Keresés

Részletes keresés

Aranyharomszog Creative Commons License 2002.07.14 0 0 21
Ja tenyleg igy is lehetett.
Előzmény: alfredoo (16)
alfredoo Creative Commons License 2002.07.14 0 0 20
re

ES PENZERT ARULOD? es befizeted utana az afat? egy vilag omlott ossze bennem. lefesztesz egy szemuveget es visszaigenyelnek 15 millio forint afat. tok jo. senki nem szolhat bele hogy mennyiert adsz egy szemuveget?

Előzmény: rinpoce (19)
rinpoce Creative Commons License 2002.07.14 0 0 19
Alf!

Ne adj itt tippeket kérlek! APEH szeme mindent lát!
Én is szoktam festeni...

Előzmény: alfredoo (18)
alfredoo Creative Commons License 2002.07.14 0 0 18
re

ha veletlenul hivatkozni akarsz ra akkor tudtommal:

a brave new world!!!

Előzmény: rinpoce (15)
alfredoo Creative Commons License 2002.07.14 0 0 17
goldtriangle

tudod mi jar fejemben?

mi lenne ha valaki valamikor kigyujtene hogy festmeny CIMSZOVAL mennyi afat es ki igenyelt vissza. ugy egyaltalan FESTMENY ES SZOBOR cimszoval. szerintem az akasztoi nem volt annyira okos hogy ilyet kitalaljon. ennek egy letezo gyakorlatnak kellett hogy legyen.

tehat??? FESTMENY ES SZOBOR. tolem akar meeg belyeg is lehet.

Előzmény: alfredoo (16)
alfredoo Creative Commons License 2002.07.14 0 0 16
goldtriangle

ENNYIRE nem vagyok buta. tudom. azt is tudom hogy falfestmeny. csak a mona lisa jobban tetszik. koltoi szabadsag.

egyebkent volt mar ido amikor ki SEM mentek a kamionok. csak a papirok mozogtak. de ez maar a lebukas utan volt.

Előzmény: Aranyharomszog (14)
rinpoce Creative Commons License 2002.07.14 0 0 15
Istenem: ez a szép uj világ...
Előzmény: Aranyharomszog (14)
Aranyharomszog Creative Commons License 2002.07.14 0 0 14
Nem a Mona Lisa-t, hanem az Utolso Vacsora freskoja utan igenyelte vissza az AFA-t 8)))

A Stadler urnak meg a Kupa Mihaly penzugyminisztersege idejen indult be a bolt, kezdett a keleti kereskedelem folfejlodni, a Kupanak meg a Palotasnak tobb kamionja is "dolgozott" a Stadler Kft-nek, aztan mindezt meg megtoltak egy kis exporttamogatassal meg AFA visszaigenylessel, vegul a kamionok mar csak megforgattak az arut (kivittek + visszahoztak) felvettek utana az AFA-t meg a szubvenciot az arut meg eladtak az akasztoin telepen kb. felaron 8)).

SZvsz. volt mikor a kamionok mar uresen jartak, csak papiron vittek ki arut, az is jo penzt hozott, de ekkor mar borult a bili.

Előzmény: alfredoo (9)
Aranyharomszog Creative Commons License 2002.07.14 0 0 13
Volt is valami balhe (vagy csak szerettek volna, hogy legyen) mivel helikopterrol vadasztak, meg az almasban a tanyan a kutyaknak is helikopterrol dobaltak le a kajat 8)

Kiskoroson a financparancsnokokat nem felelossegre vontak, hanem mikor mar nagyon benn voltak a malnasban (zsebbe voltak) akkor elhelyeztek oket mashova.
Gondolom, erdemei elismerese mellett.

Ugyanez az akkori redorkapitany (ma szegedi).
Ritka nagy mocsok gengszter.
Benne van o is a Bartus konyveben.

Szegediek, mi a helyzet most a szentemmel Szegeden ?

valasz erre Creative Commons License 2002.07.14 0 0 12
Nem övé volt a dohányos sepsiker, miután sepsi kiszállt belőle?
Sepsi sok 10M-val támogatta a fidesz kampányát.
bormester Creative Commons License 2002.07.14 0 0 11
A legtöbb anyagot szerintem az "Élet és Irodalom" sorozatából kapsz (Olaj a bűzre). A legutóbbi rész (XII.) az idén május végén jelent meg.
Előzmény: kaanga (-)
zazike Creative Commons License 2002.07.14 0 0 10
Ja, volt neki helcsije, azzal jártak vadászni.

Emlékeztek arra a sztorira, mikor helikopterrel akart menni valahova, és az egyik haverja rábeszélte, hogy mégis vele menjen, a heli meg lezuhant, szarrá égett a pilótával együtt.

Maradjunk annyiban, hogy egy nagy gazember.

Előzmény: alfredoo (9)
alfredoo Creative Commons License 2002.07.14 0 0 9
kanga

jo az erzesed. de ez nem baj. egyebkent nincs egyedul. az akasztoi vallalkozot is reges regen fel lehetett volna akasztani. de tole meg a mona lisat is elfogadtak.

ferenc bacsinak helikoptere is volt/van. tok jo.

Előzmény: kaanga (8)
kaanga Creative Commons License 2002.07.14 0 0 8
Úgy tudom, hogy Bartus is sokat kutakodott utána, de ezek szerint eredménytelenül.
Amit leírtál az alapján olyan érzésem van, hogy sok törvénytelenséget művel, de nem lehet megfogni.

kaanga

Előzmény: Aranyharomszog (6)
Aranyharomszog Creative Commons License 2002.07.14 0 0 7
Bocs.
Nem Flaisz, hanem Flajsz.
Aranyharomszog Creative Commons License 2002.07.14 0 0 6

Flaisz Ferenc (alias Kakas) Keceli illetosegu (nem Soltvadkert) "vallalkozo" .

A rendszervaltaskor kezdett emelkedni az olajbizniszben nyakig benne volt, tobb telepen ment a szokites egyidejuleg a "piros futoolaj" idoszakban, kesobb mikor kezdtek kinoni magukat a szokitok beindult az import is, nem festettek meg az import gazolajat, vagy megkentek a financokat,igy mar szokiteni sem kellett, igy 25 FT/liter ar utan adoztak, fizettek vamot majd eladtak a feher gazolajat abban az idoben 60-70 Ft-ert. Kesobb borral folytatta, aztan belenyult sok mindenbe, mara tobb 100 Ha foldterulettel rendelkezik (szolo, almas),
szallodak, ettermek egyeb ingatlanokat tulajdonol Kecskemeten es szerte Bacs-megyeben (meg a tokom tudja hol meg).

A helyi rendori ill. financ vezetok sokszor tartottak nala osszejoveteleket pl.: tobbek kozott Narancsik Peter volt kiskorosi financparancsnok (most van a pere Kiskoroson), Gergenyi Peter (alias vasrendor vagy hogy hivjak hehe, a legnagyobb eletmuvesz)jelenleg Bacs-megyei fokapitany, Balogh Istvan (regebben kiskorosi ma szegedi rendorkapitany) a Pinterert se tennem tuzbe a kezem, hogy nem jart ott de ugye ezt bizonyitani is kene, (ami mint a mellekelt abra mutatja a visszajara sult el) tehat mindig mindenkivel akivel epp kellett.

A financok mikor megtalaltak a cefret Hosszuhegyen, a tartalyokban beepitett futoszal volt, hogy telen is lehessen forralni a jofele alfoldi feheret.

Rossznyelvek szerint ezutan a Flaisz egy taska penzzel bement az OBI igazgatojahoz (Szalka Peter) megkerdve eleg lesz?

Eleg volt.
A financok altal szedett minta valahogy elkeveredett, onnantol, mar csak a "magyar szabvanyoknak nem megfelelo szolobor" kategoriaja lett a pancsnak. Es lehetett ellenper meg minden.
Kesobb mar Ukrajnaban ill. Romaniaban ment a keveres (ott nem tiltja a torveny)
Es nem kell reszletezni, hogy mi a torveny pl. az ukran baratainknal.

A taska penzekrol annyit, hogy 91-92 korul en a sajat szememmel lattam, amikor egy benzinkuton megallva a kocsi csomagtartojaban reklamszatyrok voltak penzzel tomve, onnan fizetett vagy penzt szedett be nem tom mar.

Partokhoz minek kotodne, neki csak arra van szuksege aki epp olyan pozicioban van + meg lehet venni.

Bocs, a friss Nick-ert dehat...

A mediakban latott infok utan mindez lehet, hogy kicsit mese habbal-nak tunik, dehat mindenki azt hisz amit akar.

Lehet kerdezni.

Aranyharomszog

Törölt nick Creative Commons License 2002.07.14 0 0 5
Flajsz Ferenc nem kötődik pártokhoz.
Előzmény: kaanga (4)
kaanga Creative Commons License 2002.07.14 0 0 4
Talán akit érdekel róluk is nyit topikot.
Engem most ez a személy érdekelne, mert a médiaszereplései ellenére keveset tudhatunk meg róla.
Mint említettem kormányokat élt túl, így nem tudom, hogy pártokhoz kötődik-e.

kaanga

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.14 0 0 3
Nem minden vállalkozó politika függő. AZért csak érdekelne, hogy pl. Barabás János, Nagy Imre régi volt kommunitsa káderek hogy kerülnek vissza a gazdasági életbe.
A két említett a Hungexpo vezetői székébe repültek.
Most akkor mi is van valójában?
Előzmény: kaanga (2)
kaanga Creative Commons License 2002.07.14 0 0 2
Mivel csak mendemondákat hallani róla, ezért gondoltam, hogy hátha ismerik néhányan.
Nekem a képernyőn keresztül nem tetszik a mézes-mázos modora, de kormányokat élt túl, ezért gyanús.
kaanga
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.14 0 0 1
Egy vállalkozó, akit igen soxor kevernek bele a politikába.
Juszt László a Kriminális adásában igyekezett lejáratni és ráküldte a vámkommandót, mondván, hogy hamisitott bort készít. A tv stáb ki is mnet és felvételeket is készitett a forrásban lévő borról majd arról, hogy a fináncok bezárják az üzemet.
Fajsz beperelte a fináncokat és joerősen pert is nyert ellenük, szakértői véleményekkel bizonyitottan. Juszt meg ártatlanul annyit sem mondott, hogy pardon.
Fajsz Ferencet Nógrádi Zsolt is gyanúsitotta de komolytalannak tartotta az ügyet.
Egyébként FF nyaralója/lakása nem rég leégett, mert egy barom az épület mellett lévő területen égetett és a szél rossz irányba fújt.
Előzmény: kaanga (-)
vizsla24 Creative Commons License 2002.07.14 0 0 0
Azt hiszem, hogy Soltvadkert egyik leggazdagabb vállalkozója.
Előzmény: kaanga (-)
kaanga Creative Commons License 2002.07.14 0 0 topiknyitó
Holnap reggel az ATV vendége lesz Flajsz Ferenc vállalkozó akinek a neve rendszeresen felmerült az olajügyekben.
A neten nem találok róla anyagot, ennek ellenére van egy olyan érzésem, hogy ez az ember nagyon sokat tudhat a politikai és gazdasági bűnözőkről.
Ki lehet ez az ember, bűnöző vagy kalandor?

kaanga

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!