Keresés

Részletes keresés

kicker bro Creative Commons License 2006.09.12 0 0 939
Most nincs arra lehetoseg, meg lesz 2 mecsunk, de azok is Miskolcon. 23.
Előzmény: Agent J (938)
Agent J Creative Commons License 2006.09.11 0 0 938

 

Szevasztok! :DDD

 

Arra lennék kíváncsi, hogy jöttök Pestre játszani vmk? Szívesen megnéznélek titeket! :D

 

AJ

kicker bro Creative Commons License 2006.09.10 0 0 937
Szevasztok en vagyok KIKI, gondolom mar irok valamit. Mikor jonnek az amcsik? Nagyon lecso lesz a csapat! majd szerdan talizunk!

robogo_1977 Creative Commons License 2006.09.06 0 0 936
Újra indul az MAFK Tippjáték értékes nyereményekért! Játssz , és nyerd meg a 70.000 Forint összértékű nyeremények egyikét! http://www.mafk.hu TIPPJÁTÉK!
abbcenter.amerikai.foci Creative Commons License 2006.08.30 0 0 935

Sziasztok!

 

Egy alrovatot szerkesztek, elsősorban laikusoknak címezve az amerikai fociról. Próbálom a hazai helyzetet,c sapatokat minél jobban bemutatni.

 

Ehhez kérném a segítségeteket, hogy ha van kedvetek,küldjetek nekem infókat, híreket, képeket, vagy bármit,amit szeretnétek hogy minél többen megtudjanak Rólatok!

 

amerikai.foci@gmail.com

 

Előre is köszönöm az együttműködést.

Jó focsizást mindenkinek!

 

Egy lelkes szerkesztő

infoblog Creative Commons License 2006.03.19 0 0 934
HT Miskolc Creative Commons License 2006.02.22 0 0 933
szia!

szombaton lesz az első idei edzésünk, a tavalyi utsó edzéseken 40 fő körül voltunk...

junior csapat indokolt lenne, jó 5let, majd elgondolkozunk rajta...

köszi!

Go Tigers, go Steelers, go East Side!
Előzmény: Bengál Tirpák (932)
Bengál Tirpák Creative Commons License 2006.02.21 0 0 932
hello steelers! nem tom nálatok milyenek az állapotok, egy kérdésem lenne hozzátok. Miskolc egy viszonylag nagy város, következő érdekelne hányan vagytok ált egy edzése? esetleg nem akartok junior csapatot létre hozni? köszi szépen és sok sikert a csapat építgetéshez...
HT Miskolc Creative Commons License 2006.02.21 0 0 931
Szombat 14.00 kor edzés Szirmán, kérek rosterszám szerinti visszajelzést a tudomásul vételről.
robroy1980 Creative Commons License 2006.02.03 0 0 930
robroy1980 Creative Commons License 2006.01.30 0 0 929

Beírom ide is, hátha a másik fórumot még kevesebben olvassák:

 

A Grizzly nevű műintézménybe február 5-én, vasárnap fél 12-re (este), össze lehet jönni, együtt nézni a Super Bowlt! (Ennél kevesebb emberért nem marad nyitva vasárnap este fél 12-től hétfő hajnal 4-ig..) 
Aki részt akar venni, az a steelers.try.hu-n lévő fórumban jelezze!

robroy1980 Creative Commons License 2006.01.30 0 0 928

Hi!

 

Ha februárig összejön a pénz a felszerelésre, akkor tervezzük...

Előzmény: czola (927)
czola Creative Commons License 2006.01.29 0 0 927

Üdv!

Indultok áprilisban a bajnokságon?

HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.28 0 0 926
ez így van, a döntést (mivel mást nem tehetünk) nyilván elogadjuk, csak a párhuzamra szerettem volna felhívni a figyelmet...
Előzmény: 88-as (925)
88-as Creative Commons License 2006.01.27 0 0 925

Egy dologt ne felejtsen el senki. A bajnokság időpontjának eldöntése szövettségi jogkör. Viszont nem csak a szövettség döntött így. Szavazás volt és aott levő csapatok képviselői döntötték el. Aki nem volt ott annak el kell fogadnia ezt a döntést. Aki késöbb lép be a szövettségbe annak ugyanúgy el kell fogadnia.

 

Félreértés ne essék talán én voltam aki a legjobban lobbizott az őszi kezdés miatt, de nem jött össze. Ezt elfogadom és ennyi. A Te indokod volt az egyik amivel én is érveltem. Ez van.

Előzmény: HT Miskolc (920)
robroy1980 Creative Commons License 2006.01.27 0 0 924

Kicsit változott a program!!!

 

Szombaton 15.45kor találkozunk a Petneházy bérházak buszmegállóban és 16.00tól van a megbeszélés!!!

 

Ez már remélhetőleg a végleges időpont!

Előzmény: robroy1980 (922)
robroy1980 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 923
Szóljatok mindenkinek, akivel találkoztok!
robroy1980 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 922
Szombaton 17.45-kor találkozunk a Petneházy bérházak buszmegállóban! Csapatmegbeszélés 18.00-tól a Szemere szakközépben!
HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.25 0 0 921
hozzáteszem ez a saját egyéni véleményem nem a csapat nevében beszéltem...
Előzmény: HT Miskolc (920)
HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.25 0 0 920
mivel hivatalosan nem vagyunk még MAFL tagok, tartózkodnék a véleménnyilvánítástól, de elég sajnálatosnak tartom, h ilyenek történnek... azt azért megjegyzem, h az a döntés sem volt minden érdektől mentes, h az őszre tervezett II. Magyar Bowl-t tavasszal rendezzék, az elsődleges "cél" érdekében figyelmen kívül hagyva az olyan csapatoknak az érdekét, mint a miénk, akiket ezzel elég nehéz helyzetben hoztak...
Előzmény: urlacher (917)
BierBlade Creative Commons License 2006.01.25 0 0 919
Elnézést, előző hozzászólásomat a Vipers fórumára akartam írni...
Előzmény: BierBlade (918)
BierBlade Creative Commons License 2006.01.25 0 0 918

Amiben emberek vesznek részt, az sosem lesz érdekektől és érzelmektől mentes.

Márpedig ami nem érdekektől és érzelmektől mentes, az sosem fog "mocsoktalanul" működni, legyen az európai foci, amerikai foci, munka, szórakozás, amit csak akarsz.

 

Ebben az esetben mindkét "félnek" voltak érdekei és érzelmei, úgyhogy  ez ennél mélyebb téma, amit nem lehet igazságosan eldönteni (pl. egy ilyen eldöntős vita végén robbant szét végleg a csapat).

 

A válaszlépés jogosságáról nem nyilatkoznék, mivel nekem is vannak érdekeim és érzelmeim...

Előzmény: urlacher (917)
urlacher Creative Commons License 2006.01.25 0 0 917
Üdv amerikai foci csapatok, játékosok, edzők, szervezeti tagok és focirajongók!

 

Egy kérdéssel fordulok hozzátok! A hetekben felmerült a hír, miszerint megalakul a Budapest Cowboys (Új Generáció) Varga Pisti szárnyai alatt a Vipers tagokból (kb. 50 fő) és Giants tagokból (kb.10 fő).

Ezzel kapcsolatban hallottam az alábbiakat hiteles forrásból.

 

Árpa Attila nem nézi jól szemmel a Bp. Cowboys megalakulását, sőt az általa úgy utált Giants vezetőt Stefánt megkereste, hogy csatlakozzon ahhoz a „konzorciumhoz” amely kizárja a Budapest Cowboyst a magyar bajnokságban való indulástól. Ahogy én tudom a két fél meglehetősen utálta eddig egymást, de úgy látszik egy „derék cél” érdekében egymásra találtak. Felmerültek, mint szövetségesek – ezekhez sajnos nem tudok hozzá szólni, mert ezt az információt nem tudtam leellenőrizni – az alábbi csapatok Norht Pest Vipers, Debrecen Gladiators, Budapest Blacknights, Eger Hereos. Kérem a fenti csapatok vezetőit, hogy cáfolják, vagy erősítsék meg a fenti hírt. Hangsúlyozom az alábbi csapatok nevét, megemlítették, feltételezésként kezelem, de a giantset biztosan tudom, mert hiteles a forrásom ezen a vonalon.

Egyébként, amit nem értek még, hogy a St Lawrence Giants csapat még csak be sincs jegyezve, nem is MAFL tag, hogy tud szavazni liga ügyekben?

Szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehetséges ez? Hogyan lehetséges az, hogy a média fenegyereke, aki az amerikai foci imádója és a magyarországi amerikai fociért állítólag mindent elkötelező ember, ilyenre vetemedik? Ilyen előszelekkel indul a második hungarian bowl? Az ember azt hinné, ez nem fordulhat elő, vagy csak maximum a magyar labdarúgásban. Szomorúan hallom, hogy ilyen mocskos dolgok előfordulnak az általam szeretet sportágban, azt hittem ez más lesz, végre egy tiszta, érdekektől mentes sportszervezet jön létre. Mint szponzor szerettem volna részt venni a magyar amerikai fociban - mivel régebbi sportsérülésem nem teszi lehetővé, hogy mint játékos élvezhessem ezt a remek sportot- úgy gondoltam, adok egy évet, és ha minden jól megy, mint szponzor áldoznék azért, hogy ha már nekem jött össze a játék, másoknak erre meg legyen a lehetősége és azért magamra is gondolva, ha csak mint néző, de élvezhessem a magyar amerikai focit. (nem nagy pénzre kell gondolni, de egy csapat felszerelése biztos kijönne belőle)

A fenti beírást bemásolom az összes MAFL portálján található magyar amerikai csapat fórumába és várom a mielőbbi válaszokat, bízva abba, hogy sikerül meggyőznie a csapatoknak, hogy a fentiek nem fordulhatnak elő ebben a sportban.

 

 

A válaszokat előre is köszönöm

Üdvözlettel:

Urlacher

Steeler#44 Creative Commons License 2006.01.23 0 0 916
Én itt leszek, ha kellek tessék szólni nyugodtan! :) 30/4644730
Ha vmi van, amit Norbinak kell intézni, azt is nekem továbbítsátok! Kösz!

Bányu
Előzmény: HT Miskolc (910)
HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.22 0 0 915
steelers.try-on válasz....
Előzmény: robroy1980 (911)
Kabir kebir-hálesz Creative Commons License 2006.01.22 0 0 914
Ma egy pesti haverom a következő kérdéssel fordult hozzám: "A Steelers ugye azt jelenti, hogy Vasas?"

LOL :D
robroy1980 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 913
Már megtörtént, de Tamás ide írta, így én ide reagáltam...
Előzmény: max steel (912)
max steel Creative Commons License 2006.01.22 0 0 912

Robi!

steelers.try forumán regisztrálj!

robroy1980 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 911

Üdv Mindenkinek!

 

Válaszolnék néhány dologra:

 

1. A bejegyeztetés nincs meg két nap alatt, a legtöbb csapat majd egy hónapot várt rá, miután beadták a papírt... Egyébként ahogy Tamás csak edző én ugyanúgy vagyok csak játékos, nem is értek a jogi dolgokhoz...

2. Én hétfőn nem siettem sehova, amikor Orosznál voltunk és az új időpontot is te fogadtad el, holott tudtad, hogy szerdán dolgozom, úgyhogy ne panaszkodj, hogy nem voltam ott...

3. Az egyetemi dolgokat rábíznám Tibire, ő jobban el tudja intézni szerintem, persze, ha elvállalja...

4. Sosem mondtam, hogy értek a weblapkészítéshez, megkérdeztem ismerőseimet, mostanság nekik sem túl alkalmas...

5. Azt hiszem, nálam jobban kevesen akarják ezt a csapatot, beleértve téged is...

 

 

Le lehetne már végre szállni rólam, én JÁTÉKOS vagyok...

 

 

Hali!

Előzmény: HT Miskolc (902)
HT Miskolc Creative Commons License 2006.01.21 0 0 910
vmelyikőtök kellene, mert lehet, h a jövő héten elkellene egy tarnslater, mert ha minden jól megy találkozom Joeval...
Előzmény: norbec (908)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!