Versenylovakról jutott eszembe,vmelyik olimpián volt vkinek a lova Chesterfield. Na ez még 1 halál jó név :)
A pálmát viszont akkor is a másik fórumon vki által említett Katapult viszi :)
Nos,az én kedvenceim:
Woodstock,Gettysburg,Naplegenda,Tűzvarázsló :)
Az egy dolog,hogy mire kimondod,lemegy a nap,de olyan szépen hangzanak :))
Vasárnap voltunk Csengődőn,ahol a hordókerülés közben lovagomnak (azaz csak szeretném,hogy az legyen) ezek a fantasztikus ötletei támadtak:
Buksza,Muffkátli,RejszoLÓ,Nitro,Skera,Skulo :)
Hát így elsőre ennyi..
Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy nyilván vannak, akik már foglalkoznak a gondolattal, hogy vegyenek egy lovat, csikó van születendőben, de nem tudják, milyen nevet adjanak neki.
Én szvsz jobban szeretm az "egzotikusabb" lóneveket, nemúgy, mint a Szellő, Vihar, Pali, etc...ezekkel sincs semmi gond, persze :o)