Keresés

Részletes keresés

RKata Creative Commons License 2002.01.31 0 0 17
Marha jó ez a kép!!!
:o))
Nagyon édes cicád van!
Előzmény: Kardszárnyú (15)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.29 0 0 16

Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.29 0 0 15

Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.21 0 0 14
Nem gonosz, csak rosszcsont. De az nagyon! :-)))))
Na még egy kép!


Előzmény: Lord Iffy (13)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.21 0 0 13
áááá kétlábon járó macs. fantaszikus. :o)))))
kis gondosznak láccik....:o)
Előzmény: Kardszárnyú (12)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.18 0 0 12
Én is küldök egy képet a Wickről.
Remélem tetszeni fog.


Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.18 0 0 11
Köszönöm a képeket! megnéztük!:-))))))
Nagyon szépek! Jó a gazdi! :-))))))
Előzmény: Lord Iffy (10)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.16 0 0 10
hát ha megnyitni sem tudod a tar.hu-t akkor itt is csak kereszteket fogsz látni a macsok helyett.:O(((
elkülök egy pár képet emilbe. jó?
Előzmény: Kardszárnyú (9)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.15 0 0 9
Sajnos a képeket nem tudom megnézni, mert Ausztriában nem nyílik a tar.hu
De ha a topicba küldenéd azt megköszönném.
Kíváncsi vagyok!!!!!:-)))))
Előzmény: Lord Iffy (8)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.15 0 0 8
csak két original házimacs. bár az egyikben aszongyák van valami abeszin vagymi.:O)) a másik tőzsgyökeres vörös cirmos.:O)) csuda pofák....
kep.tar.hu/lord_iffy
Előzmény: Kardszárnyú (7)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.14 0 0 7
Neked milyen macsekod van?????
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.14 0 0 6
nekem is netes macsekom van.:O)))
kettő is....
éljenek a netes macsok.:-DDDD
Előzmény: Kardszárnyú (4)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.11 0 0 5
Át látogatok hozzátok is. Köszi

Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.11 0 0 4
Még sem, mert mindenkinek idősebb macsekja van.
Őt pedig, a barátom találta a neten. Így mellette döntöttünk. Haláli figura.
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.11 0 0 3
akkor ezek szerint még sem házi cica lett?
Előzmény: Kardszárnyú (1)
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.11 0 0 2
nem baj.
de azért átnézhetsz oda (is). van ám sok macs.:O))
gyere. várunk....
Előzmény: Kardszárnyú (1)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.11 0 0 1
Kedves Lord lffy!
Köszi, hogy ilyen kedvesen leírtad, hogy fölösleges ez a topic. Tudod, a kezdőknek is lehet gyakorolni a topic nyitást, és én ezt a témát találtam érdekesnek. Remélem ez nem baj.
Még egyszer köszi.
Lord Iffy Creative Commons License 2002.01.10 0 0 0
nagyon örülünk neki.
nekem sem 0 macsom van.:O))

ezért nem kellett volna új topicot nyitnod. nézz be a Matskák topicba. sokan vagyunk. szinte mindig van ott valaki. szivesen beszélgetünk veled (is)...

Előzmény: Kardszárnyú (-)
Kardszárnyú Creative Commons License 2002.01.10 0 0 topiknyitó
Hali.
Tegnap óta van egy 11 hetes Szibériai kandúr cicám, aki kék cirmos színben pompázik.
Tegnap elég sok megpróbáltatás érte. Ha érdekel írj!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!