Keresés

Részletes keresés

fetishsrac Creative Commons License 2020.12.25 0 0 72409

Sziasztok

 

Van egy kis elkeseredésem, ezért most gondoltam írok.

Én egy 36 éves fiú vagyok és 6 hónapja elvettem feleségül a páromat, akit 2018-ban ismertem meg. Kis idő múlva össze is költöztünk, majd 2019-ben megkértem a kezét és 2020 júliusában összeházasodtunk. Ő 34 éves.

A kapcsolatunk elején egy nap többször is szexeltünk. Nem volt kérdés...

Na most:

Jelenleg hétvégente egyet szexelünk és el van intézve, ha hétköznap próbálkozok, akkor azt a választ kapom: "Fáradt vagyok".

Én egy igényes embernek tartom magam, az öltözködésemben is, inkább inget húzok, nyakkendő sem probléma, de semmivel nem tudom felizgatni, hogy több szex legyen. Én merem vállalni hogy perverz vagyok, de Ő nem nyitott az ilyen dolgokra.

 

Nem tudom mire gondoljak.... Nem izgatom fel? Nem vagyok valamiért férfi Neki? Nem tudom.....

Drupal92 Creative Commons License 2020.10.17 -2 0 72407

Feleségemmel keresünk nőt budapesten vagy csak kettesben a 2 lány vagy 3 mas.       bbela92bb@gmail.com

Koragi Creative Commons License 2020.10.16 0 0 72406

Én még nem voltam hasonló szituációban egyik oldalon sem, ezért nem tudom mennyire kell ehhez bátorság a harmadik fél részéről. Talán sokkal inkább a pár részéről. Mi is beszélgettünk már sokat ennek lehetőségéről, de egyelőre kizárva. Szerintem a legfontosabb, hogy tudatosodjon a harmadikban, akármennyire is be van idulva, ő akkor is csak külső szereplő aki örüljön, ha bármilyen szerephez jut. Legyen benne annyi előzékenység és tapintat, hogy jóformán minden első mozdulatát engedélykérés előzi meg, akár csak egy kérdő tekintet és egy biccentés formájában. Kezdő párnál a vendégnek előre el kell tudni fogadnia azt, hogy adott esetben úgy megy haza, hogy akár lehetőséghez sem jut. S a legjobb, ha mindezt mosolyogva teszi, különben nem biztos, hogy lesz még alkalom.

Nálunk mindez, illetve a harmadik fél önfegyelmének ismeretlensége az, ami az én páromat ettől eltántorítja. Számára és bizonyára a legtöbb Nő számára nagyon mély bizalom kell ahhoz, hogy elfogadja más intim közeledését vagy Ő közeledjen hozzá.

Előzmény: Bean2019 (72404)
LTvedtél? Creative Commons License 2020.10.16 0 0 72405

Azt hiszem, itt többen félre értenek. Mi időnként keresgélünk megfelelő személyt. De ez nem azt jelenti, h hatalmas gyakorlat alakult ki a hármas tekintetében. Ellenkezőleg. Elég nehéz megfelelő személyt találni. Néhányszor úgy tűnt, sikerült. Ismerkedés, beszélgetés, közeledés, nálunk így menne, nem pedig "gyere cipó, hamm bekaplak " alapon.

Viszont többször is előfordult már, h szinte a célegyenesben tűnt el a kiválasztott.

Tehát egy konkrét és balul sikerült hármas alkalmon kívül semmi tapasztalatunk ebben nincs és biztosan részünkről sem menne zökkenő mentesen. A harmadik fél megtépázott lelki állapota nem dominálna a gyakorlatlanságunk mellett.

Mindamellett amit írsz, lehet benne valami, mert ha így visszagondolok, az egyik jelentkező pont az önbizalom hiány miatt tűnhetett el.

Előzmény: Bean2019 (72404)
Bean2019 Creative Commons License 2020.10.16 0 0 72404

Érdekes amit leírtál. Azért harmadikként ott lenni ahhoz kell bátorság szerintem. Ha meg a jelentkezők  "elhanyagolt" férjek voltak ott azért alaposan meg lett törve az önbecsülésük. Sajnos ezt tapasztalatból írom és hiába is voltak régebben fergeteges "sikerek" a feleség részéről ért rengeteg visszautasítás és kedvtelenség megteszi egy életre a hatását. A férfiak is érző lények akkor is ha sok nő ezt másképp gondolja.

 

Előzmény: LTvedtél? (72399)
Cathrine69 Creative Commons License 2020.10.08 -5 1 72403

Olyanok jelentkezését is várom, akik partnert keresnek erotikus, szexuális, szókimondó üzenetek váltásához, virtuális izgatás és önkielégítés céljából.
Ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor írj nekem a - forum.index/profile2347

eljottazidom Creative Commons License 2020.10.08 0 3 72402

Ő megoldja magának.

LTvedtél? Creative Commons License 2020.10.08 0 0 72401

Ha akarsz, írhatsz. Keveseket hagyunk válasz nélkül.

Afelfedezo41Bp Creative Commons License 2020.10.08 0 0 72400

Hát megértelek nem könnyű a keresgélés főleg ha kicsit huncutabb az ember :) ,,,szívesen dumcsiznék veletek ha lehet :)

Előzmény: LTvedtél? (72399)
LTvedtél? Creative Commons License 2020.10.07 0 4 72399

Időnként olvasgatok itt mások házasságbeli helyzeteiről, véleményekről. A hozzászólások alapján a nők többsége sokkal alacsonyabb libidóval bír, mint azt a hites férje elvárná. Akkor figyeljetek:

 

Időnként ránk jön Emmával, h keressünk egy ffi.-t harmadiknak. Legutóbb a nyár közepén történt hasonló próbálkozás részünkről. Az egyébként nem túl sok jelentkező közül kiválasztottunk kettőt és ismerkedtünk írásban. (az egyikkel már korábban többször is találkoztunk, de nem jutottunk el a tettlegességig.) Most sem sikerült vele semmi, mert egy semmiségen fölhúzta magát és elköszönt. Szerintem humorral is fogadhatta volna (egyébként Emma írt vmi merészet) de annyira érzékenyen fogadta, mint egy szende szűz az óvodásnak fölolvasott meséből.

A másik személlyel beszéltünk telefonon is és mivel egy időben nyaraltunk a Balatonon egymáshoz közel, fölmerült részéről a találkozás lehetősége. Nem zárkóztunk el, de mikor konkrétumra került a sor, elhallgatott. Bő hét után  - már itthon - Ő maga feszegette a találkozást és az időpontot meg is adta. Mivel kötöttek voltunk akkor, de lemondani nem akartuk, mi pedig a helyszínt merészeltük javasolni. No, ekkor érintkeztünk utoljára, mert ő is fölszívódott.

 

No akkor hogy is van ez az elhanyagolt férj szerep - mert mondanom sem kell, h mindketten hasonló cipőben járnak?

Itt rinyálnak sokan, h a felesége semleges neműként kezeli és sokan kitekintenének, de ha már nem csak beszélni kellene, akkor köd előttem, köd utánam !

gxzoli Creative Commons License 2020.10.02 0 0 72398

Van ilyen, hogy megtalálod azt, aki sokkal odaadóbban szeret. Ő ismeri az otthoni körülményeidet ? Próbál rád hatni, h válj el miatta ?

 

Nem egyszerű a dolog, mert ott vannak a gyerekek.

(Sajnos az, h anyagilag megkapnak mindent az kevés, sérülnek valamennyire. Bár ha balhé meg feszültség van otthon, akkor jobb lehet a távolság.)

 

Nem tudom, érdemes-e még a házasságodat orvosolni... a feleséged vajon akarna jobb légkörű házasságban élni ? Persze ha nem becsül semmire, úgy elég nehéz bárhova is lépni.

 

Előzmény: Törölt nick (72390)
gxzoli Creative Commons License 2020.10.02 0 0 72397

A válást a nőknek találták ki.

 

Hát szerintem egy ronda válást senkinek sem...

Ha meg lehet beszélni értelmesen, szem előtt tartva, hogy a gyerekek ne lássák kárát, akkor hajrá.

Ők aztán tényleg nem tehetnek semmiről, csak szívnak miatta.

Előzmény: murray (72391)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.01 0 1 72396

Olvastam, hogy egyes vélemények szerint már az év / 10-12 szex is szexmentes kapcsolatnak tekinthető. Pedig részemről már az lenne maga a Kánaán. Kíváncsi lennék egy olyan őszinte statisztikára ,hogy mondjuk 100 párból akik 20 és 50 közöttiek és nem friss kapcsolatban vannak hány százalékuknál teljesül egyáltalán ez a havi egy alkalom?

DS88 Creative Commons License 2020.09.22 0 1 72395

Szerintem  nagysagrendekkel több nő igényli a szexet. Csak mások a preferenciaik.  Mi férfiak sokkal egyszerűbben éljük meg a dolgot, a nők szâmára a szex sokkal bonyolultabb. Rengeteg gátlasuk van, kezdve azzal hogy sosem találjak elég szépnek magukat, mindig van amit pont nem szeretnek magukon. Ráadásul a nők között sokkal brutálisabb rivalizálás van mint a férfiak között.

Nekik egy jó pasi pont olyan statusszimbólum mint egy férfinak a drága kocsi, vagy egy plázaállat. 

 

Előzmény: BobRob69 (72393)
BobRob69 Creative Commons License 2020.09.17 0 0 72394

Nagyon vigyázz! A kezdetben sokszor így van. Mikor "megszerzett" még pár hónapig megy a szex aztán folyamatosan csökken majd teljesen megszűnik. Biztos vannak kivételek is de sajnos ez a gyakorlat.

 

Előzmény: Törölt nick (72390)
BobRob69 Creative Commons License 2020.09.17 0 2 72393

Nem tévedek hidd el! Jól írtad "nők egy részének igenis szüksége van a szex-re" igen EGY RÉSZÉNEK ami szerintem jó esetben max 15-20%. A többiek nagyon is jól elvannak szex nélkül.  Neked szerencséd van Emmával élvezzétek egészségben sokáig!

 

Előzmény: LTvedtél? (72392)
LTvedtél? Creative Commons License 2020.09.12 0 0 72392

Tévedsz, a nők egy részének igenis szüksége van a szex-re. Nem biztos, h a puszta élvezet ami kell nekik, mint a ffi.-aknak.

A nő számára az intimitás az összetartozást, egymásra figyelést, a páros összhangját is jelenti. Férj és feleség közt a szex (legtöbbször) az, ami csak kettejüké és a nők ezt tudatosabban tartják számon, mint mi ffi.-ak.

Nálunk legalábbis ez a helyzet.

 

Emma ezt nálunk úgy fogalmazza meg, h NEM szeretnék újra ( mint az első házasságában ) semleges nemű lenni !

Előzmény: BobRob69 (72370)
murray Creative Commons License 2020.09.10 0 1 72391

Akkor neked megvan az esélyed a kiugrásra. Ha van egy ilyen kis tuti barinőd akkor itt az esély. 

Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Kapsz otthon puncit? nem. mit kapsz? csak szart. nem? 

 

Engem egyszer utasított el az asszony , másztam ki az ágyból ennyit mondtam: Ok. majd megoldom magam.. tudta jól hogy ez nálam mit jelent, hála a múltamról szívesen fecsegő barátaimnak. Azóta legalább egy "na, gyere"  músor van ha benyújtom az igényem esti hancúrra. 

 

Új barinőddel beszélgettél a jövöről? mi az állapota? elvált? gyerekes? netán még csak húszéves? :-)  

tudja hogy válnál miatta? sokan rábasznak erre ám. 

Őbelőle nem lesz sárkány? Mert minden nőböl előbb utóbb az lesz..

 

Ha boritasz otthon, számíts rá hogy egy bugyiban fogsz kijönni a bíróságról. Vagy kezdd el most a pénzt kimenteni. A válást a nőknek találták ki. 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (72390)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.10 -2 2 72390

Igen van valakim néhány hónapja. A nejem ellentéte teljesen, imád szexelni, mindent csinál amit mondok, és mellette még imád is. Szerelmes belém.

Jól néz ki a csaj, cici, popsi, minden klappol. Bombáz az üzeneteivel, küldi a szexi videókat, képeket, állandóan nedves.....katarzist élek át minden alkalommal, amikor vele vagyok. Figyel rám, törődik velem stb, nem csak a szexben, hanem a mindennapokban is. Ha megvan neki épp, akkor is figyel, hogy megfelelően kielégítsen, ne szenvedjek "hiányt" semmiben. Istenem, miért nem egy ilyen feleség jutott nekem?  Most lehetne mondani hogy a pénzre hajt, de amikor összejöttünk, nem tudta az anyagi körülményeimet. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy remélem nem a pénzemre hajt, hát egy hétig könyörögtem, hogy ne haragudjon, alig akart velem szóba állni.

És meg lehet engem vetni, hogy megcsalom a feleségem, akit valaha szerettem, de úgy gondolom, ez nem történt volna meg, ha minden klappolna.

Kibaszottul lelkiismeret furdalásom van emiatt!

Nem így képzeltem el a jövőmet, hanem boldogságban, vidámságban, szeretetben, feszültségektől mentesen. (a feleségemmel)

Előzmény: murray (72389)
murray Creative Commons License 2020.09.10 0 5 72389

Én megértelek, de hidd el ha elválsz és kikerülsz a piacra akkor igen nehéz újrakezdeni. 

Van most valakid az asszony mellett?   

 

Nekem is rengeteg nőm volt az asszony előtt én vagyok neki a második ő meg nekem a huszonötödik.. ezért is megkaptam már bőven.. 

Azt hiszed nekem jobb? Ez a sorsunk nekünk férfiaknak a házasságban egy igavonó háziállattá silányulunk egy pénztermelő otthoni kapcarongy. Egy apataxivá. Egy apabank.  Ez lett belőlem. egy lúzer.  

 

Én is hazamegyek , ezt oda tedd-ezt ne ide tedd. nyírd a fűvet, hozzál sok pénzt, ha vezetsz ne nézd a nőket .. és egyébként is kövér vagy. ezt kapom én is. 

mellé pedig a társas magány. melléfekszek le se szar. nyomkodja tovább a telefont.  heti egyszeri sex van amit egyeztetni kell már délután. 

Megpróbálom poénra venni pedig látom semmi kedve hozzá.  Dühből jó nagyokat dugok. magammal. 

 

A páromnak egyetlen mázlija van hogy atom jól néz ki. vékony, cickók, a strandon mellettem látom hogy viszketnek a hapsik a tehén asszonyaikkal ahogy nézik. 

csak ezért tűrök. mindent csak ezért tűrök. 

ha úgy nézne ki mint a topis antinő sógornőm már rég borítottam volna. 

 

én se találnék már senkit utána. ma már a közepes és a ronda nők is istennőnek képzelik magukat. 

 

Előzmény: Törölt nick (72387)
DS88 Creative Commons License 2020.09.10 0 2 72388

Ha van pénz akad nő is. Ez egy végtelen nagy bölcsesség.Nyugodtan magára hagytaod anyát a három gyerekkel. Hétvégén Te leszel az isten mert mindent megengedsz nekik és lesz ücsi,süti,buli. Hétközben meg anya nyaggatja majd őket a tanulás miatt. Ráadásul egy jó numerára se lesz ideje a gyerekek mellett.Neked meg lesz időd energiad feleannyi idős csajokat hajtani.És ha elviszed Ibizzára akármelyik húsz éves tövig szívja a békepipát.

Arról ne is beszéljünk mennyi jó karban lévő harmincas negyvenes szingli várja hogy alaposan kisámfázzák és egy jó szót szóljanak hozzá. Ne aggódj nem maradsz egyedül csak ésszel csináld. 

Előzmény: Törölt nick (72387)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.10 0 1 72387

Asszem rátapintottál a lényegre, talán a magánytól félek a legjobban...ezért volt, hogy többször meginogtam, hogy mi legyen velünk. Basszus....csak egy kicsit lenne jobb! Dehogy akarnék én válni! Egyszerűen társra vágyom én is, de sajnos a feleségemmel nem találtuk meg a frekvenciát, a közös dolgokat. Társaságba mindig kimért, én meg amolyan bulizós voltam mindig. Néha berúgtam, persze ezért általában nem szólt hozzám egy hétig, pedig nem okádtam össze mindent, nem kötekszem, egyszerűen jó kedvű vagyok. Ja! És egy évbe kb 5 ször iszok. Még nyáron se nagyon sörözök, max egy jó töltött-káposzta után egy pohárral...ennyi. Persze a berúgás után megjegyezte, már megint te voltál a legrészegebb. Ami lehet hogy így volt, de nem csináltam semmi olyat ami ennyire kiboríthatná.

Persze voltak nagyon jó közös dolgok, de sajnos még a legelején és a mérleg inkább a válás felé billen...(érdekes, hogy rengeteg csajom volt előtte és mindegyik nő, felnézett rám, férfinak tartottak, a feleségem soha...) nem beszélve arról, hogy soha nem állt ki mellettem, ha a családban valami nézeteltérés volt. Mindig csak a második lehettem, és engem hibáztatott minden családja felé történt negatívum miatt is. Mindezek ellenére, SZERETTEM és asszem még mindig szeretem, kötődöm hozzá...., de lehet hogy csak az elmúlt évekhez, az otthon melegéhez, a megszokáshoz....nem tudom. Félek a változástól, nem tudom tudnék-e még valaha valakibe szerelmes lenni, valszínű nem.

            Egy héten hat napot dolgozom és jó párszor megkaptam, hogy otthon nem csinálok semmit....értsd levél összeszedés, bokor nyírás, porszívózás. Meg a faszomat...már bocs. Volt takarítónő, néha jött kertész. Van, volt rá pénz, nem értem miért én legyek a barinője előtt a mintaférj. Miért mással festetem le a kerítést....azé me csak!!! Mert kurva fáradt vagyok és nekem is kell az én időm. Persze a nyaralás fasza helyeken jó volt., három gyerekkel ötünknek milliók, akkor persze jó volt. És mindezek ellenére, el is anyásodott egy kicsit, nem nagyon öltözött csinosan, pedig teltebb jó seggű csajszi.

Nem akarok panaszkodni, nem várok "visszaigazolást" egyszerűen csak le akartam írni.......

Előzmény: murray (72386)
murray Creative Commons License 2020.09.10 0 1 72386

vigyázz mert 40 felett már negyon nehéz komoly kapcsolatot találni. nyűgős fürdőskurva már a nő és a férfi is, és két szinttel magasabban keresgél mint ő maga. 

szóval készülj fel a magányra is.  

Előzmény: Törölt nick (72385)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.10 0 0 72385

Nem várok visszaigazolást.....elmondtam a problémákat. A szexmentesség valszínű már csak a végkifejlet. Igen, az alapokkal is baj van, és volt is azt hiszem mindig is.

Előzmény: Vadmacs77 (72384)
Vadmacs77 Creative Commons License 2020.09.10 0 1 72384

Őszintén: szerinted a szexmentesség a legnagyobb baj? Nemcsak egy visszaigazolást vársz tőlünk, hogy jól döntöttél a válással kapcsolatban?

Elolvasva, hogy milyen a hangulat köztetek, a szex a legkisebb gond. Jobban éreznéd magad, ha lenne heti egy-két szex, de ugyanúgy szívnátok egymás életenergiáit mint most? Nem hiszem. Itt már a kapcsolat alapjaival is baj van, és ez ha elváltok, a gyerekek elhelyezésénél, nevelésénél is vissza fog ütni. Nem lesz meg a szükséges összetartás, együttdolgozás, gondolkodás, ami egy sikeres gyerekneveléshez kellene.

Előzmény: Törölt nick (72383)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.10 0 0 72383

Nem ő választotta a válást, hanem én.....többször kimondtuk, aztán na próbáljuk meg még egyszer, de nem igazán ment. Ő sem boldog, én sem. Nehezen léptem meg ezt a döntést, sokat vívódtam, de jó pasinak tartanak, és nem akarok szexmentesen élni. Egyébként több minden nem klappol köztünk, a szex már csak a vég kifejlet volt, a családommal sem jön ki jól, volt, illetve van egy tizenéves sérelme, amit nem hajlandó elfelejteni, megbeszélni stb...én meg mindig vágjak jó pofát az ő családjához, mert ők mindig mindent jól csinálnak....van egy nagy csöcsű, buta kiállhatatlan sógornőm, akit néha úgy el tudtam volna küldeni a picsába, meg a családi összejövetelek is olyan kimért, etikett szerűen zajlottak, senki nem tudta magát elengedni, jókedvű lenni stb... szóval hosszú út vezetett ideáig. Magam részéről kibaszottul nem így képzeltem el az életemet, pláne, hogy tényleg megvan mindenünk, de ez így nem tud működni.

Előzmény: DS88 (72382)
DS88 Creative Commons License 2020.09.10 0 1 72382

Azért az is dôbbenetes hogy három gyerek rendezett anyagiak és tartós hâzaséletutan inkább a álâst választja a feleséged ,csak ne kelljen lefeküdnie veled. Már ez is elég megalâzó önmagában. Így belegondolva igazad van válj el! Főleg ha van olyan aki vidáman cibálja a lompost, lehet az sem tart örökké de tanulj a hibából ne nősülj újra és maradj anyagilag független....

Előzmény: Törölt nick (72380)
Vadmacs77 Creative Commons License 2020.09.10 0 1 72381

Sziasztok!

 

Nem értek egyet veled: nincs olyan, hogy a gyerekek nem fogják megsínyleni. Az az igazi kérdés, hogy mennyire áll otthon a bál.

Nem tudom, hogy mekkorák a gyerekek (érzésem szerint 10 - 17 év  közöttiek), de ekkora korban még sérülékenyek lelkileg.

A válás anyagilag sem tenne jót (3 gyerek adókedvezménye azért nem kicsi összeg - bocs ha anyagias lennék), egy új egzisztencia felépítése lehet, hogy a te kedved is elvinné a szextől, nemcsak a feleségedét.

De ha otthon tányérröptetésig fajul a veszekedés, és nincs kibékülés akkor tényleg jobb a szolid távozás, vagy a nyitott házasság-ebből a jól sikerült sem sokkal gyakoribb mint a fehér holló.

Másrészt te is öregedsz, és csökken az igényed a szexre. Nálunk korábban a férjem volt, akinek kevés volt a heti kettő-három, esetleg négy alkalom, nekem bőven elég, de hogy ő már átlépte az ötvenet, már egyformák lettek az igényeink.

Korábban írtam itt valakinek, hogy nálunk is voltak problémák, de túlléptünk rajta nehezen, de nem merem felhozni a mi életünket példának, mert eléggé másképp élvezzük az életünket, mint az ( társadalmilag elvárt?) átlag.

Előzmény: Törölt nick (72380)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.10 0 0 72380

A gyerekek nem fogják megsínyleni....max pár hónap...én megadok nekik mindent. Szeretetet, törődést.

Ha együtt maradnék az anyjukkal, nem fogják később megköszönni, hogy velük maradtam. Ők is látják a folyamatos feszkót

Előzmény: DS88 (72379)
DS88 Creative Commons License 2020.09.10 0 1 72379

Megértelek nekem is egy ilyen nagyseggű baszógép volt az asszony. Most úgy néz ki megint sikerül  két év alapjârat után sebességbe tenni😊 Szerintem ebben benne van az is hogy a legújabb szerzeményem szerintem kezd szerelmes lenni . Ezek kilométerekről szél ellenében megérzik apun a szerelmes nő "szagát".

Nem kell feltétlen válni de ha az asszonynak végképp kiszikkadt az agya meg az alfele akkor nyilvan nem neheztel egy kis szórakozás miatt. Lehet anyagilag is jobban járnál ha nem valnál. Sajnos a ygerekek megsínylik az ilyesmit. Csak harcold ki magadnak a szabad kufircolas lehetőségét és élvezd ami még hátra van.

 

Előzmény: Törölt nick (72378)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!