Keresés

Részletes keresés

raveksut Creative Commons License 2013.01.06 0 0 667

Bár nálunk nem lehet kerivel solymászni, de azt se mondta senki, hogy a kép itthon készült.

Ha hazai, akkor feldegg.

Az a kurva ződ szín...

Előzmény: Aq nipalensis (666)
raveksut Creative Commons License 2013.01.06 0 0 665

A ködös reggelen öreg hím karvalya teccik, a kettős kék cinke, a kék brh, no és a zöld kerecsen (nem tudtál volna legalább vad madarat fotózni???) azonban egy fos.

Hogy az ilyenekre miért van szükség, föl nem foghatom...

S bár tudom, hogy ez nem a madárfotós topic, nem is vitaindítónak szántam, egyszerűen véleményt nyilvánítottam.

Előzmény: Aq nipalensis (663)
raveksut Creative Commons License 2013.01.06 0 0 664

Ezzel persze megen sikerült melléfognod, merthogy nem tudom, ki a fene az a roxi 13.

Ha netán ideolvas, kérem igazolja, hogy semmi közünk egymáshoz.

 

Előzmény: Aq nipalensis (663)
raveksut Creative Commons License 2013.01.06 0 0 662

Azokra meg főleg, kik 1szerre több nicknévvel is nyomulnak.

Előzmény: raveksut (661)
raveksut Creative Commons License 2013.01.06 0 0 661

Ha úgy viselkedik, megérdemli, hogy lapátra tegyék.

És ez mindenféle trollra vonyítkozik.

Előzmény: Aq nipalensis (660)
raveksut Creative Commons License 2013.01.06 0 0 659

Jja, ő szokta dedikálni, és dátumozni is a képeit.

Előzmény: raveksut (658)
raveksut Creative Commons License 2013.01.06 0 0 658

Én is ösmérek egy troll-t, aki hasonló "minőségű-minőségi" képekkel operál, valami díszrécés muksó...

 

Előzmény: Aq nipalensis (657)
raveksut Creative Commons License 2013.01.04 0 0 655

Minden bizonnyal összetévesztel valakivel, de ezen hiányosságodat betudom korodnak...

Előzmény: Aq nipalensis (654)
raveksut Creative Commons License 2013.01.02 0 0 653

clanga, nipalensis, rapax?

E helyütt csak sasok fotóznak sasokat?

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.15 0 0 651

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.11 0 0 650

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.07 0 0 649

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.07 0 0 648

 

sok jó ember kis helyen is elfér!

 

 

Előzmény: raveksut (646)
Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.07 0 0 647

elfér itt minden!

:)

 

Előzmény: raveksut (646)
raveksut Creative Commons License 2012.12.07 0 0 646

Sasfotózás a Hortobágyon.

Vizslákkal?????

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.07 0 0 645

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.12.07 0 0 644

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.15 0 0 643
mepisz Creative Commons License 2012.10.15 0 0 642

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.15 0 0 641

mepisz Creative Commons License 2012.10.15 0 0 640

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.15 0 0 639
mepisz Creative Commons License 2012.10.14 0 0 638

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.14 0 0 637

mepisz Creative Commons License 2012.10.14 0 0 636

Aq.Clanga Creative Commons License 2012.10.14 0 0 635

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 634

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 633

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 632

mepisz Creative Commons License 2012.10.13 0 0 631

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!