Keresés

Részletes keresés

Degec007 Creative Commons License 2002.10.26 0 0 18
régebben nekünk is voltak egereink:)
egy németországi ismerösünk hozott 4db-ot
egy feketét,egy világosbarnát néhány fehér folttal s 2 fehéret
jól el voltak de sajnos egy baleset következtében elpusztultak:(
ennek lasan 6 éve
Ördögpirula Creative Commons License 2002.10.26 0 0 17

öp
Ördögpirula Creative Commons License 2002.09.18 0 0 16

ÖP
Ördögpirula Creative Commons License 2002.08.11 0 0 15

ÖP
Ördögpirula Creative Commons License 2002.08.08 0 0 14
Jobb Neki!A tenyésztőknél 2-3-4-5 anya 1ütt van,de ott a mennyiség a lényeg.Szvsz.Fontos:adjál Neki fehérjét,mert az kell ilyenkor.(Lisztkukac,párizsi,cicatáp1-2szem)
ÖP
Előzmény: Vízerőművek kellenek (13)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.08.08 0 0 13
Már elég nagy pocakja van a Hruscsovnak, szerintem biztos terhes. Elválasztottam a többiektől, jól tettem? Gondolom jobb neki így mintha 4-en lennének.
Előzmény: Ördögpirula (12)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.08.05 0 0 12
Igen.Az uccsó 17 hónapban az volt a mhelyem.Imádom az állatokat......
ÖP
Előzmény: Vízerőművek kellenek (11)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.08.05 0 0 11
Na ez az! 2 egerentyűért minek nyomuljak fel egyedül Bp.-re? Kopaszmalacért, már igen, az okés!
Kisállatkereskedésben dolgoztál?
Előzmény: Ördögpirula (10)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.08.03 0 0 10
A netről loptam!Ha érdekel a VOLT mhelyemen(2. napja munkanélküli vagyok!) általában mindíg van szürke és fekete,néha fekete-fehér laboregér...
De ha érdekel,szól6ok a tenyésztőnek akitől veszik,minden pénteken jár Bp-re.(hatvani a pasi)40.-/db-ért adja az ivaréretteket...
ÖP
Előzmény: Vízerőművek kellenek (9)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.08.03 0 0 9
Ha sehol nem találok feketét, majd elkezdem kitenyészteni a fehéreimből! :) Jó kis munka lesz! Röpke ötven év alatt talán össze is jönne :)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.08.03 0 0 8
Hát ezt nem értem. Ezek a tieid? Hol jutottál hozzájuk? Ahány kisállatkereskedésben eddig jártam (2-ben :) ,csak fehér egereket láttam. Egyébiránt roppant helyesek a kis srácok. :)
Előzmény: Ördögpirula (7)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.08.02 0 0 7

ÖP
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.08.01 0 0 6
Jeee, ma először láttam pisilni Brezsnyevet! Ja, különben rájöttem, hogy mindketten lányok, de nem érdekel, azért maradnak a nevek.
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.07.31 0 0 5
Oh, örök hála, Megmentőm! :)
Köszi, már átböngésztem a patkányos topicot is, tényleg vannak nagyon jó képek.
Előzmény: Antisystem (4)
Antisystem Creative Commons License 2002.07.31 0 0 4
Hogy ne légy ilyen árva:-)

Nekünk is volt egy Artúr névre hallgató zsemleszinű egerentyűnk, szegény tüdőgyulladásban hunyt el három hónapja.

Az egerek tényleg jópoga, kedves, szeretnivaló állatok, azért találsz róluk elég sokat - szöveget meg képet is - a patkányos topicokban.

ÜdV

Előzmény: Vízerőművek kellenek (3)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.07.31 0 0 3
Mondom, tök szépek, csak annyit sz*rnak, hogy nem győzök almolni alóluk. Na jó ez túlzás, de azért kakkantanak rendesen. Állítólag az egerek a vizeletükkel jelölik meg a területüket, bár én még nem láttam őket pisilni. Lehet hogy szégyenlősek, és csak akkor pisilnek, amikor nem nézek oda :) De nem, nem lehetnek szégyenlősek, akkor nem kakkantanának az orram előtt. Hát a fene se érti ezeket az egereket.
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.07.31 0 0 2
Mert végülis tök aranyosak az én egereim így is, bár azt nem tudom megállapítani, hogy fiúk-e vagy lányok. Az egyik a Hruscsov, a másik meg a Brezsnyev :)

Olvassa ezt a topicot még valaki rajtam kívül?

Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.07.31 0 0 1
Arra lennék kíváncsi, hogy csak fehér egeret leht kapni az állatkereskedésekben? Mert itt a hozzánk legközelebbiben csak azt! Pedig tök jó lenne egy barna vagy fekete vagy akármilyen más színű, összeereszteném az én fehéreimmel, aztán lennének csíkos meg foltos kölkök :)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.07.31 0 0 0
Na jó, hogyha senki nem hajlandó ebbe a topicba írni, akkor..... hát akkor....... no! Irgumburgum!
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.07.30 0 0 topiknyitó
Na, ez megvolna. Kinek van, és mér? Nekem van 2 db fehér. Azér mer jó.

Vk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!