Keresés

Részletes keresés

Jaqque Creative Commons License 2002.12.14 0 0 16
Latornak igaza van. Nem lehet, hogy a tesco, és társai fizettek az RTL-klubnak? Mert valóban azoknak van a legjobb technikájuk.
Kőarcú Creative Commons License 2002.12.14 0 0 15
Akárcsak a METRO-ban a Tv-ket! :-)
Előzmény: Jaqque (14)
Jaqque Creative Commons License 2002.12.14 0 0 14
Igen, a hifiket el lehet állítani, bejön rajtuk a többi adás, de fél óra múlva visszaálítják!
sneci Creative Commons License 2002.12.14 0 0 13
Hát ez hihetetlen, ezek a kereskedelmi adók mindent elkövetnek ...

Miért a többes szám? Hisz csak egyről van szó!:))

Előzmény: Kőarcú (-)
csiro Creative Commons License 2002.12.14 0 0 12
Én arra emlékszem, hogy nem egy adás volt minden készüléken, hanem több, de csak egy volt felhangosítva.
Én még nem tapasztaltam a topcindítóban elhangzottakat, de ha így lenne nem lennék meglepve. A világ urai mindent megtesznek, hogy csak az általuk ellenőrzött információkhoz juthassunk hozzá...
Előzmény: VonBraun (11)
VonBraun Creative Commons License 2002.12.14 0 0 11
Hidd el, jobb, mint amikor a Tesco-ban az összes tv-n a Tesco-t reklámozó filmecske ment folyamatosan, megszakítás nélkül. Ez kb. egy egyperces filmecske egy népszerű színésznő idegesítően magas hanghordozásával.
Nos, elég volt rövid idő alatt 47-szer hallani. Azóta elkerülöm a tv-s részleget, nehogy véletlenül meghalljam.
Lator Creative Commons License 2002.12.14 0 0 10
Nem védeni akarom az RTL Klubot (én sem rajongok értük), de felmerült bennem az is, hogy a magyarországi csatornák közzül az RTL-nek van a legjobb studiótechnikája.
Mivel az áruházak a tv-ket eladni szeretnék, nyilván a legjobb minőségű csatornára kapcsolják a készülékeket.
Ha én árulnám a tv-met én sem a Viasatra kapcsolnám.

Persze a Te felvetésedben is lehet valami, de nagyon szomorú lennék, hogy idáig jutottunk, ha igazad van.

Üdv: Lator

Előzmény: Kőarcú (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.14 0 0 9
Nemisigaz, tegnap vettünk tvt, a próba-bemutató alatt a tv2 isteni ( :( ) műsorát élvezhettük.
PETYUS Creative Commons License 2002.12.14 0 0 8
El kellene játszani az egyszerű vásárlót, aki csak azért nem vesz tévét (miután már feltűnően és hitelesen készült rá), mert nem jön be rajta a kedvenc csatornája. De minden ilyen helyen sokmindenkinek soxor. Csak megunnák előbb-utóbb.
Előzmény: Kőarcú (2)
DJ Szegecs Creative Commons License 2002.12.14 0 0 7
HiFi-nél viszont megteheted, hogy máshova hangolsz. Kivéve, ha sávszűrővel szűrik a többi műsort, de ezt azért nem hinném... Nameg rádióvételhez nem kell feltétlenül tetőantenna...
Előzmény: Jaqque (5)
Jaqque Creative Commons License 2002.12.13 0 0 6
Kicsit szemétség ezektől a csatornáktól...
Jaqque Creative Commons License 2002.12.13 0 0 5
Itt. De lehet, hogy Pesten nem.
Viszont a hifiknél is egy fix adó van.
Azért ez elég szemétség ezektől a csatornáktól.
Kőarcú Creative Commons License 2002.12.13 0 0 4
Komolyan? Ezt látod még nem vettem észre de legközelebb megnézem a HiFiket közelebbről is! ;-)
Előzmény: Jaqque (3)
Jaqque Creative Commons License 2002.12.13 0 0 3
Ja. Tényleg. Én is megfigyeltem. Meg a hifiket a Danubius rádióra.
Kőarcú Creative Commons License 2002.12.13 0 0 2
Látom senki nem vett komolyan. Szomorú vagyok. :-(
Ma voltam a Fóti Cora-ban és mit látok ott is?
Be van kapcsolva kb. 100-150 tévé a műszaki részlegen, mindegyiken az RTL Klub adása látható egyszerre, sőt át sem lehet kapcsolni a készülékeken más adóra,semmi más adó nem jön be rajtuk!! (A Metro-ban át lehet kapcsolni más adóra a tévét, de az eladó ha elmész onnan, azonnal visszateszi az RTL klubra.)
Azt ne mondjátok nekem hogy ez véletlen, tuti hogy leperkáltak pár milliót a bevásárlóközpontoknak ezért!

Ha nem hiszitek el, látogassatok el a Cora-ba, vagy bármely METRO üzletbe, azután lökjétek a baromságaitokat!!!!!!

evil1023 Creative Commons License 2002.12.11 0 0 1
Az EU csatlakozás után már csak olyan tévéket fognak gyártani, amikkel nem is lehet mást fogni, csak az rtl-klubot.
Előzmény: Kőarcú (-)
Kham Creative Commons License 2002.12.11 0 0 0
igen. engem mindenhová követnek. bele0-áznak a topikjaimba, és megfenyegettek hogy az alvós macimat erős antóniának vetik martalékul, ha elkapcsolok az rtlklubról.
Előzmény: Kőarcú (-)
Kőarcú Creative Commons License 2002.12.10 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek.
Mostanában észrevettem hogy a ország nagyobb (neveket szándékosan nem írok)bevásárlóközpontjaiban a műszaki részlegeken az összes bekapcsolt TV készüléken kivétel nélkül az RTL Klub adása megy!
És ha elkezdjük nézegetni valamelyik Tv készüléket és átkapcsoljuk valamelyiket más adóra, amint észreveszi az eladó, azonnal visszakapcsolja!!
Hát ez hihetetlen, ezek a kereskedelmi adók mindent elkövetnek hogy ne legyen nyugtunk tőlük egy percre sem!
Nem szabadulhatunk meg egy percre sem tőlük, még nagybevásárlás közben sem lehet egy nyugodt percünk! :-(
....Észrevette ezt rajtam kívül más is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!