Keresés

Részletes keresés

allfetislove Creative Commons License 2005.03.15 0 0 2159

Sziasztok,

Köszönet a Istvánnak a szervezésért és mindenkinek akit személyesen is megismertem. Ígértem elérhetőséget is corset és egyéb ügyben: allfetislove@yahoo.com.

.

 

smszex Creative Commons License 2005.03.15 0 0 2158

Sziasztok.

Csak annyira szólok bele az itteni hozzászólásokba, hogy elmondjam: Az előző fétis partyk jobbak voltak, de nem szabad feladni és a következő megint jó lesz. (Április közepén) Ott voltam mindegyiken és alakulnak az ismeretségek. Én még azért keresnék olyan lány(lányokat), akiket érdekelnek a fétissel és S/M-el kapcsolatos dolgok. (öltözködés, tűsarkú cipők, paróka, bőr és lakk kiegészítők, segédeszközök, stb.) Ha ilyen lány vagy és szívesen beszélgetnél ezekről a dolgokról egy 30-as sráccal, aki ezt imádja, akkor írj gyorsan ide, vagy a smszex@freemail.hu -ra. Várok minden érdeklődőt akár dumapartira, akár sokkal többere is. Írj gyorsan!

Zoli

OnLiner Creative Commons License 2005.03.14 0 0 2157

Sziasztok!

Kissé elvoltam havazva, de azért van új infóm:

http://orion.turboshop.hu mint igérték, felkerültek az Orion termékek, sok lakk meg latex cuccal, és van lakk lepedő is!!!

Sőt kialakítottak több elérést is, és vannak közöttük nekünk szólók is:

http://modepvc.turboshop.hu Szuper PVC cuccok

http://joycejones.turboshop.hu Műbőr cuccok

http://sharonsloane.turboshop.hu Latex cuccok, de tulajdonképpen rengeteg termékük van érdemes körülnézni a kínálatban!

Más

Lentebb beszéltetek fetish filmekről, erre is van megoldás:

http://szexfilm.turboshop.hu/index.php?Mit=fetish tudom ajánlanai a Private kiadó filmjeit, mert igen kellemesek!

Remélem sikerült megint segítenem az infókkal!



sigyu Creative Commons License 2005.03.11 0 0 2156

Sziasztok!

Lányok, ha szeretnétek a partira eljönni, de nincs miben, akkor szivesen rendelkezésetekre bocsátom a dresscode-nak teljesen megfelelő latex, lakk, lycra ruháim (nagyon nagy választék, több mint 100db),  szinte minden méretben (bár nagyobb méretekből több van).

Keressetek meg, biztos találunk valami csini rucit!

Ha nincs partnered, akkor mehetünk együtt is. (És akár meg is ismerkedhetünk, ezt persze kölcsönös szimpátia esetén.)

Fiúk! Ne haragudjatok, ez az ajánlat csak lányoknak szól!

Várom a levéltengereket!

Gyula

rubber68 Creative Commons License 2005.03.09 0 0 2155
Szia l.i.d!

Az igazat megvallva igen, én is nehezen tudok el aludmi latexban, annyira feltud dobni az érzés amit nyújt a viselése.
Bár ha felveszem akkor általában a párommal megfelelő ''tornagyakorlatokat,, végzünk és az hozzá segít a kellemes éjszakai pihenéshez.
Ám reggel ( ami latexban elég korai időpont ), amikor abban ébredek az mennyei érzés és furcsa mód újra kedvem támad egy kis 'edzésre,,.
Előzmény: l.i.d. (2146)
frank999 Creative Commons License 2005.03.09 0 0 2154

Hello Deneb1!

 

 

  Van néhány filmem.Ha gondolod írj. frank999@freemail.hu

 

 

Minden jót!

karieee Creative Commons License 2005.03.09 0 0 2153

Szia kovi30!

Én is győri vagyok.

Lány vagy?

Ja és hol vannak azok a képek?

szia

kovi 30 Creative Commons License 2005.03.09 0 0 2152
Heatcliff! Nincs mit! Azért is![image1][image1]
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.09 0 0 2151
kösz, nem kell
Előzmény: kovi 30 (2149)
deneb1 Creative Commons License 2005.03.09 0 0 2150

Hello!

 

Már egy ideje nem jártam errefelé...Érdekelne, hogy rendes, igazi latex fetish filmet honnan lehet szerezni (DVD vagy VHS), mert nekem nem sikerül...Jó a FHLS is, csak ott fel vannak szabdalva a videók....Segítsetek légyszi! Köszi!

kovi 30 Creative Commons License 2005.03.08 0 0 2149
Sziasztok! Kovi 30 vagyok Győr-Sopron megyéből. Imádom a lakkot , latexet. Küldök egy képet az egyik ismerősömről.
lakk-fetis Creative Commons License 2005.03.08 0 0 2148
Például e-mail-ben :)))
szylvie Creative Commons License 2005.03.08 0 0 2147

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy lakkfetist hogyan lehet elérni?

Én is szeretnék ruhát csináltatni.

Köszi Szylvie

l.i.d. Creative Commons License 2005.03.08 0 0 2146

Sziasztok!

 

Ezek az ágyneműk szerintem is nagyon izgalmasak!

Én a német Oriontól hozattam PVC lepedőt + 2 párnahuzatot. Sajnos paplanhuzatot nem árulnak, de remélem előbb-utóbb az is lesz.

 

rubber68!

Tök jó neked, hogy tudtál aludni istenkirály cuccodban. Sajna nekem még ez eddig nem sikerült, mivel az a bizonyos kellemes izgalmi állapot, amit ezen anyagok viselése nyújt nem hagy rendesen aludni. Neked hogyan sikerült?

 

Korábban lakk-fetis említette, hogy lakk cuccok készíttetésére és forgalmazására adja a fejét. Hét végén vettem át tőle új sztrecslakk pólómat, ami nagyon igényes kidolgozású. Ez úton is köszönet érte!!!

 

l.i.d.

Előzmény: rubber68 (2145)
rubber68 Creative Commons License 2005.03.08 0 0 2145
Szia Sün2!

Kunilipl már adott infót. Köszönöm neki.
Reméltem itthon, nálunk lesz ez a hőlgy található. Nekem ez elég messze van és én eléggé idegenkedek a postai rendelésektől.
Régebben láttam Rőltex üzletekben különféle műanyag és műbőr anyagokat. Méterben. Talán még most is akdhat belőlük.
Latexban már aludtam. Igaz nem ágyneműben hanem a jó kis catsuitombanha. Szuper érzés arra ébredni, hogy a kedevnc anyagod simogat. A déli 12, rögtön reggel eljön.:)) A bőr ágyneműre lennék nagyon kiváncsi. Esetleg egy jó kis hálózsák belőle?!
Na mindegy. Akkor marad a ''hétköznapi,, viselet. Egyelőre!

A latex ereje legyen veletek. Üdv nektek.
Előzmény: sün2 (2144)
sün2 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 2144
  Sajna nem tudok infót a hölgyről és a termékeiről, csak azt , hogy Angliában találod. Valahogy a neten kéne utánakérdezni másütt. Azért érdekes lehet egy éjszaka latexben vagy lakkban (és ez még nem a ruha, hanem csak az ágynemű).    :-)
Előzmény: rubber68 (2139)
szylvie Creative Commons License 2005.03.07 0 0 2143

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a rengeteg emilt,amiben bátoritotok,hogy mennyek.

Azt hiszem,hogy én is ott leszek és megnézem azt a partyt amin már régóta rágódom,hogy mennyek vagy ne mennek.

MÉGEGYSZER MINDENKINEK KÖSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szylvie

kunilipl Creative Commons License 2005.03.07 0 0 2142
Előzmény: rubber68 (2139)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.03.06 0 0 2141

Dawe

 

Bocsi de a számod elhagytam. A cuccod kész lesz a heten dobj sms és hívlak.

 

allfetislove Creative Commons License 2005.03.06 0 0 2140

Szia Szylvie, @ ment.

Előzmény: szylvie (2136)
rubber68 Creative Commons License 2005.03.06 0 0 2139
Szia sün2!

Nem tudsz valami elérhetőséget az említett hőlgyel és cégével kapcsolatban?
Előzmény: sün2 (2138)
sün2 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 2138
 A Club tv-n néhány napja láttam az éjszakánként sugárzott Sextasy című műsorban egy jó részt, ahol egy hölgy mutogatta a saját cége készítette ágyneműket. Volt lakk, latex, bőr, selyem, meg mindenféle komplett ágyneműkészlet. Hát nem volt semmi. Néha egész jó dolgok vannak ott. 
lakkésbőr Creative Commons License 2005.03.05 0 0 2137
2 GAP női bőrnaci eladó!
Egyik amerikai 4es méretű csípőnaci de övtartókkal, enyhe trapéz fazonnal,hátsó zseb nélkül,vadiúj.derékbőség 37-38cm,de csípőn kell hordani így W28as29es méretű farmert viselőknek jó.

A másik 6os méretű de nem csípőnaci hanem síma farmerszabású,enyhe trapézzal az alján.Derékbőség 36-37cm.Elől,hátul zsebek,övtartók.

Mindkettő roppant szexi szabású,a második használt de kíváló állapotú.
A használtért 6000,az újért 10.000Ftot kérek.
ide lehet írni:mmpbtkukacyahoo.com
szylvie Creative Commons License 2005.03.05 0 0 2136

Sziasztok!Megint én vagyok és senki nem bátoritott,hogy legyen kedvem elmenni egy fetis partyra!!!!!!!

Hogy is van ez?Ti nem szeretnétek új embereket megismerni akiknek hasonló az izlésük mint a tiétek?

Köszi.Szylvie

Előzmény: szylvie (2090)
OnLiner Creative Commons License 2005.03.02 0 0 2135

Sziasztok!

Örülök, hogy jó linket tudtam ajánlani...

Én már rendeltem is tőlük latex cuccot (már meg is jött raktárról), meg PVC-t is (ami még folyamatban van). Nem bírtam magammal és megkérdeztem tőlük, hogy mire lehet még számítani, látva a folyamatos fejlesztést. Annyit megtudtam, hogy hamarosan felkerül az Orion hatalmas választéka, benne LATEX és LAKK cuccok is lesznek, valamint több kinti céggel tárgyalnak jelenleg is, és remélehtőleg lesznek még kedvező meglepetések.

Ajánlották nekem, hogy nézegessem sűrűn a www.turboshop.hu portál oldalukat, mert ott azonnal megjelenik ha változás történik a boltjaikban. Ráadásul sok érdekes akciót is tartanak, amelyről szintén a portálon lehet informálódni. Ja és ami még fontos, hamarosan beüzemelik a fetish oldalukat is, benne csak latex, lakk, pvc meg bőr cuccokkal!

l.i.d. Creative Commons License 2005.03.02 0 0 2134

Hello l8xxx!

 

Nagyon jók ezek a cuccok, de rohadt drágák!

Az viszont örvendetes, hogy végre lehet kapni őket Magyarországon. Én személy szerint azt várom, hogy az oldal bővülni fog lakkruhák tekintetében is!

 

Üdv.:l.i.d.

Előzmény: l8xxx (2131)
L.L.L Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2133

helló kerieee!

igen, van vagy 3500 db képem meg rövid videók,sajna ruhából még nem sikerült beszereznem semmit , de minden energiámmal azon vagyok.

csizmával kapcsolatban nézd meg a quelle-ben, az eggyil őszi/téli katalógusukban láttam hosszúszárú csizmát.

addig is itt van pár kép.

d3n3v33r Creative Commons License 2005.03.01 0 0 2132
Minden kedves érdeklődőnek: megvan a következő fétishparty időpontja. Március 14, a helyszin a szokásos.
l8xxx Creative Commons License 2005.02.27 0 0 2131

Hello Onliner!

 

Jól megelőztél :) http://plaza.turboshop.hu/plazakeres.php?Kid=1109586569ypc&Pid=0&Did=20050227112929&Csoport=a040&Cikk=*&Ceg=*&Feltetel=PVC

 

Aki pvc rajongó (én is, többek közt a pvc-t is imádom), sok-sok finom cuccot fog itt találni!

 

Üdv:

L8xxx

Előzmény: OnLiner (2124)
karieee Creative Commons License 2005.02.27 0 0 2130

Szia!

Képgyüjteményed van?

Ha ilíen csizmát tudod hol kapok kérlek irj!

Netán neked van ?

Szia

Előzmény: L.L.L (2129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!