tárkonyos cipó
2016.11.21
0 0
485
Mér' akarod, hogy fényképezkedjen, mikor írni se tud... :)
Egyébként meg vagyok róla győződve, hogy nem csak a ház állapottyától szalad el sikítva az érdeklődő. Ki akarna ettől autót venni?
Naugye... :)
Előzmény: ásítósmacska (480)
arnyekxxx
2016.11.19
0 0
478
mert a többiek dupla ilyen értékűek.
azoknak valszeg nem rinyatulajdonosa van hanem gazdája
egyetlen érdeklődő sem volt a hirdetésre.
ne a kutyaseolvassa.hu-ra tedd fel ahol csak az találja meg aki direkt azt keresi célzottan az általad megadott keresőszavak alapján a gugliból lejárt hirdetésként hanem valami normális hirdetési oldalra szépen részletesen képekkel megtámogatva.
Előzmény: püfffneki (475)
püfffneki
2016.11.19
0 0
475
Sose tagadtam, hogy tök jó helyen van, mindig is azért rinyáltam mert a ház nem ide való, mert a többiek dupla ilyen értékűek.
És persze nem felejteni, hogy csak a fele az enyém.
De ettől még lényeg a lényeg egyetlen érdeklődő sem volt a hirdetésre.
Előzmény: arnyekxxx (473)
püfffneki
2016.11.18
0 0
469
Már megint bekattantál fölöslegesen.
Itt nem az a téma hogy tegye e a közösbe vagy sem, hanem az hogy a dolgos , szorgos is lehet szegény.
Miközben ti ezerrel nyomattátok, hogy aki szegény az biztos lusta is.
Te akkor ágálhatnál, ha 30 évesen már lenne egy ingatlanod, és 2 gyereked.
Mondjuk akkor sem ebben az ordenáré stílusban.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (468)
hétdiplomás hétnyelvű
2016.11.18
0 0
468
Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.
Lószart mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A közösbe tegye be a magáét, és ne én tegyem be helyette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy a nettójával mit csinál leszarom.
De dolgozzon a kurva anyját.
Előzmény: püfffneki (467)
püfffneki
2016.11.18
0 0
467
Ki állítja azt hogy nem ők a felelősek?
Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.
Miért nem fogod ezt agyilag 7 diplomával?
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (465)
hétdiplomás hétnyelvű
2016.11.18
0 0
465
egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.
Aztán rajtuk, a saját akaratukon kívül ki a büdös kurva anyja dönt arról, hogy hogy költik el a bevételüket?
Ennél akkor már jobb neki , ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.
Baszki ez kész :D :D :D Mára ki lehet kapcsolni a zinternetet :D
Előzmény: püfffneki (461)
püfffneki
2016.11.18
0 0
461
Ez nem tudom miért olyan fontos neked.
De azt hiszel amit akarsz.
A topikom arról szól, hogy egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.
Ennél akkor már jobb neki , ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (460)
püfffneki
2016.11.18
0 0
459
Majd bolond leszek, mikor ott pontos ucca név van megadva.
Ahogy itt ti reagáltok, onnantól mi várna rám:((
De a lényege: 6 szobás tetőteres, 2 fürdőszobás ház eladó.
3 fázis, gáz és vegyes tüzelés, melléképületek, gyümölcsfák, művelt kert.
Az ingatlan ALAPOS felújításra szorul.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (457)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!