Keresés

Részletes keresés

a tömeg az tömeg Creative Commons License 2016.11.22 0 0 486

Végre valaki a házába építi a kemencéjét. mert biozony a többség a kemence fanok majd mindig a szabadban építik fel az alkotásukat.  Elpocsékolnak egy csómó pénzt és időt..... aztán évenként  2 x max  3 x begyújtanak.

 

 Azért 80 nm-t  bajosan fűt ki egy búbos kemence. Jó ha 30  nm- ig   teszi a dolgát.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (477)
tárkonyos cipó Creative Commons License 2016.11.21 0 0 485

Mér' akarod, hogy fényképezkedjen, mikor írni se tud... :)

Egyébként meg vagyok róla győződve, hogy nem csak a ház állapottyától szalad el sikítva az érdeklődő. Ki akarna ettől autót venni?

Naugye... :)

Előzmény: ásítósmacska (480)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.20 0 0 484

".füstokádó anikemencét építesz.."

Már azon agyalok, hogy a kazánházban építek egy hőcserélős rakétakályhát....és rákötöm a központi fűtésre...nem volt már begyújtva vagy 3..4 éve!

Előzmény: arnyekxxx (479)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.20 0 0 483

...mivel elég kerti anyaggal rendelkezem /ami, igy is, úgy is lebomlik/ miért ne égetném el /így fűtöttem  már gyerek koromban is/...legalább kenyeret sötögetek ...és még melegszem is.

Motto: "Mit szeretnél cigány..?" ...tábortüz mellett szalonnát sütni---!..és mennyire igaza volt..))

Előzmény: arnyekxxx (479)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.20 0 1 482

Te hülye vagy.

 

De tényleg. Ezt nem tudom másképp megfogalmazni.

Előzmény: püfffneki (481)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.20 0 0 481

MIvel csak a fele az enyém, ezért úgy gondolom, ha a többiek tényleg akarnák eladni feltennék.

Én újságban hirdetek, és elfelejtettem, hogy ők felrakják.

Előzmény: arnyekxxx (478)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.19 0 0 480

ja-ja, pl.

 

http://otthonterkep.hu/ingatlanterkep?s=elado&o=kinalati20160209&lat=46.89398546092549&lng=19.6270751953125&z=8

 

Minden ingatlanhoz külső-belső fényképek, leírás, stbb

 

 

Előzmény: arnyekxxx (478)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.19 0 0 479

látod te is füstokádó anikemencét építesz ahelyett, hogy telepakolnád a tetődet napelemmel és élveznéd a végtelen környezetbarát ingyenenergiát.

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (477)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.19 0 0 478

mert a többiek dupla ilyen értékűek.

 

azoknak valszeg nem rinyatulajdonosa van hanem gazdája

 

egyetlen érdeklődő sem volt a hirdetésre.

 

ne a kutyaseolvassa.hu-ra tedd fel ahol csak az találja meg aki direkt azt keresi célzottan az általad megadott keresőszavak alapján a gugliból lejárt hirdetésként hanem valami normális hirdetési oldalra szépen részletesen képekkel megtámogatva.

Előzmény: püfffneki (475)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.19 0 0 477

Nem várni kell, hanem tenni ellene.

PL építettem egy banya-kemencét, húst, tököt, krumplit, kenyeret stb sütögetek benn...és még vagy 80 m2 melegít is---mert várom a minuszt..))

Előzmény: püfffneki (476)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.19 0 0 476

Várok rá. Jó kis minuszok.

 

Előzmény: Ganajtúró bogaracska (474)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.19 0 0 475

Sose tagadtam, hogy tök jó helyen van, mindig is azért rinyáltam mert a ház nem ide való, mert a többiek dupla ilyen értékűek.

 

És persze nem felejteni, hogy csak a fele az enyém.

 

De ettől még lényeg a lényeg egyetlen érdeklődő sem volt a hirdetésre.

Előzmény: arnyekxxx (473)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.19 0 0 474

"Mondjuk úgyis a kihűlésre várok így tél elején."

Talán már írtam--ha így érzed, építs egy rakétakályhát. Roppant olcsón megcsinálhatod és hulladékfával fűthető, olcsón, A fekvő kéményre terítesz egy subát és a derekad is melegíted...1Xű ez..))

Előzmény: püfffneki (472)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.18 0 1 473

ha nem is öröm de eléggé szórakoztató egy tök jó helyen 6szobás2fürdőszobás 14milláért árult házban a szegénység miatt rinyálót olvasgatni.

Előzmény: püfffneki (472)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 472

Akkor remélem megvan a mai napi örömed.

Mondjuk úgyis a kihűlésre várok így tél elején.

Előzmény: arnyekxxx (471)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.18 0 0 471

szólj a guglinak, hogy az általad itt megadott keresőszavakra ne adja ki a te hirdetésedet ha nem akarod, hogy bárki megtalálja

Előzmény: püfffneki (470)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 470

Ez mondjuk megengedett?

Hiszen direkt kinyilvánítottam, hogy nem akarom  Tudatni.

Előzmény: arnyekxxx (464)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 469

Már megint bekattantál fölöslegesen.

Itt nem az a téma hogy tegye e a közösbe vagy sem, hanem az hogy a dolgos , szorgos is lehet szegény.

Miközben ti ezerrel nyomattátok, hogy aki szegény az biztos lusta is.

 

Te akkor ágálhatnál, ha 30 évesen már lenne egy ingatlanod, és 2 gyereked.

Mondjuk akkor sem ebben az ordenáré stílusban.

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (468)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.18 0 0 468

Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.

 

 

Lószart mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A közösbe tegye be a magáét, és ne én tegyem be helyette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Hogy a nettójával mit csinál leszarom.

 

De dolgozzon a kurva anyját.

Előzmény: püfffneki (467)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 467

Ki állítja azt hogy nem ők a felelősek?

Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.

 

Miért nem fogod ezt agyilag 7 diplomával?

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (465)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.18 0 1 466

Na, ezt már meg sem akartam tőle kérdezni, hogy azért vajon ki a felelős, hogy nem osztják be a pénzt, vagy nem jó célokra költik...????

 

Nyilván a patás Orbán... :-DDDDDDDDD

 

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (465)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.18 0 0 465

 egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.

 

 

Aztán rajtuk, a saját akaratukon kívül ki a büdös kurva anyja dönt arról, hogy hogy költik el a bevételüket?

 

 

Ennél akkor már jobb neki ,  ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.

 

 

Baszki ez kész :D :D :D Mára ki lehet kapcsolni a zinternetet :D

 

 

 

Előzmény: püfffneki (461)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.18 0 0 464

Mályva utca?

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.18 0 0 463

Hát ez kész! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Előzmény: püfffneki (461)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.18 0 0 462

Sírva nevetek

Előzmény: püfffneki (461)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 461

Ez nem tudom miért olyan fontos neked.

De azt hiszel amit akarsz.

 

A topikom arról szól, hogy egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.

Ennél akkor már jobb neki ,  ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (460)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.18 0 0 460
Hirdetésbe senki nem ír utcanevet. Ha te olyan hülye vagy hát lelked rajta.

Linket, vagy nem hirdeted.
Előzmény: püfffneki (459)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 459

Majd bolond leszek, mikor ott pontos ucca név van megadva.

 

Ahogy itt ti reagáltok, onnantól mi várna rám:((

 

De a lényege: 6 szobás tetőteres, 2 fürdőszobás  ház eladó.

3 fázis,  gáz és vegyes tüzelés, melléképületek, gyümölcsfák, művelt kert.

 

Az ingatlan ALAPOS felújításra szorul.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (457)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 458

elpanírozták "

 

Höhö!
Nem kirántott húst sütöttek, hanem a terepet planírozták el.:)

Előzmény: Émile (432)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.17 0 0 457

legalább a hirdetését linkeld be ide.

Előzmény: püfffneki (442)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!