Keresés

Részletes keresés

Ivan07 Creative Commons License 2019.06.03 0 0 16901

Elektromos stimulàcioval van valakinek tapasztalata?

bakon Creative Commons License 2019.06.02 0 0 16900

A depresziót le tudod győzni. Nem állitom, hogy könnyű de ahogy múlik az idő egyre könnyebb lesz.  Sokunk sok dokinál megfordult már , de ha te attól jobban leszel ,hogy elmész egy 20.ikhoz akkor próbáld meg. A fizetős orvos van amikor csak pénzkidobás.

Előzmény: Altrix29 (16897)
M41 2181 Creative Commons License 2019.06.02 0 0 16899
Szia! Én két honap alatt 6 orvost jartam meg amiből következtettem. Volt ismerős alapon, volt magán, volt helyi, és megyei szintű. Volt aki ellent mondott a masiknak de a leg java egy es ua.diagnozist mondta. A magán orvos akit vállasztottan nagyon jó segitőkész es var vissza 6hónap, panasz esetén azonal! Szóval ne add fel, tapasztalat! Persze ennek van anyagi vonzata is. Mikor 2hónap után össze számoltam, gyogyszerek, magánorvosnak a költsége, üzemanyag stb.... na a szemem felakadt! Kitartást kívánok!
Előzmény: Altrix29 (16897)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.01 0 0 16898

Kérdés, ti tudtok valamit arról, hogy a Levofloxacin és a Ciprofloxacin, meg a 4-5 hetes antibio szedés bárkinél koszorúér betegséget és mellkasfájdalmat okozott volna?

Altrix29 Creative Commons License 2019.06.01 0 0 16897

Szép estét kedves Fórumtagok!

Februárban jelentkeztem ide, és leírtam, hogy bizony én is ezzel a betegséggel küzdök. Jelenleg 30 éves vagyok. A 3 hónapban sajnos szinte semmi változás nincsen, igaz, hogy azóta voltam több orvosnál is. Persze mindenhol antibiotikumokat írtak fel, de egyik sem segített.

A tünetek egyre erősebbek, de már nem tudom hova fordulhatnék. A fájdalmas vizelés, égő érzés mellett óriási problémám a merevedési zavar. A problémát senki nem kezeli komolyan, csak potencianövelő tablettákat írnának fel. Egyet kiváltottam 15 ezer magyar forintért, de még nem volt lehetőségem kipróbálni... Félek, még ha ez a tabletta alkalomszerűen segít is, akkor is fájdalmas lenne a szex.

A helyzet kezd egy folyamatos negatív spirállá süllyedni. Már érzem, hogy a mindennapjaimra is rányomja ez a betegség a bélyeget. Szinte folyamatosan feszült vagyok, a munkahelyen is egyre kevésbé tudok koncentrálni, és bizony mintha enyhe depressziós tüneteim is lennének. (Jó ez kialakulhatott az egyedüllét / magány miatt is). Emiatt persze az önbizalmam is szinte a nullával egyenlő ismerkedés terén is.

Őszinte véleményeteket kérném. Ti elmennétek egy teljesen új dokihoz, akinél még nem voltatok? Vagy hova fordulhatnék? Mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm szépen a válaszokat! Szép estét kívánok mindenkinek!

 

watson75 Creative Commons License 2019.05.31 0 0 16896

uroflowal mérték, értékek voltak szarok. most van h jó van h nem. lexarom. urológushoz sem megyek mert kuruzsló mind. tuip xart se ért. ha végigjárod az utad-tel mindenféle "tuti tippel"-rájössz h nem számít. mást nem tudok mondani erről a hsz-eimben benne van minden. jobbulást

Előzmény: Törölt nick (16894)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.31 0 0 16895

Vizelés utáni csepegésed van e vagy volt e?

Előzmény: Törölt nick (16894)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.31 0 0 16894

Olvastam watson h neked csináltak Tuipot. Kérdésem az lenne, nyilván leirni nehezebb mint laborba megnézni, de irtad h a flow rossz volt neked. Ez kb milyen mértékű volt hogy tudnád jellemezni? Kb fél méterre tudtál vizelni vagy csak lefelé csepegett? Érdekelne, mert én is ugy veszem észre h ez rosszabb. Csak az a érdekes h néha meg 1 méterre lövök és döl belőlem. Neked folyamatosan rossz volt v csak néha gyenge? Köszi Jobbulást

Előzmény: watson75 (16892)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16893

6x? na ettől már én is beszartam..

Előzmény: watson75 (16892)
watson75 Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16892

A légzéses a kölköknek van kitalálva, mert a vérvételnél 6x szúrnak 3-4 óra alatt és itatnak veled laktózlöttyöt. van aki ez idő alatt f..sik is...

Előzmény: Törölt nick (16891)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16891

Na most összezavartatok mindketten....egyik rokonuknak van laktozérzékenysége.Neki vérvételre kellett menni, ahol rögtön ki is derült. Én is erről a variáciorol hallottam korábban. Nekem ne mondja zt senki, hogy a vérből ezt nem lehet kimutatni...vagy tévedek? Mindenképp meg akarom ezt a tesztet csinálni, de nem akarok mindnfelé 10e ftokat kidobálni...szval a vérvétel csak megbízható nemde? Köszi

Change Request Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16890

Viszont a fruktózérzékenységet azt meg pont nem igazán lehet kimutatni vérből vagy csak nagyon pontatlanul. Ezért például erre vérvizsgálatot már nem sok helyen kérnek, inkább a H2 tesztet részesítik előnyben és pontosabb is.

Előzmény: watson75 (16888)
Change Request Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16889

Sok évig jártam gasztroenterológusokhoz. A harmadiknak jutott eszébe, hogy ezeket a vizsgálatokat el kellene végezni, annak is csak azért mert rákérdeztem. A négy közül kettő pozitív lett. Ezeket a vizsgálatokat alapból nem végzik el. Előbb fognak alsó felső tükrözést + hasi CT-t csinálni mint ezeket, pedig ezek egyszerű nem invazív vizsgálatok és semmiféle kockázatuk nincs.

Előzmény: watson75 (16887)
watson75 Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16888

ne beszelj ilyet! TERHELESES LAKTOZ TESZT vervetellel ami kimutatja.

Előzmény: Change Request (16886)
watson75 Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16887

NEM! puffadas fajdalom volt. gasztroenterologust keress majd elmondja. ne a netrol diagnosztizaljunk.

Előzmény: Törölt nick (16885)
Change Request Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16886

A vérvizsgálat pont nem fog kimutatni semmit. Ezeket csináltasd meg: https://bhc.hu/szolgaltatasaink/szakrendelesek/h2-kilegzeses-teszt/

Ez is csak indulásnak lesz elég. Enélkül viszont esély sincs a probléma megoldására.

Előzmény: Törölt nick (16885)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16885

De neked hasmenésed volt..mert nekem az sosincs...higabbnak mindig is higabb a székletem, de sosincs hasmenésem. Vérvétel gondolom tökéletes erre a laktoz vizsgálatára?!

 

Előzmény: watson75 (16884)
watson75 Creative Commons License 2019.05.30 0 0 16884

egy laktoz intol. vizsg. jo lenne. nekem is igy indult. lakt. érzékeny vagyok. viszketes lehet belso aranyér v kisebb gyulladas az emesztesi zavartol. van már kilegzeses teszt is.

Előzmény: Törölt nick (16883)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.29 0 0 16883

Hasmenésem, székrekedésem nincs, ill sosem volt. Viszont puffadás ill. sok puki az nagyon gyakori, napi szintű.

De ami nagyon aggaszt az a végbéltájéki viszketés...na az mitől lehet??? Kellemetlen...:(

watson75 Creative Commons License 2019.05.29 0 0 16882

emesztesi zavar laktoz intol v. IBS osszefugg a kismedencei fajdalom szindromaval-ez mar rég nem pr.gyulladas- csak az orvosok b...nak rá h osszedugjak a fejuket konzliumot kerjenek stb. urologus az a legalja orvos.....sztem.

Előzmény: Törölt nick (16880)
kidette Creative Commons License 2019.05.29 0 0 16881

ilyenekre én is felfigyeltem. én életmód változtatással próbálok rajta segíteni (este 7 után nincs kaja, este kb 1 liter vizet meginni, könnyű-vegyes életmód, stb... sztem ezeket mind tudjuk), nekem bevált, csökkent a gáztermelés, javult az emésztés. 

Ha csak konkrétan szex után van azt nem tudom (végül is akkor is zihálunk, gyorsabban, többet lélegzünk)

Előzmény: Törölt nick (16880)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.29 -2 0 16880

Valaki mondja már el nekem, hogy sex v. önkielégítés után, kis idő elteltével,(kb 1 óra) mi az isten az összefüggés, a hasi puffadás, baromi sok szellentés, ill.  végbélnyílás körüli viszketéssel? 

Régebb óta fent állnak ezek, azt hittem független dolog. Ki merem jelenteni hogy igenis van vmi összefüggés, mert kezd állandósulni ez a dolog. Mi az isten lehet ez??? Flukonert a viszketés miatt szedtem. Azt hittem ér vmit, de ujra előjött. Semmi nincs a nyilásnál, de viszket, föleg sex után kis idővel. Baromi sok a puki is...

 

Tanács, ötlet, mit lehet tenni???

M41 2181 Creative Commons License 2019.05.23 0 0 16879

40é. vok. Én már korábban láttam magamon a zacsi hátoldalán, néha, hogy az ér kitüremkedik de nem foglalkoztam vele! Most, hogy bajom volt márciustól voltak here fájdalmaim de igazából nem tudtam mimtől. Akkor derült erre is fény! Tapintani ki tapintotta a doki, hogy rá kellett feszítenem. Ő mondta, hogy mind a ketten megnyugodjunk csináltatott UHt. A herefájdalmam elmúlt,, jócskán mérséklődött az eret hol látom, hogy kint van, hol nem! De nem zavar! A gyerek csinálásra tétek ki a sperma minőségére, de két gyerkőcöm már van.. többet nem tervezek! Bár megemlítették, hogy semmi akadálya, mert a jobb oldalon minden rendben! Jah, nem tudom ez milyen stádium lehet de azt is említette, felesleges műteni, nem vok olyan stádiumba, még! Nincs az a doki aki megvágná" Azt, hogy a herefájdalmam kb.1,5 hónapig mitől volt, hol tompán, erősen stb.... nem tudom, lehet, hogy a gyulladás oda is lement, én már nem tudom... mint írtam lentebb, nekem vesegörccsel indult fentről. Full, olyan volt ez az egész, mintha fentről az aljáig végig söpört volna ez az egész gyulladás!

Előzmény: Törölt nick (16875)
Ricciardo Creative Commons License 2019.05.23 0 0 16878

sokszor átmegy dupla sugárba, meg a kelleténél többször kell menni. De más gond nincs. Első években több volt a panasz e téren.

Előzmény: Törölt nick (16873)
Ricciardo Creative Commons License 2019.05.23 0 0 16877

Az ab már azért nem opció, mert én már végigszedtem mindent. Orvoshoz vizsgálatra megint csak kérdéses elmenni, mert egyik nap fáj, másik nap nem, és feltételezem ha rosszkor megyek, akkor nem mutat ki semmit. Enterococcust azt mindig kimutat, de azzal meg nem csinálnak semmit, nem kezelik, mert már százzsor kimutatta ab után is, nem tünik az el.

Előzmény: Törölt nick (16872)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.23 0 0 16876

Enyém enyhe...azt mondta ne foglalkozzak vele. Te pl tapintásra érzed h ott tömöttebb az erek?

Előzmény: Törölt nick (16875)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.23 0 0 16875

Kezdetleges here viszérre mit mondott? Nekem is van..milyen idős vagy? Kell azt valaha műteni v lehet h nem?

Előzmény: M41 2181 (16874)
M41 2181 Creative Commons License 2019.05.23 0 0 16874
Nekem pont ma volt here UH előjegyzett időpont mert nekem is fájt a bal herém. Bár nekem kezdetleges here visszert dagnoztizáltak az UH meg is erősítette. Elvileg ez is tud ilyen erzest produkálni. De nekem az orvos papolt rossz test tartasból valami ideg pályát is ami ott végződhet ilyen tünettel. De persze sok más szobajöhet. Kérj here UH vizsgálatot. Nekem az orvosom nagyon pozítivan rugalmasan állt hozzá!
Előzmény: Ricciardo (16871)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.23 0 0 16873

Az is lehet, hogy csak megszoktad régről, közben nem is fáj, de az "agyad" irányit. Nálad 5 év után vizelési panasz, sugárral, megindulással van e, vagy telj. tökéletes?

Előzmény: Ricciardo (16871)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.22 0 0 16872

Lehet hogy átment krónikusba? Egyik doki említette nekem, ha huzamos ideig érzek ott fájdalmat mindenkepp szoljak, mert ha nem kezelik Ab-vel, komoly gond lehet hosszutávon belőle. Annyira nem tértünk ki rá, mert nekem ott sosem fájt.

Előzmény: Ricciardo (16871)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!