Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.28 0 0 3277
Szegény Brájv, megkíméljük a politikától, erre ezt nézheti a születésnapján! Nahát!

Azért azt az F-dúr Toccata és fugát meghallgatnám... Mingyá' el is kezdem. De nem vele, sajnos nincs meg a YouTube-on sem...
[fidelio] szinisztra Creative Commons License 2008.12.28 0 0 3276
Né mán, milyen művészi fotó a barátunkról:
http://check.blog.hu/2008/12/28/popobarat
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.24 0 0 3275

Màr kaphatok a jegyek 2009. àprilis 29.-i M.Jacques Loussier és M.Varnus MUPA    hangversenyre.

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.23 0 0 3274
3274-re
És nagyon vicces is vagy.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.23 0 0 3273
Csak egyet...
[fidelio] Steff Creative Commons License 2008.11.23 0 0 3272
3271  Nekem mindenben igazam van! És mindig! 


Tudsz még ilyen embert?
[fidelio] Daktylos Creative Commons License 2008.11.22 0 0 3271

Kszavér-kára?   

                                        

Hehehe - mondaná Wise. 

[fidelio] pszí Creative Commons License 2008.11.22 0 0 3270
3267 A kis kszavérkára biztos még sms-t is lehet küldeni, akkora sztár!
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.22 0 0 3269
Steff, ebben igazad van.
[fidelio] Steff Creative Commons License 2008.11.22 0 0 3268
Inkább ne lenne...
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.22 0 0 3267
Gyurcsány csak úgy jött ide, hogy mindketten puhatestűek. Bár Gyurcsánynak legalább van diplomája, még ha sz*rul is csinálja, amit csinál, legalább papírja van.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.22 0 0 3266
!
[fidelio] Judit Creative Commons License 2008.11.22 0 0 3265
Lagzi Lajcsinak is.
[fidelio] zenesz Creative Commons License 2008.11.22 0 0 3264
V.X.nem szorul rá az itteni reklámra.Elég népszerü, hatalmas rajongótábora van.
[fidelio] törölt Creative Commons License 2008.11.21 0 0 3263
Traktúra, de most komolyan. Azzal, hogy állandóan felhozod ezt a topikot, csak reklámozod VX-t... Az elvakultakat nem győzöd meg, sőt ezektől még jobban fogják imádni kedvencüket. Hagyd a francba...
[fidelio] zenesz Creative Commons License 2008.11.21 0 0 3262
Még az a szerencse , hogy a zenei világ, és a sok ezer fiatal rajongó nem olvassa ezeket a primitiv, gyülölködő beirásokat.Volt szerencsém a Dohány utcai zsinagógában, sok ezer emberrel, köztük rengeteg fiatallal Xaver koncertet hallgatni több alkalommal.És hogy jön ide Gyurcsány(nem K1urcsány!!!!!!!!!!!!!!)???Szánalmasak vagytok!
[fidelio] pszí Creative Commons License 2008.11.21 0 0 3261
Igen-igen! Az előző hozzászólásomban csak azt akartam kifejezni, hogy mennyire jelentéktelen személyiség számomra.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.21 0 0 3260
Középszerű - és akkor túlértékeltem - orgonista, egyetértek.
A lényeg:

A Magyar Köztársaság nagyra becsüli a nemzet szolgálatában, az ország fejlődésének elősegítésében, a haza érdekeinek előmozdításában és az egyetemes emberi értékek gyarapításában kifejtett kimagasló, példamutató tevékenységet.

Biszexualitását nyíltan vállalja.

Ebben azért érzek némi ellentmondást, ez lenne a példamutató tevékenység, vagy az ahogy össze-vissza hazudozik, mint K*rcsány
[fidelio] pszí Creative Commons License 2008.11.21 0 0 3259
Engem nem nyűgözött le a játékával, harmad-negyedrangú orgonistának tartom.

Most az, hogy homoszexuális, biszexuális vagy netán heteroszexuális, egyáltalán nem érdekel.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.21 0 0 3258
A lényeg lemaradt, az lőbb idézett mondat (A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztjének birtokosa) előtt található.

Biszexualtiását nyíltan vállalja.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.21 0 0 3257
Vazze'

A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje

A Magyar Köztársaság nagyra becsüli a nemzet szolgálatában, az ország fejlődésének elősegítésében, a haza érdekeinek előmozdításában és az egyetemes emberi értékek gyarapításában kifejtett kimagasló, példamutató tevékenységet. Ezek elismerésére az Országgyűlés Magyar Köztársasági Érdemrendet és Magyar Köztársasági Érdemkeresztet alapított. A Magyar Köztársasági Érdemkeresztet a feladatköre alapján illetékes miniszter előterjesztésére a köztársasági elnök adományozza. Külföldi állampolgár esetében a külügyminiszter tesz javaslatot a miniszterelnöknek az előterjesztésre.

Forrás:

http://hu.wikipedia.org/wiki/A_Magyar_K%C3%B6zt%C3%A1rsas%C3%A1gi_%C3%89rdemrend_tisztikeresztje 

És akkor mit olvasunk egy másik helyen?

 

A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztjének birtokosa (2004);[4] Kőbánya díszpolgára.

Forrás:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Varnus_Xav%C3%A9r 

Így egymás után? Azért ez túlzás!

Törölt nick Creative Commons License 2008.10.09 0 0 3256
Ja, a kultúra (no és a Fidelio) elk..vulása:-(
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.09 0 0 3255
A momus-n így írnak Varnusról, itt meg ajánlják ezt a h*lyét (pl.: Az utókor ítélete)
Amúgy nincs bajom a Fidelióval, de az ilyen kultúra romboló embereket nem kellene nyomni (nyomják őt elegen - minden értelemben -, amúgy is).
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.09 0 0 3254
Nem most volt:

"Merthogy a műsorban - nem tudni, miért - Az operaház fantomjából következik egy szvit. Ez a Webber most szó szerint fáj. Tudom én, hogy népszerű - de hogy miért? Varnus Xavér a pódiumon, plusz egy kisegyüttesnyi rézfúvós a karzaton, és a primitív strófa huszadik ismétlésére csatlakozik a dobos is, hogy még negyvenszer elnyomják ugyanazt. (Persze, az utolsó néhányat már egy szekunddal feljebb!)"

Mé'vazze', mert csak ezt tudja eljátszani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Forrás (a konkurenciától):

http://momus.hu/article.php?artid=3497

[fidelio] tannhauser Creative Commons License 2008.09.12 0 0 3253
kedves svili
te meg látogass meg  nálam, a párbeszédek -topicban. azt hiszem te jó srác vagy. lehetünk barátok.
[fidelio] Judit Creative Commons License 2008.09.12 0 0 3252
3247 Akkor, ha megengeded.. nem.  igazából ezt gondolja: "Wahooo.. de jó pasit fogtam!!" (Esetleg hozzágondolva, hogy mennyivel klasszabb, mint a barátnőjéé:))

A többi sztereotípia, amit férfiak szoktak gyártani a női gondolkodásról.

[fidelio] svili Creative Commons License 2008.09.12 0 0 3251
Kedves tannhauser!

Először is megkérlek, ne használd a sajátodként ezt a topicot, tehát ha nem tudsz legalább nagyrészt a témába vágó hsz.-t írni akkor ne is írjál (kórházi élmények, tyúketetés, ref. kántori sérelmek stb.)

A 3248. hsz.-ra: olvass vissza pár hozzászólást, akkor minden felvetett kérdésedre és állításodra választ találsz.

Természetesen szíved joga, hogy rajongva szeressed Xavért, de akkor ez következtetni enged a zenei ízlésedre - talán képzettségedre is...
[fidelio] tannhauser Creative Commons License 2008.09.12 0 0 3250
kedveseim-3248 tól,
egyszer az apósom kizavart. hogy etesseem meg a tyukokat-akkor jöttem el a nyockerböl,
megpróbáltam, nyugodjanak békében.
a francotakarok én bárkit is megetetni, csak annyit szeretnék, ha a fórum, a mondanivalóimból kiszürné a hasznos dolgokat, és a bujtatott( vagy nem is bujtatott !) marhaságokon jót röhögjünk
láttam a korházban- ahova mostanában kénytelen vagyok gyakorta megjelenni, hogy egy ember, mennyire egy tehetetlen szenvedö alanya egy gépezetnek, amit kórháznak csufolunk
itt azután nincs szemérem, nincs érzés, szeretet, csak begyakorlott robot mozdulatok
elképesztö !! ha nem vagy a lábadon, el vagy veszve, EGY POHÁR VIZET SE AD SENKI
xavérnak van feltünöségi viszketegsége, hát az nekem is van, ,ugyhogy be is fejezem, nehogy valaki szememre hányja : az "albérlö" maszek fórummal firkál tele mindent
jelszó : máskor ha böszmét akarsz, ne kurd el, a hétszázát...........
egy méásik topikban-oda is firkálok- leirtam miért lett albérlö: a nevem
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 3249
Ez a jelenség nagyon gyakori az identitásukat nem-kereső-és nem-is-tudó embereknél. Ők alapvetően destruktívak.
A párom szerint, ők kvázi-emberek, idegenek.
[fidelio] tarnhelm2 Creative Commons License 2008.09.12 0 0 3248
"Xavér objektívan gyönge, sablonos, bombasztikus, azaz megtestesít egy olyan előadói mentalitást, amitől minden, a művészetet komolyan vevő előadónak és befogadónak csak dehonesztáló véleménye lehet."

Szerintem nem ez a fő baj. Sok gyenge vagy urambocsá közepes zenész van, és mégsem irritál senkit. A "Xavér-jelenség" a probléma. Ami hovatovább a tényleges kultúra helyébe lép a média jóvoltából. Hogy a legalpáribb izlésre játszik rá, úgy hogy eközben a legnemesebb művészi értékeket rántja a sárba. Ha a világ legjobb orgonistája lenne, akkor is utálatosnak találnám azt az öteltetet, hogy Bach születésnapján éjfélkor temetőben orgonázgat és ezt még meg is hírdeti. Lehetne akármekkora virtuóz is, szégyentelen dolog, hogy a legalpáribb, leggagyibb crossovert műveli. És sorolhatnám az ízlésficamokat, amivel hetente nyakonönt bennünket tévéműsorokon és plakátokon keresztül. S eközben nem átallja magát itthon az orgona Horowitzának és "the legendary Varnusz Xavérnak" hírdetni, mikor nagyjából a kutya se tudja róla külföldön, hogy kicsoda. (Szerencsére.)
Hogy mindeközben a biszexualitásával kérkedik - ez csak egyetlen eleme ennek a bulvármédia-jelenségnek.

Ps. Kedves tannhauser barátom, azt kell mondjam, tényleg teljesen félreértetted az itt folyó vitát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!