Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88690

Én nemtom, hogy Dull Szabi kikkel egyeztetett meg kikkel nem, bárkiről bármit el tudok képzelni, de legalábbis fura, hogy jó ideje egyeztet már velük, és ez mégis csak egy nappal az után derül ki, hogy a szerkesztőség beint a vezetőknek. Úgy néz ki, hogy az ellenzéki újságírók sokkal ügyesebbek az ilyen egyeztetőknek a tettenérésével kapcsolatban.

Előzmény: D. Tremens (88687)
D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 -1 0 88689

Ne álcázd magad fizetett fideszesnek mert az vagy. :)

Előzmény: Törölt nick (88685)
D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 -1 0 88688

Ti ketten gyanúsan képben vagytok minden fideszes ukázzal miközben elődjátok a naagy momentumos ellenállót. Melyik nerkiskirály uszályát hordozzátok sracok?

Előzmény: Krüger Frédi (88686)


D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 -1 0 88687

Persze, hogy lehulyesegezem. Az, hogy Dull Szabi egyeztetett az ellenéki partemberekkel már jóideje ,köztük Dobrev Klárával, az nem jelenti azt ,hogy DK-s megrendelésre dolgozott.

Előzmény: Törölt nick (88685)
Krüger Frédi Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88686

Így jár az, aki lemarad akár csak egyetlen eligazításról is:) Ez nem puhányoknak való meló, itt nincs "csajozni voltam tegnap este" meg "elmentünk sörözni a haverokkal".

Előzmény: Törölt nick (88685)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88685

Te most lehülyeségezed a fideszes narratívát? Tehát lehülyézed a Fideszt? És egyúttal a magyar embereket is lehülyézed? Határon innen és túl? Mind a 15 milliót? Te tényleg ki akarod irtani a magyarságot? Elmész te a magyargyűlölő nénikédbe... Szopd le a Sorost, mocskos magyargyűlölő!

Előzmény: D. Tremens (88683)
Krüger Frédi Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88684

Persze hogy hülyeség, de ez a fideszes narratíva.

(A fideszes narratívák általában orbitális hülyeségek, a célcsoportjuk rémisztő tájékozatlanságára és ostobaságára, a régen kimosott agyukra, továbbá a pofátlanság erejére építenek)

 

Előzmény: D. Tremens (88683)
D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88683

Ez hülyeseg.

Előzmény: Törölt nick (88679)
Krüger Frédi Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88682

Nem ismered fel a mintázatot és az eszköztárat? Olyan ez, mint egy ujjlenyomat:)

Előzmény: Törölt nick (88679)
Hollyberry Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88681

Sosem másoltam be nem általam írt szöveget idézőjelek nélkül.

 

Előzmény: Telós.... (88680)
Telós.... Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88680

Honnést tudod? Ha akarnák írnék külömbet is te sosemásoló cemende!

Előzmény: Hollyberry (88669)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88679

Nem-nem. A fideszes narratíva szerint Gyurcsány áll az egész hátterében.

Előzmény: D. Tremens (88674)
á-m-2 Creative Commons License 2020.07.26 0 1 88678

Nagyon :) Veled. Nem a lakájmédiával :D

Előzmény: D. Tremens (88671)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88677

Ez pont nem a fideszes narratíva, ők a gyurcsányi térnyerést fújják.

Előzmény: D. Tremens (88674)
á-m-2 Creative Commons License 2020.07.26 -1 1 88676

Jelöld meg a forrást, és majd vele vitatkozom, kedves szócső.

Előzmény: Tamás-972 (88666)
á-m-2 Creative Commons License 2020.07.26 -1 1 88675

A Momentum azt tette, ami a dolga. Segített ebben helyzetben, összefogta azokat az erőket, akik a sajtószabadság mellett vannak, és a diktatúra ellen. Elég már a rengeteg lopásból, elhallgattatásból, pártállami diktatúrából. Neked fáj, hogy létezik más vélemény is? Hatalmi céljai a kis törpenapóleonnak vannak itt, aki nemsokára börtönben végzi, és ezért retteg.

 

A lapot senki nem dobta oda Orbánnak, éppenséggel kiütötték a kezéből, amikor rá akarta tenni.

Előzmény: D. Tremens (88667)
D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 -1 1 88674

Hagyjuk már. Ez a fideszes narrativa.

Előzmény: Törölt nick (88673)
Törölt nick Creative Commons License 2020.07.26 -1 0 88673

Igen, fontos leszögezni, hogy a Fidesznek meg a Fidesz ténykedésével kapcsolatos rossz tapasztalatoknak az égvilágon semmi közük nincs a dolgok alakulásához.

 

Nekem egyébként melengeti a szívemet az a verzió, amely szerint az indexesek simán csak megelőző csapást mértek a kormányzati polipra. Azt meg még mindig nem hiszem, hogy teljesen a vaksötétbe ugorva mondott fel 80 ember, de ez nem is baj.

Előzmény: Krüger Frédi (88521)
D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 -2 2 88672

Ez mondjuk szellemes:

 

"Ezen túl ne használd az Indexet te se."

egy BMW tulaj

D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 -1 1 88671

Most már elegedett vagy?

https://nepszava.hu/3086157_index-tuntetes-a-kormanyoldalrol-nezve

 

A 18 órára meghirdetett tüntetésről a szöveges beszámoló 22 óra 46 perckor került ki az MTI ingyenes, csak regisztrációhoz kötött oldalára, előtte 20 óra 56-kor és 21 óra 3 perckor összesen három tüntetőket ábrázoló fotót töltöttek fel a hírfolyamba a következő szöveggel: „Résztvevők az Index-ügy miatt szervezett tüntetésen a budai Várban 2020. július 24-én. A demonstrációt az Index főszerkesztőjének elbocsátása után szervezték.”

Előzmény: á-m-2 (88663)
D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 -1 1 88670

Na ez az, amit egyrészt nem tudok ellenőrizni ,masreszt oriási svunggal leszarom hogy a kiralyi hirugynökség mit publikál. Kit érdekel, hogy az MTI mit hoz le,ha tele van a hirrel az összes újság, az összes híradó mindkét oldalon, és küldöldön? Csámscsogj rajta, de ez most gumicsont hírnél nem nagyobb értékü, neked találták ki. "Oh bárcsak az MTI lehozta volna!" :)

 

http://os.mti.hu/kozlemenyek

 

A sajtoközlemenyekben az szerepel ,amit a pártok és más társ. szervezetek odatettek .Miért nem adta ki sajtoközlemenyként senki? Hát mert az MTI-t senki sem olvassa. :)

Előzmény: á-m-2 (88663)
Hollyberry Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88669

Ha te így tudnál írni...

...de csak másolsz, úgyhogy legközelebb tedd ki az idézőjeleket, please...

 

 

Előzmény: Tamás-972 (88666)
D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88668

A Momentum ugyyanazt csinálja, mint a Fidesz ,populista, csak az ellenodlalon. Tehát annyira és ugy képviseli a népet ,mint a Fidesz. Max. a saját választóit képviseli ,és azon dolgozik,hogy nagyobb hatalma legyen.

Előzmény: á-m-2 (88664)
D. Tremens Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88667

Ez a te saját bejáratu fenytörésed ,mert aki nem az univerzalis anyaszentellenzékegyház hivatalos kiskátéját fújja ,az már fideszes. Leirtam párszor ,hogy elhibázottnak tartom odadobni önként Orbánnak a lapot, ebböl nehéz kiolvasni az örömködést.

A Momentum hatarozottan káros amit csinál. Becsatornázza saját hatalmi céljaiba az index perpatvart.

Előzmény: á-m-2 (88665)
Tamás-972 Creative Commons License 2020.07.26 -2 2 88666

Szabad a faszom, AZ!
.....
1. Az álobjektivitás

Csapjunk gyorsan a lecsóba, kezdjük a legfontosabbal.

Az indexes újságírók ma Magyarországon talán egyedüliként a médiában úgy tudják magukat függetlenobjektívnak nevezni, hogy utána nem röhögik saját magukat pofán egy másodpercen belül.

Hogy ez miért van, azt nehéz eldöntetni: talán ők – mármint a sima mezei újságírók -

tényleg azt gondolják, hogy amit ők művelnek, az a politikai arany középút (ha máshol nem is, a körúton belül)?

De lehet, hogy csak pókerarcban jók.

Mert nyilván például a 444, Nyugati Fény, és hasonló lapok esetében van egy konszenzuális megegyezés az olvasók és az újságírók között, hogy akkor ők akkor most ballib propagandát fognak írni, aki meg ezt élvezi az olvassa – vagy azt, hogy 2 másodperc alatt felmegy a pulzusa százhatvanra.

Az Index viszont nagyon hosszú, tárgyilagosnak és objektívnak tűnő értekezéseket ír olyan – már a címben is elspoilerezett – konklúzióval, ami gyakran teljesen hamis, és ezt ők is tudják.

Mondjunk két példát:

  1. Leírják azt egy hosszú, grafikonokkal is ellátott elemzésben, hogy a magyar gazdaság 1990 és 2018 között leszakadt a többi V4-es országétól, de a grafikonokon cselesen nem a fejlődés ívét mutatják, ahol jól látszódna, hogy egyébként pontosan ugyanolyan sebességgel bővült a gazdaság egyetlen 6 éves időszakot leszámítva, ami Gyurcsány-korszak néven futott be a történelembe.
  2. Egy másik példa a mostani amerikai koronavírus-járvány második hulláma: képesek voltak öt pontban bemutatni az okait, hogy miért tudott a járvány újra felfutni, és az öt pont közül kettőben ezt Trumpra fogni, és nem megemlíteni a hónapok óta zajló antifa tömegtüntetéseket.

2. Az Antifasiszta-mozgalom mosdatása

Kevesebb veszélyesebb mozgalom létezik ma, mint az antifasiszta, ezt láthatja mindenki, aki az elmúlt két hónapban megnyitotta az internet nevű dolgot.

A médiában pedig vannak olyan íratlan szabályok – még a propagandamédiában is -, amit nem lép át az ember: akármennyire ballib egy lap itthon, nem fog tömeggyilkos kommunista diktátorokat mosdatni (reméljük), vagy akármennyire is migrációellenesek egy másik, nem fogunk tömeggyilkos neonácikat mosdatni.

Mert amit tesznek, az visszataszító:

olyan mozgalmat propagálni vagy mosdatni, ami kimondottan legitimnek tartja, sőt, kívánatosnak a fizikai erőszakot, ez túlmegy minden határon.

Sajnos az Index ezt a határt – bár sokáig tudta tartani – az elmúlt hónapokban többször is átlépte, és idomult sok antifasiszta dogmához.

Nevetségessé tették és összeesküvéselméletnek nevezték:

  • A keresztényüldözéseket, amibe egyébként éves szinten százezrek (!) esnek áldozatul Afrikában, Ázsiában és a Közel-Keleten
  • A fehérek ellen elkövetett népirtást Dél-Afrikában, miközben kormánypártok vezetői énekelnek “lődd a fehéret, öld a fehéret” dalokat, naponta gyilkolnak meg bőrszíne miatt farmereket, és alkotmányosan fosztották meg a fehéreket legitim földbirtokuktól.
  • Elhallgatják a BLM-mozgalom fehérellenes, és civilek ellen elkövetett támadásait, sőt, legújabban már a járókelőket meglincselő, épületeket felgyújtó tüntetőket nevezik áldozatnak, amiért jelöletlen utóban szállítják el őket a helyszínről.

Ez utóbbi előtt egyébként én is értetlenül álltam, hiszen azért eddig nem volt jellemző a lapra, hogy konkrétan terroristákat próbál tisztára mosni, de aztán mikor tegnap megláttam az egyik Indexes tagot antifa pólóban vonulni az egyik videón, akkor rájöttem, hogy valszeg az szerkesztőség egy része már meglépte azt az ideológiai lépést, amit a magyar baloldal szerencsére még nem.

Méghozzá azt, hogy “Az erőszak az egyetlen út válaszolni az erőszakra”.

3. Földes András

Ha egyesítjük Fábián „Parlamenti Folyósó” Tamás és Bíró “Karen” Marianna tenyérbemászó stílusát és Kovács Bálintnak és a frufrus feminista csajnak (akinek nem tudom a nevét) ideológiai képzettségét, akkor megkapjuk Földes Andrást.

Szerény véleményem szerint nem csak az Indexnek, hanem az egész magyar médiának ő az egyik legkártékonyabb eleme, olyan szinten űzi a libtard érzékenyítést, hogy harmadik pontnak intézményként bekerült ő is.

András azért rosszabb az átlagos “szegénymenekültező” sajtómunkásnál, mert ő a saját szemével is látta, hogy az, amit ír, az nem igaz.

Elmenni Görögországba egy menekülttáborba, és azt hazudni, hogy a görög lakosság terrorizálja szegény menekülteket, és letagadni, hogy háromszor gyújtották rá a falura az erdőt, hogy nincs biztonság a környéket, mióta szabad kijárásuk van, hogy milyen rendezetlen szeméthalommá változtatták az egyébként gyönyörű helyet, ahol élnek.

Ugyanezt megcsinálta migránstaxival is, hősnek beállítva a menekülteket kimentő, valójában Brüsszeltől brutális pénzmennyiségeket elnyelő civil szervezeteket, a 100 menekültből azt a kettőt bemutatni, amelyik nő vagy gyerek, nem 20-as éveiben járó fiatal férfi.

Andráson látszik, hogy ő tényleg vallásosan hisz abban, hogy az új társadalom az emberiség egyetlen útja, és bármilyen mélységig lesüllyed, hogy errefelé vigye el a közvéleményt.

Egyelőre szerencsére sikertelenül.

Ezen kívül érdemes megemlíteni az angol nyelvű cikkeit, amik szintén sokat elárulnak a jelleméről: Magyarországon magyar belügyekről angolul külföldieknek írni politikai vereség után pont olyan, mint mikor a kisebb testvér nekimegy a bátyjának, aki persze visszaüt, aztán megy sírni anyucihoz, hogy gonosz a világ.

Becsületes harc helyett saját országodat lejáratni, ráadásul hazugságokkal, ez nettó hazaárulás.

Persze egy Andráshoz hasonló publicistának nincsenek határok, nincsenek nemzetek, nincs haza: csak emberek vannak.

Összefoglalóan: RIP Index. Reméljük fogsz még „Főnixként feltámadni hamvaidból”, ahogy a szerkesztőségi ülésen állítólag elhangzott, de ezt a három tollat nem kéne visszanöveszteni.

Előzmény: á-m-2 (88665)
á-m-2 Creative Commons License 2020.07.26 -1 1 88665

Te oromkodsz itt h milyen fasza minden, én siratom a szabad sajtó újabb bástyájának bukását.

Előzmény: D. Tremens (88660)
á-m-2 Creative Commons License 2020.07.26 -1 1 88664

Jól mondod, a Momentum a népet képviseli, valakinek azt is kell :)

Előzmény: D. Tremens (88658)
á-m-2 Creative Commons License 2020.07.26 0 1 88663

https://m.hvg.hu/itthon/20200724_mti_index_felmondas_tuntetes

 

Ok, akkor a senki által nem nézett tévé ezek szerint mutatta, de a nemzethy hírügynökség nem nagyon iparkodott.

Előzmény: D. Tremens (88659)
exelant Creative Commons License 2020.07.26 0 0 88662

tényleg nagy lehet a baj az indexnél, már az ötöslottó nyerőszámait se cifrázzák úgy, mint régen : (

D. Tremens Creative Commons License 2020.07.25 -1 1 88661

Kicsivel késöbb jó felvételek vannak a csodás Leopard 2A4-esekről. Tényleg pompás jármüvek. A németek mindig értettek a minőségi gyilokgépekhez. :)

/Shangri-la/

Előzmény: D. Tremens (88659)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!