Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.24 0 0 147

szenyor Lakatos Creative Commons License 2018.12.26 0 0 146

Meg a sör is.

Előzmény: az Út (145)
az Út Creative Commons License 2018.12.26 0 0 145

A lábvíz az ami az év bármely napján kellemes ha megfelelőre állítod a hőfokot.

Előzmény: Iván Gábor (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.25 -1 0 144

wannak démonok na chak nem az összes bögrében és hűtőben! A kokakólát meg utáljáka  boszorkányok azé kell fröcskölni wele elmennyen Halleluja

Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.25 -1 0 143

félreértések elkerülése wégett én nem a démonok létezését tagadom hanem azt  a majomkodást ami ns is csinál.A húgyagyú még egy videjot is kreált a boszorkányoknak démonoknak iszonyat. Szerintem nem jut elég okszigénhez az agya azé hölye

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.25 -1 0 142

látom ferrreee szarsz wálaszolni hát eszt is lefosom.

 

Mesélek akkor a múltamról. 1994-ben összejöttem egy echte szőke széppofa Katalinnal. A csaj wérkatolikus wót, többször elvitte templomba. De sokat smároltunk úgyhogy lefostam howavisz. Bemutatott a barátnőjének aki furcsa wót és nekem rendezett asztán féltrékenységi jelenetet miközben nem én montam neki hogy wigyen el minden idijótának bemutatni. Lehet a barátnője beindult, közöm?

Szówal ez a katolikus spiné kezdetben minden mesés wót. Aztán ahogy telt az idő az anyja egyre furkóbb lett. Ráhasalt a kapcsolatunkra. Irányítani akart. Megmondani mit gondoljak. Anyááádaz. Kezdetben nagyon oda vót tőlem a banya asztán ahogy telt az idő a lánykáját nem kúrtam meg a gyóntratószékben wagy nem tom mijárhatott a beteg felyében......szal nem fogattam el Kati muterjának a forgatókönyvét és nem wettem magamra az általa kiosztott szerepet.

Nem ez az érdekes. Kiwel ne történt wóna ijen. A banya manipulatív vót nagyon. Mindenkit madzagon rángatott, nálam meg elszakadt a damilja ás ettől hülye lett.

 

Egy nap elszakadt a cérna. Kati szobájába wótam, ő wette el a fordított keresztemet meg más gönceimet amikkel a hülyéket igyekeztem táwoltartani magamtól. Szal egy nap már nem tom miwót de megjáccottam hogy megszállt az ördög. Az Ördögűző c. filmet próbáltam másolni. A földön fetrengtem tán hörögtem. Az tuti hogy fetrengtem mintha önkívületben lennék. Kati ettől hülye lett. Még szektásabb wérkatolikusabb lett. Az anyját is bewonta choda hogy papot nem hívtak űzésre. Persze nem wagyok én szemétgeci utólag beismertem, hogy semmisátán csak húzza le a sliccemet. Najó nem, hanem az, hogy az anyja egyre pofátlanabb lett ahogy telt az idő ugya. Első pár hónap oké wót. Rá féléwre máre belegötött a hejesírássomba. Ómmintha az övé ojan kúl lenne. Nővérem pojénból kijawitotta a nyanya lewelében a hejjesirási hibákat röhögtünk. A lényeg.

 

Mit akartam ezzel mondani? Szeretnék elmenni weled csocsózni aszt

 

https://www.youtube.com/watch?v=9bljFUfIshM

 

Na meg most gondoltam bele abba, hogy helyben wan egy gyüli. A pásztor köcsöge mikor monta hogy démonok igenis wannak itt és ott, akkor kellett wolna hörögve mondanom:"szopasd anyád" aztán fetrengenem hörögve a földön és figyelni mit chinálnak. Vajon észreweszik hogy szivatom őket wagy nincs annyi gógyijuk....szerinted? csak bemennék most a gyüliházba és mondanék ojat a pásztornak: szaftos wolt a nejed és nagyanyád is hrrrggrhrrgrghh a temető hideg jiehjjjejeggghhher földönfetrengés elkísérsz? kéne kamerázni segítesz?

Előzmény: Törölt nick (141)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.25 -1 0 141

jaés még annyi. Azalapján ami zenéket osztasz te kilógtál a lánynyálökumenéből Ellen G White húhogó szelleme utál téged.

 

óriási balyban wagy sátán itt és ott, mert wannak saját gondolataid.

 

Érdekel a wéleményem? Nem? Lefosom.

 

Lefosom, hogy szarozod a zenéket amiket osztok topicba.

Azt is lefosom, hogy én szarozom azokat a zenéket amiket te osztasz oda.

Színes a világ, nem ettől szép? Gondóld el fekete-fehér lenne és sok lenne benne az adásszünet.........szánalom.

 

Bob larsonnak wannak yutubon ördögűzései, ha röhögni akarsz keress rá. nagyon megy a majomkodás, de ki wállalja be iszonyat ekszözájszbuk wan hogy a Bibbliáwal ütögeti a megszálltat inkább hólapáttal előbb kimegy ojanok boblarson mint ez:

https://www.youtube.com/watch?v=YIHHXwjNiIQ

Előzmény: ferrreee (139)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.25 -1 0 140

ezazé értékelhetőbb mint ErkölcsTané - inkább ciki mint nem izzacságszagú az övé

mikó először láttam kreálmányod megijesztet mer ojan érzés vót hogy az élet ihlettte. Amúgy sokan belemennek a zuhanásba bewállalják wan helyben egy gyüli amit ááhagyjuk. A gyülipásztor önkritika szintye -500 bármit mondtam neki mindenből azt vette ki, hogy démonom wan. Mondhattam wóna: wagy leszálsz banyeg a démonaimről wagy hasbawáglak. szégenyeket mndenki üldözi (<---a értelmileg gyengébbek kedwééer ez SZARkazmus)

Előzmény: ferrreee (139)
ferrreee Creative Commons License 2018.12.25 0 0 139

sok boldog kiközösítést kívánok minden keresztény kultúrájú, keresztény család része "testvérnek", SZERETETTEL XD

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.25 -1 0 138

ahaHAHAHAHAHAhahahah hah HahaHAHAHAhah óóóóóhahahahah mekkora pojén juhúúúhahaHAHA

Előzmény: ErkölcsTan (137)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.25 0 0 137

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 136

ja chak annyit, hogy tavaly én nyertem a 2017-es mönhansencunceni Nagybunkók Nemzetközi Találkozóján a arany nagybunkót. Szal izé nem montam semmit

Előzmény: Törölt nick (135)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 135

ez walláskritikának yo de mitől szórakoztató? A nők mit mondtak? Az ágyban is ijen unalmas wagy?

Előzmény: ErkölcsTan (134)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.22 0 0 134

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 133

kezd zuhanni a színvonalad régebben kreatívabb képeket kreáltál. ezmérwan? Földönkívüliek?

Előzmény: ErkölcsTan (132)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.22 0 0 132

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -2 0 131

Diggiemannel kívánok neked Boldog Karácsonyt nagyon boldogat ErkölcsTan, január 6-ik kitart egészségedre.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jxBNrjVzwDY

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -2 0 130

Űűűűűristen te megátkoztááál ErkölcsTan húdehatalmas ez a Karakutyy.......ráklikkeltem egy zenére és ez jött be ez tök durwa reklám wagy mijez

 

https://www.youtube.com/watch?v=9wanzeHNo5A

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -2 0 129

lécci te 3 diklomás wagy Xej már wissza ojan furin érzem magam Xxel viszket az orrom ez rossz előjel. Ha hátradobom a sót az segít wajon? 

 

https://www.youtube.com/watch?v=oyLq3mvze50

Előzmény: ErkölcsTan (127)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -2 0 128

Ne Neeeeee csak azt neeeeeee már annyian X-eltek és izé aaaaúúúúdefáááájj knédligáránát ez nekem

Előzmény: ErkölcsTan (127)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.22 0 0 127

Kiérdelemtél a piktrogramm melkasodra egy X érdemrendet. :-)

Előzmény: Törölt nick (126)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -2 0 126

BlablaTan szerinted ez wálasz arra amire reagáltál?

Előzmény: ErkölcsTan (125)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.22 0 0 125

ooóóóóóóh a szent paranoia hívője vagy, mivel hallassz

béke poraidra

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 124

amit láttam topicokat ott is magaddal beszélgettél nem a vitapartnerekkel  ............ez nem furcsa neked? szerinted ha kitérsz a wálaszadás elől maj a kérdező 1x úgyis elfelejti mit kérdezett?

Előzmény: ErkölcsTan (123)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.22 0 0 123

Aki másnak kerbekenész, annak nem höppcékel a pöszme

 

ezt igazán tudhatnád

 

 

Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 122

a krézigránát úgy néz ki mint a knédligránát? Cahk kérdem. Gondoltá már arra hogy chak te hiszed magad okosnak?

Előzmény: ErkölcsTan (120)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -1 0 121

ez szerinted wálasz arra amire eszt reagáltad?

Előzmény: ErkölcsTan (120)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.22 0 0 120

Már eldobtam az antióchiai krézigránátot ... késő

 

"mivel nem kedves nekem, az megdöglend"

 

https://www.youtube.com/watch?v=TpvY2STNAJ0

 

Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.22 -2 0 119

drága egyház wezető én nem aszt írtam dögöj meg hanem aszt ha meg kell döglened inkább mint a fijam.

 

Ez a 3 diploma ez miről szól? Vót magyar nyelwtan szövegértés ilyenek?

 

Eszt ki tudod tölteni egyedül? 

http://www.budapestedu.hu/data/cms54824/Szoveg_8.pdf

Előzmény: ErkölcsTan (118)
ErkölcsTan Creative Commons License 2018.12.22 0 0 118

A legalapvetőbb para dolog a "... visszatükrözős aikidó védelem"

 

Amit kívánsz, az veled történjék meg. PUNKTUM

Előzmény: Törölt nick (117)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!