Egy Canon EOS 750D gépem van, EF-S 18-55 IS STM KIT hozzá tartozó objektívvel.
Vennék egy hozzá egy erősebb objektívet.
Ezeket nézegetem,meg gyűjtöm az infókat róluk.
Tanácsot szeretnék kérni,aki esetleg ismeri a kettő közötti különbséget,és esetleg véleményt tudna pár sorba írni,hogy melyiket vegyem meg,melyik a tökéletesebb?
- Canon EF-S 55-250mm 4.0-5.6 IS STM
vagy
- Canon EF 70-300mm f/4-5.6 Is USM
Véleményt szeretnék szakemberektől. Melyik is a jobb?
7-8 éve vettem hirtelen felindulásból és egy utat leszámítva sose használtam, pár száz kép készült vele azóta szépen dobozban pihent, a külsején van egy-két pici kopás. tel: 30 3868088 vagy mail sandorterpal@hotmail.com
hello, egy olyan kérdésem lenne hogy használt sima 70-200 (nem stabis) vásárlásánál mire kéne figyelnem? 110 körül adnák, croppos vázon is tűélesnek kell lennie? előre is köty
Üdv. Mindenkinek! Az utóbbi időben sokat gondolkodtam a két objektív között, még szóba jöhetett a Tamron 70-300-asa, de végül a 70-200 mellett döntöttem. Úgyhogy akinek van eladó Canon 70-200 F4 L USM objektívje, írjon üzenetet. E-mail: bczirok(kukac)freemail(pont)hu