Keresés

Részletes keresés

A hely szelleme Creative Commons License 2000.11.13 0 0 15
...illetve asszem Juliette Binoche...

Szóval melyiküknek volt a magyar hangja? (Gondolom, Binoche-é.)

Előzmény: A hely szelleme (13)
Anibell Creative Commons License 2000.11.13 0 0 14
a hangja él...
A hely szelleme Creative Commons License 2000.11.13 0 0 13
A szőke nőé vagy az ápolónőé (akit a Jacquline Binoche játszott)?
Előzmény: ThomasCovenant (12)
ThomasCovenant Creative Commons License 2000.11.13 0 0 12
Rákos volt. Mindig a legjobbakat viszi el a rák. Persze nem kívánom senkinek ezt a szörnyű betegséget. Egyetlen ellensége sem volt, mindenki szerette. Talán pont a halála estéjén ment Az Angol beteg. Ő volt a női főszereplő magyar hangja. Mintha így búcsúzott volna. Szépen méltósággal, mint ahogyan élt (37 évet). Ilyenkor mindig az jut eszembe legelőször, hogy biztosan nincs isten. Ha lenne ez sem történhetett volna meg.
Előzmény: andry (7)
ntex Creative Commons License 2000.11.12 0 0 11
Tényleg fantasztikus volt.És a halála...
Nincsenek szavak...
szomorúntex
Előzmény: twenty (4)
tommystar Creative Commons License 2000.11.11 0 0 10
Nem kevered a húga -Prókai Éva egy évvel fiatalabb- szintén szinésznő, az apja Prókai István (1920-1983)karakterszinész volt a Vigszinházban, és áll. az anyja táncosnő volt.

/Van egy Póka Éva szinésznő is/

Előzmény: Juergen Prochnow (9)
Juergen Prochnow Creative Commons License 2000.11.11 0 0 9
Nem o volt az, akinek az ikertestvere szinten szinesz? (Lehet hogy Pokaval, vagy Pokaival keverem). Tovabba azt hiszem apja a szinesz Prokai Istvan (?).
tommystar Creative Commons License 2000.11.11 0 0 8
A Vészhelyzetben Carla Reese, a Szivtipró gimiben Ronnie a fekete tanárnő, a Szextetthely c. francia sorozatban Francoise a női főszereplő, (több nem jut szembe, de nagyon jellegzetes búgó hangja volt.)
andry Creative Commons License 2000.11.09 0 0 7
Lehet tudni miben halt meg pontosan?
Egyébként, ha jól emlékszem, ő volt az, aki még anno Sylvester Stallonéval elment egy éjszakára, amikor itt járt Bp-en.
cyber.greg Creative Commons License 2000.11.09 0 0 6
A nevét ismerem, de mondana valaki valamilyen szinkronszerepet tőle?
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.09 0 0 5
Nagyon-nagyon kellemes hangja volt.
Rengeteget szenvedett. Annyira fiatal volt mindehhez. (Igazságtalanság)
Előzmény: anteus (-)
twenty Creative Commons License 2000.11.09 0 0 4
Az Új Színházban fantasztikus volt Cserhalmi partnereként a Figaro házasságában.
anteus Creative Commons License 2000.11.09 0 0 3
Azt írta M.G.P. a Népszabiban, hogy hosszú betegség és sok műtét után halt meg szegény. Az utóbbi időben az Új Színház tagja volt. Csatlakozom Wince kívánságához.
Wince Creative Commons License 2000.11.09 0 0 2
Szinkronjait felsorolni lehetetlenség!
A Rock Színház tagja volt, énekelt a Superstarban és minden nagyobb musicelben.
Legyen szép az álma!
Ayreon Creative Commons License 2000.11.09 0 0 1
Szia!

Bocs, de ki is volt ő? Hol lehetett látni, kinek volt a szinkronja? Kiről beszélünk? Komolyan érdekel!

Előzmény: anteus (-)
cicavirag Creative Commons License 2000.11.09 0 0 0
Úristen! Mikor? Miért? Hogyan? Olyan fiatal volt! Én nem is hallottam. Ez most biztos? Neeee...
Én még nem tudok múlt időben írni.
Előzmény: anteus (-)
anteus Creative Commons License 2000.11.09 0 0 topiknyitó
Áradt belőle a felszabadult életöröm, hitetetlenül erotikus jelenség volt. És a hangja a legbizsergetőbb, amit valaha hallottam. Ezt gondolom mindenki felfedezte, aki találkozott vele, mert a szinkronstúdiók orrba-szájba alkalmazták.
Egyszer-kétszer volt alkalmam vele egy kicsit beszélgetni bulikon és teljesen rabul ejtett. Sajnos színpadon nagyon keveset láttam, de ez az én hibám, mert nagyon ritkán jutottam el színházba. Most már nem is tudom pótolni. Nagyon fog hiányozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!