Keresés

Részletes keresés

Gojira Creative Commons License 2019.10.11 0 1 96

Borzalmas mindkettő :-) Be kellene vezetni kézilabdában is a súlycsoportokat :-)))

Előzmény: fransancisco (94)
Igazság80 Creative Commons License 2019.10.11 0 0 95

Vannak még erre módszerek, de ehhez "olyan" edző kell, megoldja hidd el...

Előzmény: fransancisco (94)
fransancisco Creative Commons License 2019.10.11 0 0 94

Cvijicet csak Pintea tudná megállítani

Fradista Utazó Creative Commons License 2019.10.11 0 0 93

Lekić kötényt adott Makejevának. Ebben a sportágban ez kevésbé tipikus :-)

Fradista Utazó Creative Commons License 2019.10.11 0 0 92

Eddig kiegyenlített mérkőzés. A CSM is 6 gólnál tart, Vjahireva is. 

Taliga007 Creative Commons License 2019.10.11 0 0 91
Előzmény: ducikenyér (90)
ducikenyér Creative Commons License 2019.10.11 0 0 90

Valaki tudna a meccsre stream linket adni? Köszi!

Előzmény: studyfy (89)
studyfy Creative Commons License 2019.10.11 0 0 89

Ma 19.30-kor CSM Bucuresti - Rostov Don

van_Persil Creative Commons License 2019.10.07 0 0 88

ma már tilos nagyot lépve odaállni, ahova a szélsö fog kerülni felugráskor. hiába foglalja el a védöpozíciót a védö, attól még minimum 2 percet kell adni neki, de ha olyat csinál, mint pl. Böhme Schatzllal (aláállt az elrugaszkodó lábának) akkor azonnali pirosat kell kapjon, a kétkezes levegöben lökésekröl nem beszélve. kellene még egy-egy + alapvonali bíró, hogy a mostani alapvonalit tehermentesítse, akinek egyszerre kellene figyelnie a belépést, a védöket, az elzárásokat, a gólt és az órát is.

Előzmény: Taliga007 (87)
Taliga007 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 87

Persze, értem én..., de azért lássuk be, hogy ezek a kis stiklik benne vannak  kézilabdában. A norgék meg különösen jól csinálják, de azért már a franciák is tanulgatják, pl. tegnap az ETO meccsen Nze első góljánál akkora halálsikoly volt, hogy majdnem kivonult a rendőrség, közben meg ellenfél nem is volt a környéken. A szélsők is rendszeresen ráugrálnak a védőkre a hetesért (ebben Nadine és Lukács sem szívbajos), erről egyébként volt egy jó kis szitu Böhme-nél az Érd meccsről, megpróbálta "beakasztani" magát, de a védő ellépett előle, és akkorát taknyolt, mint egy ház.  

Előzmény: van_Persil (80)
van_Persil Creative Commons License 2019.10.07 0 0 80

Nem konkrétan (a tegnapi meccs kapcsán), hanem általában beszéltem Løkéröl.

Előzmény: Taliga007 (78)
objektív3 Creative Commons License 2019.10.07 -1 0 79

Pena nem volt vezér, néhány meccsen látványosan jól játszott, és ez mély nyomokat hagyott a szurkolókban, de összességében Misi jobb teljesítményt nyújtott, főleg a fontosabb meccseken, többnyire ő szervezte a játékot, ÉS ő védekezett is, ő volt a vezér! Előtte meg Zizi, és nem Pena!

Az hogy most Misi hogy játszik, meg milyen problémái vannak a Fradinak, nem írják át a múltat!

Nyilván ha Klujber rosszul játszik, és még vagy három játékos használhatatlannak tűnik, akkor felmerül, hogy milyen jó lenne Pena, de egyáltalán nem biztos az ő jó teljesítménye, viszont van rá esély. Ettől függetlenül szerintem inkább más játékosra lenne szüksége a Fradinak, figyelembe véve a hullámzását, és hogy védekezésben használhatatlan. Pl. egy egészséges Klivinyire...

Előzmény: Csuloktata (74)
Taliga007 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 78

Nem újdonság, h a beálló körül xarul védekezünk, szal ne a vizet szidjuk, ha nem tudunk megtanulni úszni :)...  

Előzmény: van_Persil (75)
Igazság80 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 76

Tavaly Lunde kifejezetten gyengén védett a visszavágón, más kérdés mi még annyira sem. Pont most védett brutálisan a kapusuk, látszik is ez a lőtt gólunkon, azt már megszoktuk, hogy komolyabb meccsen alapból kapunk harmincat, viszont ezt meg is tudtuk nagyjából lőni, na hát most a közelében sem voltunk ennek...

van_Persil Creative Commons License 2019.10.07 0 1 75

Tavaly Lunde kivédte a szemünket a visszavágón. Most meg ö volt a kapusedzö, igen jól felkészítetette a borsosék által lesajnált Pedersent. Én azért kív´nom, hogy Løke végre tünjön el a kézilabdából, mert kevés játékos van, akinek csak megközelítöleg is annyi támadószabálytalanságát elnézik, annyi szinészkedését bekajálják, mint neki. azt nem vitatom, hogy ö Kulcsár és Pádár után a harmadik legjobb beállós a modern kézilabdában, de a legtisztátalanabb is egyben, és ezt soha nem fogja tudni lemosni magáról.

Előzmény: Süni2 (51)
Csuloktata Creative Commons License 2019.10.07 0 0 74

Most már egyértelmű, hogy Pena volt a csapat igazi vezére, sajnos Misi azt nem tudja, nem akarja felvállalni. Időkéréseknél is ott pislog, mintha zsömléért állna sorba. Semmi tüzet nem lehet benne látni.

Előzmény: Taliga007 (73)
Taliga007 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 73

Nagyon nem mindegy, hogy azt a 3-4 gólt mikor lövi valaki..., és igazából az sem, hogy hogyan! Ha középről is veszélyesek lennénk átlövésekből... Sztem mondtam már párszor, de h ne legyen félreértés, szóval nem Penát sírom vissza, hanem az zavar, h nem egy hozzá hasonló kvalitású (vagy inkább jobb), tapasztalt! játékost hoztak a helyére.

Előzmény: RnD (71)
jamaica2 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 72

Meg adott volna +3 forintos gólpaszt a szélsőknek ez 6 gól hiány és csak 3 gólos vereség.......

Előzmény: RnD (71)
RnD Creative Commons License 2019.10.06 -2 2 71

Tavasszal Misi nem játszott ennyire gyengén. Pena három-négy gólt lőtt volna a Vipers-nek, de ezzel nem lenne sokkal jobb a helyzet...

Előzmény: Tonio 2.0 (69)
objektív3 Creative Commons License 2019.10.06 -1 0 70

Arról volt szó, hogy EDDIG (amíg itt volt Pena) mi lett volna Pena nélkül, és szerintem Pena nélkül is meg lett volna a bajnoki ezüst, talán a BL-8 is, de ha csak BL-12, akkor sem lett volna problémázás.

Előzmény: Tonio 2.0 (67)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 69

Tavasszal sem játszott jól, csak akkor volt helyette kit pályára küldeni.

Mondjuk most is lenne kit, de ő j2-ben sínylődik.

Előzmény: RnD (68)
RnD Creative Commons License 2019.10.06 -1 1 68

Ennyi erővel Misi személyéhez is köthetnéd, mert most ősszel rá sem lehet ismerni, olyan gyengén játszik.

Előzmény: Tonio 2.0 (67)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.10.06 -1 0 67

Hát szerintem nem lényegtelen, mert ha a negyeddöntőbe sem jutunk be, az egyértelmű visszalépés lenne, még úgy is, hogy kutya nehéz az águnk.

Bajnokságban X otthon a Lokival, X a Sióval, ezek is a visszalépést mutatják. És nem csak az eredmények, hanem a mutatott játék is.

Ezt kénytelen vagyok Pena személyéhez kötni, mert rajta kívül fajsúlyos játékos nem távozott.

Előzmény: objektív3 (66)
objektív3 Creative Commons License 2019.10.06 -1 0 66

Nem viccelek, arra gondoltam, hogy Penát MUSZÁJ cserélni, Háfrát, Klujbert stb meg nem muszáj, ha kockázatos a csere, fenn is maradhatnak. Annyiban igazad van, hogy kicsi a változás, mert pihentetés miatt is ajánlott cserélni, plusz ha a cserék gyengék támadásban, akkor ajánlott inkább védekezésben cserélni Háfráékat.

 

Kapásból tudok mondani két nagyon fontos meccset, amikor Pena hatalmas betlit mutatott: Lipcse ellen a BL-be jutásért gyakorlatilag az év legfontosabb meccse volt, és a Budu ellen volt 2013-ban a továbbjutásért.

 

Szerintem a 2. hely EDDIG simán meg lett volna Pena nélkül is, az meg hogy BL-8 vagy BL-12, szinte lényegtelen.

Előzmény: Taliga007 (61)
Taliga007 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 65

Tudom, hogy nagy divat lett ez a mentális fáradtság, de a nemzetközi mezőnyben az irányítók többsége szinte végig a pályán van, ráadásul tegnap egy egysoros csapat alázott minket a g*cibe, tehát erre hivatkozni, khmmm... A kreativitás hiányzik edzői és játékos részről is...

Előzmény: Süni2 (56)
Süni2 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 64

Tudom. A 17/18-as szezonban ezért reaktiválták Kristine Lundét. Ettől függetlenül a tegnapi formája őszintén meglepett. Nagyon jól mozgatta a csapatát. Nem számítottam tőle ilyen játékra az előző szezonban látottak alapján.

Előzmény: Maharani84 (63)
Maharani84 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 63

Tomac az előző idényben egy nagyon hosszú sérülés után tért vissza. 

Előzmény: Süni2 (60)
jamaica2 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 62

Pontosan + 1 klasszikus átlövő hiányzik. Miután Klujber Katrint eltüntette a Vipers védelem, Noni átjöhetett volna a helyére és egy jobbkezes átlövő átveszi Háfra Noémi posztját például. Azonban most se klasszikus átlövő se Pena nem volt.

Előzmény: Taliga007 (61)
Taliga007 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 61

Ne viccelj már, két beállóval védekezünk, mindig cserélünk... A "legfontosabb" meccseket Penával sosem buktuk, ugyanis a stabil 2. hely és a BL8 megvolt (a célok és a lehetőségek ugye), amiért innentől kőkeményen kaparni kell. A DVSC és Siófok elleni x még nem is biztos, hogy a mélypont volt itthon. 

Előzmény: objektív3 (58)
Süni2 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 60

Ezzel együtt tapasztalatuk is jóval több van, és Tomac pl. mintha jobban mozgatná a csapatot, mint egy éve. /Persze, most már második éve dolgoznak az edzőjükkel, aki kimondottan jó munkát végez. Hozzáteszem, a Loki és a Sió remek oktatóvideókat prezentált nekik a jó felkészüléshez./

Előzmény: objektív3 (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!