Legújabb érdeklődési köröm a filmre való fényképezés. Ehhez legfontosabb eszközöm egyelőre a nagypapám szekrényében talált SMENA-8M fényképezőgép. A SMENA az 1970-es évek egyik legelterjedtebb fényképezőgépe volt a keleti blokkban, olcsósága és a sokféle beállítási[...] Bővebben!Tovább »
Gyárilag Bicubic tömörítést használ a szerencsétlen, vagy minden mentésnél kiválasztod a Bilinear-ra, vagy egyéb neked tetszőre. Hogy alapértelmezett legyen: Edit--Preferences--General és itt a harmadik lenyíló. Hogy magyarul hogy van, nem tudom :)