Keresés

Részletes keresés

csaba75 Creative Commons License 2007.10.02 0 0 273

Sziasztok

 

lehet, hogy most hülyeséget kérdezek

Lehet V2.0 Bluet.. lebutítani V1. valamire?

A kocsimban van gyári de nem látja a telcsimet

 

Előre is köszönöm

Csaba

 

kokinkínai Creative Commons License 2007.09.27 0 0 272
Szaud-Arábiában vallásjogi döntésben tiltották be a Bluetooth használatát: http://www.adnkronos.com/AKI/English/Religion/?id=1.0.1355799787
M.Feco Creative Commons License 2007.08.23 0 0 271
SZiasztok

Nekem az a problémám hogy amit eddig használtam Bluesoleil-t az most egyszerűen nem működik a gépen.Hiába szedem le rakom fel újra semmire nem reagál.Ráadásul a gépemen van 5db USB és egyik sem ismeri fel a Bluetooth-t.Azelőtt minden rendben működött vele most meg se kép se hang.
Ha valakinek volt már hasonló problémája és talált rá megoldást az kérném ossza már meg velem is.
Előre is köszönöm.

Üdv Fecó
NagyOkos Creative Commons License 2007.07.16 0 0 270
Sziasztok! iPaq topicban már kérdeztem, de senki sem válaszolt. Hátha itt:
1940-eshez szeretnék csatlakoztatni bluetooth headsetet, de nem megy, aszongya hogy az eszköz nem ajánl ki használható szolgáltatást. Ez vajh miért van? Nem készült audio protokoll hozzá? Van-e esetleg valami segédszoft ami ezt megoldja (mint pl pc-hez a bluesoleil)?
Előre is köszi.
nanoja Creative Commons License 2007.06.26 0 0 269
Üdv mindenkinek!
Én is beleszédültem egy hasonló balasetbe!
Nagy pofátlanul esetleg kérhetnék egy linket hozzá?
PLS!
Thx: nanoja
Előzmény: kardhal01 (252)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.23 0 0 268
Toshiba a kukába, 4 napom ment el vele......
Bluesoleil 4 perc alatt kapcsolódtam.
Előzmény: itakdalse (263)
lokni Creative Commons License 2007.06.21 0 0 267
Több mobillal is próbálkoztunk, aztán rájöttünk és sikerült átmásolni egy zenét a gépről, de azóta minden próbálkozásra azt írja ki, hogy mivel illegális a szoftver, korlátozva van a forgalom, és kezdjem újra (???), úgyhogy nem tudom, mit csináljak.... esetleg telepítsem újra?
Előzmény: aulac (266)
aulac Creative Commons License 2007.06.20 0 0 266
millen mobilod van?
Előzmény: lokni (265)
lokni Creative Commons License 2007.06.15 0 0 265
Sziasztok!
Kérem segítsen valaki!
Bluetooth segítségével képeket már sikerült lementeni a gépemre, de nem tudom, hogyan vihetek át zenét a mobilomra?
Köszönöm előre is!
gpx Creative Commons License 2007.06.06 0 0 264
Uff. Nekem egyszerű volt, a HP-n. Bekapcsoltam a bluetooth-t, kértem, hogy keressen eszközöket, párosítottam, majd a telefonról átküldtem a telefonkönyvet és a naptárat. Azóta is műxik...
Előzmény: itakdalse (263)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.05 0 0 263
Mindenképpen valami soros portot kellene aktíválnom, de ez a nyamvadt toshiba stack lefagy.
Előzmény: itakdalse (262)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.05 0 0 262

Közben megtaláltam :két gombot is be kellett nyomni.

Most már odáig jutottam, hogy valami pan szerverként műxik. De nekem csak az kéne, hogy adataimat át tudjam másolni. A com3 port foglalt a belső modemnek.

Nincs ötletem.

Előzmény: gpx (259)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.05 0 0 261
Amúgy ha ezt a gombot lenyomom mit kéne csinálnia?
Előzmény: gpx (259)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.05 0 0 260

Asszem valami modem beállítást nem sikerül jól beállítanom. A legújabb a (692) modemhiba. Az a baj ,hogy a vezérlőpultban nincs benne a bluetooth kapcs segédprogram. Ez úgy látom nemcsak nekem probléma:

http://support.fujitsu-siemens.com/forum/viewtopic.php?t=12837&highlight=bluetooth

Előzmény: gpx (259)
gpx Creative Commons License 2007.06.04 0 0 259
Bekapcsolatad a bluetooth-ot a gépen? Én, mikor meglett az első blouetooth-so telefonom, külső segítséget kértem...

Van egy gomb (nálam a felső sorban, valahol a 4-es gomb környékén), amelyen a rendes jelzés mellett valami antenna-szerű jelzés is van, Na az fn-el együtt kapcsolja be a bluetooth-antennáját a gépnek. Utána lehet keresni, párosítani.

Előzmény: itakdalse (258)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.04 0 0 258

No megprószáltam blútú kapcs létrehozni a teló meg a noti között : nulla eredménnyel.

Addig eljutottam, hogy az blue ikonja ott figyel a tálcán. Arra rábököK : kijön egy ablak : Bluetooth Settings. New Connetcion-ra klikk:Bluetooth is not ready.

Ennyi.

Van valakinek ötlete? (Valami toshiba cd-t kaptam hozzá. Fölnyomtam a sonyericcson drivereit is. Pakolgatott valami com portokra pár cuccot, de az eszkozkezelőben nincs olyan , hogy portok. Ez létezik?)

 

csibar(replaced) Creative Commons License 2007.06.01 0 0 256
:) érdekes a szitu. A laptopomba van beepitett WLAN-csatolo, sőt... még PC-kartya formajaban is van... :D

olyan esetben lenne egyszeru ez, ha lenne pl. DSL-em és lenne otthon egy WLAN-os routerem hozza.

DE

ugy kepzeld el a WLAN-os internetemet, hogy van egy access point a varosban és a PC-men lévő WLAN-csatoloval egy külső antenna segitsegevel kapcsolodok ra. Szoval van a PC-m, benne a PCI WLAN-csatolo és arnyekolt koaxialis kabellel van hozzacsatlakoztatva a külső antenna.

Szoval ezert nem olyan egyszeru ezt a netet megosztani. Meglehetne, ha felso kategorias lenne a kartyam, mivel azoknal tobb WLAN halozatra is csatlakozhatok. Az enyemmel sajnos csak egyre lehetseges.
Előzmény: vince (255)
vince Creative Commons License 2007.06.01 0 0 255

Nekem még kék foggal nem volt szerencsém, de sima 2 db hálókártyás XP-sel már igen.

 

Nem ilyen sima, mint ahogy a leírás ajda. Telepíteni kellet nek vamai "Bridge" dolgot (saját oprendszer dolga nem külső cucc), ami a két háló kártya között engedte a kapcsolat.

Nem én csináltam, csak próbáltam megérteni valamit belőle, de csak az jött le, hogy biza nem olyan egyszerű.

 

De ha van wlan, akkor mé nem inkább a laptop-ot is wlan-oltatod ???

Előzmény: csibar(replaced) (254)
csibar(replaced) Creative Commons License 2007.05.30 0 0 254
Sziasztok!

Kerem, aki jartas az Bluetooth-os internetmegosztasban szamitogepek kozt, az segitsen. De szivesen fogadok barmilyen tanacsot.

Szoval van két USB Bluetooth adapterem. Ha fontos a pontos neve, akkor: Trust BT-2210Tp Bluetooth 2.0 EDR, de sztem a szoftver fontosabb, ami ez esetben a WIDCOMM-os valtozat.
Van két gépem:
- asztali PC, Win2000 Pro SP4, Internet-hozzaferes WLAN-on keresztul;
- laptop, WinXP Home SP2.
Mindket gepre csatlakoztattam egy-egy ilyen Bluetooth adaptert.
Hogyan oszthatom meg az Internet-hozzaferest a PC-rol a laptopomra? Probalkoztam mar vele, csak nem tudom miert nem ment. Ez szerint jartam el:

http://www.geekzone.co.nz/content.asp?contentid=1285

Lehet azert nem ment, mert XP alatt mashogy kell eljarni? Nem tudom :-S ZoneAlarm firewallt hasznalok mindket gepen. Engedelyeztem ott is a halozatot mint "TrustedZone", kesobb ugy mint "InternetZone", de egyik beallitassal sem mukodott.

Talan IP-k végett nem mukodott rendesen?

Remelem valaki hozza tud szolni esetemhez. Elore is koszonok szepen minden egyes hozzaszolast.

csibar
berge Creative Commons License 2007.05.28 0 0 253

Sziasztok!

 

Tudtok esetleg olyan céget, ahol RS232 portra való bluetooth-t forgalmaznak?

 

berge

kardhal01 Creative Commons License 2007.05.18 0 0 252
Szia!
A probléma megoldódott, mert egy ismerős egy "szibériai" honlapon megtalálta a hozzá való drivert. Azért 4 napba került!
Előzmény: scratch (251)
scratch Creative Commons License 2007.05.17 0 0 251
Esetleg nézd meg milyen chip van benne, és ahhoz való driver-t keress, egyéb márka is jó, nem kell azonosnak lenni.
Előzmény: kardhal01 (250)
kardhal01 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 250
Igen, de egyik sem vót hozzá jó.
Előzmény: scratch (249)
scratch Creative Commons License 2007.05.16 0 0 249
Net-en néztél már hozzá új driver-t?
Előzmény: kardhal01 (248)
kardhal01 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 248
Ez a hiba!
Egyszer már kicseréltettem, de ez a másik is ugyanazt produkálja
kardhal01 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 247
Szia!
Elkezdett a telepítését a kapott CD-ről, a telepítési folymatvonal kb. felénél előugrik egy hibajelzés tele van kérdőjellel és errort jelez. Amikor ezt bezárom vagy leokézom akkor befejeződik a telepítés, kilép. Ennyi. A szgép XP, alapból nem ismeri fel, tehát valszeg kell a telepítőlemez.
Pontosabban nem tudom leírni.
Előzmény: scratch (246)
scratch Creative Commons License 2007.05.14 0 0 246
Ha a "valami" hibáról bővebben írnál, talán kapnál használható segítséget!
Előzmény: kardhal01 (245)
kardhal01 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 245
Sziasztok!
Vettem egy ES-388 bluetooth USB-t. Nem tudom feltelepíteni, mert a kapott CD-ről történő telepítés fétidejénél valami hibát ír ki és megszakad. Van valakinek ötlete? Honnan lehetne telepítőt hozzá letölteni?
Köszönöm előre is!
big city guerilla Creative Commons License 2007.05.12 0 0 244
Szép jó estét! Hátha van 5lete valakinek, akkor köszönet! ASUSp535-öt szeretném használni parrot ck3100 as bluetooth kihangosítóval, de reménytelennek tűnik. Ha a kihangosítón elindítom a párosítás keresését, aztán az eszközön megpróbálok kapcsolódni, akkor sikerül, de a következő pillanatban már disconnected leszek. Ha a kihangosítóról próbálok connecteleni (a párosított eszközök listájából ugyanis ki tudom választani) akkor is ugyanez játszódik le. Küzdött már valaki hasonlóval? thx: bcg
Nadzsi Creative Commons License 2007.04.09 0 0 243
A Total Commander a hálózatok kőzőtt mutatja kék fogat.
Előzmény: jaszy1 (229)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!