Keresés

Részletes keresés

b.racso Creative Commons License 2014.09.29 0 0 3265

Szemkímélő monitorok téma volt már?

Láttam egy érdekes cikket az iponon, állítólag a ledes kék fény szemromást okoz:

http://ipon.hu/hir/aoc_monitorok_szemkimelo_hattervilagitassal/31177

 

Van most olcsó, jó, szemkímélő fotós monitor a piacon?

 

foto-k Creative Commons License 2014.09.16 0 0 3264

Eladó  vagy Canon EOS holmira cserélhető egy titánszürke EIZO FlexScan HD2441W monitor.
Karc- és pixelhibamentes, 13300 órát dolgozott eddig.
Infó és képek a Prohardver tesztjében: http://prohardver.hu/teszt/eizo_flexscan_hd2441w_a_szinek_mestere/eizo_hd2441w_kulso.html

90e Ft az irányár.

 

Budapesten a Mechwart-ligetnél lehet megnézni.

 

Mail publikus vagy Telenor 934egy059

 

futoz (X) 2014.08.13 0 0 3263

Igen, nagyon jó termékek

Előzmény: naquatura (3247)
foto-k Creative Commons License 2014.08.13 0 0 3262

Eladó egy titánszürke EIZO FlexScan HD2441W monitor.
Karc- és pixelhibamentes, 13300 órát dolgozott eddig.
Infó és képek a Prohardver tesztjében: http://prohardver.hu/teszt/eizo_flexscan_hd2441w_a_szinek_mestere/eizo_hd2441w_kulso.html

90e Ft az irányár.

 

Budapesten a Mechwart-ligetnél lehet megnézni.

 

Mail publikus vagy Telenor 934egy059

 

BekkNekker2 Creative Commons License 2014.06.24 0 0 3261

Üdv!

Ajándékba kell vennem egy monitort. Felhasználási terület a fényképezés , fotók utómunkája. (lightroom, ps, stb)

2 monitor között nem tudok dönteni, ebben kérnék szépen segítséget.

DELL P2714H
Lg 27EA83

A dell kb 90 ezer ft körül mozog, az LG 200 ezer ft körül.

Komoly különbségnek mondható, de ha megéri a +pénz, akkor nem sajnálom rá.
Munkára kell, szóval a minőség előrébb van ez esetben az árnál.

Úgy látom mind2 elhelyezhető állítva is, csak azt nem tudom, hogy ez komoly szerelést igényel, vagy 2 fénykép retusálása között kényelmesen, 1 mozdulattal megtehető e?
Ha esetleg erre vonatkozó infótok is van, megköszönném!

És még 1 ráadás kérdés.:
Az LG-nek van 27EA83-D, és 27EA83-R  jelzésű monitora is.
Mi a lényegi különbség?
Utómunkára melyik az alkalmasabb?

Köszönöm előre is a segítséget.!

Marosi Peter Creative Commons License 2014.03.24 0 0 3260

Dell UltraSharp 2410FWP hibátlan tip-top állapotban= 75e Ft irányáron

zohan Creative Commons License 2014.03.16 0 0 3259

Szerintem vegyél egy külön monitort IPS panellal kb 50-55 ezer ftér már nagyon jó 23 colost kapsz.

Előzmény: Paragon1985 (3258)
Paragon1985 Creative Commons License 2014.03.16 0 0 3258

Ez mind szép és jó, persze ott a Macbook Air is, de ésszerű kereteken belül gondolkozom. Max 200-210k-ig... Nem profi fotós vagyok, de legyenek már a helyén a színek.. Még az Acer fullhd ips talán beleférne..

Előzmény: sonyzs (3257)
sonyzs Creative Commons License 2014.03.16 0 0 3257

Én egy ASUS Zenbook UX32VD típusú notebookot használok nagy megelégedéssel, ami 13,3"-os FHD IPS kijelzővel rendelkezik. Szerintem nagyon szép képe van, jók a betekintési szögei és ami nekem nagyon fontos matt és nem érintős. Maga a gép pedig kompakt, jól belefér a fotóstáskába, ráadásul elég gyors is (i7, 10Gb RAM, 250Gb SSD stb.)

Előzmény: Paragon1985 (3256)
Paragon1985 Creative Commons License 2014.03.15 0 0 3256

Uraim, összetörtem a 7 éves Acer laptopom kijelzőjét. Mivel hobbiból fotózok, ezért kíváncsi lennék, hogy melyik gyártó kijelzőjét ajánljátok? Vagy inkább Ips panel? Az acernk van Fhd ips kijelzője. Vagy azT inkább ne? 

Egyébként az Aceremnek már nagyon rossz, fakó színei voltak. A feleségem 3 éves Macbook-ja megette reggelire. Na olyan kijelzővel kibékülnék.

 

köszönöm 

zohan Creative Commons License 2014.03.09 0 0 3255

Ha elég hosszú,akkor nyugodtan vedd meg!

Előzmény: Zboard (3254)
Zboard Creative Commons License 2014.03.09 0 0 3254

Van rá lehetőségem VGA mon van DP kimenet.

Bocs a sok kérdésért de ez szerinted megfelelő minőségű: http://www.edigital.hu/Egyeb_szamitastechnikai_kabel_atalakito/Equip_DisplayPort_kabel_apa/apa_1m-p290486.html

ha egy ilyet rendelek mellé?

Előzmény: zohan (3253)
zohan Creative Commons License 2014.03.09 0 0 3253

Ha van rá lehetőséged akkor a DP vel.

Újabb,gyorsabb adatátvitelt igér.

Előzmény: Zboard (3252)
Zboard Creative Commons License 2014.03.09 0 0 3252

Köszönöm a segítséget!

 

A Dellt veszem.

Mivel érdemesebb összekötni DVI vel vagy DP vel?

Előzmény: zohan (3251)
zohan Creative Commons License 2014.03.09 0 0 3251

Szia!

Mindkét monitorban LG ips panel van,de a Dell precízebb elektronikát készít hozzá.

Pontosabban kalibrálható.

 

Előzmény: Zboard (3250)
Zboard Creative Commons License 2014.03.09 0 0 3250

Sziasztok!

 

Melyik lenne jobb PS - hez egy amatőr fosósnak?

Csak 500px publikáláshoz kellene.

 

http://www.edigital.hu/Monitor/LG_24EA53VQP_24_IPS_LED_Monitor-p352226.html

 

http://www.edigital.hu/Monitor/Dell_U2312HM_23_LED_Monitor-p347769.html

bestpixel Creative Commons License 2014.02.26 0 0 3249

Eladó egy X-rite ColorMunki Display professzionális monitor (és projektor) kalibráló, számlával, még több mint 7 hónap magyar garanciával, újszerű, hibátlan állapotban, 2x használva, eredeti dobozában, minden papírral, CD-vel.
Ára: csak 39 900 Ft.
Budapesten személyesen, vagy posta bárhová.
Érd: levél vagy 20/28-26-196

Marosi Peter Creative Commons License 2014.02.14 0 0 3248

Dell UltraSharp 2410FWP hibátlan tip-top állapotban= 75e Ft irányáron 

naquatura Creative Commons License 2013.12.26 0 0 3247

Ez tényleg jó lehet. Állítólag a VMD termékek klasszak. 

Előzmény: futoz (3246)
futoz (X) 2013.12.25 0 0 3246
Előzmény: naquatura (3245)
naquatura Creative Commons License 2013.12.25 0 0 3245

Hagyományos katódsugárcsöves monitor képernyőjének tisztítására van-e valami szakos módszer az ultrás vizes takarításon kívül?
Ami nem erős szagú, ami nem műillatos, ami nemcsak szétkeni a koszt egyenletesen stb.

Haja Creative Commons License 2013.12.15 0 0 3244

Sziasztok!

 

Számítógép csere/frissítés előtt állok, és úgy nézem, hogy a grafikus "kártya", most már többnyire a CPU részét képezi. Annyi kérdésem lenne, hogy ezek a monitorvezérlők ugyanúgy kalibrálhatóak, mint egy különálló kártya (most egy Gforce 7300GT-m van)? A kalibráló egy Spyder3 express. Vagy érdemes beszerezni külön egy monitorvezérlőt?

 

Üdv!

Haja

csiba00 Creative Commons License 2013.12.08 0 0 3243

Ami lemaradt: Budapest XVI kerületben található.

Előzmény: csiba00 (3242)
csiba00 Creative Commons License 2013.12.08 0 0 3242

Üdv!

 

Eladó egy Samsung SyncMaster 997MB 19"-os CRT monitor. A monitor újszerű állapotban van, fehéres-vaj színű. A műanyagon nem látható elszíneződés, sárgulás.

SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL (szállítani nem tudom). Érdeklődni: 06-három0-4nulla3-nyolc0-83

 

Ára: 2.000.- Ft

Anyám az Creative Commons License 2013.11.25 0 0 3241

Kis segítséget kérnék:

nézegetek régebbi PVA/MVA/S-PVA illetve S-IPS monitorokat, s felmerült bennem a kérdés, hosszú távon melyik bírja jobban? Értem ez alatt, melyik panelfajta adja meg magát hamarabb adott üzemóra alatt, veszít a teljesítményéből? Erről van valamilyen tapasztalatotok?

Köszönöm!

futoz Creative Commons License 2013.11.01 0 0 3240

Nálunk pont egy hete ért véget egy akció ahol 27"- os Dell S-PVA monitor volt 55000 Ft-ért 

Mercutio_ Creative Commons License 2013.10.27 0 0 3239

Egyébként ilyet használok, 4 hónapja vettem pixelgaranciával az Oazisban, és gondolkodom nagyobbra váltáson, ha kapok egy jó ajánlatot;)

Előzmény: GA0425 (3237)
Mercutio_ Creative Commons License 2013.10.27 0 0 3238

Dell U2312HM

Nincs tükröző üveglap a kijelzőn, függőlegesen is állítható és tud pivot-ot (90 fokos elforgatás) is az állványa.

Előzmény: GA0425 (3237)
GA0425 Creative Commons License 2013.10.11 0 0 3237

Sziasztok!

 

Kinéztem a Dell S2340L 23" LED Monitort, elsődlegesen természetesen képfeldolgozásra kellene. Kérdésem az lenne, hogy - itt olvasható, korábbi hozzászólások miatt merült fel - a kalibrálással lehetnek vele problémák? Az 50 ezer forintos árkategóriában van jobb választás? Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.02 0 0 3236

Helló

 

Eladó egy datacolor Spyder 3 Pro típusú monitorkalibráló 15.000Ft-ért. Leáraztam 10.000Ft-ra.r nem eladó.

(a kép NEM illusztráció) szinte használatlan, összesen 3 monitor lett bekalibrálva vele.

 

Postai utánvét is megoldható, ami + kb 2.000Ft, vagy Előre utalás is lehetséges, ami kb 1.000Ft plusz költség a vevő terhére.

 

Elérhetőség: laszlojozsef56(kukac)citromail(pont)hu

Előzmény: Törölt nick (3235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!