Részletes keresés
Igen, teljes holdfogyatkozás is volt, erre utalt a "vérhold". Tudom, hülye elnevezés, ráadásul most egyszerre volt minden, ami csak lehet. :)
https://youtu.be/38GkycXS6fI
Gratulálok! Köszi, hogy megmutattad, amúgy éppen +még fogyatkozott is amint látni vélem a képen.
A tegnapi "szuperkékvérhold" Texasból. A Hold már lemenőben volt, a Nap pedig kelőben, így nem volt túl sok kontraszt az égen, de legalább egy áthaladó repülőgéppel együtt sikerült lefotózni. :)
Egy január 2. készült telihold.
Még 1 holdfotó.
Már régen volt fotó, tegnap este készítettem a képet. Jó ég volt.2017.11.27
Repülőmodellezők tavaszi reptérköszöntő repülése, Tamron 70-200/2.8 Macro + 1.4x TC
A modell 3.37m fesztávú, Reichard Cirrus, kb 300m magasságban, a fotó kedvéért lett lehozva 450m-ről :)
120/ 1000 Fraunhofer refraktor.
Köszönöm!
Szia. Igen, az Androméd gx látható fent, alatta a bokorfelett kicsivel pedig az M33 vagy Triangulum gx.
Üdv.
Sziasztok!
Igaz, hogy a címben Holdfotózás szerepel, azonban szeretném megkérdezni, hogy a Tejúttól jobbra az Androméda látszik?
Köszönöm hogy megnézted.
Zsolt
A tegnapi részleges fogyatkozásról készült. 08.07.
Az 500mm-es MTO-val készítettem, azóta már eladtam.
Red Bull Air Race - 2017 Budapest
Ez is jó szerintem. Nem tudom, miért lenne off hiszen a leírásban hold szerepel, és a képen is az van. :)
Én nem vadásztam még ilyenre. illetve nap előőttit fotóztam már. Ezek milyen átmérővel készültek? Találgatok 120/1000 RR?
Akkor offtopic lenne. :)
(februári)
Gratula! Jó lett. Kár hogy mellé ment a repcsi. :(
9M-MNE - Airbus A380-841 - Malaysia Airlines
Hold részlet.Clavius és környezete.
Igen. Ha jól emlékszem a 2009-es fogyatkozáskor..
Megint itt járt E.T. ?
Az előző kép MTO 10.5/1100 de gyakorlatilag kezelhetetlen.
Egy 5.6/500 is iszonyat kényelmetlen...
A markolaton élességállításos 5,6/400-as Novoflex már nem rossz, de egy 6.3/500-as tükrős.
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!