Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.01 0 1 597

havasesoesett Creative Commons License 2017.05.05 -1 0 596

Az előző kép MTO 10.5/1100 de gyakorlatilag kezelhetetlen.

Egy 5.6/500 is iszonyat kényelmetlen...

A markolaton élességállításos 5,6/400-as Novoflex már nem rossz, de egy 6.3/500-as tükrős.

Előzmény: ŐZ... (594)
havasesoesett Creative Commons License 2017.05.05 -1 0 595

ŐZ... Creative Commons License 2017.04.25 0 0 594

Kezdőként információt.. tapasztalati véleményt kérek... Célom természettotózás őzek fotózása nagy távolságról.. 500m továbbá repülőgép, hold fotózás...

eddigi javaslatok:

http://www.tavcso.hu/index.php?o=termek&n=&ke=+SkyWatcher+ED  80/600 SkyWatcher ED-APO PRO refraktor

http://www.tavcso.hu/?o=termek&te=SWR1201eq5gt    120/1000 deLux SkyWatcher-Fraunhofer EQ5 GoTo mechanikán

http://csillagaszatitavcso.hu/termekek/83/spektiv_celestron_ultima_100_45_csillaaszati_tavcso?catid=33

https://www.tavcso-mikroszkop.hu/termek/acuter-natureclose-100-ed-spektiv

http://www.opticsplanet.com/konus-konuspot-20-60x100-spotting-scope.html

KozO Creative Commons License 2017.04.24 0 1 593

Készítette: ePixel

tempel Creative Commons License 2017.04.24 0 1 592

Szuper kép, köszi. Nekem is meg van egy saját. Ez a link:

http://spaceweather.com/archive.php?view=1&day=24&month=10&year=2010

 

Előzmény: KozO (591)
KozO Creative Commons License 2017.04.23 0 2 591

Nemzetközi űrállomás

 

Canon 1D Mark II
EF800mm f/5.6L IS USM +1.4x III
ƒ/8.0
1120.0 mm
1/1600
ISO400

 

(nem saját kép)

Előzmény: tempel (590)
tempel Creative Commons License 2017.03.14 0 0 590

Hold és Jupiter együttállás 2017.03.14 21:16 UT.

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.09 0 0 589

ördög testvér,játsz még...a hided ráz,ha zenédet hallgatom...."

Előzmény: havasesoesett (588)
havasesoesett Creative Commons License 2017.03.09 -1 0 588

 

Pentak K30 Pentacon 500

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.05 0 0 587

KozO Creative Commons License 2017.03.01 0 0 586
KozO Creative Commons License 2017.03.01 0 0 585

Ma esti

 

 

 

MTO 3M-5CA 500mm f/8 orosz tükörobjektív

tempel Creative Commons License 2017.02.11 0 0 584

Sziasztok. Részleges holdfogyatkozás volt az éjszaka.

Az első még fogyatkozás előtt, a másik a részleges idején.

Üdv: B

ismeretlen béla Creative Commons License 2017.01.16 0 0 583

Jujj!

 

Ződek, vagy szürkék?

Előzmény: bandita39 (581)
tempel Creative Commons License 2017.01.15 0 0 582

Ez bizony az! :)

 

Előzmény: bandita39 (581)
bandita39 Creative Commons License 2017.01.15 0 1 581

Egyértelmű UFÓ :)

 

Előzmény: ismeretlen béla (579)
ismeretlen béla Creative Commons License 2017.01.15 0 0 580

Bocs, kicsit kesze-kusza lett.

 

és ez lenne az első kép

Előzmény: ismeretlen béla (579)
ismeretlen béla Creative Commons License 2017.01.15 0 0 579

Üdv mindenkinek

 

Nem vagyok jártas az éjszakai égbolt fotózásában. Én szabad szemmel a vénuszra gyanakodtam, de ez nem az. Akkor mi?

 

Még egy kérdés, az első kép alján lévő vonal az tükröződés?

syssy48 Creative Commons License 2017.01.11 0 0 578

Jólvanna:DDDDDDDD

Előzmény: tempel (577)
tempel Creative Commons License 2017.01.11 0 0 577

Köszönöm! Ez nem Telehold, 1 nappal előtte.

Előzmény: syssy48 (576)
syssy48 Creative Commons License 2017.01.11 0 0 576

Ez szuper, én ilyet nem tudok:( Kifogást meg mindig találok, ha nincs kedvem fázni:) most pl. hó van a teraszon, hóba tegyem az állványt? Kézből most nem tudok, mert odafagyna a váz:DDDDDDD

Az igazság az, hogy teliholdat még sosem sikerült szépen lefényképezni. És mivel már sokszor volt "antisikerélményem", ezért már nem is próbálkozom.

Előzmény: tempel (575)
tempel Creative Commons License 2017.01.11 0 0 575

Nálam is hideg van, de kicsit csak ki kell mozdulni. 

Előzmény: syssy48 (574)
syssy48 Creative Commons License 2017.01.10 0 0 574

Szééép!  Itt sajnos vékony felhő mögött bújkál:(  és hideg vaaaaaaan!!!:)

Előzmény: tempel (573)
tempel Creative Commons License 2017.01.10 0 0 573

Itt pedig már lassan tele lesz. :)

 

syssy48 Creative Commons License 2017.01.06 0 0 572

Szó szerint:)))))))

Ez meg a hold sötét oldala:)))))))   

Előzmény: Homo mirabundus (571)
Homo mirabundus Creative Commons License 2017.01.05 0 0 571

Ez egy finn műhold? :)

 

Boldog új évet, szép fényeket!

Előzmény: syssy48 (569)
tempel Creative Commons License 2016.12.30 0 1 570

Sziasztok! Boldog Újévet kívánok a topik olvasóinak az év utolsó 

Újholdjával!

 

syssy48 Creative Commons License 2016.12.24 0 1 569

syssy48 Creative Commons License 2016.12.16 0 0 568

Nikon    70-300, nekem nem tetszik.

Nex, chinon 300, most ez sem annyira.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!