Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2001.08.02 0 0 154
Miért? Voltál már csikóhallal?
Előzmény: zoorka (153)
zoorka Creative Commons License 2001.08.02 0 0 153
biztos annyira rossz élmény volt hogy az agyam likvidálta :)
Előzmény: Night Hunter (152)
Night Hunter Creative Commons License 2001.08.02 0 0 152
De biztos csak azért, mert a szemed csak 24-et lát meg másodpercenként.
Ha ennél gyorsabb, azt nem látod. (csak érzed.)
Előzmény: zoorka (151)
zoorka Creative Commons License 2001.08.02 0 0 151
jéé..én ismerek olyat aki ezt mondja magáról :) bár még senki nem látta :))
Előzmény: Night Hunter (150)
Night Hunter Creative Commons License 2001.08.02 0 0 150
És ha jól emlékszem másodpercenként negyvenet ver a farkával. :)))
Előzmény: zoorka (149)
zoorka Creative Commons License 2001.08.02 0 0 149
mindig is tudtam, hogy az emberi fajnak követnie kellene a csikóhalak életvitelét!
Előzmény: Night Hunter (148)
Night Hunter Creative Commons License 2001.08.02 0 0 148
Tudtátok, hogy a csiklóhalaknál a hímek nevelik a kölyköket, míg a nőstény él mint hal a vízben?
szilvácska Creative Commons License 2001.07.17 0 0 147
Hát én meg aszittem, rajtam kívül mindenki nyaral !:)
Én sem láttam Huntit, a tágyon sem! Üres is nélküle, mi ?:))
Előzmény: zoorka (146)
zoorka Creative Commons License 2001.07.17 0 0 146
há hogyne lenne!!! :))

asztem nyaraltok. Nájtit is oly régen láttam má a tasztalon..

Előzmény: szilvácska (145)
szilvácska Creative Commons License 2001.07.17 0 0 145
Hé, van itt még valaki a csikóhalakkal, vagy már mindenki a vizilovakkal van ?
zoorka Creative Commons License 2001.07.04 0 0 144
Egyébként beszámolnék a legújabb tudományos felfedezésről:

Egy kaliforniai kutatócsoport - hosszasan tanulmányozván a csikóhalak életét - rájött, hogy a csikóhalak tulajdonképpen a vizilovak leszármazottjai. A viziló ugyanis vízben él (na, ezt mondjuk nem nehéz elhinni, hisz már a neve is..), tehát a megszületett kislovak (lásd: csikó) szintén vízben élnek. De ezeket - az eccerűség kedvéért - csikóhalaknak nevezték el. E szerint téves az a fogalom, hogy csikóhal, hiszen nem hal, hanem vízbenélőkispaci.

Előzmény: Night Hunter (142)
zoorka Creative Commons License 2001.07.04 0 0 143
télleg, a Tiéd mennyi idős?
Előzmény: Night Hunter (142)
Night Hunter Creative Commons License 2001.07.03 0 0 142
A csikóhalakat sokkal könnyebb vízben nevelni, mint homokos terráriumban.
A helyes nevelés kihat kis kedvencünk átlagéletkorára is.
zoorka Creative Commons License 2001.06.27 0 0 141
ühüm..én is fontolgatom már, hogy csikóhallá változzak. :)
Előzmény: szilvácska (140)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.27 0 0 140
Olyan kedvesen invitáltak ebbe a topicba (egy titkos hódolóm titkos hódolódója vagy mi :), hogy izibe idesiettem !
Annál is inkább, mert megtudtam egy fontos információt a csikóhalakról : sosem fordult még elő, hogy bármelyik példány is bal lábbal kelt volna fel! Mit szóltok? Abszolút barátságos, nyugodt faj.
zoorka Creative Commons License 2001.06.27 0 0 139
nem átkerült. Ide született :))
Előzmény: whis (138)
whis Creative Commons License 2001.06.26 0 0 138
Most látom, hogy átkerült az 'Állati'ba. Azért nem volt szem előtt. 8-)
zoorka Creative Commons License 2001.06.25 0 0 137
legalábbis sz-aratás.
Előzmény: szilvácska (136)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 136
Aratás ? :)
Előzmény: zoorka (135)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 135
ne keverd a dolgokat. A csikóhalszüret az, amikor a csikóhalkat szedik össze, préselik, gyömöszölik, majd megint préselik és abból lesz a csikóhalfurmint. (jó esetben.)

kérlek, tudományos szóhasználattal élj e topik keretein belül! szal, mi is az összegyűjtés hivatalos neve?

Előzmény: Night Hunter (134)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 134
Szerintem simán meg lehetne gazdagodni belőle.
Egy problémája van, az összegyűjtése.
Ezért javaslom, minden csikóhalra szereljünk kis műanyag zacskócskákat, nehogy a tenger fenekére kerüljön ez a kincs.
Naponta cseréljük. Ezt a műveletet lehetne csikóhal-szüretnek is nevezni.
Előzmény: zoorka (133)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 133
nna, erről most SZMbe jutott valami.

Szerinted hogyan lehetne hasznosítani a csikóhaltrágyát?

Előzmény: Night Hunter (132)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 132
Észrevettem.
Már trágytalan.
Előzmény: zoorka (131)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 131
egyedül??? hát kilroy mindig ott van, te! :)
Előzmény: Night Hunter (130)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 130
És mit csináljak ott?
Maximum pasziánszozhatok egyedül.
Előzmény: zoorka (129)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 129

OFF

aki nagyon unja magát, nézzen fel nyugodtan a piazra.

ON

Előzmény: Night Hunter (127)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 128
illetve, van még egy lehetősége: megkérdezheti a közönséget. :)
Előzmény: Night Hunter (127)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 127
Ez nagyon becsapós kérdés.
Mert bármelyiket is választja, hogy abba szeretne tartozni, máris megállapíthatjuk, hogy a másikba tartozik, és így mindenképpen bajba kerül. :))
Előzmény: zoorka (126)
zoorka Creative Commons License 2001.06.22 0 0 126
melyikbe szeretnél tartozni?

látod, van más választás! :))

Előzmény: szilvácska (124)
Night Hunter Creative Commons License 2001.06.22 0 0 125
Szerinted?
Előzmény: szilvácska (124)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!