Keresés

Részletes keresés

norbre Creative Commons License 2020.02.04 0 0 96080

 

Eladó 1db Nikon AF 50mm 1.8 D objektiv (ø52).

Jó állapotú, megkímélt, keveset használt, karc, gomba és pormentes.
A képeken is látható UV szűrő mindig rajta volt, tárolásnál a hátsó kupak is.
Leejtve, dobálva sosem volt.

 

Szép képeket csinál, de mióta megváltam egy éve a régi motoros vázamtól leginkább már a szekrényben pihen.

 

Spéci, "összetolható" gumis napellenző van hozzá.

Tartozékok: UV szűrő, gumis napellenző, hátsó kupak.
Ár: 35e Ft

 

Szériaszám: 821920

 

Garancia nem érvényesíthető, blokk, számla, doboz nincs.

Átvételi lehetőségek megbeszélés szerint, elsősorban XI kerület Kondorosi út, Bikás park, Móricz, Allee környéke.
Személyes átvételt preferálok a későbbi félreértések elkerülése végett, de kérésre postázom is.
Postázás előre utalás esetén belföldre:
- Foxpost +1.000Ft
- DPD  +1.400Ft

 

norbre.hu@gmail.com

 

https://www.nikon.hu/hu_HU/product/nikkor-lenses/auto-focus-lenses/fx/single-focal-length/af-nikkor-50mm-f-1-8d

zsboya Creative Commons License 2020.02.04 -5 0 96079

Kevés expós, 10MP-es NIKON D3000 DSLR váz vagy szett (Nikon objektívvel) eladó!

Ár: 30'000 Ft. (Bp. VII.)

Eladó egy jó állapotú, szenzortisztításon és beragadt (stuck) pixel-mentesítésen nemrég átesett, 18k expós Nikon D3000 DSLR fényképezőgép, igény esetén objektívvel és táskával együtt! Esetleg csere is érdekel MILC-re vagy fényerős fix v. 18-50 objektívre v. jobbfajta teleobira (pl. Tamron SP AF 70-300 VC).

Bár nem egy új modell, de a mai középkategóriás kompakt fényképezőgépektől is nagyságrendekkel jobb képminőséget biztosító (főleg ISO 200 felett észrevehető) - emiatt pl. ékszerfotózásra, makrózásra is sokkal jobban használható, kicsi és könnyű, mégis elég jó fogású tükörreflexes fényképezőgép szett várja új gazdáját jóval egy új, közép-kategóriás kompakt gép ára alatt! Röviden annyit mondanék róla, hogy egy olyan, kissé továbbfejlesztett D60, aminek megnövelték a kijelzőjét és megkapta a magasabb kategóriájú D90/D5000 fókuszrendszerét (11 pontos a 3 helyett). A konkurenciát tekintve a Canon 1000D-vel teljesen azonos kategóriájú gép, csak 1 évvel újabb, és nagyobb kijelzővel (3 vs 2.5") illetve több fókuszponttal (11 vs 9) rendelkezik.

Árak:
- D3000 váz (tartozékaival): 30e Ft,
- Manuál fókuszos szett (Nikkor AF D obival): már 40e Ft-ért!
- Autófókuszos szett (Nikkor AF-S ED obival): már 45e Ft-ért!

Eladó egy száraz szenzortisztításon és beragadt (stuck) pixel-mentesítésen frissen átesett (szervízben ezek együttes költsége min. 10e Ft), hibátlanul működő, jó állapotú (csak a kijelzőjén van némi karc), 10.2 MP-es, nagy kijelzős (3") Nikon D3000 digitális tükörreflexes fényképezőgép [608526x] a tartozékaival (akku, töltő, nyakpánt) és egy hozzá tartozó Nikkor 18-55mm (3x zoom-ú) autófókuszos objektív. Expószám: 18'154, bőven a tervezett és tesztelt zárélettartam (min. 100k) ötöde alatt, úgyhogy elvileg még min. 82'000 kattintást ki fog bírni! Az akksija és a töltője is megfelelően működik. Szenzora ép és tiszta, Lenspen tisztító-készlettel le lett tisztítva.

Szettben olcsón, kezdésképp

- egy Nikkor AF 35-80mm 1:4-5.6 D (FX) obival [10e Ft]:
40e Ft-ért (Full Frame vázon is használható!), habár az objektív AF-os, ezen a vázon nem lesz vele AF, csak manuális fókuszálás lehetséges.

Vagy automata fókuszálásra is képes,
beépített fókuszmotoros Nikkor DX AF-S G optikákkal tudom adni:

- egy 3x zoom-ú 18-55mm 1:3.5-5.6 II ED (képstabi nélküli) obival [213524*, 17e Ft]:
45e Ft-ért (a 47e helyett), vagy

- egy 6x zoom-ú 18-105mm 1:3.5-5.6 VR képstabis obival [3235717*, 43e Ft]:
70e Ft-ért (a 73e helyett), - Nikon HB-32 napellenző: +3e Ft.
Ha ajándéknak veszed, akkor gyári szütyőt és fehér kitdobozt (távtartós védelemmel) is adhatok mellé 1e Ft-ért.

Az objektívek jó állapotúak, por-, karc- és gombamentesek. Nincsenek eldeformálódva, a fókusz- és zoom-gyűrűik nem szorulnak, AF-uk pontos.

Használt, de nagyon jó állapotú, a gyárinál jóval nagyobb kapacitású (1300 mAh), utángyártott (Travor) EN-EL9 akksik 5e Ft/db áron, ill. drágább, szélesebb átfogású (nagyobb zoom-tartományú) fókuszmotoros és/vagy képstabilizátoros objektív(ek), akár utazózoom vagy teleobjektív is választható(k) mellé.

Szett vásárlása esetén egy vadi új, jó minőségű, praktikus fotóstáskát is tudok adni hozzá mindössze 2e Ft-ért!


A fotózással komolyabban megismerkedni vágyó kezdőknek tökéletes választás ez a belépő szintű gép:

Nincs áttekinthetetlenül sok beállítási lehetőség, mégis jól testreszabható, egyszerű, letisztult menű és kezelhetőség jellemzi,

- dinamikus, telt, élénk, de a természeteshez mégis közelálló színek, - aktív D-lighting (dinamikatartomány növelése),
- 11 AF-pontos, 3D követő fókuszrendszer, - élességvisszajelzés és rangefinder funkció manuális fókuszálás esetén is,
- Auto ISO, - finomhangolható fehéregyensúly, - Bulb mód ("végtelen" záridő), - RAW-ban való fotózás lehetősége,
- vakuteljesítmény kompenzáció TTL-mérés esetén és állítható teljesítmény-leosztás manuális vaku v. mérés esetére, - erős AF-segédfény,
- ideális méretű max. felbontás: 10 MP (nem túl kicsi a fotók kinagyíttatásához, de nem is túl nagy, ami a képzaj szempontjából kedvező),
- képek utólagos feldolgozása vázon belül (gyors automatikus képmódosítás: D-lighting és vörösszem-korrekció, képkivágás, monokróm kép, szűrő effektusok (skylight, warm, vörös/zöld/kék intenzitás, keresztszűrő, lágy), színbalansz (fehéregyensúly), leméretezés, átfedéses kép készítése 2 RAW fotóból, RAW konvertálás, gyors retusálás, kézi kontúrrajz hatás, miniatűr effekt, Stop-motion video: animáció készítése).

További előnyök: - Kis külső méret, de még elégséges méretű markolattal, - Gyors bekapcsolás és memóriakártya-kezelés, - Remek státusz kijelzés a hátsó LCD-n, a képernyőn könnyen módosítató paraméterekkel, betekintés érzékeléssel, - Kiváló képnagyítás, precízen ellenőrizhető képélesség, - Választható színtér (AdobeRGB, sRGB), - Kiégett részek villogtatása, hisztogram kijelzés, - Súgórendszer, - automata szenzortisztítás, ...


Az eladásra szánt termékek részletesen:

- Váz: Nikon D3000 (SN: 608526x, Thailand)
- Akkumulátor: EN-EL9 Li-ion (China)
- Gyorstöltő (hálózati kábellel): Nikon MH-23 (Malaysia),

- Objektív 1 (52mm első sapkával): Nikkor AF (FX) 35-80mm 1:4-5.6 D [SN: -, Thailand],
- Objektív 2 (52mm első sapkával): Nikkor AF-S DX Zoom 18-55mm f/3.5-5.6G II ED SWM [SN: 213524x, Thailand],
- Objektív 3 (67mm, sapkákkal, kérésre napellenzővel): AF-S Nikkor DX 18-105mm f/3.5-5.6 G VR [SN: 3825097*].

- Egyéb tartozékok, kiegészítők:
  - Vállszíj/nyakpánt, Mini USB-s adatkábel,
  - Praktikus, könnyű, zippzáras, vállpántos fekete fotós táska (belül 2 variálható, tépőzáras rekeszfala és egy hálós zsebe van).
  - Teljes magyar használati útmutató pdf-ben a Nikon honlapjáról letölthető.

További infók, vele készített fotók és teszt a gépről:
https://hvg.hu/tudomany/20090924_nikon_d3000
https://pixinfo.com/cikkek/kiprobaltuk-nikon-d3000/
https://www.photographyblog.com/reviews/nikon_d3000_review/image_quality
https://www.flickr.com/groups/2010nikon/pool/page5/


Megtekinthető és kipróbálható: Bp. (VII.) Keleti-Pu. közelében. Tel.: 06-20-321-3734 (9-22h, Zsolt).

A mellékelt fotók nyers JPG-k, ezzel a D3000 vázzal és a Nikkor 18-55mm obival készültek.

zsboya Creative Commons License 2020.02.04 -5 1 96078

Újszerű, 5k expó alatti, Full HD videós, 24 MP-es NIKON D3200 Váz vagy Szett (AF obival) eladó!

Ár: 54'000 Ft. (Bp. VII.)

Makulátlan állapotú, nagyon kevés expós, szenzortisztításon frissen átesett, videózásra is használható (Full HD 25/30 fps videó akár folyamatos AF-szal), metálbordó

Nikon D3200 DSLR fényképezőgép eladó, igény esetén objektívvel és táskával együtt!

Árak:
- D3200 [393553*] váz (tartozékaival): 54e Ft!
- Manuál fókuszos szett (Nikkor AF D obival): akár már 60e Ft-ért!
- Autófókuszos szett (Nikkor AF-S ED obival): akár már 70e Ft-ért!

Saját, belépő kategóriájában a legújabb (2018.) D3500 modellhez (kb. 90e Ft) képest elhanyagolhatóan kisebb tudású: - a sorozatsebesség: 4 fps (az 5 helyett), - a videó max. képfrissítése FHD felbontásban: 30 fps (a 60 helyett), - képfeldolgozó rendszer: EXPEED 3 (a 4 helyett), - a max. natív ISO: 6'400 (a 25'600 helyett), de ez valójában lényegtelen, mert max. ISO 3200-ig használható csak mind2, afelett már túl zajos fotókat készítenek, - Vezeték nélküli fájlátvitel: alapból nincs (másiknál SnapBridge BT van, de csak leméretezett fotók továbbítására), és nincs egyszerű panorámamód. Viszont a D3200-nak jóval erősebb a vakuja (12 vs 7 kulcsszámú), van mikrofon bemenete, 2 db (első és hátsó) Infra vevője az IR-es távkioldáshoz (ami a D3500-n nincs), illetve WiFi-s kiegészítővel (WU-1a) ennél a nagyfelbontású fotók is továbbíthatók, és a vezérlése is megoldható.

 

Belépőszinten az utolsó igazán nagy fejlesztés ezen a vázon történt (a D3100-hoz képest), azóta minimálisak a változások - kivéve egyet, az üzemidőt, az viszont olcsón kiküszöbölhető egy utángyártott vagy használt pótakksi beszerzésével.

Amennyiben nincs szükséged vázmotorra, státuszkijelzőre, időjárás-állóságra és egyéb extra funkciókra, csak egy kicsi, könnyű, viszont még így is elég jó fogású, könnyen kezelhető, egyszerű menűvel rendelkező, de a D7100-zal azonos felbontású (24 MP) gépre, jócskán annak az ára alatt (használt D7100: 120e-130e Ft!), akkor ezt is nyugodtan választhatod. Bár már ez a gép is elég sok mindent tud (természetesen közel sem annyit, mint a D7100), és sokat fejlődött a régi alapmodellekhez (D40, D60) képest, mégiscsak egy belépő szintű váz, úh. inkább csak kezdő fotósoknak vagy kompaktról, bridge gépről, esetleg régi belépő DSLR-ről váltóknak ajánlom.

Szettben olcsón, kezdésképp

- egy Nikkor AF 35-80mm 1:4-5.6 D (FX) obival [9e Ft]:
60e Ft-ért (a 63e helyett), - habár az objektív AF-os, ezen a vázon mégsem lesz vele AF, csak manuális fókuszálás lehetséges.

Vagy automata fókuszálásra is képes,
beépített fókuszmotoros Nikkor DX AF-S G optikákkal tudom adni:

- egy 3x zoom-ú 18-55mm 1:3.5-5.6 ED (képstabi nélküli) obival [213524*, 17e Ft]:
70e Ft-ért (a 71e helyett), vagy

- egy 3x zoom-ú 18-55mm 1:3.5-5.6 VR képstabilizátoros obival [1323250*, 23e Ft]:
75e Ft-ért (a 77e helyett), vagy

- egy 6x zoom-ú 18-105mm 1:3.5-5.6 VR képstabis obival [3235717*, 43e Ft]:
95e Ft-ért (a 97e helyett), - Nikon HB-32 napellenző: +3e Ft.
Ha ajándéknak veszed, akkor gyári szütyőt és fehér kitdobozt (távtartós védelemmel) is adhatok mellé 1e Ft-ért.

Ha teleobjektívet is szeretnél hozzá, akkor jó áron tudok adni
- egy 3.6x zoom-ú 55-200mm 1:4-5.6 ED VR képstabilizátoros, TIPA-díjas obit [114234*] napellenzővel:
45e Ft-ért.

Minden objektív hibátlan, gomba- és karcmentes. Gumírozásuk nem kopott, nincs megnyúlva, nem szorulnak és pontos az AF-uk.

Szett vásárlása esetén egy vadi új, jó minőségű, praktikus fotóstáskát is tudok adni hozzá mindössze 2e Ft-ért!

Megtekinthető és kipróbálható: Bp. (VII.) Keleti-Pu. közelében. Tel.: 06-20-321-3734 (9-22h, Zsolt).


Eladó egy nagyon jó állapotban lévő, karcmentes (kijelzőjén kezdettől fogva fólia van, keresője tiszta), a zár tervezett élettartamának (a gyártó által megadott 100k) 5%-ánál sem tartó (4'410 expó), elvileg még min. 95'000 expót bíró, metálbordó színű 24.2 MP-es, APS-C (DX) méretű CMOS-szenzoros, Full HD (24, 25/30 fps; HD: 50/60 fps) videóra képes, méretes, nagyfelbontású kijelzővel (3", 921e pixel) rendelkező, dupla infraérzékelős (elől, hátul) Nikon D3200 digitális tükörreflexes fényképezőgép (DSLR váz) a tartozékaival (akku, töltő, nyakpánt) és egy Nikkor AutóFókuszos objektívvel. Az akksija gyári és jó állapotú, az usb-s töltője és a vakuja is tökéletesen működik. Szenzora ép és tiszta, LensPen-készlettel szárazon meg lett tisztítva. (Megj.: A szenzor-tisztítás 3-4e Ft szervízben!)


Az eladásra szánt termékek részletezve:

- Váz (sapkával): Nikon D3200 [SN: 393553*, Made in Thailand],
- Gyári akkumulátor: eredeti Nikon EN-EL14 Li-ion akksi [7.4V 1030 mAh, jó állapotú],
- Gyári hálózati töltő: Nikon MH-24 [Made in Malaysia].

- Objektív 1 (52mm, sapkákkal): AF Nikkor (FX Zoom) 35-80mm 1:4-5.6 D [SN: -],
- Objektív 2 (52mm, sapkákkal): AF-S Nikkor DX Zoom 18-55mm f/3.5-5.6 G ED [SN: 213524*],
- Objektív 3 (52mm, sapkákkal): AF-S Nikkor DX Zoom 18-55mm f/3.5-5.6 G VR [SN: 1323250*],
- Objektív 4 (67mm, sapkákkal, kérésre napellenzővel): AF-S Nikkor DX 18-105mm f/3.5-5.6 G VR [SN: 3825097*],
- Objektív 5 (52mm, sapkákkal és HB-37 napellenzővel): AF-S Nikkor DX 55-200mm f/4-5.6 G VR [SN: 114234*].

- Egyéb tartozékok:
  - Nikon hordszíj, gumi szemkagyló, vakupapucs védő.
  - Praktikus, könnyű, zippzáras, vállpántos fekete fotós táska, melynek belül 2 variálható, tépőzáras rekeszfala és egy hálós zsebe van.

- Dokumentumok:
  - A teljes, magyar nyelvű használati útmutató (könyv) az internetről beszerezhető pdf formátumban.

További infók, tesztek, fotók:

http://www.220volt.hu/Teszt/Nikon+D3200
https://pixinfo.com/cikkek/kiprobaltuk-nikon-d3200/
https://www.flickr.com/groups/nikonforever/pool/
https://www.youtube.com/watch?v=pTxrd5zR46A

A TIPA-díjas D3300 igazából 2 dologban tér csak el komolyabban tőle:
- Annál már eltüntették az AA-szűrőt a szenzor elől, ami ezáltal kicsit részletgazdagabb fotókat tud produkálni, viszont így megnőtt a lépcsőzetes élek és a Moiré-effektus kialakulásának esélye bizonyos esetekben.
- Ettől a váztól kezdve használhatók az újfajta Nikkor AF-P objektívek.


Érdeklődni itt lehet: 06-20-321-3734 (9-22h, Zsolt).

A mellékelt fotók nyers jpg-k, és a meghirdetett vázzal illetve objektívekkel készültek.

CanonBajonett Creative Commons License 2020.02.04 -1 0 96077

Eladó

Rollei Af diavetítő 85/2,8 lencsével. Távja sajnos nincsen.

Kofferjában.

sn:5818834

ár:13eft 7eft

 

Képek az előzmény hszben láthatóak

Előzmény: CanonBajonett (96020)
zsboya Creative Commons License 2020.02.04 -3 0 96076

Csúcskategóriás (24x zoom, végig F2.8), forgatható LCD-s, Full HD-s, képstabilizátoros Lumix FZ200 eladó!

Ár: 60'000 Ft.

A Lumix FZ200 tulajdonképp 1 az 1-ben egy Leica V-Lux 4 csúcskategóriás bridge gép Panasonic vázba átültetve, ezáltal kedvezményesebb áron kínálva!

https://edigital.hu/kompakt-fenykepezogep/leica-v-lux-4-digitalis-fenykepezogep-p228528 (Utolsó ismert ár: 235ezer Ft!)
https://www.arukereso.hu/digitalis-fenykepezogep-c40/panasonic/lumix-dmc-fz200-p112218629/#termek-leiras (Utolsó ismert ár: 104ezer Ft!)

Ez a rendkívül fényerős (végig F2.8! kezdőérték), nagy átfogású (25-600 mm), képstabilizált Leica objektívvel rendelkező, felső-kategóriás, nagy tudású, de kicsi és könnyű gép nappali fényviszonyok között (ISO 100-200 mellett) közel DSLR minőséget produkál olcsón, külön megvásásrolható méregdrága, fényerős objektívek megvétele és azok cserélgetése nélkül! Ráadásul rendkívül gyors sorozatfotó (12 MP-nél: 12 fps, 5 MP esetén: 40 kép/mp!) és Full HD videó (akár 60 képkockás!) felvételére, sőt kisebb felbontásban lassított videó (640x480 pixelnél 200 kocka/mp) készítésére is képes! Túrázáshoz, városnézéshez, családi programokhoz, rendezvényekhez, sporteseményekhez az egyik legjobb választás!

Eladó egy hibátlan állapotú, keveset használt, 24x-es optikai (25-600mm) és 4x-es digitális zoom-mal rendelkező (de 12 MP-nél kisebb felbontás esetén az EZ- és az i-Zoom bekapcsolásával még tovább növelhető a nagyítás, pl. 5 MP-nél a max. zoom 150x-es), a teljes zoom-tartományban végig F2.8 kezdő fényerejű! Leica optikás, 12.1 MP-es felbontású, MOS-érzékelős, kihajtható, forgatható nagy (3") LCD-kijelzős, Full HD (1080p, 25/30 v. 50/60 fps) videó felvételre képes, képstabilizátoros (5-tengelyes POWER O.I.S.) Panasonic Lumix DMC-FZ200 felső-kategóriás, ultrazoom-os bridge fényképezőgép [SN: WT6DA00873*] gyári akksival, töltővel, napellenzővel, nyakpánttal. Csere is érdekel kevés expós Nikon vagy Canon DSLR vázra (D3300, D5200, D7000, D300; 600D, 100D, 700D) vagy 18-55mm kitobis szettre (D90, D5000, D5100; 500D, 550D), esetleg képstabis Nikon/Canon utazózoom vagy teleobjektívre.

A váz és az optika is kifogástalan, karcmentes állapotban van, csak a keresőjében akad egy porszem és a kijelzőjén van pár mikrokarc (természetesen ezek nem befolyásolják a képalkotást). Akkumulátorának kapacitása alig csökkent az eredeti állapotához képest. Doboza is megvan, a rövid (füzetben) és a teljes magyar nyelvű használati útmutatóval (CD-n) együtt, így becsomagolva ajándékként is tökéletes.

Rövid ismertető:

A Pixinfo.com szerint 2012-ben ez volt az egyik legjobb, még elérhető árú (induló ár: 160e Ft) UZ-s bridge gép: "Az ultrazoom kategória idén (2012.) nagyot villantott az FZ200-zal. Legnagyobb újítása a 24x-es zoomátfogású, a teljes tartományban fix F2,8-as fényerőt biztosító objektív, melynek eddig nem akadt még kihívója."
A jóval drágább, TIPA-díjas (2016.) FZ300 kissé leegyszerűsített, de még így is sokat tudó elődje, kistestvére. Főbb egységeik: szenzoruk és optikájuk teljesen megegyezik, csak a vázukban, a keresőjükben és kijelzőjükben, illetve a szoftverükben, menűjükben van eltérés. Ha nincs szükség UHD (4K) videófunkcióra, érintésérzékeny kijelzőre és időjárásálló, ezért nehezebb és nagyobb vázra, csak fényerős, minőségi objektívre és egy könnyű, viszonylag kicsi, de mégis jó fogású gépre, akkor ez lehet a befutó.

Egyéb észrevételek:

Bár a szenzora jóval kisebb, mint egy DSLR-é (ezért a zajosodás miatt nem érdemes az ISO-t 200 fölé vinni), viszont a fényerős objektívje ezt elég jól kompenzálja, az optikája ár/érték arányban utolérhetetlen a DSLR-khez való objektívekkel összevetve. Ilyen nagy átfogású (25-600mm) DSLR objektív nem is létezik, de ha gyártanának ilyet, az irtó nagy méretű és súlyú lenne, ráadásul fényerőben kb. csak F4.0-8.0 lehetne, a fix F2.8 kezdőérték helyett! Árban pedig több millió Ft-ot jelentene. Az összehasonlítás végett azért összeszedtem pár DSLR obit, amelyek vmilyen szinten megközelítik ezt a kiváló képstabis Leica optikát: vagy fényerőben azonosak, de jóval kisebb átfogásra (70-200mm v. 120-300mm) képesek, vagy a zoom-tartományuk közelít a 25-600mm-hez, viszont fényerőben sokkal gyérebbek, mint F2.8, - mindezek ellenére még így is több százezer Ft-ba kerülnek!

https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/sigma/120-300mm-f-2-8-dg-os-hsm-sports-canon-p214334578/
https://www.nikon.hu/hu_HU/product/nikkor-lenses/auto-focus-lenses/fx/af-s-nikkor-70-200mm-f-2-8e-fl-ed-vr
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/canon/ef-70-200mm-f-2-8l-usm-acc21-9792221-p33275361/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/tamron/sp-70-200mm-f-2-8-di-vc-usd-g2-nikon-p359787669/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/sigma/60-600mm-f-4-5-6-3-dg-os-hsm-sports-nikon-p431709708/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/sigma/50-500mm-f-4-5-6-3-apo-dg-os-hsm-nikon-p93950519/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/nikon/af-s-80-400mm-f-4-5-5-6g-ed-vr-jaa817ea-p149891127/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/tamron/18-400mm-f-3-5-6-3-di-ii-vc-hld-nikon-p374437493/

Tesztek, fotók, videók és további infók:

https://pixinfo.com/cikkek/kiprobaltuk-panasonic-lumix-dmc-fz200/
https://www.photographyblog.com/reviews/panasonic_lumix_dmc_fz200_review/image_quality
https://www.digiprime.hu/blog/255-panasonic-lumix-fz200-fenykepezogep-gyors-rekesz-es-kozvetlen-vezerles
https://www.grahamhoughton.com/fz200-showcase/
https://www.flickr.com/groups/lumix_fz200/pool/
https://www.flickr.com/groups/2448694@N25/pool/
https://www.flickr.com/search/?sort=interestingness-desc&safe_search=1&text=fz200&view_all=1&fbclid=IwAR11dUYmyifsBiqGJ7SbBUdcuZvgAx_PuPNHq2BOGkVa1U3KVNnu78afIkY
https://www.youtube.com/watch?v=0Xs8l_vB1ts&feature=emb_logo
https://www.youtube.com/watch?v=W0nSLNh-q6A&feature=youtu.be
 
Részletes videós segítség a használatához és a beállításokhoz (angolul):
https://www.youtube.com/playlist?list=PLFoIf_3ex-YIYG4YJcqPoMf63dkQ6MZsg



Megtekinthető és kipróbálható: Bp. (VII.) Keleti-Pu. közelében. Tel.: 06-20-321-3734 (9-22h, Zsolt).

A mellékelt fotók nyers jpg-k, és állvány nélkül, ezzel a géppel készültek.

zsboya Creative Commons License 2020.02.04 -3 0 96075

Csúcskategóriás (24x zoom, végig F2.8), forgatható LCD-s, Full HD-s, képstabilizátoros Lumix FZ200 !

Ár: 60'000 Ft.

A Lumix FZ200 tulajdonképp 1 az 1-ben egy Leica V-Lux 4 csúcskategóriás bridge gép Panasonic vázba átültetve, ezáltal kedvezményesebb áron kínálva!
https://edigital.hu/kompakt-fenykepezogep/leica-v-lux-4-digitalis-fenykepezogep-p228528 (Utolsó ismert ár: 235ezer Ft!)
https://www.arukereso.hu/digitalis-fenykepezogep-c40/panasonic/lumix-dmc-fz200-p112218629/#termek-leiras (Utolsó ismert ár: 104ezer Ft!)

Ez a rendkívül fényerős (végig F2.8! kezdőérték), nagy átfogású (25-600 mm), képstabilizált Leica objektívvel rendelkező, felső-kategóriás, nagy tudású, de kicsi és könnyű gép nappali fényviszonyok között (ISO 100-200 mellett) közel DSLR minőséget produkál olcsón, külön megvásásrolható méregdrága, fényerős objektívek megvétele és azok cserélgetése nélkül! Ráadásul rendkívül gyors sorozatfotó (12 MP-nél: 12 fps, 5 MP esetén: 40 kép/mp!) és Full HD videó (akár 60 képkockás!) felvételére, sőt kisebb felbontásban lassított videó (640x480 pixelnél 200 kocka/mp) készítésére is képes! Túrázáshoz, városnézéshez, családi programokhoz, rendezvényekhez, sporteseményekhez az egyik legjobb választás!

Eladó egy hibátlan állapotú, keveset használt, 24x-es optikai (25-600mm) és 4x-es digitális zoom-mal rendelkező (de 12 MP-nél kisebb felbontás esetén az EZ- és az i-Zoom bekapcsolásával még tovább növelhető a nagyítás, pl. 5 MP-nél a max. zoom 150x-es), a teljes zoom-tartományban végig F2.8 kezdő fényerejű! Leica optikás, 12.1 MP-es felbontású, MOS-érzékelős, kihajtható, forgatható nagy (3") LCD-kijelzős, Full HD (1080p, 25/30 v. 50/60 fps) videó felvételre képes, képstabilizátoros (5-tengelyes POWER O.I.S.) Panasonic Lumix DMC-FZ200 felső-kategóriás, ultrazoom-os bridge fényképezőgép [SN: WT6DA00873*] gyári akksival, töltővel, napellenzővel, nyakpánttal.

Csere is érdekel kevés expós Nikon vagy Canon DSLR vázra (D3300, D5200, D7000, D300; 600D, 100D, 700D) vagy 18-55mm kitobis szettre (D90, D5000, D5100; 500D, 550D), esetleg képstabis Nikon/Canon utazózoom vagy teleobjektívre.

A váz és az optika is kifogástalan, karcmentes állapotban van, csak a keresőjében akad egy porszem és a kijelzőjén van pár mikrokarc (természetesen ezek nem befolyásolják a képalkotást). Akkumulátorának kapacitása alig csökkent az eredeti állapotához képest. Doboza is megvan, a rövid (füzetben) és a teljes magyar nyelvű használati útmutatóval (CD-n) együtt, így becsomagolva ajándékként is tökéletes.

Rövid ismertető:

A Pixinfo.com szerint 2012-ben ez volt az egyik legjobb, még elérhető árú (induló ár: 160e Ft) UZ-s bridge gép: "Az ultrazoom kategória idén (2012.) nagyot villantott az FZ200-zal. Legnagyobb újítása a 24x-es zoomátfogású, a teljes tartományban fix F2,8-as fényerőt biztosító objektív, melynek eddig nem akadt még kihívója."
A jóval drágább, TIPA-díjas (2016.) FZ300 kissé leegyszerűsített, de még így is sokat tudó elődje, kistestvére. Főbb egységeik: szenzoruk és optikájuk teljesen megegyezik, csak a vázukban, a keresőjükben és kijelzőjükben, illetve a szoftverükben, menűjükben van eltérés. Ha nincs szükség UHD (4K) videófunkcióra, érintésérzékeny kijelzőre és időjárásálló, ezért nehezebb és nagyobb vázra, csak fényerős, minőségi objektívre és egy könnyű, viszonylag kicsi, de mégis jó fogású gépre, akkor ez lehet a befutó.

Egyéb észrevételek:

Bár a szenzora jóval kisebb, mint egy DSLR-é (ezért a zajosodás miatt nem érdemes az ISO-t 200 fölé vinni), viszont a fényerős objektívje ezt elég jól kompenzálja, az optikája ár/érték arányban utolérhetetlen a DSLR-khez való objektívekkel összevetve. Ilyen nagy átfogású (25-600mm) DSLR objektív nem is létezik, de ha gyártanának ilyet, az irtó nagy méretű és súlyú lenne, ráadásul fényerőben kb. csak F4.0-8.0 lehetne, a fix F2.8 kezdőérték helyett! Árban pedig több millió Ft-ot jelentene. Az összehasonlítás végett azért összeszedtem pár DSLR obit, amelyek vmilyen szinten megközelítik ezt a kiváló képstabis Leica optikát: vagy fényerőben azonosak, de jóval kisebb átfogásra (70-200mm v. 120-300mm) képesek, vagy a zoom-tartományuk közelít a 25-600mm-hez, viszont fényerőben sokkal gyérebbek, mint F2.8, - mindezek ellenére még így is több százezer Ft-ba kerülnek!

https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/sigma/120-300mm-f-2-8-dg-os-hsm-sports-canon-p214334578/
https://www.nikon.hu/hu_HU/product/nikkor-lenses/auto-focus-lenses/fx/af-s-nikkor-70-200mm-f-2-8e-fl-ed-vr
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/canon/ef-70-200mm-f-2-8l-usm-acc21-9792221-p33275361/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/tamron/sp-70-200mm-f-2-8-di-vc-usd-g2-nikon-p359787669/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/sigma/60-600mm-f-4-5-6-3-dg-os-hsm-sports-nikon-p431709708/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/sigma/50-500mm-f-4-5-6-3-apo-dg-os-hsm-nikon-p93950519/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/nikon/af-s-80-400mm-f-4-5-5-6g-ed-vr-jaa817ea-p149891127/
https://www.arukereso.hu/fenykepezogep-objektiv-c4191/tamron/18-400mm-f-3-5-6-3-di-ii-vc-hld-nikon-p374437493/

Tesztek, fotók, videók és további infók:

https://pixinfo.com/cikkek/kiprobaltuk-panasonic-lumix-dmc-fz200/
https://www.photographyblog.com/reviews/panasonic_lumix_dmc_fz200_review/image_quality
https://www.digiprime.hu/blog/255-panasonic-lumix-fz200-fenykepezogep-gyors-rekesz-es-kozvetlen-vezerles
https://www.grahamhoughton.com/fz200-showcase/
https://www.flickr.com/search/?sort=interestingness-desc&safe_search=1&text=fz200&view_all=1&fbclid=IwAR11dUYmyifsBiqGJ7SbBUdcuZvgAx_PuPNHq2BOGkVa1U3KVNnu78afIkY
https://www.youtube.com/watch?v=0Xs8l_vB1ts&feature=emb_logo
https://www.youtube.com/watch?v=W0nSLNh-q6A&feature=youtu.be
 
Részletes videós segítség a használatához és a beállításokhoz (angolul):
https://www.youtube.com/playlist?list=PLFoIf_3ex-YIYG4YJcqPoMf63dkQ6MZsg


Megtekinthető és kipróbálható: Bp. (VII.) Keleti-Pu. közelében. Tel.: 06-20-321-3734 (9-22h, Zsolt).

A mellékelt fotók nyers jpg-k, és állvány nélkül, ezzel a géppel készültek.

kopi2787 Creative Commons License 2020.02.04 -1 0 96074

Elkelt! Szép fényeket az új tulajnak!

 

Nikon D700 fullframe váz
Doboza már nincs meg, így doboz-fetisiszták kérem kíméljenek.

Expo: 30.779

Sn: 2083212

-töltő
-2 db 100 %-os akku
-vázsapi
-D700 vállpánt
-hátsó lcd védő
-Sandisk Ultra 16Gb CF

Ár: 115.000 Ft

mephisoft Creative Commons License 2020.02.03 -1 0 96073

Eladó egy nagyon-nagyon keveset használt, kifogástalan állapotú:

 

  • Panasonic Lumix DMC-LF1 (SN: FE3KC001157)

 

fényképezőgép. Ára: 40eFt.

 

Megtekintés, személyes átvétel Budapesten. Telefon: húsz-665 ötvenhárom10.

phieszta Creative Commons License 2020.02.03 -1 0 96072

Eladó:

 

Broncolor Pulso 4

Működőképes, remek állapotban, kihasználatlanság miatt eladó.

 

Tartozékai:

1db biztosíték

1db hálózati kábel

 

SN.: nem található rajta sorozatszám

 

Ár: 120.000Ft

 

Átvehető, megtekinthető Budapest - Szentendre környékén.

Az email címem publikus.
Tel.: harminc 592 97 97

 

Pillnitz83 Creative Commons License 2020.02.03 -3 0 96071

Gitzo GM5561T (Series 5 / 6x Carbon) típusú professzionális monopod eladó kihasználatlanság miatt, tartozékaival (vászon tok, övcsat, csuklópánt, + acél tüske láb, leírás ) a dobozában. Néhány alkalommal használt, újszerű állapot. Terhelhetőség: 25 kg / szekciók száma: 6 / Zárt hossz: 41,5 cm / Maximális hossz: 155,5 cm / Súly: 0,78 kg. Ára: 86000,- Ft. Budapesten megnézhető, kipróbálható. Postázás lehetséges.

Dr. Bubóóó Creative Commons License 2020.02.02 -1 0 96070

F&V Fighter F600 stúdióvaku F&V AC-808 rádiós távkioldóval és 40×180cm-es Stripbox-al eladó

http://www.photoking.hu/termekek/studiotechnika/villanofeny-vaku/fighter-600-vaku
2 darab van belőle
Irányár: 39.990,-/darab

Érdeklődni a publikus e-mail címemen lehet.
Átvétel Érden és Budapesten, máshová előreutalás után postázni tudom.

 

Pillnitz83 Creative Commons License 2020.02.02 -2 0 96069

Eladóak az alábbi Canon kiegészítők. Pár alkalommal voltak használva, kifogástalan,  újszerű állapotban  vannak:

Canon RS-60E3 vezetékes kioldó -  Ára 3700,- Ft

Canon RC-6 vezeték nélküli kioldó – Ára 3700,- Ft

 

Budapesten megtekinthető, kipróbálható, átvehető.

Postázás a plusz postai díj megfizetése esetén.

Ormió Creative Commons License 2020.02.02 -1 0 96068

Eladó Nikon bajonettes Tokina 12-28/4 AT-X Pro IF SD DX Állapota jó, por-karc és gombamentes. Használtan vettem, dobozával adom + egy Nikon „szütyőben“, amelybe belefért. SN: 9104053 ára: 85 000 Ft

Eladás oka: rendszerváltás, és ez az utolsó objekítív a szettből!

Csere: Fuji X bajonettes fix objektív érdekes lehet!

Ajánlatokat a nyilvános email címemre küldjön az érdeklődő. Nem postázom, személyes átvétel Budapesten.

Pillnitz83 Creative Commons License 2020.02.02 -1 0 96067

Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM típusú (L sorozatú, professzionális) objektív eladó kihasználatlanság miatt, minden tartozékával a dobozában. Teljesen új állapotú, maximum 100 kép készült vele. Tartozékai: fényellenző, első és hátsó sapka, szürke-fekete tok, doboz. Kiváló kép, nagy átfogás - kipróbálható! S/N: 700000067x. Ára: 325000,- Ft. Részletes ismertető:     

https://www.canon.hu/lenses/ef-70-300mm-f-4-5-6l-is-usm-lens/

yvs Creative Commons License 2020.01.31 -1 0 96066

Elkelt:

Eladó egy Sony Cyber-shot DSC-HX99 típusú ultrazoom kompakt fényképezőgép kifogástalan állapotban.

Előzmény: yvs (96054)
rukh Creative Commons License 2020.01.30 -1 0 96065

1 eFt-ért vihetők.

Előzmény: rukh (96046)
norbre Creative Commons License 2020.01.30 -1 0 96064

Ez lemaradt a Godox TT685N posztból :)

emailcím: norbre.hu@gmail.com

Előzmény: norbre (96063)
norbre Creative Commons License 2020.01.30 -1 0 96063

Godox TT685N



Eladó 2db, európai ebayről 2019.11 hó végén újonnan vásárolt, kifogástalan állapotú, keveset használt (Nikonos) Godox TT685N rendszervaku (eredeti tokkal és talppal).

Ára 40.000 Ft/db

- Kulcsszám: 60 (m, ISO100, 1/1, 200mm)
- Zoom átfogás: 20 - 200mm (14mm széleslátószög)
- Beépített X1 rádiós kioldó rendszer
- Auto zoom / Manuális zoom
- Vakufej forgatás: 0-360° / Döntés: -7 - 90°
- Villanási idő: 1/300 - 1/20000 sec
- Vaku módok: TTL, Manuális, Multi
- FEC, FEB támogatás
- HSS (1/8000sec), első-második redőny szinkron
- Slave csoportok: A, B, C
- Rádió csatornák száma: 32 (1-32)
- Autófókusz segédfény: igen
- Kioldás: Talpról, 3,5mm jack, optikai, 2,4Ghz rádió
- Tápellátás: 4x AA elem vagy akkumulátor (Ni-Mh javasolt)
- Újratöltési idő: 0.1 - 2.6 sec
- Elérhető villanásszám: kb. 230 (2500mA Ni-Mh akkuval)
- Színhőmérséklet: 5600K +/-200K
- Méret: 64 x 76 x 190mm
- Súly akkumulátorral: 530g
-
http://www.godox.com/EN/Products_Camera_Flash_TT685N.html

Garancia nem érvényesíthető, blokk, számla, doboz nincs.

Személyes átvételi lehetőségek megbeszélés szerint, elsősorban XI kerület Kondorosi út, Bikás park, Móricz, Allee környéke.
Személyes átvételt preferálok a későbbi félreértések elkerülése végett, de kérésre postázom is.
Postázás előre utalás esetén:
- Foxpost +1000Ft
- DPD +1.400Ft

abstand Creative Commons License 2020.01.30 -1 1 96062

Globica fagép DDR gyártmány, OBJEKTÍV NÉLKÜL eladó. Az objektív már nincs meg.

Tartozékok: 1db 6x9-es síkfilm kazetta,

1 db Radakazetta 6x9

1 db 6x9-es mattüveg.

A gép mechanikái működnek, minden irányban mozgatható, tekerhető.

Gyári száma nincs. Ára 15 ezer FT.

Elvihető Egerből. T.huszas 5729696

 

kopi2787 Creative Commons License 2020.01.29 -1 0 96061

Nikon D700 fullframe váz
Doboza már nincs meg, így doboz-fetisiszták kérem kíméljenek.

Expo: 30.779

Sn: 2083212

-töltő
-2 db 100 %-os akku
-vázsapi
-D700 vállpánt
-hátsó lcd védő
-Sandisk Ultra 16Gb CF

Ár: 130.000 Ft

 

Sigma 100-300 mm F4 EX DG HSM IF APO (nikon AF) teleobketív

Első és hátsó sapi, napellenző

Gyári doboza és kemény vászon tokja is jár hozzá, illetve hordszíj

82 mm szűrőmenet

Sn: 5025480

 

Ár: 130.000 Ft.

 

Sigma 50 mm F1.4 EX DG HSM (nikon AF)
Szép állapotú, se por, se gomba és karc sincs
Hibátlan darab
ART 50 1.4 elődje
Első és hátsó objektívsapka, napellenző
77 mm szűrőmenet
3 db-os Dörr Digiline szűrőkészlet (uv, polár, close-up+4)
Sn: 12024482

Ár: 70.000 Ft

 

Kaposváron találhatóak / csomagküldés előre utalás esetén (Nem járok pest felé, nem viszem sehova)

 

laknerpeti26 @ gmail. com , 06 30 518 3572

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.29 -1 0 96060

Eladó hibátlan, újszerű állapotú Panasonic 12-32mm f3.5-5.6 objektív saját dobozában, papírokkal, postázás előre utalás után, vagy pedig személyes átvétel, a megjelölt települések főútvonalán.

Személyes átvétel esetén csere is érdekel, ritkább, érdekesebb objektívre árában. A menete, csatlakozása szinte mindegy csak adapterezhető legyen.

 

Irányár: 30 ezer ft

s.n.: XB5FF00746* (dobozban ez volt)

 

Debrecen-Nyíregyháza-Tokaj vonalon belül átvehető, képek pedig:

 

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=153655777&t=9189400&openwith=1

yvs Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 96059

Eladó egy Sony Cyber-shot DSC-HX60 típusú szuperzoom utazó fényképezőgép kifogástalanul működő állapotban.
A gép 3 éves és a korának megfelelő használat jeleit mutatja.

Gyári tartozékaival adom:
-akkumulátor
-csuklópánt
-akkutöltő
-USB kábel
+ajándék 4GB-s microSD kártya
Nem elavult ócskaság, jelenleg is kapható típus, bolti ára 72.000-93.000 Ft.

Tulajdonságok:
-20,4 megapixeles Exmor R® CMOS-érzékelő
-30x optikai zoom
-60x Clear Image digitális zoom
-BIONZ X processzor a tökéletes részletességű képekért és a zajcsökkentésért
-A témakövető automata fókusz által egyszerűbben fókuszban tarthatja a tárgyakat
-A PlayMemories Camera Apps szolgáltatás teret nyit kreativitásának
-HDR és DRO üzemmódok a beégés és alulexponálás ellen
-Vakupapucs
-Felső vezérlőtárcsa és expozíció kompenzációs tárcsa
-Programozható funkciógomb
-Többfunkciós jog tárcsa
-Full HD 1920x1080p videofelvétel időbeli korlátozás nélkül
-Wifi és NFC kapcsolat
-Magyar menü

 

Ára: 29.000 Ft

mephisoft Creative Commons License 2020.01.28 -1 0 96058

Eladó egy nagyon-nagyon keveset használt, kifogástalan állapotú:

 

  • Panasonic Lumix DMC-LF1 (SN: FE3KC001157)

 

fényképezőgép. Ára: 50eFt.

 

Megtekintés, személyes átvétel Budapesten. Telefon: húsz-665 ötvenhárom10.

pater68 Creative Commons License 2020.01.27 0 0 96057

Tisztelettel, keresek 60*70mm-es vagy 60*80mm-es bőr objektívtokot.

Meyer-Optik feliratos lenne az igazi, de persze más gyártó tokja is szóbajöhet, ha szép állapotú.

Mélem publikus, ha valakinek van ilyesmi felesleges, kérem írjon.

 

Köszönöm.

Gza75 Creative Commons License 2020.01.26 -1 0 96056

Üdv!

Új 5 érintkezős vaku kábel Canonhoz eladó!

3500.-

foto.geza2@gmail.com

 

Arcturus Mengsk Creative Commons License 2020.01.26 -1 1 96055

Eladó:

 

Caruba tárgysátor 60x60, LED lámpa és állvány szett, sosem volt használva, egyszer kicsomagoltam.

Erről van szó:  

https://www.220volt.hu/Caruba+targysator+60x60+LED+lampa+es+allvany+szett?gclid=EAIaIQobChMIwuTlmdOm5gIVyLYYCh14Fg07EAQYASABEgKYpvD_BwE

 

Ár: 22.000 Ft

 

 - Aurora Firefly II fényformáló softbox rendszervakukhoz, talán 2 alkalommal használt

Erről van szó:

https://www.220volt.hu/Aurora+Firefly+II+FBO-65

 

Ár: 22.000 Ft

yvs Creative Commons License 2020.01.26 -1 0 96054

Ez még megvan, az új ára 95.000 Ft.

 

Eladó egy Sony Cyber-shot DSC-HX99 típusú ultrazoom kompakt fényképezőgép kifogástalan állapotban.

Garancia 2020.09.02-ig érvényes rá.

 

A leírást lásd az előzményben.

 

Előzmény: yvs (95958)
yvs Creative Commons License 2020.01.26 -1 0 96053

Elkelt, köszönöm az érdeklődést!

Eladó egy kifogástalan állapotú Panasonic DMC-FZ1000 típusú bridge fényképezőgép.

Előzmény: yvs (95967)
Viperator Creative Commons License 2020.01.25 -1 0 96052

Elkelt!

 

Újszerű Sigma USB DOCK UD-01 (Nikon) dokkoló eladó.

Előzmény: Viperator (96033)
avrasz Creative Commons License 2020.01.25 -1 0 96051

Új ár: 99.000 Ft

Előzmény: avrasz (96025)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!