Ebbe a topicba várunk minden Pentax gyártmányú terméket. Mivel létezik canon ill. nikon adok veszek, így kérem a topicot életben hagyni.
Licitálós portálok linkelése nem megengedett és tiltást von maga után.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
Pentaxos barátom eladná a féltve őrzött kincseit. Árakat ő adott meg, érdeklődés esetén megadom a telefonját, vele lehet egyezkedni. Minden megtekinthető hétközben az esti órákban, hétvégén egyeztetve a XII kerületben a Délitől autóval 5-6 percre.
Sigma 105 makro, gyakorlatilag néhányszor használt: 80.000 Ft
Pentax FA 24-90, hasonló szép állapotban: 60.000 Ft
én pedig keresnék majd (nem sürgős) 50/1.7-et olcsón, lehetőleg gyári Pentax manuált de lehet nem Pentax is megfelelő áron (de ne legyen M42-es). Állapotra nem kell, hogy szép legyen, terepre megy majd. lehetőleg Pesten de ha nincs más akkor postán is. köszi (mail publikus asszem).
Eladóvá vált egy 2,5 éves Sigma 17-70 f2.8-4 DC OS HSM macro objektív. Fél év gari még van rajta. Obi jó állapotban van csak a használatból eredő kopás látszik 1-2 helyen. Stabilizátor csere volt rajta. Ha kell küldők képet, Budapesten kipróbálható, megvehető . :-)
Nem postázom ! Az irányár legyen 58. 000 ft Érdeklődni: e-mailben, publikus.
Üdv mindenkinek! Megfelelő ajánlat esetén megvállnék féltve őrzött Pentax K10D gépemtől, 18-55 kitobival. Ajánlatot az attila pont csoka kukac gmail pont com címre várok. Kérésre küldök expo számot, szériaszámot, a vásárlás dátumát, vagy éppen amit kell :) Ezen kívül van még egy Pentax smc FA 50mm 1:1.4 obi és egy Metz Pentax/Samsung MB 48 AF-1 vakum hozzá. Természetesen együtt mehet, viszont azt nem szeretném, hogy elmegy az obi meg a vaku, a váz a kittel meg a nyakamon marad.