Keresés

Részletes keresés

-gege- Creative Commons License 2007.01.13 0 0 360

vannak bizony angol csapatok, melyek nem szimpatikusak... a Wasps ezek közé tartozik... nemtom miért - ezért a Perpignan-nak drukkoltam

és annak ellenére h nem szeretem a franciákat, a francia rögbi eléggé érdekel (tetszik, hogy abban a régióban, ahol jó focicsapat szinte nincs is, számolatlanul vannak rögbicsapatok)... bár az h a Perpignan szimpatikus, az még nem feltétlenül jelenti az azonosulást a franciákkal... éljenek a baszkok és katalánok!:)

 

elég sokat foglalkoztak a közvetítéseken azzal, h mely csapatoknak lehet a leginkább esélyük a végső győzelemre... ezzel kapcsolatban az vetődött fel bennem, miután a kommentátor azt mondta, h számára az első számú eélyes a Biarritz, hogy nem csalóka-e a baszkok szereplése... persze lehet h teljesen alaptalan gondolat, de mondták, h nagyon könnyű csoportba kerülhet, és ez esetleg visszaüthet az egyenes kieséses rendszerben... na szóval erre láttok reális esélyt?

pingvin10 Creative Commons License 2007.01.13 0 0 359

Bár sajnos nem túlzottan tudtam teljes figyelemmel követni a mai közvetítésgócot, de amennyire rá-rápillantottam, nekem is elnyerte a tetszésem mindkettő találkozó. Valahogy a TOP 14-es csapatok nekem nem igazán szimpatikusak- bár ez nem játékukból következik, csak britpárti vagyok rugby terén, úgyhogy nekem sem volt ellenemre a darazsak győzelme. 

A Llanelli pedig sokadszorra nyűgöz le! Jól nyomják mostanában, legalábbis itt, mert a kelta ligában a Munster-rel egyetemben igencak jellemző a formaingadozás.

 

Cipriani-t én is csípem, tényleg figyelemreméltóan játszott.

 

S bár én nem Wasps-szurkoló vagyok, de azért szimpatikus gárda, drukkolok nekik. Úgy tűnik, a csoportból továbbmennek, nem hinném, hogy a Castres BW-t ér el ellenük, bár, ha igen, akkor viszont gondban lesznek, mert nem hinném, hogy 2nd Q-ban odaérhetnek. A Premiershipben meg a Worcestrehez mennek legközelebb, 4 pont tuti. ( Bár reményekedem, hogy addigra a Bristol már 52 ponttal áll majd.:)

Előzmény: Törölt nick (358)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.13 0 0 358
De jó kis rugby délután volt ez. Wasps drukker lévén a későbbi meccs jobban tetszett.
A 15-ös Cipriani lesz az új kedvencem, nekem nagyon tetszett a játéka.
pingvin10 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 357

Aki lemaradt róla eleddig: ma éjjel 01:45-től ismétlik a Stade Toulousain - Llanelli meccset (4. ford.), melyet az idei HC szezon egyik legszórakoztatóbb meccseként aposztrofáltak, nem véletlenül.

Előzmény: Törölt nick (352)
pingvin10 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 356
-gege- Creative Commons License 2007.01.09 0 0 355

yozz:

nagyon sok mindenen töröm a fejem, kevés konkrétummal - néha álmodozom:)

egyébként sok sikert az edzsésekkel;) és ha mégegyszer meglátom h ide írsz, akkor kénytelen leszek azt feltételezni, h nem edzesz elég keményen, h még van erőd irkálni:P :))

 

szalonbe:

a rúgásos ügyben köszi az infokat... sejtettem h nem vmi egyszerű ügy:)

szalonbe Creative Commons License 2007.01.09 0 0 354
gege! Labdatartó ügyben: én sem vagyok az a nagy rúgó játékos, de többféle labdatartó létezik. Van olyan, amelyik magasabb, van olyan amelyik alacsonyabb. Rúgó választja.

Az meg, hogy hogyan állítja be, azt szintén maga a rúgó választja. Ha megfigyeled, rengeteg féleképpen rúgják a labdát: van, aki teljesen függőtelesen állítja be, van, aki kicsit megdönti, aztán van, aki a hegyét rúgja meg (ilyenkor általában a kapu közepére, vagy a hosszú oldali kapufa felé néz a labda másik vége).

Szóval minden a rúgón és persze a sok gyakorláson múlik.

Remélem segítettem. :)
yozz Creative Commons License 2007.01.09 0 0 353

Kedves gege!

 

Labdatartó ügyben nem vagyok illetékes, mindig is bénán rúgtam!

Indulás ügyben: én nem, de a másik srác, aki igazából vezényelte ezt az oldalt kapott némi apróságot. Persze a csapatnak. Pl pár labdát, jó szót ilyesmit. Sztem, ha Te kezdesz vmibe lesz segítség rögtön. Mindenki tesz majd vmit hozzá. Pl egyik játékos adott nekünk egy pár jóféle rögbis cipőt, amit az egyik srác meg is kapott a csapatból.

Ezek szerint Te is ilyesmiben töröd a fejed???

Egyébként ma fog sok minden kiderülni, ma lesz az első edzés a téli szünet után, ráadásúl olyan edzéstervet állítottunk össze, hogy be fogunk rosálni mire végig csináljuk.

 

Üdv Y

Előzmény: -gege- (348)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.09 0 0 352
Ráadásul 2 meccs egymás után! Igazi rugby maraton.
Eddig csak egy Heineken meccset láttam, a StadeFrancaise-Sale-t, és az nagyon tetszett.
Előzmény: -gege- (351)
-gege- Creative Commons License 2007.01.09 0 0 351
az jó lenne, bár az is lehet hogy eleve megvették az egész szezon közvetítési jogát, és most került "élő közvetítléses fázisba" a dolog
angyalhentes Creative Commons License 2007.01.09 0 0 350
Ez azt jelentheti, hogy a felvetelrol vetitett meccsek eleg nezettek voltak ahhoz, hogy tobb penzt kiadjon a sport tv.
Előzmény: -gege- (349)
-gege- Creative Commons License 2007.01.09 0 0 349

ejj de kiürült a topic:)

hétvégén két Heineken-meccs élőben - én leginkább a Perpignan meccsét várom

úgy látszik elkezdődnek a Heineken-meccsek élő közvetítései is:)

-gege- Creative Commons License 2007.01.05 0 0 348

laikus szemmel nézve a leginkább nézőcsalogató meccs volt a Toulouse-Llanelli... ennyi pontot sztem még nem láttam rögbimeccsen, és a két csapat összesen talán 9 célt vitt:o:o

 

két kérdésem lenne:

-több fajta "műanyag labdatartó" van, amiről elrúgják a labdát? és mitől függ az h hogyan állítják be a labdát? vagy ez csak a rúgón múlik?

- illetve yozz: Te kértél segítséget az mrgsz-től az indulásnál?

-gege- Creative Commons License 2007.01.03 0 0 347

ócska ismétlésekkel szúrják ki a szemünket??:DDD

 

egyébként jó volt a mai meccs is (melyik nem az?:) )... Chabal-t imádom, óriási figura;)

pingvin10 Creative Commons License 2007.01.03 0 0 346

A héten még:

 

Sport1:

 

Csütörtök, 16.45 -                    Stade Toulousain - Llanelli

 

Sport2:

 

Csütörtök, 13.45 -                   Sale Sharks - Stade Francais (ism.)

Péntek, 9.00 -                          Bath- wasps (ism.)

Péntek, 2.15 -                         Stade Toulousain - Llanelli (ism.)

Szombat, 16.00 -                     Sale Sharks - Stade Francais (ism.)

allblacks Creative Commons License 2007.01.02 0 0 345

Sziasztok!

 

OFF: Mindenannyiótoknak kívánok boldog, szerencsében és egészségben gazdag új évet!

 

AB

pingvin10 Creative Commons License 2007.01.01 0 0 344
pingvin10 Creative Commons License 2007.01.01 0 0 343

Mai, ill. tegnapi eredmények:--

 

Guinness Premiership

 

Bath - Wasps  30-19   
Leicester - Saracens (B) 28-15   
Gloucester - London Irish  15-3   
Northampton - Worcester (B) 9-10   
Sale - Bristol (B) 6-10   
Harlequins - Newcastle (B) 42-15

 

Celtic League

 

Sunday 31 December 2006
Leinster - Ulster  20-12   
Ospreys - Newport Gwent Dragons  12-6 (B)  
Connacht - Munster (B) 8-14
   
Monday 1 January 2007
Cardiff Blues - Llanelli (B) 29-10

sportimádó Creative Commons License 2007.01.01 0 0 342

BUÉK mindenkinek!!!

 

2007-es esztendő a rögbi éve lesz!!!!!!!!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.31 0 0 341
BUÉK minden kedves rögbi rajongónak. Holnap meg hajrá WASPS!!
Előzmény: Franz Ferdinand (340)
Franz Ferdinand Creative Commons License 2006.12.31 0 0 340
Rengeteg rögbit kívánok magunknak jövőre!;)
-gege- Creative Commons License 2006.12.31 0 0 339

nincsenek illúzióim a számítógép használatával kapcsolatban...:(

:)

Előzmény: pingvin10 (336)
szalonbe Creative Commons License 2006.12.31 0 0 338

Linkek terén ajánlom: www.rugby.lap.hu -t, valamint a www.karcrugby.gportal.hu -t, ahol rengeteg link található oldalt. Nemzetközi híreket itt olvashattok a legbővebben MAGYARUL: www.erdirugby.gportal.hu !

És sikerekben és rögbimeccsekben gazdag (az lesz hisz itt a Világkupa:) ) Boldog Új Esztendőt Kívánok!

yozz Creative Commons License 2006.12.30 0 0 337

Kösz ezt az oldalt kincses bányára leltem benne!

Még 1x B.U.É.K!

 

Yozz

Előzmény: -gege- (335)
pingvin10 Creative Commons License 2006.12.30 0 0 336

Hogy felhasználói szinten kezelni tudod a gépet?:)

 

Félretéve a tréfát, drukkolok Neked! Én is aktivizálnám magam e téren, de a 60 kg-ommal, és a bűnrossz térdeimmel nem tartom szerencsés választásnak!:) Marad a póker és hasonló nyalánkságok...

Előzmény: -gege- (335)
-gege- Creative Commons License 2006.12.30 0 0 335

nagyon jó összeállítás;) - bár most nincs időm végignézni még

 

yozz nagyon szépeket írtál;)

 

mindenkinek kívánok nagyon boldog új évet, és remélem, hogy a rögbi egyre nagyobb népszerűségnek örvend majd Magyarországon, valamint h a sporttv közvetíti a vb-t:)

 

ezt az oldalt csak most találtam meg, de tetszik, remélem a későbbiekben majd én is tudom használni, mert az csak egy dolgot jelenthet...:P

http://www.rogbiiskolak.hu/

yozz Creative Commons License 2006.12.30 0 0 334

Sziasztok!

 

Először is rögbivel teli, sikeres és boldog új évet mindenkinek 2007-re! Aki nézi annak úgy, aki csinálhója azzal meg remélem találkozunk előbb utóbb valamelyik pályán!

 

Aztán a rögbi az egy olyan sport, ahol a győztes megtapsolja a pályáról levonuló vesztest, majd a harmadik félidőben megbeszélik közössen a hőstetteket, kicserélik a gazdátlan kivert fogakat a játékosok!

Azután a következő héten a pályán megint egymás vérét isszák, de megint jön a 3. félidő, még itthon Mo-n is! Azt hiszem nekünk is ebben a szellemben kellene használni ezt a topikot! Ha ez így történne értéket teremtenénk, és egyre több hívet toborzonánk ennek a sportnak! Ne mi foglalkuzzunk a mindenféle focistákkal, hozzanak ők fel minket, rögbit szeretőket és művelőket, pozitív példaként! A 2007 ennek a törekvésnek a jegyében teljen el! Kűzdeni a pályán kell!!!, előtte, utánna példát mutatni kell emberségből, sportemberségből!

 

B.U.É.K!

 

Yozz

pingvin10 Creative Commons License 2006.12.30 0 0 333

Én is csatlakozom, minden topiclakónak sok szépet és jót az előttünk álló esztendőre is!

 

Ez pedig, hardkórgémer, zseniális volt! Remélem, gyakran jössz!:)

Előzmény: hardkórgémer (332)
hardkórgémer Creative Commons License 2006.12.30 0 0 332
Minden kedves rugby fannek Boldog Új Évet Kívánok!!

Rugby.Union.Super.Tries.2006

Features:-
10 Tries from Guinness Premiership
10 Tries from Heineken Cup
10 Tries from The Southern Hemisphere
10 International Tries

All from 2006

part1
part2
part3
part4
part5
part6
angyalhentes Creative Commons License 2006.12.29 0 0 331
Ne hulyeskedjunk mar, ez csak egy forum, ahol mindenki azt mond, amit akar, meg akkor is, ha egyeseknek ezt nehezere esik elturni.

En is azt tapasztaltam, hogy a rogbihez kisebb arc tartozik altalaban, az ifi focistak pedig meg nalunk is (pedig nalunk aztan mire fel) akkora arccal jarnak-kelnek a vilagban, hogy nem marad hely a fejukben az agynak. (Egyszer egyutt fociztunk haveri meccsen egy sraccal, aki a Fradi utanpotlasaban jatszott. Amikor harmadszor is siman szereltek, letepte magarol a mezt duheben, mi meg csak rohogtunk rajta.)
Előzmény: Franz Ferdinand (330)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!