Keresés

Részletes keresés

api41 Creative Commons License 2017.08.19 0 0 29213

Sziasztok!

Kérdezem Sony TTL vakú kioldót (őt eres) meg lehet e toldani 1,5 méteres ,hogy tíz méter legyen ????????????????

Köszi a választ.

képfaragó Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29212

Igen, ez lehet megoldás, ha a belső vakut manuális üzemmódra lehet állítani. Ilyenkor nincs mérő elővillantás, ami megzavarná a fényszinkront.

Előzmény: horipeti77 (29211)
horipeti77 Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29211

S2 módban nem is villan el. De most a belső vakut manuál módba állítva 1/32 teljesìtménnyel már rendesen működik!  Ez lehet a megoldás? A belső vaku manuál módja?

Jahno Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29210

Nikoné kétszer villan, fényt mér, vörös szemet előz meg, hasonlók. Mérőfényre elvillan a Sunpak, majd második villanásra már nem, de a gép akkor exponál.

Előzmény: horipeti77 (29209)
horipeti77 Creative Commons License 2017.08.15 0 0 29209

Sziasztok! 

Vettem egy Sunpak Df3600 rendszervakut. S1 módban próbálom használni Nikon d3300 belső vakujának fényével kioldva. A vaku villan, de a fénye a képen nem jelenik meg. Mintha rossz idöben/késve villanna. Ez szemmel nem állapítható meg. Mi lehet az oka? 1/200-tól 1/60 ig próbáltam.

 

 

képfaragó Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29208

Gyógyszertári alkohollal nem egyéb trutymóval.

Előzmény: zéeles (29206)
képfaragó Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29207

Stúdióvakuról van szó?

Először is vigyázz, mert a tárolt töltés napokig benne maradhat a kondenzátorban, és kellemetlen vagy veszélyes áramütés érhet!

Igen letörölheted alkohollal. (két hét múlva, egy kézzel)

Előzmény: zéeles (29206)
zéeles Creative Commons License 2017.08.07 -1 0 29206

Üdv, vakucsövet denaturált szesszel és vattával takaríthatom? Hozzáértem.. Ez van itthon. Köszi

vectragt2 Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29205

Sziasztok!

 

Esetleg valakinek van 580ex II vakuhoz villanó csőhöz gyújtó trafója?

Előre is köszönöm válaszaitokat! 

Üdv.

zorko Creative Commons License 2017.08.07 0 0 29204

Valoszinuleg az IGBT ment tönkre, sajnos konkret típust nem tudok mondani...

Esetleg katalogusadatok alapjan lehetne keresni helyettesitot. (Masik ugyanilyen vakuban megnézni, ha olvasható a tipusszam...)

Esetleg futoz tudhat még segiteni, bar mar eleg rég nem jart erre.

Előzmény: Ódy88 (29201)
Ódy88 Creative Commons License 2017.08.06 -1 0 29203

A másik oldal.

Előzmény: nemethla (29202)
nemethla Creative Commons License 2017.08.06 0 0 29202

A másik oldali kép többet mondana, így csak gyanítani lehet, hogy a nagyfeszt előállító körben szart be vmi

Előzmény: Ódy88 (29201)
Ódy88 Creative Commons License 2017.08.06 -1 0 29201

Sziasztok!

 

Van két darab Meike MK 600-as rendszervakum, melyen ugyan az az alkatrész hibásodott meg. Kapcsolási rajzot nem találok. Tudja valaki mi ennek az alkatrésznek a pontos típusa? 

Előre is köszönöm a segítséget!

nemethla Creative Commons License 2017.08.05 0 1 29200

Urak, hölgyek!

Nem azé', hogy kötözködjek, ez a topik a "tippek, trükkök" - de nem az eladási trükkök helye eredetileg.

Hanem a tanács és ötlet-adás, -kérés helye.
Adás-vétellel menjetek légy szíves a "Lámpák, vakuk, adok-veszek" topikba, ott a felugró figyelmeztetés is él,

és az adásvételnek ott a helye. Itt előbb-utóbb benéz egy moderátor és takarít, annak meg sokan nem fogtok örülni.

Köszönöm.

[CSD] Creative Commons License 2017.08.03 -1 0 29199

Bowens T-adapter rendszervaku tartó átalakító

 

 

Lehetővé teszi bármilyen rendszervaku használatát Bowens bajonettes fényterelőkkel. Dönthető fejjel, lámpaállványra.

 

9.000 Ft.

 

csehdaniel@gmail.com

06302858505

HG5villanyosember Creative Commons License 2017.07.13 0 0 29198

üdv, kaphatok róla fotókat? köszönöm

Előzmény: egyklikk (29191)
p.geiger Creative Commons License 2017.07.12 -1 0 29197

Eladó néhányszor használt (kb.5 óra!!) Yongnuo YN900 LED Panel, eredeti csomagolásában tartozékaival:
- 1 db kézi tartó
- 1 db vezeték nélküli távirányító
- 1 db "frost" diffúzor
- 1 db sárga diffúzor
- 1 db hálózati adapter
- Ajándék 2 db NP-F960 (8600 mAh) akkumulátorral
- Ajándék hálózati akkumulátor töltővel

Tulajdonságok: 900 db 5500K LED, 95+ CRI LED-ek, iOS és Android rendszerrõl is vezérelhetõ, változtatható teljesítmény 7200LM (kb.500W), Élettartam: 50000 óra.

Ár: 80e Ft.

Kipróbálható és megtekinthető Győrben.
E-mail: peter.geiger@freemail.hu

GreenPig Creative Commons License 2017.07.11 0 0 29196

Eladó kihasználatlanság miatt (4-5ször használt) JinBei DF-200led V 5500K led állandófényű lámpa.

 

Továbbá hozzátartozó fényformálók

Esernyőre nyitható Jinbei 150cm octobox

90*180as softbox méhsejt ráccsal

Jinbei 3000 lámpatartó állvány

 

Együtt : 160 000.-

Lámpa: 125. 000.-

 

 

érdeklődni: ukulel11@gmail.com

Köszönöm

HG5villanyosember Creative Commons License 2017.07.10 0 0 29195

üdv, lehet tudni a típusát és az állapotát? köszi

Előzmény: egyklikk (29191)
Fuzi69 Creative Commons License 2017.07.08 -1 0 29194

BOCS! De a Telefonszámom meg elírtam :-(

 

telefon: 60/30 21736huszonhárom

Fuzi69 Creative Commons License 2017.07.08 -1 0 29193

Képek lemaradtak :-(

 

  

Fuzi69 Creative Commons License 2017.07.08 -1 0 29192

Sziasztok!

 

Rendszer váltás miatt eladó egy Canon EX 430 II vaku. Első tulajdonosa vagyok és szinte nem is használtam, mert nem tudtam megbarátkozni a használatával :-) Doboza nincs meg, de a szövettartója és a talpa megvan. Hibátlan műdödés, HSS. Magyarországi vétel volt. Edigital.

Megtekínthető és átvehető budapesten.

 

Szériaszám: 035814

Ára: 50.000 Ft

 

  

 

 

email: power32 kukac gmail.com

telefon: 60/70 21736huszonhárom

nort_on Creative Commons License 2017.06.19 -1 0 29190

Eladó!

 

Villanj körte vaku szett: 2 darab 45 Ws vaku, 2 darab 2 m-es állvány, 84 cm-es ernyők (2 db fehér áteresztő, 2 db ezüst), szinkronkábel, 2 darab égőfoglalat állvány- és ernyőcsatlakozóval, hálózati kábellel, táska.

 

Kb 3-szor volt kipróbálva, teljesen újszerű és hibátlan.

 

Ár: 18 ezer

 

Érdeklődni inkább emailben: norbert.petrovics@gmail.com vagy telefonon: 20 / 56 33 725

 

zoom03 Creative Commons License 2017.06.08 0 0 29189

Köszönöm a válaszokat!

Előzmény: exhighand (29188)
exhighand Creative Commons License 2017.06.06 0 0 29188

Oxidáltak a kijelző érintkezői. Széntartalmú gumira támaszkodik, az meg a nyák aranyozott érintkezősorásra. Egy szét-össze szerelés segíthet.

 

Előzmény: zoom03 (29186)
nemethla Creative Commons License 2017.06.06 0 0 29187

Frissíts egy firmwaret. Hátha.

 

Előzmény: zoom03 (29186)
zoom03 Creative Commons License 2017.06.05 0 0 29186

Sziasztok!

 

Mi okozza a képen látható a hibajelenséget?

 

 

YN600EX-RT a vaku típusa. Közvetlenül bekapcsoláskort -- a bejelentkező képernyő után --, a kijelzőn nem jelenik meg a többi beállítás, csak ez a vonal. A vaku LED lámpái nem világítanak, nem töltődik fel a kondenzátor. Az egész installálási művelet mintha megszakadna, majd néhány újbóli bekapcsolás után (kb. 5-6 be-, és kikapcs) már minden jó. Előtte manuálban, szolga módban használtam a vakut. Még az eredeti szoftver van rajta. Ezt 10 nap alatt háromszor csinálta és rendes bebootolást sohasem. Az elemek eltávolítás sem segített, a hiba maradt változatlanul (csak a ki-, és bekapcsolós próbálkozás után tudtam használni a vakut).

 

Segítő válaszokat előre is megköszönöm. 

GPF Creative Commons License 2017.05.26 0 1 29185

Nekem is ilyen van. De én egy akcióban kaptam hozzá egy csomó Epson papírt is, azokat használom. Nekem nagyon tetszik, hogy azon a papíron vízálló a nyomat.

 

Szerintem érdemes lehet nézni az Aldi-Lidl akciókat. Ott is felbukkannak papírok, nekem jó tapasztalatom van velük.

Előzmény: nagytomsky (29184)
nagytomsky Creative Commons License 2017.05.26 0 0 29184

Sziasztok!
Sikerült vásárolnom egy csudajó kis nyomtatót (Epson L810). A gyár azzal kecsegtetett, hogy ilyen olcsó még nem volt a nyomtatás. Ez félig-meddig igaz is; már ami a tinta költséghatékonyságát illeti. Na de a papír az nagyon drága bele!
Vásároltam fantasztikus Canson 10×15-ös papírt a jófogáson és FANTASZTIKUS a képminősége. Találtam itthon Victoria fotópapírt (vastagat), és BORZALMAS a minősége.
Van valakinek tapasztalata abban, hogy mi az a papír, ami nem horror árú (30ft-nál alacsonyabb a 10×15-ös költsége) és jó minőséget tud produkálni?
Nagy tételben szeretnék vásárolni, nem csak hébe-hóba a jófogásról.

 

Válaszaitokat előre is köszönöm.

 

húsz 55hét 31negyven

nagytomsky kukac gmail pont com

Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2017.05.18 0 0 29183

Ma vettem egy 600-as Mark II-eset az sima 600-asom mellé. A kettő között a feliraton kívül csak annyi különbséget találtam, hogy a kettes alvó üzemmódban a kijelzőn hagy egy kis ikont, hogy még nem kapcsolt ki.

 

Egyszer sikerült párosítanom őket, de azóta sem tudom, hogy pontosan mit is kell beállítani rajtuk. Van valakinek erről egy rövid leírása?

Előzmény: nemethla (29182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!