Keresés

Részletes keresés

pancsa* Creative Commons License 2005.06.02 0 0 371

Ebben a dobozban 150 kapszula van, azaz nincs 50 ft/ db. Pl a mindenhol kapható (és nagyon jó) Revalid kapszula darabja 56 ft. Igaz 30 szemenként csomagolják és akkor csak 1700ft.

 

Azért nincs kisker-nagyker, mert a közvetítő jutalékot kap. Forgalomfüggő jutalékot. Ez egy átláthatóbb és tisztességesebb rendszer, mint az Amway: Ha egyszer az elején 1 hónap alatt vásárolsz 25000 ft felett, utána már örökre tag maradsz. Ez saját használatra is megéri.

Előzmény: Zottjoghurt (361)
pancsen Creative Commons License 2005.06.02 0 0 370

És mit eszel? Mindent magad termelsz, mert az az egészséges?

A valóban egészséges bio termékeket nem a nagy boltokban találod olcsón, hanem más kis boltokban méregdrágán.

 

Ekkora hálózatok nem működhetnek országokon keresztül törvénytelenül. Igazad van, az Amway rendszerét és nagyon magas működési költségeit én sem tartom etikusnak, ezért sem veszek részt az üzletépítésben, de azért ami jó, az jó. A tisztítószerek jók és gazdaságosak!

 

 

Előzmény: Zottjoghurt (366)
SanyaX Creative Commons License 2005.06.01 0 0 369
Találtam egy jó könyvet, amiből tényleg lehet tanulni:

www.uskonyvek.hu
TaKy99 Creative Commons License 2005.06.01 0 0 368

"egyelőre nem jött semmi válasz."

 

Valószínűleg újra kell regisztrálnom magam, mert telefonszámnak valami 0690-est adtam meg."

 

Csodálkozol?

 

 

"csúsztatás. Mindenhol regisztrálni kell, azonban máshol rögtön kapok jelszót, vagy peidg én magam választom ki azt. "Egyeztetés" csak az mlm-hazgságban van.

Hogyan működne az Index, ha mlm lenne?"

 

Az index mióta webáruház? Én webáruházakról beszéltem! Ugye nem gondolod, hogy ha nem adsz meg személyes adatot, ki tudnak szolgálni? Vagy ugye nem gondolod, hogy ha 90-es számot adsz meg, komolyan vesznek?

Emlékszel mit is írtam kb 10 hozzászólással előrébb?

csak 2 szó: személyes marketing.

 

Talán nem véletlenül hozta el a vebso a tavalyi magyarországi internetforgalom 25%-át! a kb 400 webáruház mellett...

msmks Creative Commons License 2005.06.01 0 0 367
törvényellenesen működnek!
Előzmény: pancsen (364)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.06.01 0 0 366

van különbség pl a Zott yoghurt és a tesco gazdaságos között

 

szerintem meg nincs, amit egy 30 millás bünti is igazolt. Egyébként nem eszem egyiket se. Mindkettő iparihulladék-gyártó, csak az egyik angliából hordja a szemetet, a másik meg a németektől.

Előzmény: pancsen (365)
pancsen Creative Commons License 2005.06.01 0 0 365

Szerintem menj ki a piacra vagy akármelyik első boltba és mindenből vedd meg a legolcsóbbat: amint elekezdesz válogatni már márkanevet vagy csomagolást veszel és elhiszed azt amit a reklámozó mond.

 

De szerintem van különbség pl a Zott yoghurt és a tesco gazdaságos között, és ez igaz más termékekre is. A változatosság pedig gyönyörködtet..

 

Előzmény: Zottjoghurt (361)
pancsen Creative Commons License 2005.06.01 0 0 364
Én már csak azt nem értem, hogyha ennyire utálod és lenézed, akkor minek foglalkozol vele ennyit. Ennyi idő és energia ráfordítással akkár valami értelme sdolgot is lehetne csinálni!
Előzmény: msmks (363)
msmks Creative Commons License 2005.06.01 0 0 363
szóval várom azon mlm vállalkozások jelentkezését ahol nem tagok számlával vásárolhatnak terméket!

gyanítom, hogy nincs ilyen!
msmks Creative Commons License 2005.06.01 0 0 362
ahogy vártuk! belépés nélkül nem vásárolhatsz.
a rendszeren kívül nincs eladás.

a teljes levelezés alább olvasható (neveket, email címeket és telefonszámokat kiszedtem és három ponttal helyettesítettem):

" Kedves ...!

Mivel, hogy mlm rendszerbe forgalmazunk, számlát csak azok kapnak, akik belépnek, (tagok).
A belépési díj 10 dollárnak megfelelő forint összeg, csak egyszer az életben.
Esetleg még a tagoktól tud vásárolni, de számla nélkül.
Szerintem, amennyiben megismerné a termékeink gyógyító hatásait még több mindent is, rendelne. Ezért érdemes belépni a rendszerbe.

...


... írta:

> Kedves ...!
>
> A hálózatot ismerem. Maga a pénzkereseti lehetőség nem érdekel,
csak
> termékeket szeretnék vásárolni! Egészen pontosan egy Cink
Kiegészítő-t 1720
> Forintért. De számlát is kérek róla! Megoldható?
>
> ...
>
> -----Eredeti üzenet-----
> Feladó: ...
> Küldve: 2005. május 31. 21:42
> Címzett: ...
> Tárgy: Re: termékek
>
>
> ----- Original Message -----
> From: ...
> To: ...
> Sent: Sunday, May 29, 2005 6:51 AM
> Subject: termékek
>
> Kedves ...!
>
>
>
> Az érdeklőbésére a válaszom.
>
> Meg szeretném tudni, hogy mennyire jártas Ön az mlm hálózat
építésben?
>
> A legdinamikusabban fejlődő mlm céggel állunk kapcsolatban.
>
> Sok Európai ország, még csak most fog be kapcsolódni a rendszerbe.
>
> Nem utolsó dolog, az üzlet elején lenni!
>
> A termékeink egyedül állóak.
>
> A termékekről olvashat még a
>
> http://tiens.hu
>
> http://tienseurepe.com
>
> Vagy, minden héten tartunk valahol az országban, szemináriumot.
>
> Egy időpont egyeztetéssel, személyesen is találkozhatunk.
>
> A marketing tervet ( a pénzkereseti lehetőséget). Azt személyesen
szoktam
> elmondani.
>
> Amennyiben lenne szíves, Ön megadná a telefon számát, felhívom és
válaszolok
>
> a további kérdéseire.
>
>
>
> Üdvözlettel

...


> > Tisztelt Uram!
> >
> > Szeretnék részletes tájékoztatást kérni a cégről és a termékekről.
> >
> > Köszönettel: ..."
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.06.01 0 0 361

Megtaláltam az árakat! :--) (happy day!)

Túl nagy betűkkel volt, nem vettem észre.

Már kedvencem is van: Jótékony Hatású (Beneficial) Kapszulák 7263.-

Azért a marketing osztályon is megdolgoznak a pénzükért, nincs lazsa, ahogy látom.

Érdekes, hogy a Tiens nem ad ajánlott kisker árat. Igazuk van, semmi értelme kisker-nagyker árról beszélni az mlm-ben, hiszen a gúladíj miatt már az mlm "nagyker ár" is több, mintha boltan sózná el. Ezért nevetséges az AW kisker ár ajánlata.

Nem vagyok meggyőzve teljesen, hogy ezek a varázsfüvek jobbak lennének, mint a drogériában árult hasonló kinai sárkányfüvek. Ha kinai csodadolgokra vágysz, bemész az Ázsia Centerbe, ott aztán minden ilyesmit megkapsz, töredék áron, óriási választékban.

Egyébként ezekkel a kinai gyógyfüvekkel nem árt vigyázni, mindegyik a mezőn terem, ott meg nem nagyon törődnek a környezetvédelemmel, tök mindegy milyen tiszta laborkörülmények csomagolják őket. Nehézfém szennyezést nem lehet kivonni a növényekből. Volt már ebből gond pár éve...

 

Előzmény: pancsa* (336)
msmks Creative Commons License 2005.06.01 0 0 360
írtam ennek a Tiens-esnek is a múltkor, most jött válasz; ha a végére jártam, közlöm a levelezést!
az amwayesek még nem írtak.
Előzmény: pancsa* (330)
msmks Creative Commons License 2005.05.31 0 0 359
jó, tehát szükségem van egy tésztára és egy fogkrémre.
Valószínűleg újra kell regisztrálnom magam, mert telefonszámnak valami 0690-est adtam meg.
emailben nem lehet "egyeztetni" ?
Előzmény: Zottjoghurt (358)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.05.31 0 0 358

Próbálj inkább Aw tésztát rendelni! Az éri meg igazán. Még különlegesebb, mint a bolti és rögtön 4 kilót kapsz!!

Ha nem akarnak adni, akkor fenyegesd meg őket a fogyóvédőkkel. Ha csak úgy akarnak adni, hogy előtte kezdőcsomagot vetetnek veled, go to fogyivédők.

Mellékesen elmagyarázhatnák még azt is, mitől leszel "másállapotban", ha belépsz, mintha nem. Honnan ered az az ősi jog, ami igy feljogosit egy szektatagot  a tésztavásárlásra?

Előzmény: msmks (355)
msmks Creative Commons License 2005.05.31 0 0 355
kényelmesebb, mert a marketing-dumákból már elegem van. (szinte mindennap hívnak a telemarketingesek.)
egyelőre nem jött semmi válasz.
Előzmény: TaKy99 (353)
pancsen Creative Commons License 2005.05.30 0 0 354
Ha már ilyen elszánt vagy, akkor legalább járj jól: ne fogkrémet vegyél, hanem az LOC Plusz termékek közül válassz: pl.konyhai vagy fürdőszobai tisztítót. Vegyél hozzá spricnis flakont és 1:5 arányban hígitsd meg (ha csak pár hetes a kosz ez is elég) spricceld a koszra és 1-2 perc múlva nedves  kendővel-szivaccsal töröld le.
Előzmény: msmks (351)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.30 0 0 353

Természetesen adhattam volna.

Csakhogy miért küldjek, vigyek egy fogkrémet az ország másik felébe?

Itt olyan termékforgalmazóhoz kerülsz, aki ott lakik, ahol te.

Kényelmesen el tud látni termékkel, információval a termék használatával kapcsolatban...

 

Tudod, az mlm-et másként direkt (személyes) marketingnek is nevezik.

Természetesen, ha GY-M-S megyében laksz, én is szívesen foglalkozom veled.

 

Gond, hogy regisztrálni kell?

Mutass nekem, ma magyarországon olyan internetáruházat, ahol vásárláshoz nem kell regisztrálnod, nem kell megadnod neved, címed, telefonszámod (szállítás) email címed...

Ha regisztráltál, bemész az áruházba a jelszavaddal, és rendelhetsz...

Az IBO (termékforgalmazó) felhív egyeztetni, mikor, hová kéred a terméket.

Vagy te jobban szereted, hogy kapsz egy cetlit, hogy menj be a város másik felén lévő postára a csomagodért. Amit természetesen, kibontás elött át kell venned...

Ha meg nem tetszik, posta vissza a cégnek a te költségeden... Neked ez ugye kényelmesebb?

 

Előzmény: msmks (352)
msmks Creative Commons License 2005.05.30 0 0 352
egyébként ennyi erővel adhattál volna egy kódot, amivel vásárolni lehet.
Előzmény: TaKy99 (348)
msmks Creative Commons License 2005.05.30 0 0 351
én utánajárok!

most regisztráltam magam, kíváncsi vagyok, hogy tudok-e majd vásárolni egy fogkrémet.
Előzmény: TaKy99 (348)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 348

Egyébként, kicsit komolytalannak tartom, hogy olyan dologról vitatkoztok, amiről nincs saját tapasztalatotok. Hogy ezt honnan veszem? Onnan, hogy még azt sem tudjátok, hogyan lehet a termékhez hozzájutni. Sőt arra sem veszitek a fáradságot, hogy az általatok jól ismert www.vebso.hu internetcímre ellátogassatok, ahol a belépés utáni oldalon, A másodii helyen pont azt írják le, amit kérdezel. Ebből látszik, hogy még az áruházban sem "jártatok".

íGY Hogyan lehet vitatkozni, olyan dologról, aminek még a hajlansdóságát sem mutatjátok, hogy utánnajárjatok.

 

Komolytalanok vagytok!

Előzmény: msmks (344)
TaKy99 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 347

Csak egyszrűen?

 

www.vebso.hu

 

Látogatóként belépés gomb!

Felső menüsor: Hogyan vásárolhatok? menü

Kövesd az ott leírtakat.

Egy olyan termékforgalmazóhoz kerülsz, aki a közeledben lakik, így személyesen ki tud szolgálni. Ha akarsz, tőle rendelhetsz fogkrémet, audióanyagot is. Rendes áron. nem 120%, meg stb.

Előzmény: msmks (339)
salesguy Creative Commons License 2005.05.29 0 0 345

vegyel inkabb egy jo armani parfumot:))))

nem foglalkozok amway-el:))

Előzmény: msmks (344)
msmks Creative Commons License 2005.05.29 0 0 344
"Az mlm lényege egyébként, hogy nem az utcáról esel be."

azt olvastam valahol (és a másik fórumra be is írtam), hogy csak akkor legális az mlm vállalkozás, ha belépés nélkül is meg lehet vásárolni a termékeket.

salesguy! én ezennel veszek tőled egy Amway fogkrémet, számlástól. feltéve, hogy nem túl drága. mennyibe kerül és hol lehet átvenni?
Előzmény: pancsa* (342)
msmks Creative Commons License 2005.05.29 0 0 343
bocs, elnéztem!
bocs!
Előzmény: pancsa* (342)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.29 0 0 342

Nem olvasol figyelmesen. Én egy konkrét kérdésre konkrét válszt adtam, ott a hivatkozás, hogy kinek.

 

Az mlm lényege egyébként, hogy nem az utcáról esel be. De persze egy idő után belerülnek gyógynövényboltok és más kisboltok, akkor majd lehet úgy is.   (pl California fitness, AloeVera...., amik már helyenként kaphatók)

Előzmény: msmks (337)
salesguy Creative Commons License 2005.05.29 0 0 341

jaj ne

vedd tőlem és én adok számlát, cégesen vagyok regisztrálva:)))

Előzmény: Törölt nick (340)
msmks Creative Commons License 2005.05.29 0 0 339
akarok venni egy Amway fogkrémet. de komolyan.
de számlát is kérek róla.

tud nekem valaki segíteni?
Előzmény: salesguy (338)
salesguy Creative Commons License 2005.05.29 0 0 338

nem tudod uzletben megvenni, csak a web-en..es ez a lenyeg benne:)

7 hét halozatépites utan 12% lettem:)) wow

 

anyone to join?

Előzmény: msmks (337)
msmks Creative Commons License 2005.05.29 0 0 337
te most engem tuti hogy hülyének nézel.
az üzlet címét kérdeztem.
Amway fogkrémet nem látok.
Előzmény: pancsa* (336)
pancsa* Creative Commons License 2005.05.28 0 0 336
Az előző hozzászólásomban van egy link, ott megtalálod. Az árak $-ban vannak megadva.
Előzmény: Zottjoghurt (333)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!