Keresés

Részletes keresés

Ladila Creative Commons License 2007.08.09 0 0 224
Nem tudja valaki hogy lehet kikapcsolni ezeket a hülye ikonokat, amiket kapok, mert olvashatatlan tőlük a beszélgetés
Gonzalo Creative Commons License 2007.06.30 0 0 223

Innen le lehet tölteni egy "hordozható" változatot, amit pl. fel tudsz tenni egy pendrive-re.

 

http://www.mundofisher.com/prod/downloads/Msn_portable_live_8.exe


 

szilva Creative Commons License 2007.06.08 0 0 222
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=E1FCDFBD-BDB1-44E9-B6EE-BF0EC49F393A&displaylang=hu

Próbáld meg innen, ez a 7-es telepítője, azt írja magáról, hogy w2k-ra is felmegy. Úgy emlékszem, a 7-es utáni verziók már minimum XP-t igényelnek.
Előzmény: Mitya Ivanov (218)
KovyZoly Creative Commons License 2007.06.08 0 0 221
ja és tök véletlenszerűen gondol egyet és elérhetőből kapcsolódás elrejtése módba vált
Előzmény: KovyZoly (220)
KovyZoly Creative Commons License 2007.06.08 0 0 220
hello

lenne egy kis problémám a windows live messengerrel
mégpedig az, hogy állandóan kapcsolódás elrejtése az állapotom induláskor, még akkor is, ha leállítva elérhető állapotban lett
ARIBOY Creative Commons License 2007.06.04 0 0 219
Sziasztok!

Napok óta nem tudom megnyitni az MSN Messengert.
A 8-as verzió van fent,majd azt leszedtem feltettem az 5-öst, azt se tudtam megnyitni, de a 4.6-ost se.
Spywer irtó van a gépemen,tehát elvileg nem lehet virusos az MSN,nem?
Mitől lehet,még ez?
Üdv!
Várom válaszotokat!
Mitya Ivanov Creative Commons License 2007.05.11 0 0 218
most frissítettem az NT4-es gépemet win2kra (tudom maradi vagyok) viazont nem tudok feltelepíteni egyetlen msn verziót sem 5.0-ás volt az nt alatt, arra azt irja ki hogy van újabb és tegyem fel azt. Erre letölt valamit, ami csak XP alatt fut. Találtam 7.0, 7.2-est is de azt meg már telepíteni sem engedi, hanem tölti le a legfrissebbet mit tegyek? köszönöm előre is
Bubódoctor Creative Commons License 2007.03.30 0 0 217

***Hangátvitel/Webcam***
Erről itt találsz bővebb leírást. A tűzfalban kell különböző dolgokat állítani.
http://winportal.net/support.html#support_14

 


***Letiltott fájlok fogadása/küldése***
Alapértelmezettként blokkolt fájltípusok ''megbízhatóvá'' minősítése. Ehez le kell tölteni ezt a ''reg'' fájl-t és elindítani, ezek után remélhetőleg nem lesz probléma.
http://winportal.net/extras/settings/syste...k_filetypes.reg

Bubódoctor Creative Commons License 2007.03.30 0 0 216
***MSN smiley-k lementése***
Ha win reinstall előtt vagy és nem akarod újragyűjteni a smiley-aidat, akkor az alábbi programmal lementheted a smiley-kat:
http://winportal.net/index.php?id=57
Előzmény: ashen (188)
Bubódoctor Creative Commons License 2007.03.30 0 0 215

***Le vagy-e tiltva bizonyos partnerednél ellenőrzése***
Beírod az MSN címét, utána az alul látható kódot és ha online az állapota viszont nálad úgy látszik, hogy nincs fenn, akkor letiltott...
http://www.msngeeks.com/index.php?page=blockchecker

 

Előzmény: drlazi (196)
kicsiProf Creative Commons License 2007.03.04 0 0 214

ugye nem nagyon szedi a net messenger a vírusokat?!

Bbazsa Creative Commons License 2007.02.28 0 0 213

Valami lett az msn-el. Minden inditás után törli a "plust". Hiába telepittem újra.

 

Mi lehet a gond?

Snuffles Creative Commons License 2007.02.27 0 0 212
Én nem tudok ilyen megoldást, mert az új automatikusan letörli a régit. Én úgy oldottam meg, hogy megnéztem az újat, leinstalláltam és feltettem a régit, mert a telepítője megvolt, de bárhonnan beszerezheted azt is, ha már nincs meg.
Előzmény: DeeDee83 (210)
SzVFE Creative Commons License 2007.02.21 0 0 211
Sziasztok, hogyan tudom az msn-ben megváltoztatni az e-mail címemet ami alapján fel tudnak mások venni a listájukba? Szeretném elkerülni az újraregisztrálást és hogy újból fel kelljen vennem minden partnert. Köszönöm a segítséget!
DeeDee83 Creative Commons License 2007.02.21 0 0 210

Sziasztok!

 

Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne megoldani azt,  hogy egy gépen az MSN 7.5 és a legújabb verziója is telepítve legyen? Per. pill. a 7.5 van. Ezt szoktam meg, ezt szeretem. Viszont állítólag van pár okosság a legújabban, amit megnéznék. Még nem jöttem rá, hogy hogyan tudnám kikerülni azt, hogy a legújabb verzió felülírja a régebbit. Erre kérnék megoldást.

Snuffles Creative Commons License 2007.02.14 0 0 209
Az msn-es vírus kb nyolc-tíz éve terjeng az interneten... Indíts el egy vírusirtót, ezt mondtam két hete is! Nem megy le másképp.
Előzmény: Bbazsa (208)
Bbazsa Creative Commons License 2007.02.02 0 0 208

Valami Szeméát virus terjed!!!!!

 

belinkel minden beszélgető ablakba egy linket csak úgy, egyre több felhasználónál van.

 

Lehet az msn szerver kapta meg a vírust?????

 

Vagy mi ez?

seabeast Creative Commons License 2007.01.24 0 0 207
üdv

nem enged fellépni az msn,pedig minden oké(jelszó,tűzfa lstb),sőt egy másik fiókommal simán fel tudok menni. mi a szar van akkor?
bedor Creative Commons License 2007.01.24 0 0 206
Nálam pedig ugyanennél eltűnt az animációk fele: volt, nincs. Ez mitől lehet? Nem variáltam semmit. HELP PLÍÍÍZ!
Echo Zulu Creative Commons License 2006.11.20 0 0 205

Valaki HELP, mert most már szétverem a gépet, MSN-nel együtt...:-/

Frissítettem Windows Live Messenger-re, ami emlékeim szerint a 8.0-ás verzió.

MIÉRT van az, hogy bárkihez ha beállítok egy hátteret, az a legközelebbi megnyitáskor nincs ott? Berakok egy képet az ablakba háttérnek az illetőről, és ha legközelebb beszélek vele, ergo elindítom MSN-t, akkor hófehér az egész ablak, még csak nem is valami színárnyalatú, hanem undorító hófehér...

Mi a megoldás? Bármit állítok be ez van.

Bezzeg hugom aki szintén ezen a gépen használja msn-t ugyanebben a felhasználó fiókban, neki nincs ez a gondja....

HEEEEEEEEELP...! :(

E.Z.

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.18 0 0 204
Én mostanság elég gyakran pakoltam újra a gépem, és soha nem volt ilyen problémám. Nem lehet, hogy egy nagyon régi verziót használsz és az még a gépen tartja ezeket az infókat? (Nem logikus, de m$ cuccról beszélünk :-) )
Előzmény: mbalazs_007 (198)
Etus Creative Commons License 2006.11.18 0 0 203

Érdekes a probléma én is tapasztaltam hasonlót. Sajnos megoldani úgy sikerült, hogy újra telepítettem az egész  XP-t. Biztos van mód arra, hogy ne kelljen újratelepíteni a rendszert, csak sajnos én nem tudtam rájönni erre.

Érdekelne a megoldás.

Előzmény: mattil (200)
Davey Creative Commons License 2006.11.17 0 0 202
én is szeretném kérdezni,hogy meg lehet e esetleg valahol nézni,hogy letiltottak e???én találtam egy oldalt,de az szerintem nem műkörk,mert mindíg uazt írja...
Előzmény: insde01 (201)
insde01 Creative Commons License 2006.11.17 0 0 201
hali, egy MSN-es kérdést szeretnék feltenni.
Egyik ismerősömet - akivel picit összekaptunk - hetek/hónapok óta nem látom MSN-en, pedig a gépemen ott van hogy felvett isminek. Namost lehet hogy letiltattot közben? de akkor miért nem törlődött ki a főablakból a neve? Illetve honnan lehet megtudni hogy letiltattot-e vagy sem? van rá valamilyen progi vagy le lehet kérni a kapcsolat állapotát esetleg azt hogy mikor volt benn legutóbb...?
mattil Creative Commons License 2006.11.15 0 0 200

Sziasztok!

 

Barátnőm gépének MSN 7.5-jével semmi baj nincs. De csak akkor, ha Ő jelentkezik be a rendszerbe. Ha a kislánya, akkor az történik, hogy elindul a bejelentkezés, majd egy idő után minden partnerénél megjelenik, hogy bejelentkezett, de nem lehet írni neki, mert valójában itt a gépen nem jelentkezik be, hanem egy időre megmerevedik a rendszer, majd állandóan ujrakapcsolódik. Sejtésem szerint a rengeteg letöltött Smile miatt van ez, de nem vagyok biztos benne. Mi lehet a hiba? Amint látszik csak ezzel az egy fiókkal van baj.  Van hogy egy fél délutánon keresztül folyamatosan ujrakapcsolódik, mire végre nagy nehezen bejön a partnerek listája és már használható. A barátnőm és én a saját fiókunkba lazán be tudunk lépni. Már ujratelepítettem az MSN-t, és amit csak tudtam kitakarítottam, de ennek ellenére is ugyanaz a hiba. Tudtok segíteni nekem mit tegyek?

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 199

Nálam pontosan ugyanez van per pillanat. Azzal a különbséggel, hogy ha a hibaelhárításra kattintok, akkor még le is fagy. :( Legutóbb működött, a Windows újrainstall óta van ez. Újabb Zone Alarm-ot használok, de a Messenger-nél nincs semmi letiltva! A nod32 meg nem hiszem, hogy közrejátszik ebben!

 

Ötlet? (Köszi, ha van)

Előzmény: Törölt nick (181)
mbalazs_007 Creative Commons License 2006.08.21 0 0 198
Hello!

Újraraktam a windows-t, de elfelejtettem a MSN messengerről ami szépen letörölte a partnerlistát. Kicsit gagyinak tartom h most mindenkitől újrareget kérjek. Nem tudja vki h hogyan lehetne (lehet-e egyáltalán?) visszahozni a partnerlistát és egyáltalán hová menti el ezt h ne forduljon elő többet.

Köszi

Még jó h a mirc a neten tárolja ezt...
szűcs90 Creative Commons License 2006.08.21 0 0 197
Nah a Live Messengerem mindeig újrakapcsolódik, sokszor...
és vmikor írnak nekem és nam kapom meg az üzenetet... :'(
hogy lehet ezt megcsinálni???? Légyszi aki tud segítsen!
drlazi Creative Commons License 2006.07.25 0 0 196

sziasztok,

 

van valami trükk vagy progi, amivel meg lehet nézni, hogy a partnereim közül esetleg letiltott-e valaki? illetve át lehet-e a hatolni a tiltáson valahogy?

vasmadár Creative Commons License 2006.07.23 0 0 195
már 16-ot tárol a 40 helyett a hangulatjelekből.... mia fenétől nem áll helyre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!