Keresés

Részletes keresés

én5 Creative Commons License 2000.03.14 0 0 19
hát igen a butuska hozzászólások sorában egy ritka gyöngyszem...

mi van, ha néma a szentem, de vág az esze, s nem tud megszólalni a hetihetesben, de gyönyörű meg fantasztikus dolgokat ír? (ez speciel nem UP-ről szól, csak általános kérdés...szvsz ő eléggé ott van stílusban, de azért sokan tudnak hasonlót produkálni)

mondjuk akkor Stephen Hawking nehogymá írjon, mert nem tud megszólalni, csak egy számítógépen keresztül, és egyébként is csúnya, szóval hogy néznek ki a képernyőn?...miből gondolod, hogy egy ész akkor vág, ha tud pofázni az illető meg reagálni egy harsányan pörköltszagú fingóhumoros showműsorban?...ettől kihullik a maradék hajam...ezért tartunk itten, mert hozzád hasonlók szennyezik a közéletet

te észlény...

Előzmény: Bencze (16)
BPC Creative Commons License 2000.03.14 0 0 18
És mi van ha egyszerűen nem szeret beszélni?
Ilyen emberről nem hallottál még? Te ha élőben lennénk akkor is ilyen nagy hévvel mondanád azeket a sületlenségeket?
Előzmény: Bencze (16)
Bencze Creative Commons License 2000.03.14 0 0 16
Egy újságírónak vágjon az esze, ha nem tud lereagálni a dolgokat akkor ne legyen újságíró...
Előzmény: BPC (15)
BPC Creative Commons License 2000.03.14 0 0 15
neharagudjál, de ha te a Heti7-es alapján ítéled meg az emberket akkor valamit nagyon rosszul magyaráztak el neked még életed legelején...

Fogadjunk, hogy szerinted a Farkasházy és egy nagy nulla, mert általában csöndben van...

akkor biztos a Bajor a legnagyobb ma élő újságíró, esztéta, mittóménmi

huh, dühöslettem

Előzmény: Bencze (14)
Bencze Creative Commons License 2000.03.14 0 0 14
Nem csodalkozom Werner sporttárs megnyilvánulásán. Ő ugyanis szabad madár. Az Index tényleg elég népszabis. Én Új Pétert korábban nem olvastam. Az tény, hogy a Heti7-esben megszólalni sem tudott. Bennem az is felvetődött, hogy nem is Ő írja a cikkeit.
Mellesleg Új Péter sohasem lesz Váncsa, azért ekkorát ne tévedjünk. Váncsa kilométerekkel van Új Péter sporttárs előtt.
Előzmény: Werner Zsolt (5)
micu Creative Commons License 2000.03.14 0 0 13
Nem, ez messze nem cuculista only hely. Sőt, elég sokféle vélemény helyet kap, és ütközik. Épp ettől érdekes. Van itt anarchista és MIÉP-es, pacifista és fegyvermániás, linux és windows hívő, stb. És pont ettől érdekes.
Üdv:Micu
http Creative Commons License 2000.03.14 0 0 12
Jéééé.... Télleg.
Előzmény: buta Elizabeth (11)
buta Elizabeth Creative Commons License 2000.03.14 0 0 11
Nem hinném, hogy a kettőt egybe lehetne mosni. A N épszabi is más, az Index is más, és mindkettőnek megvan a maga saját kis közönsége...
http Creative Commons License 2000.03.14 0 0 10
Mi a túró van itt?
A Népszabadság tájékoztat, mi meg leírnánk, mi a dörgés.
Vagy nem?
Mit kell itt baloldaliskodni, meg jobboldaliskodni? Szóval mi a dörgés....
Túlélő Creative Commons License 2000.03.13 0 0 9
Isten ments hogy az Index egy kicsit is hasonlítson a Pépbadarságra !
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.19 0 0 8
Azt akarjátok mondani, hogy netszabó?
szusi úr Creative Commons License 2000.02.17 0 0 7
tenyszeru megallapitasnak.
Előzmény: Waratah (1)
Egérke Creative Commons License 2000.02.11 0 0 6
Nekem - nem tudom miért - tetszik a Népszabadság. Meg az Index is. Azért járok ide, azért olvasom a Népszabadságot. Máshova is járok, mást is olvasok, csak valahogy a hangneme nem az igazi számomra.
Az Uj Péter pedig kifejezetten jól ír, szerintem.
szusi úr Creative Commons License 2000.02.11 0 0 4
no de kedves rolling,
en itt elsoroban az ujsag reszere gondoltam, es nem a torzsasztalra.
no, es persze arra, hogy igyexenek kovetni azt a trendet, amit jelenleg a magyar ujsagirasban a nepcsabi hataroz meg.

szusika

Előzmény: rolling (3)
rolling Creative Commons License 2000.02.11 0 0 3
Hát azért a Fórum Politika rovatába elég sok jobboldali ír... úgyhogy a kiegyensúlyozottság biztosítva van. :-)
bakibebi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 2
Waratah : kiegeszitened ugy a hozzaszolasodat, hogy azt ertsuk ?

bakibebi

Waratah Creative Commons License 2000.02.11 0 0 1
ez most dicséretnek vegyem vagy bírálatnak?
Előzmény: szusi úr (-)
bakibebi Creative Commons License 2000.02.11 0 0 0
Eleg csak Uj Peterre gondolni. 0.

bakibebi

szusi úr Creative Commons License 2000.02.11 0 0 topiknyitó
es itt nem csak a szoc.lib. beallitottsagra gondolok, hanem a temavalasztasra, a hangnemre, stb, stb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!