Keresés

Részletes keresés

Silentsilver Creative Commons License 2014.09.03 0 0 7

Sziasztok!

 

Szeretnék 2db azonos nemű tüskéshátú egeret. Sehol sem találok. Hol tudnék venni kölyköket?

 

Ildi

Indumiel Creative Commons License 2009.05.30 0 0 6
Sziasztok!
Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy idén nyáron az Életfa Kisrágcsáló Tenyészet is vállalja rágcsálók panziós tartását. infó és érdeklődés: ragcsapanzio@gmail.com
Várlak benneteket és kedvenceiteket szeretettel!!!
Vihar85 Creative Commons License 2008.09.16 0 0 5

Sziasztok!

 

Nem jár már erre senki???

:((

Ricanta Creative Commons License 2008.05.22 0 0 4

Sziasztok!

 

Nálunk folyamatosan vannak tüskés egerek :) két alomból így ha valaki szeretne, tudok adni párban és trióban is :)

 

Itt van róluk pár kép feltéve, persze a többi állat is szerepel a képek között :)

 

www.ricanta.gportal.hu

 

MuldR Creative Commons License 2004.11.27 0 0 3

Spiny mouse  az angol neve. Ha erre rakeresel a Google.com on, akkor talalsz csomo kepet.

 

Nekem 2 nosteny van. Es gondolkoztam mar rajta, hogy ossze kene oket hozni valami fiuval, mert tok poen lenne csomo kiseger. De az a baj, hogy a szaporulatbol is ki kellene szedni a fiukat, es valahova elpasszolni. :(

Snakeins Creative Commons License 2004.11.15 0 0 2

Szerbusztok!

Miféle jószág a tüskéshátú egér?

Képet nem tudtok feltenni róla?

Kispele Creative Commons License 2004.11.15 0 0 1
Hali!Nekünk vannak tüskéshátú egereink és én sem sok emberrel találkoztam akinek lenne ,tehát még mindig jó lenne ha jönnének tüskésegérbarátok!Az én egérkéim,Sámuel és Egon két fiú,eléggé hiányt szenvednek valamiben....:)...nos igen,kéne egy nőstény nekik,tehát ha valaki tud ,akkor segítsen.Hmm.Előre is köszi.
valamilanykabatban Creative Commons License 2004.08.10 0 0 0
van kb 0 db tüskéshátú egerem meg 0 tüskétlen:) ennek 0 értelme van de vicces:)
MuldR Creative Commons License 2004.08.10 0 0 topiknyitó
Van valakinek tüskéshátú egere? Egyre többet látok az állatkereskedésekben, de nem találok olyat akinek lenne. Cserélhetnénk tapasztalatot a tartásukkal kapcsolatban.

Szniff-szniff

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!