Ne haragudjatok az OFF-ért, ha van köztetek kecskeméti, kérlek Titeket, segítsen ennek a gazdinak. Azért másolom be ide is, mert ha jól tudom, ezen a környéken van lovarda is... legalábbis kb 10éve ott lovagoltam:
Elveszett Kecskeméten egy 7 hónapos Collie (Skót juhász) szuka Május 18.-án !
A kutya nagy viharban veszett el Kecskeméten a társával együtt, akit elütött egy autó. A rossz idő miatt biztosan rosszabb állapotban van a szőre mint ahogy a képen látható. Neve. Phoebe (Fibi) Aki látta, vagy befogadta, kérjük keresse gazdáját, Kállay Krisztát, Kecskemét, Talfája u.4. 06-76-701-698 vagy 06-30-287-9599 kriszta@mymac.hu
Sziasztok!
Ha valakit érdekel, olcsó lovaglási lehetőség Pilisszántón, akkor hívjon, vagy írjon:
20/262-3220, vagy hintas@compute.hu,
Olyan valakit keresek, aki viszonylag jól lovagol.
A többit megbeszéljük.
Köszi!
MENTSETEK MEG EGY 1 HÓNAPOS SÁRGA CSŐDÖRCSIKÓT A VÁGÓHÍDTÓL!!!NEM KEL FEL A BOXBAN EZÉRT AKARJÁK ELVINNI!!LÓBARÁTOK SEGÍTSETEK!!!!VÁGÓÁRON ADHATJÁK!!PEDIG MEG LEHETNE MENTENI CSAK NEM KÉPESEK ÁLLATORVOST HÍVNI!!!