Keresés

Részletes keresés

kisbergics Creative Commons License 2017.01.02 0 0 8669

Boldog új évet, idén is fotózzatok sokat! :D
Fájó szívvel nyilvánítanám halottá a csoportot. Idén 10 éve, hogy először beköszöntem ide (áprilisban), akkor még nem is sejtettem, hogy mára a fotózás a munkámmá, hivatásommá válik. Kéne megint egy jó kis találkozót összehozni! ((:

sife71 Creative Commons License 2016.01.31 0 0 8668

Üdvözletem! Lakásbetörésből eltűnt szeretett gépem objektívvel, keresővel. Ha valaki látja, gondoljon rám. Köszönettel!!! Magas jutalmat fizetek a visszajuttatónak.

Leica M240-04699353

Summicron 2/35 ASHP-3966752

Olympus VF-2 (ezüst)

 

Tel: 30/3319011

ph5.5 Creative Commons License 2016.01.13 0 0 8667

Istvánnal egyetértve... az itteni elavult fórummotor sem használ a népszerűségnek, így a fb ami kényelmes, nagy és gyors sokaknak vonzóbb. Könnyebb zárt csoportokat létrehozni, bármit törölni ha valaki meggondolja magát.  

Előzmény: Törölt nick (8665)
ikajli Creative Commons License 2016.01.13 0 0 8666

Még a "klasszikus" topicok is haldokolnak, ez meg sosem pörgött nagyon.

Azt hiszem a facebook csoportok felé terelődött a legtöbb ember. Aki meg maradt (volna) az magára maradt.

Előzmény: Törölt nick (8665)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.02 0 0 8665

Oké, ez nem volt egy túl szép beszólás....

De miért van az, hogy itt olyan nagy a csönd?

Előzmény: Törölt nick (8664)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.02 0 0 8664

Na, még két hozzászólás és itt van 2017!  :D  :D

Előzmény: kisbergics (8663)
kisbergics Creative Commons License 2016.01.02 0 0 8663

Boldog új évet, idén is fotózzatok sokat! :D

Copilot640 Creative Commons License 2015.04.26 0 0 8662

Üdv Mindenkinek!

 

A segítségeteket kérem: egy baráti esküvőre kértek meg fotózni. Szükségem lenne egy napra egy fix 50-es, fényerős objektívre bérbe vagy kölcsönbe, mivel én inkább makrózom, és nincs ilyenem. Előre is köszönöm! 

stom93 Creative Commons License 2015.01.07 0 0 8661

Ha valakit érdekel van egy eladó D700(215090*) 160e expó gyári markolattal, két gyári EN-EL3e akksival, és egy utángyártott EN-EL4a akksival, lcd védővel, pánttal, papírokkal, dobozzal, vezetékkel stb. 250e forintért. 

Üdv

kisbergics Creative Commons License 2015.01.02 0 0 8660

Boldog új évet, idén is fotózzatok sokat! (:

ph5.5 Creative Commons License 2014.11.18 0 0 8659

Ahogy a Balázs írja, Fotoplus nagyon felejtős. Komplett anyagot tudnak odafigyelés hiánya miatt elrontani. És ez nem hitelrontás a részemről, mert tudom a fotókat prezentálni :(

 

Radnics utca 1. az ami ajánlott. Ott odafigyelnek és segítőkészek. 

Előzmény: Törölt nick (8657)
kisbergics Creative Commons License 2014.11.18 0 0 8658

A fotoplust nem erőltetném, de az XPress Digital (Kodály x Radnics sarok) jó még fotóban, illetve nagyobb nyomdai feladatok esetén az SzkStudio.

Előzmény: Törölt nick (8657)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.17 0 0 8657
Előzmény: kukult (8656)
kukult Creative Commons License 2014.11.17 0 0 8656

Hello, tudja valaki, hogy hol készítenek jó minőségű nyomatot Pécsett?

Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.26 0 0 8655
DimensionSeven Creative Commons License 2014.09.20 0 0 8654

Eladó egy megkímélt Nikon AF-D 10.5 f/2.8 DX halszem objektív.

SN: 365523

Doboz nincs, szütyő, papírok megvannak.

 

 

Ár: 145.000 Ft, Pécs, Kaposvár előnyben.

Email: d-7 kukac freemail.hu

 

Keresek ugyanitt Nikon 16-35 f/4 VR objektívet!

Petesejt Creative Commons License 2014.07.23 0 0 8650

Sziasztok!

 

Kérem szépen, ha ismertek valakit, akinek van Sigma 50-150mm/f2.8 képstabilizátoros verziójú lencséje, mindegy milyen bajonettel, légyszi írjátok meg. Baranyai, somogyi, tolnai, esetleg budapesti emberkét keresek, és nagyon fontos lenne. Fel szeretném venni vele a kapcsolatot, és megnézni a lencsét kb. 2 percre.

 

Nagyon szépen köszönöm előre is mindenkinek!

solti1027 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 8648

Szep napot! 

 

Erdeklodnek, h Nikonhoz 18-55, v 18-105-os hasznalt objektive van-e valakinek!

 

00

Petesejt Creative Commons License 2014.05.17 0 0 8646

Épp most néztem én is, hát... Bizony a Canon szépen beújított. Full frame-en és DX-en is. És valószínűleg az árak is barátságosak lesznek, ahogy az megszokott. Ha nem lennék Nikon függő, már lehet hogy én is valami szép 5DmkII-vel nyomnám...

Előzmény: DimensionSeven (8644)
kisbergics Creative Commons License 2014.05.14 0 0 8645

Haha! ((:

Hogy a többiek is képbe kerüljenek: megtartottuk a hosszú-expozíció fénybeszűrődés tesztet és levontuk a tapasztalatot, miszerint a D600 szemkagylója hasznos darab, nem célravezető elhagyni. ((:

Előzmény: DimensionSeven (8644)
DimensionSeven Creative Commons License 2014.05.14 0 0 8644

Balázs, mit mondtam a hétvégén, mi tart vissza a Canonra váltástól?

Hogy nincs jó széleslátó zoomuk.

Hát most már lehet hogy van:

http://www.dpreview.com/news/2014/05/13/canon-announces-16-35mm-f4l-and-10-18mm-f4-5-5-6-lenses?utm_campaign=internal-link&utm_source=news-list&utm_medium=text&ref=title_0_6

 

Lássuk mit tud infrában és láthatóban. Addig ismerkedek a 6D-vel is... :)

Petesejt Creative Commons License 2014.05.09 0 0 8643

Halihó!

 

Érdeklődnék, van-e valamelyik kollégának Sigma USB dokkolója, vagy ismertek-e valakit, akinek van, vagy ismertek-e valakit, aki ismer valakit, akinek van? :-)

Lehetőleg Pécsett...

 

Gigaköszi! :-)

BUSZNYI Creative Commons License 2014.05.06 0 0 8642

Hölgyek/ Urak!

 

Lenne egy kérésem.

Tartanom kéne egy előadást Pécs-ről. Külföldieknek. Szeretnék igazán szép képeket betenni az előadásba. Dzsámi, négy torony stb. minden ami pécs. Természetesen a készítők feltüntetésre kerülnének. Ha küldenétek azt megköszönném! Elég jó felbontás kéne.

Köszönöm előre is.

u.hu Creative Commons License 2014.04.24 0 0 8641

Meg Te is!

Előzmény: kisbergics (8639)
u.hu Creative Commons License 2014.04.24 0 0 8640

Egy kicsit nem figyelsz oda, aztán már megint dógzol!

Előzmény: DimensionSeven (8638)
kisbergics Creative Commons License 2014.04.24 0 0 8639

Az alkotó munkásságát igen, pár éve megnyerte az Év Természetfotósa pályázatot. A könyvet nem. Viszont az egyik kedves páromtól kaptam egy nagyon szuper izlandi útikönyvet (azt láthattad a fotók elején), sokat segített a tervezésben. (:

Előzmény: DimensionSeven (8638)
DimensionSeven Creative Commons License 2014.04.23 0 0 8638

Gondolom nem sok magyar ügyfele van... :)

 

Meggyőzhető vagyok, főleg hogy elvileg akkortájt már túl leszek a szakvizsgán meg a mostani "2 megye 3 városában lakok heti többszöri forgásban és időnként egy 3. megye 4. városában is dolgozok még bónuszban" című őrületnek is vége lesz.

 

Ezt amúgy ismered? http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/webshop.cgi/GetBook?BookID=717582&TabSheet=book&SessionID=61030D2D68081DAECB036IFODQJHEAZCTSXBSNBWTRLLXNIXCJTBRQAWJJDVP560404FD0F49572AB3A473FB793F28D014DC81B96E26CF1555291DB4DC07B013791E42C2EEF34FF9DFBDFCE15F8E564F9772D&CBStock=Checked&SrcOrder=o

Előzmény: kisbergics (8637)
kisbergics Creative Commons License 2014.04.23 0 0 8637

Most nézem: 3390 Euró? +repjegy? Na ne szórakozzunk már.... :D

Előzmény: kisbergics (8636)
kisbergics Creative Commons License 2014.04.23 0 0 8636

A videóban mutatott helyek 75-80%-nál voltam, a többi csak az időhiány miatt nem fért bele. Elviszlek ide, még jobb helyekre is, rugalmasabb lesz a menetbeosztás, nem kell ennyi emberhez alkalmazkodni és az ő jutalékuknak, csak a felét számolom föl, na? :D
Mi 4-en voltunk, a másik három ember teljesen rám bízta magát. Kétágyas szobákban hostelekben aludtunk, arányosan osztottunk minden költséget. Egy fizetős út töredékére jött ki. Azóta van kinti kontakt is, aki segítőkész, én nyugodt szívvel indulok neki újra. És tudom, hogy ha publikálom a képanyagot, akkor lesznek még jelentkezők, a végén még válogathatok is, hogy kikkel akarok menni. :D

Előzmény: DimensionSeven (8635)
DimensionSeven Creative Commons License 2014.04.23 0 0 8635

Állat. Nem kicsit!

Én eddig valami ilyesmiben gondolkoztam:

http://www.erezmarom.com/home/

Nem mernék csak úgy Izlandnak nekivágni saját szakállra.

 

A többit emilben! :)

 

Előzmény: kisbergics (8634)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!