Tud nekem valaki segíteni, hogy az miért lehet, hogy a DDR 400MHz-es memóriáim csak 166MHz-en mennek (legalábbis Speccy nevű progi szerint) Másik memóriával is próbálkoztam, de ugyan ez a helyzet.
SanDisk MemoryStick PRO Duo 1GB gyári csomagolásával eladó. Hama által itthon forgalomban hozott, nem micro! Kérésre egy használt gyári Sony adaptert tudok mellé adni. Irányár: 2.900 Ft.
Adott egy Kingston 16Gb (Ultimate 266x) CF kártya. Fényképező (400D) kezeli, ahogy kell (ír-olvas-formáz), Lightroom látja device-ként (import OK), de kivéve és kártyaolvasóba téve nem látja a Win7 (64bit) usb háttértárként. Az olvasó más, kisebb CF kártyákkal jól boldogul, másik Win7 alatt, ugyanazzal a kártyaolvasóval szintén nem látszik. Lemezkezelés vagy Minitool Partition Wizzard sem lát semmit...
Próbáltam usb 2.0 és 3.0-t.
A kártya kb. 3 hónapos, amikor megvettem egyből a 400D-be tettem és ott formáztam.
300 forintot hozzáteszek és veszek vadonatúj 8GB-set ugyanilyet. Ezressel drágábban már 16 gigásat kapsz, ami kétszer ilyen gyors. Tízezerért meg már 32gb-set kapok kétszer ilyen gyorsat, vagy 16-osat, de 5-ször gyorsabbat.