Szia Kata!
Az én cicámnak volt mű egere, de eltüntette valahova. Azóta nagy előnybe részesíti az alufólia gombócot. Imád vele focizni, de a madzagra kötött pamacs is a kedvence. Mivel az én cicám szobacica így az egérfogás kimarad az életünkből.((((
Van bizony, egy 8-9 hónapos kislánycica. Azért nem tudom, pontosan, mennyi idős, mert úgy dobták be dobozostul a kertünkbe, amikor még nagyon kicsi volt (másnap a doki kb. 3 hetesnek saccolta). Két napra rá kaptunk egy echte cirmos házicicust (szintén kislány), de ő "be volt tervezve". :) Sajna ő karácsonykor elkószált és azóta nem is láttuk, arra gyanakszunk, hogy valakinek megtetszett és elvitte. :(( A kicsi rettentően ragaszkodó, soha nem elég a simiből, nagyon szelíd, törleszkedő no és nagy vadász! Neki soha nem kellett se a (drága pénzen vásárolt) csörgő-zörgő labda, meg műegér, felé se szagolt, inkább a lehullott mogyoróval játszott, no meg a virágaimat vadászta le. Ma meg már az élő egér, a verebek, meg a vakond a menő. :)
csak két original házimacs. bár az egyikben aszongyák van valami abeszin vagymi.:O)) a másik tőzsgyökeres vörös cirmos.:O)) csuda pofák....
kep.tar.hu/lord_iffy
Kedves Lord lffy!
Köszi, hogy ilyen kedvesen leírtad, hogy fölösleges ez a topic. Tudod, a kezdőknek is lehet gyakorolni a topic nyitást, és én ezt a témát találtam érdekesnek. Remélem ez nem baj.
Még egyszer köszi.
ezért nem kellett volna új topicot nyitnod. nézz be a Matskák topicba. sokan vagyunk. szinte mindig van ott valaki. szivesen beszélgetünk veled (is)...