Keresés

Részletes keresés

vakkarék Creative Commons License 2005.05.19 0 0 53

Sziasztok!

Ne haragudjatok az OFF-ért, ha van köztetek kecskeméti, kérlek Titeket, segítsen ennek a gazdinak. Azért másolom be ide is, mert ha jól tudom, ezen a környéken van lovarda is... legalábbis kb 10éve ott lovagoltam:

 

Elveszett Kecskeméten egy 7 hónapos Collie (Skót juhász) szuka Május 18.-án !

A kutya nagy viharban veszett el Kecskeméten a társával együtt, akit elütött egy autó.
A rossz idő miatt biztosan rosszabb állapotban van a szőre mint ahogy a képen látható.
Neve. Phoebe (Fibi)
Aki látta, vagy befogadta, kérjük keresse gazdáját,
Kállay Krisztát, Kecskemét, Talfája u.4. 06-76-701-698 vagy 06-30-287-9599
kriszta@mymac.hu

http://www.ungarnspezial.ch/gallery/albums/2/12640656a.jpg

katig Creative Commons License 2005.05.19 0 0 52
Sziasztok! Ha valakit érdekel, olcsó lovaglási lehetőség Pilisszántón, akkor hívjon, vagy írjon: 20/262-3220, vagy hintas@compute.hu, Olyan valakit keresek, aki viszonylag jól lovagol. A többit megbeszéljük. Köszi!
Ilusta Creative Commons License 2005.04.16 0 0 51
Botanikai kert= Szarvasi Arborétum
Előzmény: Ilusta (50)
Ilusta Creative Commons License 2005.04.16 0 0 50

Szia Greta!

 

Szarvason már ezer éve nem voltam, de akkor a Botanikai kert felé menő úton volt egy lótartó hely. Sokat lovagoltam ott akkoriban.

Idén is Szarvason lesz a már sorozatnak számító III. Lovas Világtalálkozó.

Részletesen itt nézheted meg:

 

http://phoenix.szarvas.hu/lovastalalkozo/hun/indexhun.htm

 

Itt biztos lesznek olyanok is, akikkel megbeszélheted, hol tudsz majd lovagolni.

Előzmény: Greta991 (49)
Greta991 Creative Commons License 2005.04.16 0 0 49
Sziasztok! Imádom a lovakat és szeretnék lovagolni tudtok Szarvas körül egy jó helyet a hol lovagolni lehet?
beLÓ Creative Commons License 2004.04.05 0 0 48
nyihahaha!
Tima2 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 47



Tima2 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 46



Tima2 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 45
Tima2 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 44
ingovány Creative Commons License 2003.08.29 0 0 43

riki86 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 42
Ezt ma találtam a Startlap apró oldalon:

::Kínál::Állat dátum: 2003-05-19 18:47

MENTSETEK MEG EGY 1 HÓNAPOS SÁRGA CSŐDÖRCSIKÓT A VÁGÓHÍDTÓL!!!NEM KEL FEL A BOXBAN EZÉRT AKARJÁK ELVINNI!!LÓBARÁTOK SEGÍTSETEK!!!!VÁGÓÁRON ADHATJÁK!!PEDIG MEG LEHETNE MENTENI CSAK NEM KÉPESEK ÁLLATORVOST HÍVNI!!!

Feladó:: Lea
E-mail:: Üzenet küldése!
URL::
Ár:: Nincs megadva
Telefon::
Megye:: Veszprém
Helység::


Cicóka_ Creative Commons License 2003.04.30 0 0 41
szia :)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
beLÓ Creative Commons License 2003.04.29 0 0 40
halihó...de rég jártam itt...köszönöm a képeket:o)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Cicóka_ Creative Commons License 2003.04.23 0 0 39
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Cicóka_ Creative Commons License 2003.04.05 0 0 38
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
toccata Creative Commons License 2003.04.05 0 0 37
A tömeg:
Előzmény: toccata (36)
toccata Creative Commons License 2003.04.05 0 0 36
Az ifjúság:

beLÓ Creative Commons License 2003.04.01 0 0 35
:o))köszi
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: toccata (34)
toccata Creative Commons License 2003.03.30 0 0 34
Akartam mutatni, ezt:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: toccata (33)
toccata Creative Commons License 2003.03.30 0 0 33
Ki is festhetitek:

http://kep.tar.hu/mambuli/images/pic2027074.gif

beLÓ Creative Commons License 2003.03.29 0 0 32
de szépek! köszi :o)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Cicóka_ (31)
Cicóka_ Creative Commons License 2003.03.28 0 0 31
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
4Hópihe Creative Commons License 2003.03.28 0 0 30
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
toccata Creative Commons License 2003.03.28 0 0 29
beLÓ Creative Commons License 2003.03.28 0 0 28

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Cicóka_ Creative Commons License 2003.03.22 0 0 27
igen, nagyon csini :))
Előzmény: toccata (26)
toccata Creative Commons License 2003.03.22 0 0 26
Szépen melírozott. :)))
Előzmény: Cicóka_ (25)
Cicóka_ Creative Commons License 2003.03.22 0 0 25
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
beLÓ Creative Commons License 2003.03.22 0 0 24
hmm..ez nagyon romantikus:o)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: 4Hópihe (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!