Keresés

Részletes keresés

erkölcs,erő,egyetértés Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1834

Azért az jellemző,hogy két baloldali románoz egy székelyt.

 

Szégyen...

Előzmény: Törölt nick (1832)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1833

Hagyjad, tökideg. Most meg akar verni. Bizotsan a Csabika vmilyen rokona, azért van ennyire beindulva, pedig nem én kezdtem provokálni. Pedig Csabika okozta a legtöbb kárt a furuja után a Fradiban. Csabikát a Fradisták 99%-a megutálta, polycika az 1%-ba tartozik.

 

A furuját miér nem akarod megverni polycika ? Őt is ennyire szereted ? :)

Előzmény: Törölt nick (1831)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1825
csak titokban megsugom neked, hogy a rendes neveikkel szerepelnek a székelyek
csak az ilyen lények, mint te szokták románositani a neveiket (megjegyzem ilyet eddig a Dkban csak dózsástól olvastam, de hát az ő magyarság tudatukat ismerjük, tisztelet a kivételnek)
amúgy ha már ennyire szíven viseled az oláhok nyelvét, szokásaikat akkor egy szót ajánlanék a figyelmedbe, s ez a "bozgor"
na ez vagy te

jah amúgy a héten vendégségben lesz nálam egy csíkszeredai cimborám, ha gondolod lehet szán rád egy kis időt s szivesen meghallgatja véleményedet erről a székely-román kérdésről, meg a neveik escu,ascu stb-val való irásáról, mondásáról
Előzmény: Törölt nick (1822)
Csülkös pacal Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1820

beszélj már nzl-lel

borozgatás közben meg majd átugrunk hozzá

Előzmény: Törölt nick (1819)
zálycsik Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1816
Jaja, de pl. a fradi meg az újpest is pesti mégse mind1.....
Előzmény: Törölt nick (1815)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1815
De az is római csapat.
Előzmény: zálycsik (1814)
zálycsik Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1814
A Lazio-ban!!!!
Nem mind1!!! :))
Előzmény: Törölt nick (1811)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.01 0 0 1813
MSZP és FRADI győzelmekben gazdag újévet mindenkinek !
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1811
Bár az is lehet hogy csak az ókori római szokásokat kívánja ápolni.
Elvégre Rómában játszik.

Senatus Populus Que Romanus!
Előzmény: takacsi (1806)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1807
Ave Paolo!
Előzmény: takacsi (1806)
takacsi Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1806
"Fasiszta vagyok, nem rasszista"
2005. december 23. 22:17HunHír.Hu

focilabda200.jpgPaolo Di Canio fellebbezést nyújtott be az olasz labdarúgóliga fegyelmi döntése ellen, amely egy mérkőzésre eltiltotta, mert tizenegy napja fasiszta karlendítéssel üdvözölte az SS Lazio szurkolóit Livornóban.

"Fasiszta vagyok, nem rasszista" - jegyezte meg a 37 csatár, aki mellékbüntetésként 10 ezer eurós pénzbírságot is kapott. Di Canio elmondta még, hogy a jövőben is hasonlóképpen kívánja üdvözölni a Lazio táborát, mert ezzel fejezi ki, hogy közéjük tartozik. Hozzátette, ez egy politikai nézet, amit ugyanúgy el kell fogadni, mint más szemléleteket.

Amíg a liga tanácskozott, a székháza előtt 500 Lazio-szurkoló ülősztrájkot szervezett. Az akció békésen zajlott le. Az épületből kilépő Di Canio szeretett volna helyet foglalni a drukkerek között, így köszönve meg a támogatásukat, de az ügyvédek lebeszélték a futballistát.

Joseph Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség elnöke ugyanakkor csütörtökön új fegyelmi eljárás lefolytatására szólította fel az olasz ligát a súlyosabb büntetés érdekében. A svájci sportdiplomata korábban életre szóló eltiltást javasolt.

Silvio Berlusconi olasz miniszterelnök megvédte Di Caniót, szerinte ugyanis a mozdulatnak nincs jelentősége.
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.24 0 0 1805
Ez hihetetlen.

Békés, áldott karácsonyt kívánok minden Fradistának!
Előzmény: Total (1803)
takacsi Creative Commons License 2005.12.24 0 0 1804
Áldott Karácsonyt!
Total Creative Commons License 2005.12.23 0 0 1803

Namég1szer .

Remélem ez működik .

Előzmény: Total (1802)
Total Creative Commons License 2005.12.23 0 0 1802

Kérem tisztelettel , én is 13. kerületi lakos vagyok és ezt a képeslapot(?) én is megkaptam .

Hát nem hittem a szememnek .

takacsi Creative Commons License 2005.12.20 0 0 1801
László Csaba lehet, hogy még nem magyar állampolgár (kiváncsi lennék rá, tegnap beszélgettem vele egy órát, de nem kérdeztem), de lehet, hogy az.
De amióta megnősült (két gyermeke van) a megtakarított pénzüket itthon fektették be lakóingatlanba. Felesége érdi. Tehát bármelyik pillantban megkaphatja az állampolgárságot Csaba, ha még nem kapta meg (csodálkoznék rajta).

A Fradit a változó körülményekhez alkalmazkodni képtelen vezetés tette tönkre.
Fenntartva egy 1950-es években kitalált klub-modellt. Eltűnt az állami támogatás, de maradt az arra épülő Club.
Döntő szerepe van a csődállapot bekövetkezésében, a hatalmas vagyonvesztésben Furulyásnak.
László Csaba ezen körülmények terméke nálunk (ugyanolyan Fradista, mint mi).
A Fradi focicsapatánál pedig Furulyás szerint az volt a cél az idén: csak ne essünk ki.
Ezt több ember előtt, többször elmondta, többek között az öltözőben is. Játékosok előtt.
Előzmény: Törölt nick (1800)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.19 0 0 1800
Orbán magáénak mondja a gyurcsány által elért sikereket.

Strong!

Csabika egy székely, szal kisebbségi magyar, de román állampolgár. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a Fradit tönkretette. Gellei legalább felvitte a csapatot a kiesőhelyről a 9.-re.
Előzmény: takacsi (1799)
takacsi Creative Commons License 2005.12.18 0 0 1799
Te sötét!

Ezt csütörtökön még Orbán érte el.
Ezzel jött haza. 1 milliárddal növelte meg a Néppárti oldal Magyarország pénzét.

Orbán mondta, hogy 1.14% az elérendő cél Gyurcsány számára.
Csütörtökön 1.03-nál tartottak, vasárnapra virradóan 1.04-nél zártak, de Magyarország pénze nem növekedett. Gyurcsány egy fillért sem ért el.

Viszont Magyarország az eredeti állapothoz képest (luxemburgi javaslat, amire szavaztak, akik igent mondtak az EU-ra) 9%-kal kevesebb a pénzt kap!!!

Ezt adja el ez az idegbeteg sikerként.
Előzmény: Törölt nick (1794)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 1798

Egyszer ezt az életben fejtsd már ki egy csíkszeredai kocsmában. Meglátjuk mi marad belőled te fasz.

Előzmény: Törölt nick (1793)
sergiototta Creative Commons License 2005.12.17 0 0 1797
tipikus dózsás vagy
Előzmény: Törölt nick (1793)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 1796
Te ostoba faszszopó kis geci provokátor!

Ocsmány vagy!
Előzmény: Törölt nick (1793)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 1795
A faszszopó kurva anyádat rakd teherbe te mocskos szar geci kommunista, te gyökértelen szar féregnyúlvány! Hogy a zsidó haverjaid csináljanak meg a mosogató tetején, te patkány senkiházi! Takarodjál innen te mocsadék bibsi, mi közöd neked a magyarsághoz, mi közöd neked ehhez a nemzethez? Semmi, úgyhogy ne is vedd a szádra a magyarokat, főleg ne a székelyeket te gennyláda.
Előzmény: Törölt nick (1793)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1792
Ez lesz a harmadik, hogy soraidra reagálok: először, utoljára, és soha többet... Légy szíves mellőzz mindenféle utalást rám. Nem hiszem, hogy lenne, sőt tudom, hogy nincs, közös témánk. Sajnállak, hogy ílyenné neveltek...
Előzmény: Törölt nick (1786)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1791
Jóanyád az előbb telefonált a szerkesztőségbe, hogy megjött a DNS teszt eredménye. Mégsem a kutyátoknak köszönheted léted. Bátyádat viszont nyugadtan hívd mától apunak.
Előzmény: Törölt nick (1786)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1788
Az iskolában Mórickát felszólítja a tanár:
-Na fiam! Sorold fel nekem a baráti országokat.
-Csehszlovákia, Románia, Lengyelország, NDK, Bulgária
-Jól van , ám a legfontosabb kimaradt: a Szovjetúnió.
-Az nem baráti ország, hanem testvéri!
-Ugyan miért? - kérdi a tanár.
-Mert a barátait maga választja meg az ember.
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1787
Ezek közül a 3. meg az 5. a legjobb.
Előzmény: Törölt nick (1786)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1786
Látom polyci szája habzik, vidítsuk fel, jó 5let Tamás :) :

Viktor megy a sofőrjével vidéki útra. Egy falunál elütnek egy malacot. Mondja Viktor a sofőrnek hogy menjen be a kocsmába, mondja el hogy sajnos mi történt. Bemegy a sofőr, de ki nem jön. Viktor utánamegy, kérdezi hogy mit csinál olyan sokáig. Mondja a sofőr:
- Én kérem csak azt tettem amit mondott, mondtam hogy én vagyok Orbán Viktor sofőrje és elütöttem a disznót.


Egyszer régen valaki elsütött egy poént Szophoklészról. Szophoklész néhány nap múlva meghalt. Évekkel később egy fiatal elmesélt egy viccet Kennedyről. Az elnököt nem sokkal ezután lelőtték. Orbán Viktor utazik a vonaton...


- Orbán, Áder, Szájer ladikozik a folyón, egyszer csak elsüllyednek... Ki menekül meg ?
- ???
- Az ország !


Terrorista a parlamentben géppisztollyal fenyegetőzik:
- Melyik az a Torgyán Jozsef.
Mindeki rámutat a Videkfejlesztési miniszter úrra.
Terrorista:
- Feküdjon le Jóska bátyám !
(Már nem olyan vicces ...)


Miért akar az egér belépni a Fideszbe ?
Hogy patkány lehessen !







Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1785
Ami viszont érdekes, a román nethálózat viszont sokkal fejlettebb, mint a mienk.
Előzmény: erdély (1776)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1784
Én is mondok neked vmit, anyádat láttam az 51-es út szélén, éppen baszták. :D
Előzmény: Törölt nick (1779)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2005.12.15 0 0 1783

Ha már székely... :-)

 

Az öreg székely megy hazafelé a szekérrel, látja, hogy viharfehők gomolyognak mögötte az égen. Egyszercsak lecsap egy villám nem messze a szekértől. Az öreg felnéz, és szól: - No-no!

Megy tovább a szekér, s a következő menykő már a saroglyába vág. Az öreg megcsóválja a fejét, felnéz, és szól: - No-no!

Bandukolnak tovább a lovak, amikoris nagy csattanással a villám agyonvágja az öreg bakon ülő feleségét. Az öreg felnéz, és szól: - No azért!

Előzmény: Törölt nick (1782)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!