Keresés

Részletes keresés

ónszippantó Creative Commons License 2021.08.03 0 0 34

Pontosan ugyanez volt 2017-ben! Akkor a Profitmanagement Kft. csapott be egy csomó embert.

Banki visszavett ingatlanokat hirdettek, amelyek nem is léteztek!

 

Mostanra csak Várszegi Zoltán - az akkori ügyvezető - maradt a gyanúsítottak listáján, de hiába zárolták a számlákat, már minden pénzt átutalt / fölvett.

 

Szóval csak óvatosan!

 

 

Előzmény: annonymus89 (21)
Gandalfthegrey Creative Commons License 2021.07.22 0 0 33

Szia!

 

Email címem megadtam, én is ”megbízó” vagyok.

Előzmény: lakástszeretnék (28)
Ozone2021 Creative Commons License 2021.07.22 0 0 32

Szia fel tudod venni a kapcsolatot velem , én is szeretnék nála lakást venni. Mi a tapasztalat az ügymenetről, 

Előzmény: lakástszeretnék (28)
Gandalfthegrey Creative Commons License 2021.07.21 0 0 31

Szia!

 

stella_reynolds@yahoo.com

Előzmény: Ozone2021 (30)
Ozone2021 Creative Commons License 2021.07.21 0 0 30

Szia , fel tudjuk venni a kapcsolatot, én is fizettem hozzajuk előleget

Előzmény: Gandalfthegrey (29)
Gandalfthegrey Creative Commons License 2021.07.21 0 0 29

Sziasztok!

 

Én is válaszokat szeretnék, ha bárkinek van konkrét információja, azt nagyon megköszönném.

Pár hónapja fizettem be elöleget egy vidéki ingatlanba V. Péternél, illetve H. Péternél, a 6 hónapos határidö még nem járt le, de az elöleg befizetès, illetve a megbízási szerzödes aláírása óta nem hallottam felölük.

lakástszeretnék Creative Commons License 2021.07.20 0 0 28

Sziasztok!

 

Van bárki aki átvett lakást? Nálam 10 hónapja semmi.

 

Kedves Igazságszolgáltatás azt írod: "Vavrik Pétert teljesen korrektnek ismertem meg". Ez az jelenti, hogy lakáshoz jutottál? Mert ránézésre a cég emberei, alkalmazottjai korrekt embernek tűnnek, de amíg nem történik semmi, addig az csak hitegetés.

 

Előre is köszi!

Igazságszolgáltatás Creative Commons License 2021.07.10 0 0 27

Kedves Mindenki!

Nagyon sok üzenetet kaptam tőletek e-mailben, viszont addig senkinek nem akartam válaszolni amíg biztos információkhoz nem jutok!

A Vavrik Pétert teljesen korrektnek ismertem meg (nem vagyok senkinek a csatlósa, aki pozitív kommentet hagy a másik fényezésére). 
De ami a legfontosabb hogy a Zelei Péternek senki ne fizessen előleget, mert a pénz visszafizetése bizonytalan. 

Boróka89 Creative Commons License 2021.07.08 0 0 26

Kedves Felhasználók! 

A segítségüket szeretném kérni. 

Megkerestek minket, hogy van lehetőség ilyen lakásokat venni, amit Önök is említettek…

Szeretném megkérdezni, hogy végül kinek hogy alakult a lakásvásárlás és ha ki ajánlotta Önöknek az üzletet. 

Mert nagyon gyanús számunkra az egész, azok miatt is amit lentebb említettek.

Köszönöm

annonymus89 Creative Commons License 2021.05.24 -1 0 25

Mint írtam a papírok rendben vannak. Tulajdoni lap tiszta, egyértelműen törölve lett minden végrehajtásos bejegyzés, és nem mostanában, enélkül nem is vásároltam volna meg az ingatlant. 

Passzív befektető Creative Commons License 2021.05.21 0 0 24

A földhivatali adatokkal mi a helyzet?

Előzmény: annonymus89 (21)
annonymus89 Creative Commons License 2021.05.21 0 0 23

Az én papírjaim tiszták, nekem nincs károm, és mivel soha nem volt kapcsolatom vele, ezért bizonyítékom sem lenne. Nem sok értelme van a rendőrséghez fordulnom. De azért próbálom felderíteni az ügyet amennyire tudom (ide is így keveredtem), hátha legalább az infóval tudok másoknak segíteni. Kellemetlen miért lenne?

kocoska007 Creative Commons License 2021.05.20 0 0 22

Szia,

 

Rendőrség mit mond? Ügyvéddel beszéltél? Azért ez számodra is elég kellemetlen..

 

Üdv.

 

Előzmény: annonymus89 (21)
annonymus89 Creative Commons License 2021.05.18 0 0 21

Kedves Fórumozók!

 

Néhany napja tudomásomra jutott, hogy a 2019 decemberben vásárolt lakásomat aktívan hirdeti az illető kb 2 hónapja.

 

Egy potenciális vevő keresett fel egy ingatlanos segítségével, hogy ők már foglalót is fizettek, és most kezd zárulni a kör. 


A lakást teljesen tiszta tulajdoni lappal vásároltam, a kettővel ezelőtti tulajdonos!! végrehajtásos ügyei a lakás kapcsán

kb 2 éve zárultak le árveréses értékesítéssel. Úgy gondolom valamilyen korábbi végrehajtásos/adós adatbázisban talált 

információkat felhasználva próbálkozik nyerészkedni drága barátunk.

 

MINDENKIT ÓVA INTEK, HOGY BÁRMILYEN KAPCSOLATBA LÉPJEN VELE! Aki pedig pénzt adott ki felé minél előbb kezdje
meg a jogi lépéseket. Javaslom esetleg vegyék fel egymással a kapcsolatot, és közösen érvényesítsék érdekeiket.

 

Nagyon valószínű, hogy egy közönséges csalóról van szó. Ha lesz további információm jelentkezni fogok.

(hátha ezzel a rövid bejegyzéssel valakit átverését meg tudom előzni)

 

 

kocoska007 Creative Commons License 2021.05.18 0 0 20

Szia,

 

júliusig még bármi is történhet :)

Egyébként merrefelé van a lakás? Nehogy kiderüljön mindenki ugyanarra hajt :) :) 

 

Üdv.

Előzmény: lovecrusader (19)
lovecrusader Creative Commons License 2021.05.12 0 0 19

Sziasztok! Nekünk továbbra sincs semmilyen információnk a lakással kapcsolatosan. Mindig csak az a szöveg amit kapunk, hogy "nagyon szépen halad az ügy". Kézzelfogható dolog eddig semmi, pedig a határidő kicsit több mint egy hónap múlva lejár. Pár hete azt mondták még hogy ilyenkor már a betekintés mindenképpen meglesz.

 

Igazából kezdem azt érezni hogy átvertek. Valakinek valami pozitívabb élménye esetleg? :) 

Törölt nick Creative Commons License 2021.05.04 0 0 18

Tisztelt Igazságszolgáltatás!

 

Mivel megadta az e-mail címét és felajánlotta, hogy másokat is tájékoztat, segít, azoknak akik önhöz fordulnak, ezért vettem a bátorságot és írtam önnek.

Még nem kaptam választ a levelemre. Továbbra is várom válaszát!

 

Üdv., szilveszter19

Előzmény: Igazságszolgáltatás (9)
kocoska007 Creative Commons License 2021.04.23 0 0 17

Mit mondanak miért tolódik? Gondolom a Covid... arra mindent rá lehet húzni... de mégis, van konkrétum? Láttad már a lakást? hol tart?

Előzmény: nadianonym (15)
kocoska007 Creative Commons License 2021.04.23 0 0 16

A hozzászólások alapján elég nehéz lehetett... mennyi idő volt nekik?

Előzmény: Kovács Brigi (11)
nadianonym Creative Commons License 2021.04.12 0 0 15

Sziasztok ! Nekem már lassan 5 hónapja húzódik az ingatlan 

szigma1 Creative Commons License 2021.04.10 0 0 14

Nem ismerem a céget, de érdekességképpen hasonlítsátok össze a weboldalak referenciát:
https://www.vpbusinesseliteclub.eu/referenciak/

 

https://www.balatakaro.hu/balatakaroponyva/

https://www.tubareklamstudio.hu/referenciak/

 

Igazságszolgáltatás Creative Commons License 2021.04.08 0 0 13

Kedves Brigi!

Tudna nekünk több információval szolgálni? 

Előzmény: Kovács Brigi (11)
Igazságszolgáltatás Creative Commons License 2021.04.07 0 0 12

Kedves Lovecrusader,

 

nekünk már több hónapja húzódik az ügyünk, és ahogy tudom másokat is csak hitegetnek. :(

Előzmény: lovecrusader (10)
Kovács Brigi Creative Commons License 2021.04.02 0 0 11

Sziasztok! Nekem az egyik ismerősöm tőlük vett lakást (Budapesti panelt). Olcsóbban jutott hozzá, mint a piaci ár. Nagyjából ennyit tudok! Brigi

lovecrusader Creative Commons License 2021.03.28 0 0 10

Sziasztok!

Mi is jelenleg magánszemélyként próbálunk lakáshoz jutni tőlük. Előleget már befizettük, kíváncsi leszek az ügymenetre, de elvileg júliusra adás-vételit írunk. Legalábbis ezt mondták, aztán majd kiderül :)

Igazságszolgáltatás Creative Commons License 2021.03.27 0 0 9

Kedves Érdeklődők,

 

Mi jelenleg egy adásvételt próbálunk lebonyolítani velük magánszemélyként. Minden információt meg tudok adni ezzel kapcsolatban. 
Akit érdekel az legyen szíves felvenni velem a kapcsolatot. Illetve ha valaki olyan olvassa akit esetleg megkárosítottak, annak is szívesen veszem a megkeresését.

 

email: scarlettt207@gmail.com

 

Üdv.

Pereces22 Creative Commons License 2021.03.02 0 0 8

Sziasztok!

 

Én is szeretnék érdeklődni a tapasztalatokról, esetleges sikeres lakásvásárlásról, vagy sikertelenségről.

 

Köszi.

Pokca Creative Commons License 2021.03.01 0 0 7

Érdeklödnék sikerült már valakinek tölük ingatlant vásárolni.

Kétkedő022 Creative Commons License 2020.10.18 0 0 6

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Igen, nekem sem igazán szimpatikus a fickó, a netes böngészések alapján. Mégis, valós személyes tapasztalatot várok, ha van már valakinek. Sajnos e-mailben sem írt eddig senki.

ásítósmacska Creative Commons License 2020.10.15 -1 0 5

:) 

 

Azt se hinném el, amit kérdez! 

Előzmény: nyman (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!