Keresés

Részletes keresés

Kardszárnyú Creative Commons License 2002.02.12 0 0 26
Meglepetés!!!!!
Íme Cila a neten. Örülsz?


Kardszárnyú Creative Commons License 2002.02.12 0 0 25
Meglepetés!!!!!
Íme Cila a neten.


Kardszárnyú Creative Commons License 2002.02.11 0 0 24
Nem csak a víz érdekli!))))))


Kardszárnyú Creative Commons License 2002.02.11 0 0 23
Igen él a freemail címem, és szívesen megnézem a képeket, ha elküldöd.
Szereti a vízet tegnap előtt épp zuhanyoztam és beugrott mellém fürödni. Még élvezte is. A barátom szerint, van egy nem normális macskám aki szeret velem fürödni.))))))))
Persze jót nevettünk rajta.
Előzmény: RKata (22)
RKata Creative Commons License 2002.02.11 0 0 22
Ez tündéri! Nagyon fotogén kis maccs. És így szereti a vizet?
Nem tudok feltenni képet, de mailben küldök szívesen. Él az itteni címed?

Kata

Előzmény: Kardszárnyú (21)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.02.08 0 0 21
Neked nincs képed?


Kardszárnyú Creative Commons License 2002.02.08 0 0 20
Szia Kata!
Az én cicámnak volt mű egere, de eltüntette valahova. Azóta nagy előnybe részesíti az alufólia gombócot. Imád vele focizni, de a madzagra kötött pamacs is a kedvence. Mivel az én cicám szobacica így az egérfogás kimarad az életünkből.((((
Előzmény: RKata (19)
RKata Creative Commons License 2002.02.07 0 0 19
Van bizony, egy 8-9 hónapos kislánycica. Azért nem tudom, pontosan, mennyi idős, mert úgy dobták be dobozostul a kertünkbe, amikor még nagyon kicsi volt (másnap a doki kb. 3 hetesnek saccolta). Két napra rá kaptunk egy echte cirmos házicicust (szintén kislány), de ő "be volt tervezve". :) Sajna ő karácsonykor elkószált és azóta nem is láttuk, arra gyanakszunk, hogy valakinek megtetszett és elvitte. :(( A kicsi rettentően ragaszkodó, soha nem elég a simiből, nagyon szelíd, törleszkedő no és nagy vadász! Neki soha nem kellett se a (drága pénzen vásárolt) csörgő-zörgő labda, meg műegér, felé se szagolt, inkább a lehullott mogyoróval játszott, no meg a virágaimat vadászta le. Ma meg már az élő egér, a verebek, meg a vakond a menő. :)

Üdv

Kata

Előzmény: Kardszárnyú (18)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.02.05 0 0 18
Köszi! Még kicsi és sokat játszik. Ígí készült ez a kép is.)))))
Neked is van cicád?
Előzmény: RKata (17)
RKata Creative Commons License 2002.01.31 0 0 17
Marha jó ez a kép!!!
:o))
Nagyon édes cicád van!
Előzmény: Kardszárnyú (15)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.29 0 0 16

Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.29 0 0 15

Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.21 0 0 14
Nem gonosz, csak rosszcsont. De az nagyon! :-)))))
Na még egy kép!


Előzmény: Lord Iffy (13)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.21 0 0 13
áááá kétlábon járó macs. fantaszikus. :o)))))
kis gondosznak láccik....:o)
Előzmény: Kardszárnyú (12)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.18 0 0 12
Én is küldök egy képet a Wickről.
Remélem tetszeni fog.


Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.18 0 0 11
Köszönöm a képeket! megnéztük!:-))))))
Nagyon szépek! Jó a gazdi! :-))))))
Előzmény: Lord Iffy (10)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.16 0 0 10
hát ha megnyitni sem tudod a tar.hu-t akkor itt is csak kereszteket fogsz látni a macsok helyett.:O(((
elkülök egy pár képet emilbe. jó?
Előzmény: Kardszárnyú (9)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.15 0 0 9
Sajnos a képeket nem tudom megnézni, mert Ausztriában nem nyílik a tar.hu
De ha a topicba küldenéd azt megköszönném.
Kíváncsi vagyok!!!!!:-)))))
Előzmény: Lord Iffy (8)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.15 0 0 8
csak két original házimacs. bár az egyikben aszongyák van valami abeszin vagymi.:O)) a másik tőzsgyökeres vörös cirmos.:O)) csuda pofák....
kep.tar.hu/lord_iffy
Előzmény: Kardszárnyú (7)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.14 0 0 7
Neked milyen macsekod van?????
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.14 0 0 6
nekem is netes macsekom van.:O)))
kettő is....
éljenek a netes macsok.:-DDDD
Előzmény: Kardszárnyú (4)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.11 0 0 5
Át látogatok hozzátok is. Köszi

Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.11 0 0 4
Még sem, mert mindenkinek idősebb macsekja van.
Őt pedig, a barátom találta a neten. Így mellette döntöttünk. Haláli figura.
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.11 0 0 3
akkor ezek szerint még sem házi cica lett?
Előzmény: Kardszárnyú (1)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.11 0 0 2
nem baj.
de azért átnézhetsz oda (is). van ám sok macs.:O))
gyere. várunk....
Előzmény: Kardszárnyú (1)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.11 0 0 1
Kedves Lord lffy!
Köszi, hogy ilyen kedvesen leírtad, hogy fölösleges ez a topic. Tudod, a kezdőknek is lehet gyakorolni a topic nyitást, és én ezt a témát találtam érdekesnek. Remélem ez nem baj.
Még egyszer köszi.
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.10 0 0 0
nagyon örülünk neki.
nekem sem 0 macsom van.:O))

ezért nem kellett volna új topicot nyitnod. nézz be a Matskák topicba. sokan vagyunk. szinte mindig van ott valaki. szivesen beszélgetünk veled (is)...

Előzmény: Kardszárnyú (-)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.10 0 0 topiknyitó
Hali.
Tegnap óta van egy 11 hetes Szibériai kandúr cicám, aki kék cirmos színben pompázik.
Tegnap elég sok megpróbáltatás érte. Ha érdekel írj!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!