Keresés

Részletes keresés

ercsibe Creative Commons License 2003.08.20 0 0 855
Köszi!
Mi az Irinibe megyünk. Remélem jó lesz. Ha hazaértem beszámolok. Drukkok, hogy tudjatok menni.
Dekódolás: Nemtom, én csak az akciósakat nézem mindig... De a negativ számokat én is néztem egy darabig. Meg az összes többit. Egyedül a főszezon világos. Mondjuk van prosim, ott normálisan benne van minden. De azzal sem tudtam dekódolni. Biztos be volt állva aki ezt feltette...
Előzmény: aloe vera (853)
szalapala Creative Commons License 2003.08.20 0 0 854
Krétán matricát??
Minek?? Nincs ott fizetős út egy centi se, vagy ha van, akkor titokban tartják:)
Valaki viccelődött Veled.
Előzmény: sagia (844)
aloe vera Creative Commons License 2003.08.19 0 0 853
Nekem az Irini apartman a legszimpibb, de persze az drágább.. Nem baj, még úgysem biztos, hogy el tudunk menni.. :-((

Jó utat ercsibe!!!

Előzmény: ercsibe (850)
marcipannyuszi Creative Commons License 2003.08.19 0 0 852
http://www.quaestor.hu/index.phtml?ow_page_number=903&travel_szallashely_id=575&listwhere=persistent
Előzmény: marcipannyuszi (851)
marcipannyuszi Creative Commons License 2003.08.19 0 0 851
Azt tuggyátok, hogy kell dekódolni a quaestor normál árait, különös tekintettel a negatív számokra?!
Előzmény: ercsibe (850)
ercsibe Creative Commons License 2003.08.19 0 0 850
Ezek eléggé elszállt árak. Nézd meg a www.quaestor.hu/travel-t ott már most olcsóbbak az árak. A 49.900-as Chatrin viszont viszonylag messze van mindentől. Ami nem baj ha kocsit béreltek, de ha csak partramászás lenne a napi progi, akkor gázos.

Mi mindig velük megyünk, szerintem korrektek. Ha kérdés van, még ma, mert holnap utazunk... :)))

Előzmény: aloe vera (848)
marcipannyuszi Creative Commons License 2003.08.19 0 0 849
Remélem!

1ébként biztos!

Előzmény: aloe vera (848)
aloe vera Creative Commons License 2003.08.19 0 0 848
Sziasztok!
Tegnap kértem last minute-es papírokat az ET-től és az 5kontitól.. Háááát nem igazán akciósak az árak. Az 1 hét múlva induló apartmanos variáció is 69.000 Ft.. Nem kéne lejjebb menniük? Szerintetek szeptemberben olcsóbbak lesznek a lásztminitek?
szalapala Creative Commons License 2003.08.19 0 0 847
Az Asimeniáról írok inkább a címedre,mert itt részleteiben senkit se fog érdekelni.
Előzmény: patara (846)
patara Creative Commons License 2003.08.18 0 0 846
Szalapala !
Pont ezzel az Asimenia Hotellel barátkozom, csak nincs képem róla.
Milyen volt ott nyaralni?
Tisztaság, a félpanzio, a part jó volt? Esti zenés programok vagy más érdekesség a hotelben és a környéken? Buszmegálló milyen messze van ?
Bármilyen info jól jönne.
Előzmény: szalapala (831)
sagia Creative Commons License 2003.08.18 0 0 845
Szia Ercsibe!

Az elozo hozzaszolasom Neked szolt, csak valamit lerontottam!

Aniko

Előzmény: ercsibe (829)
sagia Creative Commons License 2003.08.18 0 0 844
Tenyleg en kerestem szallast nyugat-kretan! (Malia mellett Stalis-ban bereltunk apartmant). Es meg itthon vagyunk, sajnos!!!! Csutortokon reggel 8 orakor szall fel a gepunk! most vettem at a reszveteli jegyeket! ET-vel senki nem megy csutortokon a jelenlevok k0zul?
Igaz, az , hogy a foutak hasznalatara matricat kell venni?

Udv: Aniko

Előzmény: lakotars (828)
maczkohathy Creative Commons License 2003.08.18 0 0 843
hazajöttem:-((((((((

denagyonjóóóóóvóóótttt máá hatodcor

Előzmény: Vad (733)
ercsibe Creative Commons License 2003.08.17 0 0 842
Én akkor ezennel nyilatkozom, hogy -már ha van tőlem hasznos infó- használd fel. Szerintem ezzel mindenki így van. Az szóljon, aki nem engedi felhasználni. Elvégre a fórumos hozzászólások nem kopirájtosak.

Képeket meg szerintem is töltsünk fel, minden jó/ressz helynek legyen saját képtára. Nekem csak papírképeim vannak, de egy szkenner segítségével...

Előzmény: Vad (835)
cstan Creative Commons License 2003.08.17 0 0 841
Vad:)
Köcci a segítséget.....
nekem nincs jogsim..sőt júli végéig még vezetni sem tudtam....sartin voltam és ott egy kedves kölcsönző tulaj megtanitott vezetni....ott nem kértek jogsit...
szeptember közepén akarunk menni krétára és úgy terveztem hogy bérelünk megint mocit...mert a fakultatív dolgokat nem nagyon ceretem:)))..
még tervezgetem hogy met lenne érdemes egy hét alatt megnézni...örülök neki hogy van ilyen topic mert nagyon sokat segit a döntésben...
képeket viszont nagyon hiányolom....régi linkek már nem működnek..pedig szívessen megnéztem volna a mások álltal készitett képeket..ha van ilyen valakinek akkor lécci szóljon:)
Vad Creative Commons License 2003.08.17 0 0 840
Köszönet érte!

Holnap akkor csinálok egy 1. sz. verziót, azt sírjon mindenki, ha baja van vele.

Előzmény: pireas (839)
pireas Creative Commons License 2003.08.17 0 0 839
Ok, a többit akkor magánban. Kb. 1/2 óra múlva e-mailben küldöm az ftp jelszót, felh. nevet.

Assos

Előzmény: Vad (838)
Vad Creative Commons License 2003.08.17 0 0 838
Nekem teccik:)
Ha adsz ftp-címet, jelszavat stb, el is kezdem holnap.
Előzmény: pireas (837)
pireas Creative Commons License 2003.08.17 0 0 837
Sziasztok! Szia Vad!

Én fel tudok ajánlani tárhelyet, amit a kreta.assos.hu, vagy a www.assos.hu/kreta címen lehetne elérni. Ha érdekel írj.

Üdv
Assos
assos.hu

Előzmény: Vad (835)
Vad Creative Commons License 2003.08.17 0 0 836
Találtam egy tavalyi cuccot:

"motorbérlés 100 cc négyütemű 180 euro volt egy hétre, 50 cc robogó 150 euro

ez persze előszezoni ár, mint ahogy ezek is:

autó 1 nap/7 nap

panda, seat marbella 36.37/225.46 euro
opel corsa, fiat punto 41.90/265.60
opel corsa A/C, fiat punto A/C 44.84/286.15

A/C=légkondi

hyundai 1340 cc A/C 58.12/329.04
panda nyitott 41.90/265.60
jeep 4x4 61.12/371.91
hyundai 1340 cc automata 73.25/446.06

motor 1 nap/7 nap

köbcenti 50 20/105
80-100 22/125
100-200 23/132
enduro 125 25/137
enduro 200/250 28/174
enduro 500-600 48/246

ez a hivatalos árlista az általam szeretett kölcsönzőben, máshol nem néztem árakat "

Szerintem ehhez képest lejjebb mentek az árak.

Különben: 295-ös hozzászólás

Vad Creative Commons License 2003.08.17 0 0 835
Mellesleg írtam a indexnek, de nem válaszolt weblap-ügyben.

Off: Kedves Index! Ezt tekinthetem úgy, hogy magánügy, mit teszek a weblapra és hogyan? On

Akkor kérnék mindekit, hogy a beírt információkkal kapcsolatban nyilatkozzon, itt, hogy bekopizhatom-e a vebre őket.

Vad Creative Commons License 2003.08.17 0 0 834
Igen jó ötlet. Ha mindenki beírja, mikor és hova megy, ebből lehet csinálni naptárat az elkészülendő webszájton, és lehet szállást csereberélni. Az irodák agyon fognak verni :))
Előzmény: ercsibe (829)
Vad Creative Commons License 2003.08.17 0 0 833
Már soxor leírtuk:
Autós jogsival gyakorlatilag bármilyen motort bérelhetsz, a szabályok szerint pedig a B jogsi jó 50 ccm-ig.
Kis rábeszéléssel kismotort lehet bérelni jogosítvány nélkül, mert lehet, hogy otthon felejtetted, azt pedig a görögök nem feltételezik, hogy valakinek nincs kocsija.
Előzmény: cstan (832)
cstan Creative Commons License 2003.08.17 0 0 832
sziasztok...
kicsit elbizonytalanodtam.....
motorbérléshez szokták kérni a jogsit???
kicsi mocira gondoltam...
köszi a választ..
szalapala Creative Commons License 2003.08.17 0 0 831
A hajón tudsz venni négyzetméternyi Santorini-térképet, nem emlékszem pontosan, úgy 1-2€. Az információs pult mellett van egy térképes-könyves-képeslapos áruda.
(Egyébként a minapjában itt Sagia volt az, aki Maliából akar nyugatra menni, neked pont jó cserepartner lenne szállásügyileg:) Csak mintha ő már elrepült volna.)

Ja, én se emlékszem egy helyre se, ahol ne kéne külön gyűjteni a WC-papírt. Még a Santorini-hajón is ez a helyzet.

Aloe vera: mi 5Kontival mentünk Kavrosba(Georgiupoulis mellett). (Hotel Asimenia *** fp, nagy szoba, légkondi,TV, közvetlen a parton. 119e Ft/két hét, de ez jún 26-os indulással volt. A katalógusukban nem szerepel, most először voltak ott magyarok. Ők maguk nem is árulták, csak közvetítőn keresztül. Ha ezt érti valaki??)

Előzmény: ercsibe (829)
aloe vera Creative Commons License 2003.08.16 0 0 830
szalapala,
Köszi a választ. Én is abban bízom, hogy mire mi mennénk, már vagy tönkre mennek az utazási irodák vagy nem. Augusztus a rizikós hónap ilyen szempontból. Ti melyik utazási irodával mentetek és hová?
Előzmény: szalapala (821)
ercsibe Creative Commons License 2003.08.16 0 0 829
Kellemes Santorini térkép-linket nem tud senki? Csak gagyikat találtam.
A WC-papíros dologhoz csatlakozom. Mindenki tudja, hogy egész Görögország területén kukába kell dobni a rötyipapírt. Cipruson sincs kitáblázva, hogy vigyázz, jobboldali közlekedés, mégis mindenki autómatikusan ott megy... Az utikönyvek is így kezdik. Bármelyik.

Jaja, a kocsit ki fogjuk használni maximálisan, Elounda-Vai illetve a Chrissis nap az két egymást követő napon lesz, így valszeg megalszunk valahol a keleti csücsökben, azért érdeklődtem annyira az árakról. Remélem arra a vidékre is igaz a 20-30€/szoba/éj, mert akkor kb egálba is lennénk a benzinnal, nem is számolva a rentgeteg utazgatást. Ierapetrára, vagy valami kis hegyi falura gondoltunk on the way. Talán ezek nem annyira drágák. Tök jó lenne tudni, ki volt az, aki meg pont szállást keresett egy éjre nyugat-krétán, mert akkor cserélhetnénk egy éjre... :)

Előzmény: lakotars (828)
lakotars Creative Commons License 2003.08.16 0 0 828
Mi szintén Agia Marinában voltunk elszállásolva és az egyik legjobb kirándulásunk volt Elafonissi. Kismotorral mentünk, de nem a hegyeken át, hanem végig a part mentén Kissamos-Falassarna-Elafonissi), átlagos útviszonyok mellett. Erre persze hosszabb az út, de Falassarna önmagában megéri, Elafonissi meg pláne :)

Arra kell csak vigyázni, hogy Kissamos-tól lejjebb már nem nagyon lehet tankolni, nekünk is majdnem kifogyott a benzin.

Itt egy kellemes Kréta-térkép link:
http://www.greeklandscapes.com/maps/crete_map.html

Előzmény: kevinszpészi (815)
ir6 Creative Commons License 2003.08.16 0 0 827
A WC-papírgyűjtés igaz egész Gö-ra, de máshol is, pl. Egyiptom és Jordánia. A nagyobb eu normás szállodákban azonban be lehet dobni. A magyarok persze mindenhol bedobják,ahol nincs kiírva, és elég kevés helyen jelzik ezt, mert feltételezik,hogy tudják.
Egy kicsit off az idegenvezetéshez. Én is kényelmes vagyok, de nem azért szeretem az idegenvezetést, hanem azért, mert bizonyos helyzetekben csak úgy elvezhető számomra sok minden. Knosszosba pl. magánba mentünk, de odacsapódtunk egy magyar csoporthoz mert a romokat önmagukban elég nehéz élvezni, és a gyerekek is jobban figyelnek arra, amit más mesél. Máshol, pl. Egyiptom, meg nem is mertem volna magánba menni (az idegenvezető ott pl. csapnivaló volt).
Vad Creative Commons License 2003.08.16 0 0 826
1. kevés helyen jártál Krétán
2. Feltételezték, hogy ismered a helyzetet
x. Valami barom letépte a papírt, amire ki volt írva, és bedobta a vécébe.

Amit írtam, írtam, így van ez egész Görögországban, aki nem hiszi, járjon utána.

Előzmény: ke_p (825)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!