Ez szuper, én ilyet nem tudok:( Kifogást meg mindig találok, ha nincs kedvem fázni:) most pl. hó van a teraszon, hóba tegyem az állványt? Kézből most nem tudok, mert odafagyna a váz:DDDDDDD
Az igazság az, hogy teliholdat még sosem sikerült szépen lefényképezni. És mivel már sokszor volt "antisikerélményem", ezért már nem is próbálkozom.