Keresés

Részletes keresés

4557 Creative Commons License 2014.07.18 0 0 3952

Van valakinek eladó Sinar-Linhof panel (előlap) adaptere?

A másik kérdés: vettem egy régi 9/300 Ronart, de Sinar DB-ben van. 1-es zárral akarom használni, csak kéne hozzá egy hozzávaló blendeskála aminek a beosztását lemásolnám. Olyan optika mint ami a mellékelt képen látható (az eredeti zárjával), egy ilyennek a beosztása kéne nekem. 

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.16 0 0 3951

Akkor szólok, ha akad több is.

Előzmény: arry_ (3950)
arry_ Creative Commons License 2014.07.15 0 0 3950

Én is !!!

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.01 0 0 3949

Keresek 4x5-ös kazettát.

4557 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 3948

Ok köszi!

Előzmény: siófoki35 (3947)
siófoki35 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 3947

Én csak abban segítettem, hogy elfogyjon az ami senkinek sem kell :)

Előzmény: siófoki35 (3946)
siófoki35 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 3946

Figyu, nem az enyém, nem én adom el, nem tudok róla többet mint te. 

 

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1213213   Ő az eladó.

Előzmény: 4557 (3945)
4557 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 3945

aha, értem

és rajta van hogy sheet film v. ilyesmi?

vagy nincs rajta semmi felirat a méretét illetően?

ez így négyzetesen ekkorában elég valószínűtlen síkfilmnek, bár a fene tudja

mert ez lehet ekkora úgy is ha kisfilm lenne tekercsben, de gondolom a jelölést felfedeztétek volna :-)

ha küldesz egy sms-t vagy valamit felhívlak

mikor járt le?

20/9702479

Előzmény: siófoki35 (3944)
siófoki35 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 3944

inkább centi :) a rollfilmes dobozhoz mérd hozzá.

Előzmény: 4557 (3943)
4557 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 3943

Hello, engem érdekel az agfa, de mi az hogy kb 8x8-as? cm? inch? 

20/9702479

Előzmény: siófoki35 (3942)
siófoki35 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 3942

középformátumú fórumban elosztottunk egymás közt egy nagy csomag régi filmet, de megmaradt egy doboz ősrégi Agfa "copy film" feliratú, nem túl nagyméretű síkfilm. Akit érdekel várjuk a középformátumú topikban. kb 320 forintba kerül.

mudman Creative Commons License 2014.06.20 0 0 3941

Köszönöm a tippet, gyorsan utánanézek mit is tud.

 

 

Előzmény: glennmiller (3940)
glennmiller Creative Commons License 2014.06.20 0 0 3940

Hali ! Én 1 Sironar S-t birtoklok pár hete. 210 5,6 Apo S 5X7-hez . Ennél talán nincs is jobb. Az N széria lényegesen olcsóbb,többen azt írták róla ,hogy annyival meg nem gyengébb. Elképesztő az S, nekem nem kell jobb !

 

Előzmény: mudman (3939)
mudman Creative Commons License 2014.06.20 0 0 3939

Jó napot!

 

Érdeklődnék, hogy a nemes társaság mit ajánlana 5x7-es gépre, mindenes objektívnek. (Nem lesz pénzem többre...)

Én rútul eltévedtem a Symmarok és Sironarok világában, szemem előtt már lidérces Excelek villódznak, kirajzolt képkör mérettel, anyámkínjával.

Szóval segítsetek, legyetek olyan jók. 

Szeretném, ha beleférnének a mozgatások is és meglepő módon a részletgazdag, kontrasztos képekre bukom. Azt hiszem.

Eddig a 210-es Symmar-S szimpatikus, de semmi tapasztalatom nincs a témában, így nyugodtan kiröhöghettek miatta.

 

Előre is köszönöm.

 

D94A Creative Commons License 2014.06.18 0 0 3938

Írtam mélt.

Előzmény: philidor (3937)
philidor Creative Commons License 2014.06.17 0 0 3937

Sziasztok!

 

Tudom, ez nem az adokveszek topik, de szerintem az itt "lakókat" jobban érdekelheti. :)

 

Legalább három spirálos Paterson illetve Krokus hívótankkal használható, új síkfilmtartó betét eladó. A betét 9×12cm-es vagy 4×5"-es méretű filmekből egyszerre hatot fogad. Ár: 7000Ft.

 

Érdeklődni  itt: hkcs pont kld kukac gmail.com

 

 

       

Fahrenheit.451 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 3936

Eladóvá vált:

Cambo kardán kamera 45 000 Ft. Szériaszám: C 30281

Van hozzá 2-féle kihuzat, mattüveg: tartozék;

1 db 6x9 cm-es rollkazetta: 20 000 Ft,

1db polaroid kazetta: 5000 Ft,

6 db 9x12-es Linhof kétoldalas filmkazetta,

1 db Mamiya-adapter (Mamiya 645 gép felfogásához)

 

1 db APO-SYMMAR 5,6/150 mm-es optika (képkör: 8x10")

Prontor professional 01S zárral

135 000 Ft

 

Elérhetőségem: mail nyilvános

Tel.: +36-T-mobil-952 7271

 

vdscamera1 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 3935

VDS camera    8 x 10 .... formátum csökkentő hátfalakkal is ( 8x10-5x7, 8x10-4x5)  vdscamera@gmail.com

glennmiller Creative Commons License 2014.06.10 0 0 3934

Sziasztok !

 

A tojás meg a Gösser kiszorította a hűtőből a következőket. :Kodak Ektachrom E 100 S. 9x12, 10 lapos ,bontatlan,de lejárt film.(1999 /07)

Kodak Ektachrom E 100 S. 4x5 , 10 lapos bontatlan,és szintén lejárt (2000 /01) film.

 

Doboz / 5000 ft

Hetven 277 93 94

4557 Creative Commons License 2014.06.08 0 0 3933

Szia!

Copal Polaroid zárban van, MP4 felirat nincs. (Azt a zárat nem ismerem) Most nem jut eszembe a szerkezet neve, nincs rajta felhózókar külön, se előnézeti, csak exponál. B, T, 1-1/125s. 

Előzmény: jonespointfilm (3932)
jonespointfilm Creative Commons License 2014.06.08 0 0 3932

Szia !

COPAL vagy Polaroid MP-4-es zárban van ?

Üdv,

Bi

Előzmény: 4557 (3930)
4557 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 3931

Keresek még Sinar Norma rúdfogót (ún. "rail clamp") és egy manfrotto satut (super clamp) ha van valakinek fölösleges.

4557 Creative Commons License 2014.06.07 0 0 3930

Elcserélnék egy Tominon 4,7/127-es optikát (az eredeti zárban van, tökéletesen működik, szép) ugyanolyan állapotú 4,5/75 Tominonra. Hallottam már olyat hogy "ebből nem lehet kicsavarni a lencsetagokat", na, hát ebből biztos ki lehet szedni, ha valakinek ez szempont. 

 

A pár hete hirdetett 6,8/360-as elkelt. (Nem tudom hogy kell az eredeti hirdetéshez hozzáírni.)

glennmiller Creative Commons License 2014.05.28 0 0 3929

Mintha a syrex-nél láttam volna kettőt a vitrinben!? Műhanyagból, 8e ft körül.

Előzmény: vdscamera1 (3927)
vdscamera1 Creative Commons License 2014.05.27 0 0 3928

...és ha valaki ilyesmit szeretne.. VDS 8 x 10

 

vdscamera1 Creative Commons License 2014.05.27 0 0 3927

Ha valakinek esetleg 4x5-ös kazija van fölöslege... érdekelne

glennmiller Creative Commons License 2014.05.26 0 0 3926

Üdv !

5X7-hez szeretnék 300mm-es lencsét. Schneider,Rodenstock,Nikkor előnyben. Ha nagy fényerős pláne. Ha jó árban one,akkor még inkább.

 

Hetven /277 93 94

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.19 0 0 3925

Eladó a képen látható 6x9-es roll kazetta, 35.000 ft

 

4557 Creative Commons License 2014.05.14 0 0 3924

Eladó a pár hete említett 6,8/360 Caltar SII. (schneider symmar-s, lens made in germany) Copal 3 zárban. Hibák: a zár beállításokhoz használatos nyitókarja nem tökéletes, nem zár vissza elsőre, ( T-vel használtam, nem vittem javíttatni) az optikában sneideritisz és apró szeparációs hibák körbe a lencse szélénél, mindkettő jellemzője sajnos ennek a típusnak, és ehhez az állapothoz áraztam. Karc nincs. Rajzkör f22-nél 491mm, kb 1,5 kg zárral. Ezekkel együtt a végső -immár nem alkudozós- ár 80 ezer Ft, külön a zár 55 ezer Ft, külön a lencsék 25 ezer Ft. Ha valakinek csak a lencse kell de nem Sinar DB-be hanem másik Copal 3-ba teszi, persze le kell másolnia a zárról a blendesor kalibrálását. Érdeklődés esetén teszek fel képet. 

 

4557 Creative Commons License 2014.05.12 0 0 3923

Nem tudom mekkora az a tessar, de ezek itt felsorolnak nagyjából minden létező központi zárat: http://lensn2shutter.com/shutters.html

 

 

Előzmény: BNSfoto (3921)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!