Keresés

Részletes keresés

Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.04 0 0 168
"a föld a levegőbe repül..........." :D


"utánfutó a levegőbe" :)
KelemenGy Creative Commons License 2005.10.03 0 0 167
Noigen, kicsit sokat variál az átváltás :) Talán nem volna haszontalan, ha ezt a szinkronizélők is tudnák...

A 7-8°C szvsz pont jó a sernek, úgy finom :)
Előzmény: Steve the Great (166)
Steve the Great Creative Commons License 2005.10.03 0 0 166
Viszont 45°F az csak kb. 7-8°C... Sör esetén tán még kicsit hideg is... ;)
Előzmény: KelemenGy (165)
KelemenGy Creative Commons License 2005.10.03 0 0 165
43-45 fokos

Az már lassan grog :))
Előzmény: Steve the Great (164)
Steve the Great Creative Commons License 2005.10.03 0 0 164
Szerintem simán bénák a szinkronművesek... :)
Egyébként az amerikaiak imádnak rövidíteni (találtam is egyszer egy *nagyon* hosszú gyűjteményt a 2-5 betűs rövidítések listájából), de azt általában "szabályosan" teszik, vagyis a szavak első betűit használják, nem így össze-vissza. Másrészt a Discovery központjában szerintem nem engedélyeznék az ilyen trükkös fordítását a műsorok címének...
Megjegyzem, én már az eredeti címét (amcsi motorok) is rüheltem....

Egyébként vicces volt vmelyik nap az Állítólag... egyik részében, hogy elfelejtették konvertálni a Fahrenheit fokot Celsiusra, ezért állandóan 43-45 fokos volt a jéghideg sör, amit a fiúk hűtöttek... :)
Előzmény: blackvelvet (161)
KelemenGy Creative Commons License 2005.10.03 0 0 163
Nem lehet, hogy az amerikai -> amcsi torzulásból jön inkább ez az amcsi? :)
Előzmény: blackvelvet (161)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.03 0 0 162
Igen!



Bármilyen fura de lehet hogy télleg jól mondja ki! (sztem ezt csak a magyarok találták ki hogy amcsi...)

Előzmény: blackvelvet (161)
blackvelvet Creative Commons License 2005.10.02 0 0 161
én azon gondolkoztam, hogy az EMSZI motorok lehet nem is annyira gáz, mint gondoltuk/tam.

A műsor eredeti címe: AMerican ChopperS. Nem lehet, hogy ebbol jon az AMCSI?
(csak az az I zavar ott a vegen... :) )
Lehet nagyot tevedek, csak gondoltam megosztom veletek. :)
Spinderella Creative Commons License 2005.10.02 0 0 160
Heh, Mr. Béna Szinkronhanggal találkoztam ma a Cartoon Network-ön is. Mármint nem a pasival, a hangjával. Egyből felismertem azt az utánozhatatlan orgánumot.:-))))) De azt is megjegyeztem, hogy ott valahogy jobban megy neki. Képzeljétek a lehetetlent: hangsúlyoz! Kinyitja a száját beszéd közben! Azt is lehetett érteni, amikor kimondja a csatorna nevét!! És a hab a tetején, hogy bár nem szoktam nézni ezt az adót, de szerintem még az ámerikai rajzfimlsorozat nevét is helyesen ejtette ki! Padlót fogtam. Mit adhattak be neki, hogy ott valamennyire tud beszélni, itt meg egyáltalán nem?!
Előzmény: Airbus a380 (159)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.02 0 0 159
Kérjük azt hogy mutassák meg azt a két idétlen szinkron hangot :D
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.02 0 0 158
Régen én isszerettem de már nem bírom :)
Előzmény: VonBraun (156)
Spinderella Creative Commons License 2005.10.02 0 0 157
Szerintem legyen a "Zsenik a spermabankból", mert azt még úccse láttam.:-)))))
VonBraun Creative Commons License 2005.10.01 0 0 156
"emszi" motorosat nagyon nem akarok -ha mondhatom- akarunk. Szőnyeg szélére, aki műsorba engedte, és onnan ne is engedjék vissza.
Előzmény: naFFeri (155)
naFFeri Creative Commons License 2005.10.01 0 0 155

A Discovery Channel október 15-től kezdődően a nézőkre bízza mit szeretnének látni szombat esténként a csatorna műsorán.

Legyél Te a Discovery Channel programalkotója október 15-től!

Szombat este a nézők dönthetnek a műsorról!

 

 

Az idei ősz különleges meglepetést tartogat a Discovery Channel nézői számára!

A Discovery csatorna nem csupán érdekes programjaival, folytatásos sorozatainak újabb epizódjaival csábítja majd a képernyő elé nézőit, hanem mindemellett, szem előtt tartva Lengyelország, Magyarország és Romániában uralkodó helyi igényeket; egyedülálló módon rájuk bízza, mit szeretnének látni szombat esténként!

 

A nézők egy 25 műsort felvonultató lista alapján szavazhatnak kedvenceikre minden héten. Ehhez mindössze a csatorna honlapjára kell ellátogatniuk az érdeklődőknek (www.discoverychannel.hu/ma_te_valaszthatsz ), ahol a kiválasztott címekre kell ráklikkelniük. A legtöbb voksot kapott programot aztán szombaton 20 és 23 óra között láthatják majd a csatorna MA TE VÁLASZTHATSZ elnevezésű speciális műsorblokkjában.

 

A Discovery Channel napi 24 órában sugároz műsorokat a hét minden napján. A helyi piaci viszonyokhoz igazított műsorstruktúra különböző felnőtt korcsoportoknak sugároz műsorokat. Nők és férfiak egyaránt találhatnak nekik szóló, érdekes TV-programokat, hiszen a Discovery Channel egyaránt nyújt tényfeltáró és tényeken alapuló/szórakoztató műsorokat.

A csatorna kínálatában megtalálhatóak mind a sorozatok, mind az egyrészes dokumentumfilmek és a műsorterv a hétköznapokon gyakran különböző műfajok szerint tagolódik.

Az esték és a hétvégék gyakran tematikus blokkokra vannak bontva, és a legizgalmasabb műszaki vívmányoktól egészen a hétköznapi szívmelengető történetekig kínálnak műsorokat.

 

Azonban október 15-étől programtervezőik hetente kapnak egy szabad éjszakát, ugyanis a szombat esték műsora csupán a nézőktől függ majd!

 

Ma Te Választhatsz!

www.discoverychannel.hu/ma_te_valaszthatsz

Válasszon, szavazzon és nézze meg az Ön által kiválasztott műsort a Discovery Channelen!

hottentottahad Creative Commons License 2005.10.01 0 0 154
Van az olasz öregember annak olyan idegesítő a hangja mitha csak azt mondaná:
eőőehhrrrhheer ,miután hátbaszúrták.Meg az összes ilyen kis népeket bemutató rövidfilm rettenet.

Az öreg motoros tajtül-t meg mérnem vágják pofán?
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.01 0 0 153
Ez komoly? Nem is vettem észre.

(remélem akkor csinálnak normális szinkronokat.)
Előzmény: Törölt nick (152)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.30 0 0 152
Azért az sem semmi, hogy az RTL  Klub weboldalán Discovery Channel(Állítólag) reklám van. Ez csak úgy lehet, ha a tulajdonosi szerkezet azonos, de legalábbis erős átfedések vannak!
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 151
Egyébként meg szerintem csak az egyedi motorokra nem tesznek.
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 150
A nascar-ba is fordulat szám alapjáén tudják a pilik hogy kb mennyível mennek :D


Lehet Paul is így gondolja :)
Előzmény: savafan (149)
savafan Creative Commons License 2005.09.29 0 0 149

Csak rontja az összképet:)

Amúgy tényleg érdekes, hogy miért hagyták félbe a lincoln motort:(

Előzmény: Airbus a380 (148)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 148
Minek azt :D
Előzmény: The Rambler (147)
The Rambler Creative Commons License 2005.09.28 0 0 147
nézem a jövő heti műsort, és olyanok lesznek mint a Will Smith motorja és a David Love motor.....már mind voltak....

Egyébként figyeltétek,hogy sosem raknak a motorra üzemanyagszint-jelzőt, és sebességmérőt?
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 146
ez van......... szrerintem "taktikáznak" hogy minél tovább mehessen a műsor.
Előzmény: savafan (145)
savafan Creative Commons License 2005.09.27 0 0 145

Nem jött a második:(

Most akartam megnézni felvételről és a régi háborús chopper volt. Ezt a faszságot aki kitalálta, hogy csak úgy félbevágnak részt. És ha minden igaz akkor megint visszatérnek a régi részekhez. Ezt a kibaszást:((((((((

Előzmény: The Rambler (141)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 144
""...minden este Discovery Chanel."" kimondja a végén az "ön-t" is csak nagyon kell figyelni.
Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.26 0 0 143

Nézd én történetesen a szinkron világában is ismerös vagyok. A szöveg-hangok-effektek-Zenék-stb.... mind külön sávon vannak a nemzetközi anyagon. De mit vársz egy olyan studiotol akik a reklámot ugy csinálják meg ,hogy:

 

"...minden este Discovery Chanel."

"...amerikai amszi motorok..."

 

Tehát ha a hangménök odafigyelne akkor oké lenne a dolog.

Előzmény: PIgeon85 (142)
PIgeon85 Creative Commons License 2005.09.26 0 0 142

Nem tudom, ki hogy van vele, de engem nagyon tud zavarni az, hogy a magyar alámondás miatt az eredeti hang olyannyira le van halkítva, hogy szinte nem is lehet hallani. Rengeteg műsorhoz hozzátartozik a zene is ami mégiscsak sokat tud dobni a műsoron és annak hangulatán. Ehelyett gyakran csak alig hallható "zümmögés" van a zene helyett. Nem azt mondom, hogy a szöveg mellett legyen hallható az eredeti hang is, ami idegesítő lenne, hanem pl. a zenéknél vissza lehetne toloncolni az a nyamvadt hangerőt. Erre vannak a hangmérnökök....

 

Aki látott már mondjuk egy Állítólagot eredeti nyelven, az tudja miről beszélek.

The Rambler Creative Commons License 2005.09.24 0 0 141
tegnapi részben egy új Ford teherautót mintáznak meg motor formában.Ez is jó rész.Hétfőn jön a második....
Nem volt semmi ahogy az öreg a régi kocsijával lebontja a volt irodáját :D
Törtek-zúztak keményen...
Aztán a Ford-gyárban ökörködtek egy jót a dummies törés-bábukkal :))
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.24 0 0 140
Ne izgulj minden műsort le adnak legaláb 5ször
Előzmény: savafan (139)
savafan Creative Commons License 2005.09.24 0 0 139

Valaki nem vette föl véletlenül a shelby cobras moci második részét? Áramszünet volt nálunk és nem láttam:( Igaz valszeg még párszor ismételni fogják.

Tényleg tud valaki valamit arról, hogy az őszi kínálatban lévő müsorok várhatóan mikor lesznek megismételve? Napi rendszereséggel hamar letudják az emszi motorokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!