/fh_sportscamp2.zip


Jó szórakozást!
Elvie Creative Commons License 2007.05.31 0 0 4105
Ó, egyet sikerült megnézni! Érdekes volt. Valami tárgyalásféle volt orvosi vizsgálattal az elején, és utána kivégzésszerű volt. Egy-két csapás volt bottal, de nagyon brutális! Ez igazi? Ilyen van?
Bambuló Creative Commons License 2007.05.31 0 0 4104

Szószátyárka!

 

Akkor annyit próbálj meg a kedvemért, hogy csak rákattintsz a piros linkemre, utána a megjelenő oldalon a "free" gombra, majd bemásolod a 4 betűt/számot, s enter!

 

Bambuló

Előzmény: Abby.Lockhart (4102)
vince18hu Creative Commons License 2007.05.30 0 0 4103
Pedig simán működik. Valamit nem jól csinálsz:)

Vince.
Előzmény: Abby.Lockhart (4101)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.05.30 0 0 4102

Mármint az alul beírt film elérhetőségeket, nem azt, amit te beírtál, Bambuló.

Azt már meg se próbálom. :-((((

 

Előzmény: Abby.Lockhart (4101)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.05.30 0 0 4101

Kijelölöm, bemásolom a címsorba, és újra meg újra NOT FOUND.

Már el is ment a kedvem a további próbálgatástól, huszadszorra se fog mást behozni. :-(((

 

Előzmény: Bambuló (4100)
Bambuló Creative Commons License 2007.05.30 0 0 4100

http://rapidshare.com/files/15574869/ht-video.zip.html

ezt meg döntsétek el, hogy melyik topikban volna a legjobb helye...

angyalarcú Creative Commons License 2007.05.29 0 0 4099
:-)
Előzmény: st.ember (4098)
st.ember Creative Commons License 2007.05.29 0 0 4098

legyen hát......

 

Teljesüljön kívánságod, hamarébb mint gondolnád :))

Előzmény: angyalarcú (4097)
angyalarcú Creative Commons License 2007.05.29 0 0 4097
ez egyértelmű.-)  ENGEM::::::::::::kell  elfenekelni...
Előzmény: st.ember (4088)
asandor777 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 4096
http://rapidshare.com/files/33766330/loc_b.ram



http://rapidshare.com/files/33765300/ray_g.rm



http://rapidshare.com/files/33025890/vsc_e.rm

spanking filmek.



30 db. fotó: ezeket kicsomagolni
http://rapidshare.com/files/33765554/ray_g_pics.zip





asandor777 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 4095
Mint alul írtam , a nagyon hosszó link nem müködik.
helyette van:
http://rapidshare.com/files/32912209/Sebat_Part01.wmv

asandor777 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 4094
A linkek tökéletesen működnek.
A kisebb linkeket a követkeőképpen kell megnézni, illetve letölteni:

1-bemásolni a linket-de pontosan, majd enter
2-bejön a rapidshare
3- lent alul -premium illetve free táblázat premium az fizetős, free az nem
4-free iconra klikk, bejön a rapidshare ellenörző oldala, alul általában 4 betű illetve szám
, amit a mellette vagy alatta levő üres rublikába beírni. Vigyázat ! kis, nagy
betüket nem elfelejteni., majd enter
5- általában elindul egy számláló, megvárni mig az lemegy, majd -enter illetve click a
download iconra.
6 fontos itt, hogy a file le legyen mentve valahová, tehát nem csak megnézni.
7-rapidshare letölti a gépedre a filmet, majd visszanézni.

Lehetséges hibák: 1 nem jól van bemásolva (kimarad 1-2 szám betű.
2 premium iconra klikkeltél-nem jó
3- a számokat nem jól írtad be az üre mezőkbe.

megjegyzés: rapidshare egyébként fizetős letöltő program, ingyen csak 20-140 percenként lehet. Vagyis 1 ingyenes letöltés után általában 20-140 percet kell várni.
Ennek kikerülésére megoldást jelent , ha IP cim változtatható. Router esetén a router csatlakozóját kihúzni vagy a gépet kikapcsolni, ismételt felhasználásnál valószinüleg már új IP cim van., akkor ismét lehet letölteni.
Fontos, hogy a becsomagolt fájlok esetén azt ki kell csomagolni, esetleg összeilleszteni.
/ A rapidshare max. 100 mega mennyiséget enged feltölteni. Nagyobb állomány esetén azt csak úgy lehet, ha a fájl feltevője azokat darabolja. illetve a letöltő azt
összeilleszti./
Igy akár 1 giga is le illetve feltölthető.




Elvie Creative Commons License 2007.05.28 0 0 4093
Én se tudom megnézni őket! :((( Nem tudja megnyitni.... :(
Elvie Creative Commons License 2007.05.28 0 0 4092
Az olyan illúzióromboló lenne!
Előzmény: Bambuló (4091)
Bambuló Creative Commons License 2007.05.28 0 0 4091
mondjuk egy kép sem ártana az  "ilyen volt, ilyen lett" stílusúból :-) 
Előzmény: Elvie (4087)
st.ember Creative Commons License 2007.05.28 0 0 4090

igen, a kezem is, a szíj is, a feneked is eszembejutott Elvie:)

óhh, egyedül a férjedről feledkeztem meg:))))))

Előzmény: Elvie (4087)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2007.05.28 0 0 4089

Mégis, hogy lehet megnézni ezeket a filmeket, ha mindnél, miután bemásolom a címsorba, azt írja ki, hogy NOT FOUND??????

 

st.ember Creative Commons License 2007.05.28 0 0 4088

és...te mit választanál, kedves?

 

Előzmény: angyalarcú (4084)
Elvie Creative Commons License 2007.05.28 0 0 4087

Tegnap kaptam a férjemtől jó párat kézzel és szíjjal! :))) 

Valami ilyesmire gondoltatok? :)

filodom Creative Commons License 2007.05.28 0 0 4086
szerintem mindenki fenekeljen-és fenekeltessék,izlés szerint,aztán meséljen a benyomásaiól,ez lenne az aktivítás lényege...nem?
Előzmény: funky46 (4083)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!